czy nikt już nie nosi własnych paznokci?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-26, 22:32   #1
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403

czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!


Wszystkie tematy są o tipsach! A przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Kompletnie tego nie rozumiem, ponieważ jak dla mnie sztuczne paznokcie (obojętnie jakie) na zawsze pozostaną obrzydliwe. Podobnie jak doczepiane włosy. Nie obraźcie się oczywiście, pytam z czystej ciekawości: po co robicie sobie tipsy?
Jedynym plusem, jaki wydumałam jest to, że zamiast żmudnego łykania witamin i długiego zapuszczania tipsy zapewniają natychmiastowy efekt. Ale czy warto niszczyć sobie paznokcie...?

dzięki za ewentualne odp.
pozdrawiam!
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 22:35   #2
_dagusia_
Raczkowanie
 
Avatar _dagusia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3CITY
Wiadomości: 248
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

pozostawiam to bez komentarza .

ciekawe po co pierzesz ubrania jak to je "niszczy" to coś ala twoje myślenie.

licze na paulekrk ! moze ona cosik powie, bo mnie rece opadły
__________________
CO MNIE NIE ZABIJE TO WZMOCNI ...

"Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy" M.M
_dagusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 23:05   #3
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez Sinobroda Pokaż wiadomość
Wszystkie tematy są o tipsach! A przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Kompletnie tego nie rozumiem, ponieważ jak dla mnie sztuczne paznokcie (obojętnie jakie) na zawsze pozostaną obrzydliwe. Podobnie jak doczepiane włosy. Nie obraźcie się oczywiście, pytam z czystej ciekawości: po co robicie sobie tipsy?
Jedynym plusem, jaki wydumałam jest to, że zamiast żmudnego łykania witamin i długiego zapuszczania tipsy zapewniają natychmiastowy efekt. Ale czy warto niszczyć sobie paznokcie...?

dzięki za ewentualne odp.
pozdrawiam!
po pierwsze- odnioslas zle wrazenie, na forum jest mnostwo watkow dotyczacych naturalnych paznokci a to ze wiekszosc, a przynajmniej spora czesc stalych wizazanek zajmuje sie przedluzaniem to coz, nic juz na to nie poradzisz,kazdy ma swoje hobby
po drugie-dla ciebie tipsy sa obrzydliwe, dla mnie np nie, dlatego bardzo chetnie czytam, kazdy watek na ich temat
po trzecie- robimy sobie tipsy dkatego, ze nam sie podobaja, raczej nie dlatwgo ze sa trendy, czy sa czy nie, ale dlatego ze zxgadza sie to z naszym pojeciem estetyki, lubimy je nosic, zdobic, malowac, poprawiac itd poza tym sa szalenie wygodne
po czwarte-wierz mi, ze gdyby to zmudne lykanie tabletek, odzywki masaze kapiele i inne takie dzialaly wzmacniajaco na moje paznokcie i dalo sie je zapuscic do pozadanej dlugosci, to bym sobie nie przedluzala ich
po piate- z przykroscia stwierdzam, ze jestes jedna z osob ktore nabraly sie na tekst: tipsy niszcza paznokcie ale na ten temat nie chce mi sie polemizowac

pozdrawiam, mysle ze rozwialam juz twoje watpliwosci
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 23:10   #4
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Jak to nikt nie nosi, ja noszę tylko swoje własne i raczej nigdy nie skuszę się na tipsy, bo moje naturalne paznokcie w pełni mnie zadowalają i zaspokajają moje poczucie estetyki Ale podejrzewam, że akurat na tym forum większość dziewczyn będzie za tipsami, gdybyś napisała to na plotkowym to pewnie byłoby na odwrót
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 23:23   #5
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
Ale podejrzewam, że akurat na tym forum większość dziewczyn będzie za tipsami, gdybyś napisała to na plotkowym to pewnie byłoby na odwrót
haha, racja, ja też nie noszę, a mam bardzo słabe paznokcie:O, a uwielbiam dugie i pomalowane, ale nie znoszę przesadnej sztuczności
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 23:36   #6
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

