Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-21, 21:48   #31
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

filtry zacznę dopiero stosowac jak trochę podlecze się z trądziku bo na razie nie moge sobie na zwykłym kremie dac radę... ale ja nie wiem zbytnio co to które to są kosmetyki "Active C. I"....
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 22:23   #32
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Ze swojej strony moge jeszcze polecic lekka emulsje Hydrativ firmy Tolpa. Jest do skory odwodnionej i podraznionej ale przy tym tlustej i mieszanej. Jest bardzo lekka, wiec nada sie na dzien pod makijaz, delikatnie tez matuje. Ja stosuje ja czasem na dzien pod makijaz, kiedy musze ladnie wygladac i nie moge pozwolic sobie na filtr.
Nie zapycha porow Niestety nie mam juz kartonika, zeby dokladniej sklad przeanalizowac, a w KWC jest tylko wersja do suchej. Niemniej jednak, ja jestem z tej emulsji zadolowona, bo delikatnie nawilza i matuje.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 22:43   #33
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
ok poszukam dzięki wielki nadrawdę. spróbuję jeszcze do końca tygodnia wersję proponowaną przez was na wizażu. najwyżej zabarykaduje się na weekend w domu..

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2846
ten ma bardzo dobre opinie na kwc i wygląda na idealny dla mnie
ma ktoś jakieś doświadczenia?

dzień 2: na noc połozyłam maseczkę LPR hydraphase silnie nawilzającą i poszłam spać. rano przemyłam płynem. na twarzy miałam wilki strupy a reszta twarzy po nałożeńcu oceanica się strasznie świeciła ale wytrzymałam.,, strupiska są straszliwe ale dzięki temu, ze zamiast w nocy ich przysuszyć to nawilzyłam łatwiej schodzą. po szkole kupiłam ten krem thalgo. się zobaczy co dalej.... jeśli ktos jeszcze ma jakies pomysły chetnie wysłucham...

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-05-23 o 08:55 Powód: post pod postem
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 18:32   #34
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

zbankrutujesz za chwilę
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 19:15   #35
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

wiem;D wydałam właśnie moje wszystkie oszczędności!!!! ale czego się nie robie dla.... normalnego wyglądu... a pomyśleć, że jeszcze rok temu uzywałam kosmetyków za max. 20 zł... eh wiesz nigdy jeszcze nie wydawałam tyle na siebie a jak juz to na ksiażki jeśli mi tylko to pomoże to przeżyje jakos i poprostu posiedze dłużej w bibliotece;D
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 23:03   #36
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Podczepie sie pod watek. Kavala,co bardziej tresciwego polecasz pod oczy na zmarchy? Mam 21 lat.
Zakupilam juz okulary i nie bede sie z nimi rozstawac przez wiekszosc dnia,tak jak polecilas
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 08:59   #37
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
Co do Active C to przyznam że działa. Mam 21 lat czyli jeszcze chyba nie czas na zmarszczki Miałam dwie równoległe zmarszczki na czole i po smarowaniu calej twarzy Activem znikły prawie ze do zera tylko że problem mam z drugiej strony bo powyskakiwaly mi drobne krostki LV- wiem że używasz tego kremu i prosze powiedz czy jako że wersja do cery suchej mnie zapycha to jet szansa że ta do normalnej mnie nie zapcha? czy raczej maja podobne sklady?
Ahtaga, teraz na lato mam właśnie taką wersję - do cer mieszanych i jestem bardzo zadowolona, nic mnie nie zapycha. Wg mnie ma zdecydowanie lżejsza konsystencję - po wersji do cery suchej świeciła mi się skóra, ta wchłania się do matu.