ja również mam swoje paznokcie...a tipsy mi nie przeszkadzaja ale po co mam wydawać pieniądze skoro moge miec swoje własne takie jak chce
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 07:06   #7
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Ja noszę swoje własne
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-27, 07:59   #8
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez Sinobroda Pokaż wiadomość
Wszystkie tematy są o tipsach! A przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Kompletnie tego nie rozumiem, ponieważ jak dla mnie sztuczne paznokcie (obojętnie jakie) na zawsze pozostaną obrzydliwe. Podobnie jak doczepiane włosy. Nie obraźcie się oczywiście, pytam z czystej ciekawości: po co robicie sobie tipsy?
Jedynym plusem, jaki wydumałam jest to, że zamiast żmudnego łykania witamin i długiego zapuszczania tipsy zapewniają natychmiastowy efekt. Ale czy warto niszczyć sobie paznokcie...?

dzięki za ewentualne odp.
pozdrawiam!
Ja nie mam wrażenia, żebym niszczyła sobie paznokcie. Za to mam wrażenie schludnych, równej długości, wypielęgnowanych, przedłużających trwałość lakieru, mocnych i przydatnych w wielu sytuacjach paznokci. A witaminy mogłabym łykać na okrągło a naturalne paznokcie nigdy nie byłyby moją ozdobą - kwestia genetyki.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 08:05   #9
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Zgadzam sie z poprzedniczka .Ja tez nie uwazam zeby tipsy niszczyly mi paznokcie a wrecz przeciwnie przynajmniej jakos wygladaja bo moja naturalna plytka jest szeroka i rosnie w gore co nie wyglada najlepiej a tak mam chociaz eleganckie pazurki
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 08:10   #10
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Ja tam nie znam się na tipsach, choć dziewczyny kosmetyczki, które znam, mówią, że im to strasznie paznokcie zniszczyło.
Nigdy nie musiałam i zresztą nie chciałam nosić tipsów bo mam ładne, mocne paznokcie, które zadziwiająco szybko rosną- wszyscy albo się nimi zachwycają ale mówią, że napewno są sztuczne chociaż są prawdziwe
Nie mam nic do tipsów, jeśli są naturalne, nie za długie np. takie delikatne z frenchem, które z daleka wyglądają jak "własne" paznokcie. Nie podobają mi się natomaist te długie, bardzo kolorowe, a szczególnie kwadratowo zakończone- to wygląda nienaturalnie...faceci z mojego otoczenia przynajmniej wrecz odstrasza taki widok ale oczywiście każdy ma swój gust i nosi co chce no i zakładać na ten temat wątki też ma przecież prawo
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 08:36   #11
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Nie podobają mi się natomaist te długie, bardzo kolorowe, a szczególnie kwadratowo zakończone- to wygląda nienaturalnie...

no wiesz, można by iść tym tropem dalej i twierdzić, że każdy paznokieć opiłowany w taki sam migdałek jest nienaturalny, bo paznokieć rośnie sobie naturalnie jak chce a naturalne paznokcie również można opiłować na kwadracik i już są nienaturalne?
rozumiem jednak, że to kwestia gustu
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-27, 08:37   #12
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Ja rowniez jestem zwolenniczka naturalnych paznokci, ale zdaje sobie sprawe ze nie kazdy zostal obdarzony przez nature w mocna i ladna plytke paznokciowa. Ladnie polozone tipsy, nawet akryl (choc on wg mnie moze niszczyc plytke) i ladnie,estetycznie ozdobiony jest zdecydowanie lepszy niz polamane naturalne paznokcie..
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 08:41   #13
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

ja tam mam naturalne paznokcie... lubię krótkie
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 08:45   #14
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

nie wiem czy obrzydliwe. nosilam tipsy dosc dlugo. przestalam nosic bo mi sie odechcialo. teraz mam moje pazurki - moje wlasne sa slabe, delikatne ale narazie nie zamienie ich na inne.