I wish you would, bardzo proszę, abyś edytowała swoje posty, kiedy chcesz coś dopisać, a nie pisała posta pod postem. Łącząc Twoje posty, skróciłam wątek o 1/3 długości.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 09:04   #38
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Pearl, mówiąc treściwszego, miałam na myśli bardziej tłusty krem, jak taki:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4027
Pierwszy raz się spotkałam z tłustym kremem pod oczy, bo z reguły to są żele lub lekkie emulsje. Ten tłuścioszek wyjątkowo mi przypadł do gustu. Wydawało mi się , że zmarszczki faktycznie sie rozprasowywują, a skóra była bardzo elastyczna. Niestety miałam tylko próbkę, a krem jest drogi.
Może jednak ktoś wyczaił podobny, też dość tłusty , ale tańszy?
Acha, prawdziłaś czy twoje okulary maja filtry?
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 09:34   #39
arwenasz
Raczkowanie
 
Avatar arwenasz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 80
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
Pearl, mówiąc treściwszego, miałam na myśli bardziej tłusty krem, jak taki:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4027
Pierwszy raz się spotkałam z tłustym kremem pod oczy, bo z reguły to są żele lub lekkie emulsje. Ten tłuścioszek wyjątkowo mi przypadł do gustu. Wydawało mi się , że zmarszczki faktycznie sie rozprasowywują, a skóra była bardzo elastyczna. Niestety miałam tylko próbkę, a krem jest drogi.
Może jednak ktoś wyczaił podobny, też dość tłusty , ale tańszy?
Acha, prawdziłaś czy twoje okulary maja filtry?
Tu na wizażu wyczytałam, że w sumie pod oczy można stosować zwykły krem do twarzy ( bo po co przepłacać), aż tak bardzo składami sie nie różnią. Więc ostatnio postanowiłam spróbować - dostałam w aptece kilka próbek kremów do suchej skóry (a mam tłustą i pewnie by mnie pozapychały na twarzy) - Nutritic z LRP, Thermal Fix i Nutrilogie z Vichy. Używam pod oczy i sprawują się świetnie. Nie podrażniają, lekko natłuszczają, zmarszczki mam bardziej wyprasowane no i nie szczypią mnie w oczy, co zdarzało sie po typowych kremach przeznaczonych pod oczy.
arwenasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 09:39   #40
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez arwenasz Pokaż wiadomość
Tu na wizażu wyczytałam, że w sumie pod oczy można stosować zwykły krem do twarzy ( bo po co przepłacać), aż tak bardzo składami sie nie różnią.
To zależy z czym się walczy. Jeśli tylko ze zmarszczkami to być może. Jednak zwykły krem nie pomoże na worki i cienie pod oczami, nie odświeży spojrzenia po nocy.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 09:43   #41
arwenasz
Raczkowanie
 
Avatar arwenasz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 80
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
To zależy z czym się walczy. Jeśli tylko ze zmarszczkami to być może. Jednak zwykły krem nie pomoże na worki i cienie pod oczami, nie odświeży spojrzenia po nocy.
Pewnie masz rację. Dobrze że nie mam takich problemów. Cienie mam tylko po nie przespanej nocy.
arwenasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 12:46   #42
karolina3250
Przyczajenie
 
Avatar karolina3250
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 14
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

ostatnio znalazłam ciekawy krem do cery trądzikowej który intensynie nawilża http://www.domzdrowia.pl/39075.html?...ece88c830f0884
Moż ci się przyda ja miałam taki sam problem po leczeniu u dermatologa naszczęście lekkie kremy pomogły teraz kupiłam krem taki jak SVR 100 ultra max żeby nie robiły mi się przebarwienia po zmianach trądzikowych
__________________
Fuck the system
karolina3250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 15:03   #43
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
Pearl, mówiąc treściwszego, miałam na myśli bardziej tłusty krem, jak taki:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4027
Pierwszy raz się spotkałam z tłustym kremem pod oczy, bo z reguły to są żele lub lekkie emulsje. Ten tłuścioszek wyjątkowo mi przypadł do gustu. Wydawało mi się , że zmarszczki faktycznie sie rozprasowywują, a skóra była bardzo elastyczna. Niestety miałam tylko próbkę, a krem jest drogi.
Może jednak ktoś wyczaił podobny, też dość tłusty , ale tańszy?
Acha, prawdziłaś czy twoje okulary maja filtry?
Oczywisciem,ze sprawdzilam i oczywiscie,ze maja ))

A co myslisz o kremie Ystheal+ pod oczy? Drogi jest,wiec wole sie upewnic przed zakupem.

Ojej,za drogi dla mnie ten krem,ktory polecasz. Nie na moja studencka pensyjke

I jeszcze co do tych plasterkow Frownies. Czy trzeba ich uzywac caly czas,czy potraktowac jako jednorazowa kuracje i pozniej od czasu do czasu zapobiegawczo? Mysle,ze z moimi zmarszczkami szybko by sobie poradzily,a ze teraz bardziej dbam o cere,nie opalam,filtruje i nie pale papieroskow,to moze nie robiliby mi sie zmarchy?

Edytowane przez pearpearl
Czas edycji: 2007-05-23 o 15:43
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 15:37   #44
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

do karoliny: bardzo dziękuje za propozycję. wczoraj kupiłam ten krem thalgo. użyłam raz i już widzzę róznicę! skóra nie świeci się nawet przy dzisiejszym upale. jest lepiej nawilżona i wydaje mi się, że dużo lepiej wygląda! mimo, że cena wysoka uważam, że naprawdę warto. na noc połozyłam ten żel aa i też polecam.
ogólnie mimo, że mam kilka sporych ran to skóra wygląda lepiej...naprawdę dziękuje za te rady wszystkie. teraz zaczynam walczyć ze zmarszczkami! zastanawiam się jeszcze nad mikrodermabrazją ale chyba moja skóra się do tego nie nadaje...mam za dużo zaskórników;(a i chyba opalać nie wolno się potem a ja zamierzam pod koniec czerwca wyrwać się nad morze
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 16:23   #45
Tikitaka
Raczkowanie
 
Avatar Tikitaka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 225
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Przeczytałam gdzieś, że na zmarszczki pod oczami dobre jest wklepywanie olejku z awokado (spłyca nawet te głebokie zmrszczki). Zastanawiam się tylko gdzie mogę kupić taki olejek. Może wiecie do jakiego sklepu powinnam się udać w jego poszukiwaniu?
Ponadto awokado jest podobno bardzo dobre na stan skóry i ma właściwości bakteriobójcze.
I znalazłam ciekawy przepis na maseczkę (chyba jutro polece po awokado i ją wypróbuje):
Odżywcza maska spłycająca zmarszczki

Rozgnieśc widelcem miąższ z awokado lub banana. Utrzeć z łyżką śmietany. Maskę nałożyć na twarz na ok. 20 minut. Po tym czasie zmyć wodą mineralną. Stosować raz na tydzień.
Odżywcza maseczka z awokado

Miękki dojrzały owoc podzielić wzdłuż na pół. Miąższ z jednej połówki zmieszać z 1/2 żółtka, dodać kilka kropli soku z cytryny. Powstałą pastą posmarować twarz i szyję, a po 20 minutach zmyć ciepłą wodą. Maseczka pielęgnuje zwłaszcza cerę suchą, szorstką i wrażliwą.

Sorki że tak się uparłam na to awokado, ale poczytałam o nim różne ciekawe rzeczy i myśle że warto wypróbować. Może naiwna jestem, ale wierzę w nature.
__________________
„Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych”
Tikitaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 09:37   #46
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
To zależy z czym się walczy. Jeśli tylko ze zmarszczkami to być może. Jednak zwykły krem nie pomoże na worki i cienie pod oczami, nie odświeży spojrzenia po nocy.
Wręcz przeciwnie. kremy pod oczy zawierają z reguły mniej składników aktywnych, aby zmniejszyć ryzyko uczuleń i podrażnień. Kremy do twarzy mają takich składników więcej, więc jeśli kogoś nie uczula, to może z powodzeniem stosować go pod oczy. Efekty będę lepsze niż po "zwykłym" kremie pod oczy, ze względu na wyższe stężenie składników aktywnych.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 11:31   #47
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Ale kremy pod oczy zawierają inne składniki aktywne, np swietlik, kofeinę ipt specjalnie działające na wory i cienie. Poza tym zbyt treściwe kremy zwykłe mogą wręcz powodować opuchnięcia.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 18:57   #48
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Tikitaka, probowalas juz tych maseczek? Jezeli tak,to jak wrazenia?