hmmm... nie rozumiem powodw pisania takich postow - jezeli nie podpbaja Ci sie tipsy to ich nie nos, nie czytaj o nich. pozatym taka jest moda ze teraz na topie sa tipsy, ale Ty mozesz udawac ze ich nie ma a nie odrazu wyskakiwac z takim lekko obrazliwym tekstem. Kazda z nas ma prawo nosic to co lubi i jej sie podoba ale nie ma prawa obrazac innych za to akurat ma inny gust.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 08:53   #15
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
ja tam mam naturalne paznokcie... lubię krótkie
Ja tez
__________________
Boże, daj mi siłę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić'
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 09:37   #16
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Takie czasy, że większość naturalnych, małych elementów na i w naszym ciele można zastąpić sztucznymi... Cycki, usta, pupcia , a także paznokcie i jak wspomniałaś - doczepiane włosy, ale tu nie o tym

Jestem zwolenniczką naturalnych paznokci i uważam, że dziewczyny, które szczycą się sztucznymi są tak naprawdę przykre bo nie mają się czym chwalić - tym, że zapłaciły 120zł kosmetyczce, która je zrobiła? I to było dla niej jedynym poświęceniem.

Inna sprawa to same kobietki robiące tipsy, których mamy tu na forum bardzo dużo Jednak niewiele z nich potrafi zrobić pazurki o pięknym i dokładnym kształcie. Ta druga część to te, które doskonalą swój fach I mają do tego prawo. Uważam, że tu należą się brawa i podziw. To wcale nie taka prosta sprawa, to przedłużanie pazurków

Sinobroda nie wiem skąd Twoje oburzenie na temat sztucznych paznokci. Skoro weszłaś na pazurkowy, to co myślałaś, że tu zastaniesz - pogawędki na temat zalet i wad sterydów? Kobieto... Obrzydliwe dla Ciebie pozostaną sztuczne paznokcie? Dlaczego? Przecież one są ładne! Dobrze zrobione dają komfort we wszystkich aspektach na bardzo długi czas A może Tobie ktoś spartaczył niegdyś pazurki i teraz się nam tu wycząsasz??

Przebywają tu osóbki, dla ktorych jest to forma pewnego rodzaju hobby, tego czemu się poświęcają całym serduchem Tak już jest - jedni zbierają znaczki - drugie malują paznokcie


I proszę, nie mów, że wszystkie na Ciebie naskoczyłyśmy, ale taka jest prawda Jedna jedyna
Na plotkowym pewnie znalazłabyś mnóstwo zwolenniczek Twojego zdania


Pozdrawiam
Rabu
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 09:49   #17
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Ja mam naturalne , ale tipsy też mi się bardzo podobają.


A Ty jesteś chyba uprzedzona.....
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 10:21   #18
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
no wiesz, można by iść tym tropem dalej i twierdzić, że każdy paznokieć opiłowany w taki sam migdałek jest nienaturalny, bo paznokieć rośnie sobie naturalnie jak chce a naturalne paznokcie również można opiłować na kwadracik i już są nienaturalne?
rozumiem jednak, że to kwestia gustu
no moje paznokcie maja naturalnie kształt migdałów więc dlatego inne kształty mi nie odpowiadają- ale nie odpowiadają mi osobiście w znaczeniu - takich bym sobie nie zrobiła, a nie u innych osób, niech sobie nosza jak i co chcą.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 11:43   #19
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Po co je robimy? Wiekszosc z nas przedłuza paznokcie dlatego, ze to jedyny sposob na zadbane i ładne paznokcie. Nie kazdego matka natura obdarzyła piekna płytka.
A co do niszczenia paznokci to idac tym tokiem rozumowania to:
Po co sie malujemy? Skoro to nienaturalne i niszczy nam cere?
Po co spozywamy tłuste, smazone potrawy? Skoro to niszczy nasza watrobe?
Po co w ogole sie golimy? To przeciez tez nienaturalne?
Mozna bybyło tak wymieniac bez konca. Ale po co? I tak nic to nie da, bo osoby uprzedzone i tak zdania nie zmienia.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-27, 11:43   #20
cherrise16
Przyczajenie
 
Avatar cherrise16
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 19
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Moge Cie po czesci zrozumiec,bo mi tipsy tez sie srednio podobaja ale podziwiam osoby ktore je robia bo uwielbiaja to i przede wszystkim robia to znakomicie.
A o gustach sie nie dyskutuje .. kazdy ma prawo lubic to co mu sie podoba
poza tym * Raboussamai * napisala generalnie wszystko co chcialam powiedziec
cherrise16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 11:49   #21
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Dziewczyno miej trochę taktu! Wchodzisz na forum paznokciowe, gdzie większość użytkowniczek to osoby, dla których paznokcie to życiowa pasja a Ty używasz słowa "obrzydliwe". Tak się nie robi

Ale opowiem Ci na Twoje pytanie. Dlaczego noszę tipsy? Bo uwielbiam mieć długie paznokcie, z krótkimi źle się czuję i nie potrafię normalnie funkcjonować. Po prostu długie paznokcie są mi potrzebna do życia tak samo jak powietrze . Jeśli chodzi o moje naturalne paznokcie, to również miałam długie, mocne i ngdy w życiu nie miałam z nimi absolutnie żadnych problemów (nawet beż żmudnego łykania witamin ). Ale naturalne paznokcie mają to do siebie, że przy określonej długości zaczynają się wywijać, co bardzo mi się nie podobało. Tak więc główną przesłanką wpływającą na decyzję o rozpoczęciu przygody ze sztucznymi paznokciami była chęć posiadania długich i prostych paznokci. Po za tym przyczyniły się do tego jeszcze 2 inne zalety tipsów: to, że tipsy robię sobie raz na 2-3- tygodnie a nie raz na 2-3- dni, oraz to że są bardzo bardzo wygodne .
Może cokolwiek zrozumiesz
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 12:39   #22
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

noszę bo lubię
tipsy nie niszczą paznokci, niszczą je złe stylistki, lub same właścicielki
sztuczna jest też lycra
o gustach się nie dyskutuje
zmień forum, a znajdziesz popleczniczki
pozdrawiam serdecznie
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 12:47   #23
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

ale musimy wziasc pod uwage dziewczyny ktore maja bardzo slabe, delikatne paznokcie. Genetycznie. Tutaj nie pomoga witaminki itd. Sa takie ktorym nie zalezy na ich dlugosci i obcinaja na krotko (ja juz teraz tak) ale bywa tez tak ze chca miec dlugie i zakladaja tipsy (kiedys tak robilam).

Tak mi sie wydaje, ze to jest indywidualna sprawa, jak tatuaze i doczepiane wlosy. Tatuaze czy tipsy mi nie wadza, doczepiane wlosy tak. Nie wiem czemu?

Ale nigdy bym nie zakladala ze czyjsc gust mam prawo az tak bardzo szkalowac.
Wychodze z zalozenia ze 90% kobiet ktore sobie zakladaja takie rzeczy sa dorosle i wiedza co robia
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 13:17   #24
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Śmieszy mnie takie wydawanie sądów - "to jest obrzydliwe, a ja jestem cacy"

Szczególnie jesli polega sie na opiniach zasłyszanych i nie do konca sprawdzonych...

W moim przypadku "wzmocnienie" paznokci żelem było jedynym sposobem na to zeby cokolwiek wystawało mi ponad opuszek, żadne kuracje witaminowe nie dały rady, po prostu matka natura zadecydwała ze akurat mocnych paznokci mi poskąpi, i niech jej będzie (ładnego kształtu nie poskąpila i dzieki jej za to).

Co do "obrzydliwości" moich paznokci... cóż, początkowo nosilam bezpieczny french i wiekszość nie chciała uwierzyc ze to jest "sztuczne", natomiast często zdarzało sie ze kobitki tak po prostu na ulicy zaczepiały mnie tylko po to zeby powiedziec mi ze mam ładne paznokcie... jak to sie ma do obrzydliwości? ... To stwierdzenie juz chyba bardziej pasuje do obgryzionego, pożółkłego, krzywego, zarośniętego skórkami etc ... paznokcia zwyczajnie zaniedbanego.