Wzielam sobie dzisiaj z apteki probke avene kremu kolorzyzujacego z filtrem 50. Nie chce byc taka blada przez caly rok. Ktos go zna,uzywal,jak wrazenia ?
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 18:59   #49
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

tak zgadzam się w 100% z kavalą! ja po nałożeniu takiego super treściwego kremu pod oczy, po przebudzeniu mam opuchnięte oczy.
__________________
systematycznie zmieniam się
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-24, 22:59   #50
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Te 3 kroki maja fatalny sklad-duzo wysuszajacych,podrazniaja cych skladnikow i fragrance-z tego co pamietam jest w skladzie tez alkohol denat.Ja czytalam recenzje o tym produkcie na makeupalley i wiele osob mialo takie objawy jak:przesuszona skora ,zanieczyszczone pory,wiecej wypryskow i zmarszczki pod oczami.Ja bym odstawila i zobaczysz czy sie cera poprawi

Widze ze wkleilas sklady
skladu mydelka nie widze
za to tonik ma 3 skladniki wysuszajace skore(witch hazel,alkohol denat,salicylic acid-mi by wypalilo skore)
zel za to moze zapychac pory i podrazniac)silikony gliceryna .....

Ja glosuje za odstawieniem ale zrobisz jak zechcesz
Elfie lamiesz mi serce . Takie ostre slowa o moim ukochanym Clinique. Ja wlasnie przekonalam sie do tej marki po 3 krokach i wciaz ich uzywam (i jeszcze innych kosmetykow Clinique).
Rozumiem, ze sama nie uzywalas 3 krokow do tlustej cery i swoja opinie opierasz na opiniach przeczytanych na MakeupAlley . Ja mysle, ze nie ma tu reguly. Pewnie nie kazdemu "tlusciochowi" te kosmetyki beda pasowaly, ale dla mnie maja zbawienne dzialanie na cere .
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 23:01   #51
Tikitaka
Raczkowanie
 
Avatar Tikitaka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 225
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Tikitaka, probowalas juz tych maseczek? Jezeli tak,to jak wrazenia?
Właśnie zaraz idę wypróbować jedną z nich. Jutro przedstawie moje wrażenia

Mogłybyście mi zaproponować jakieś dobre sprawdzone kremy z filtrem? Jakieś niezapychające i w przystępnej cenie? Bo mam kremik z Lirene nawilżający matujący do cery tłustej, ale niestety ma on tylko SPF 5.
__________________
„Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych”
Tikitaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 23:24   #52
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Elfie lamiesz mi serce . Takie ostre slowa o moim ukochanym Clinique. Ja wlasnie przekonalam sie do tej marki po 3 krokach i wciaz ich uzywam (i jeszcze innych kosmetykow Clinique).
Rozumiem, ze sama nie uzywalas 3 krokow do tlustej cery i swoja opinie opierasz na opiniach przeczytanych na MakeupAlley . Ja mysle, ze nie ma tu reguly. Pewnie nie kazdemu "tlusciochowi" te kosmetyki beda pasowaly, ale dla mnie maja zbawienne dzialanie na cere .
Ciesze sie ze u Ciebie dzialaja
Ja tylko przytoczylam przeczytanie opnie o tym produkcie bo prawie 80% komentarzy bylo negatywnych.Dlatego pomyslalam ze moze to pomoc zalozycielce watku.
Wiadomo ze kazdy ma inna cere i na kazdego cos innego dziala
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 00:11   #53
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ciesze sie ze u Ciebie dzialaja
Ja tylko przytoczylam przeczytanie opnie o tym produkcie bo prawie 80% komentarzy bylo negatywnych.Dlatego pomyslalam ze moze to pomoc zalozycielce watku.
Wiadomo ze kazdy ma inna cere i na kazdego cos innego dziala
Ja tez sie ciesze I fakt - kazda cera jest inna. Nota bene przypomniala mi sieTwoja recenzja z KWC. Napisalas, ze bardzo Ci zaszkodzil krem Body Shopu z wit. E, ktory mojej cerze swietnie robi. Wiec moze faktycznie nie uzywaj Clinique . Ale analogie znalazlam
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 01:23   #54
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Ja tez sie ciesze I fakt - kazda cera jest inna. Nota bene przypomniala mi sieTwoja recenzja z KWC. Napisalas, ze bardzo Ci zaszkodzil krem Body Shopu z wit. E, ktory mojej cerze swietnie robi. Wiec moze faktycznie nie uzywaj Clinique . Ale analogie znalazlam
Oj pamietam ten krem-strasznie podraznil mnie.Ale ja mam taka cere ze naprawde malo co mnie nie uczula
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 07:04   #55
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
Ale kremy pod oczy zawierają inne składniki aktywne, np swietlik, kofeinę ipt specjalnie działające na wory i cienie. Poza tym zbyt treściwe kremy zwykłe mogą wręcz powodować opuchnięcia.
To prawda, krem może spowodować opuchnięcie, dlatego trzeba najpierw zrobić próbę. Co do kremów ze świetlikiem - tak, masz tu rację, choć pisząc posta miałam raczej na myśli kremy p/zmaszczkowe, np, z różnymi formami wit A: w takich wypadkach nie ma sensu wydawać dodatkowych pieniędzy na krem p/oczy.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 09:11   #56
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Elfie lamiesz mi serce . Takie ostre slowa o moim ukochanym Clinique. Ja wlasnie przekonalam sie do tej marki po 3 krokach i wciaz ich uzywam (i jeszcze innych kosmetykow Clinique).
Rozumiem, ze sama nie uzywalas 3 krokow do tlustej cery i swoja opinie opierasz na opiniach przeczytanych na MakeupAlley . Ja mysle, ze nie ma tu reguly. Pewnie nie kazdemu "tlusciochowi" te kosmetyki beda pasowaly, ale dla mnie maja zbawienne dzialanie na cere .
Dokładnie! Dla każdego coś innego. Ja właśnie jestem na etapie próbowania toniku 2, nic nie wypala, wręcz zmiękcza skórę, a ile brudu zmywa kremik się ładnie po nim wchłania. Zmarszczki pod oczami? Nonsens, przecież nie przeciera się oczu tym tonikiem...
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 19:17   #57
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