Coś jeszcze na obronę poprawiania matki natury?
Mam taką pracę ze w ciągu jednego dnia musze zaliczyc wizytę na budowie, a chwile pózniej spotkać się z poważnym kientem w garniturku albo zawitać do urzędu, i tak kilka razy w ciągu dnia, skoczyły sie czasy kiedy wyglad nie ma znaczenia, w tej chwili "jak Cię widzą tak cię piszą " ... na prawdę mój naturalny paznokieć nie przetwrał by takiej próby,natomiast moje żelki mają sie cudownie, a ja jestem cała szczęsliwa ze nie musze dłubac przy nich całego dnia, zamiast tego moge np pobiegac... naturalnie ...
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 13:29   #25
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

odniosłam wrażenie,że musisz bardzo rzadko wychodzić z domu. Na ulicy znakomita przewagę pośród sotkanych kobiet stanowiaq te z naturalnymi paznokciami. Tutaj dziewczyny 'chwala sie' swoimi dokonaniami. Co w tym dziwnego?
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 13:41   #26
madziuleńka007
Raczkowanie
 
Avatar madziuleńka007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

ja nosze swoje,naturalne,krótkie paznokcie.jakoś obrzydzaja mnie tipsy.nie chce tu nikogo obrażać po prostu mi to nie lezy i tyle
__________________
Nie sztuka byc zauważonym,sztuka być zapamiętanym.

Giorgio Armani
madziuleńka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 13:46   #27
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Ja mam swoje własne paznokcie,nie rozdwajające sie i zadbane.
A za tipsami nie przepadam. Dziwnie bym się czuła z czymś sztucznym na paznokciach.Nawet jak pomaluje lakierem,co zdarza się rzadko,czuje wtedy jakbym miała cięzkie paznokcie.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 13:54   #28
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Po pierwsze dlatego, że dobrze zrobione wyglądają świetnie a nie obrzydliwie.
Po drugie dlatego, że można prać, zmywać, szorować a nie wymagają poprawek czy przemalowania.
Po trzecie dlatego, że nie wszyscy mają piękne swoje paznokcie mimo odzywek itd.
Po czwarte bo lubię.
Tyle.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 14:24   #29
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!




Wiecie co zauważyłyście, że koleżanka napisała tylko jeden post i pozniej juz uciekła ?? Chyba chciała w nas wzbudzić nieporządane emocje.

Juz jasno jest wszystko wyjaśnione, widocznie kolezanka ma słaby wzrok i nie widziała nigdy poprawnie zrobionych paznokci, które nigdy nie pobiją naturalków. Też kiedyś zapuszczałam swoje długie paznokcie, ale już teraz nigdy w życiu nie zastąpiłabym żelków na nic innego.

Po prostu są zawsze schludne, czyste, jednej długości, proste
..... no i to wszystko co tu więcej gadać .....


P.S TIPSY NIE NISZCZĄ PAZNOKCI !!!!!
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 15:04   #30
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Nie mam zamiaru się sprzeczać - zapytałam z ciekawości. Nie chciałam też nikogo obrażać, więc nie wiem czemu na mnie naskakujecie. Miałam zapytać dziewczyn, które nie noszą tipsów? To chyba mijałoby się z celem... (?)

A słowo "obrzywliwe"... no cóż wydaje mi się, że podobnie jak Wy mam prawo do własnych odczuć, a poza tym interesuje mnie socjologiczny aspekt tematu. Zastnawiam się po prostu, dlaczego sztuczność coraz częściej zastępuje naturę i czy ta druga jest naprawdę aż tak niedoskonała.

Dziękuję za wszystkie merytoryczne wypowiedzi, zaś koleżance Maszce zwracam uwagę, że zastąpić można czymś/kimś a zamienić na kogoś/coś. Proszę nie insynuować mi żadnego mącicielstwa. Zapomniałaś chyba, koleżanko, że można robić inne rzeczy poza kontemplowaniem swoich paznokci - ja na przykład uczę się i pracuję, więc nie mam zwyczjanie czasu pisać zbyt wielu postów dziennie.

Pozdrawiam.
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.