A co myslisz o kremie Ystheal+ pod oczy? Drogi jest,wiec wole sie upewnic przed zakupem.



I jeszcze co do tych plasterkow Frownies. Czy trzeba ich uzywac caly czas,czy potraktowac jako jednorazowa kuracje i pozniej od czasu do czasu zapobiegawczo? Mysle,ze z moimi zmarszczkami szybko by sobie poradzily,a ze teraz bardziej dbam o cere,nie opalam,filtruje i nie pale papieroskow,to moze nie robiliby mi sie zmarchy?

Podbijam
Ktokolwiek slyszal,ktokolwiek wie,niech odpowie na pytania te... )))
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 19:35   #58
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Ja stosowalam Frownies na zmarszczke miedzybrwiowa
Stosowalam je jakis czas na noc-te plasterki hamuja prace miesni powodujacych zmarszczke-mi sie ta zmarszczka wyprasowala-ale potem przestalam je stosowac(lenistwo) i stosowalam na nia serum z vit c 10% i filtry-i nadal nie jest widoczna.Mysle ze plasterki trzeba stosowac caly czas jezeli nie stosuje sie innych kosmetykow zapobiegawczych.Zalezy to tez od glebokosci zmarszczki-ja mialam taka raczej malo gleboka.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 00:32   #59
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

co do 3 kroków: rozmawiałam dzis na ten temat z dermatologiem i pani powiedziała mi, ze nie warto kupować bo jest to firma , która tylko pozuje na specjalistyczną, taką "w białych fartuchach", jak sama określiła
__________________
systematycznie zmieniam się
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 13:44   #60
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja stosowalam Frownies na zmarszczke miedzybrwiowa
Stosowalam je jakis czas na noc-te plasterki hamuja prace miesni powodujacych zmarszczke-mi sie ta zmarszczka wyprasowala-ale potem przestalam je stosowac(lenistwo) i stosowalam na nia serum z vit c 10% i filtry-i nadal nie jest widoczna.Mysle ze plasterki trzeba stosowac caly czas jezeli nie stosuje sie innych kosmetykow zapobiegawczych.Zalezy to tez od glebokosci zmarszczki-ja mialam taka raczej malo gleboka.
Ufff...taka wlasnie odpwoiedz chcialam uslyszec. Tak wiec zakupie te plasterki i zuzyje jedno cale opakowanie na moja zmarche od nos do ust.Tez nie jest jakas super gleboka. Niedlugo dostane z BU moje serum z wit C, a filtrow juz uzywam,tak wiec powinno byc dobrze. Moze zdarzy sie cud i ta zmarszczka,ktora tak mnie meczy, w koncu zniknie?

chora Pearl
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.