Oczyszczanie twarzy.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-27, 21:32   #1
Giovanna76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1

oczyszczenie twarzy


Dzien Dobry,
mam pytanie:
mam 27 lat i od 6 miesiecy cierpie na zapalenie mieszkow wlosowych.2miesieczna kuracja antybiotykami i codzienne smarowanie mascia nie przynosza wiekszych rezultatow.na policzkach zauwazylam wiele czarnych wagrow,natomiast na brodzie i szyi stan zapalny nadal silny(mam trudnosci nawet z wytarciem twarzy recznikiem).Pomyslalam,ze moze oczyszczenie twarzy(lub przynajmniej czarnych wyschnietych punkcikow)mogloby mi pomoc w szybciejszym wyleczeniu choroby.Jesli tak to do jakich gabinetow kosmetycznych(kielce) moglabym zapukac. Bylabym wdzieczna za odpowiedz.pozdrawiam
giovanna76
Giovanna76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 21:37   #2
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Dot.: oczyszczenie twarzy

na Twoim miejscu skonsultowałabym to z lekarzem, na pewno dermatolog powie Ci, czy przypadkiem nie zaszkodzi Ci oczyszczanie twarzy przy zapaleniu mieszków włosowych. Tylko tyle mogę Ci doradzić, bo kielce to nie moje rejony.
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 18:29   #3
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Oczyszczanie twarzy..

Mam wielki problem..ostatnio byłam u kosmetyczki i poleciła mi oczyszczanie twarzy..ale duzo moich znajomych i nawet mama mówią mi, że oczyszczenie w ogole nie pomaga i tylko twarz jest czerwona i opuchnieta przez tydzien i duzo sie kasy wydaje..prosze o pomoc bo chce sie wkoncu pozbyc tych zaskornikow Jesli taki temat był to przepraszaaam.
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 18:56   #4
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

Moja koleżanka miała oczyszczanie, i poprostu zadziałało to cuda na jej odwieczną walkę z bardzo brzydkim trądzikiem na twarzy.... ta opuchlizna to kwestia jednego dnia, kosmetyczka nakłada Ci potem dużo róznych maseczek które łagodza skórę i ją koją.... jeśli masz poważy problem z twarzą to polecam
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 19:28   #5
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

Jeśli trafisz do naprawdę dobrej kosmetyczki, to o żadną opuchliznę nie powinnaś się martwić. Nawet jeśli po zabiegu będziesz miała kilka czerwonych plamek po wyciskaniu, to następnego dnia, a najpóźniej po 2 dniach nie będzie po nich najmniejszego znaku. Niestety efekt oczyszczania też nie u wszystkich jest długotrwały i trzeba go powtarzać co jakiś czas. Wszystko zależy od stanu twojej skóry, od tego czy masz tendencję do powtawania zaskórników.
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 19:36   #6
asiulkaprymulka
Rozeznanie
 
Avatar asiulkaprymulka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 592
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

Pójdź do kosmetyczki - naprawde daje efekty
asiulkaprymulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 19:45   #7
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

Już wiele razy to pisałam,ale napiszę jeszcze raz. Polska to jest dziwny kraj,w którym taki zabieg jak oczyszczanie twarzy, od którego odchodzi się w innych krajach, jest jednym z najpopularniejszych. W tej chwili nie robi się oczyszczania twarzy,a raczej idzie się w stronę wykonywania zabiegów odpowiednich do typu skóry. W tej chwili coraz większą popularność zdobywa kalwitacja. Przeznaczenie zabiegu podobne jak przy klasycznym oczyszczaniu,ale z twarzą nie robi się takiego pobojowiska jak przy klasycznym oczyszczaniu. Cena jest mniej więcej podobna jak oczyszczania (to zależy od miasta).

Ja miałam wielokrotnie robione oczyszczanie twarzy i z perspektywy czasu uważam,że są to pieniądze wywalone w błoto. Po pierwsze twarz wygląda tragicznie-nie tylko po zabiegu,ale u mnie skutki uboczne zabiegu (ślady po wyciskaniu) były widoczne przez następny tydzień. Po drugie chodziłam na oczyszczanie,bo mam problem z zaskórnikami-ładną skórę po oczyszczaniu miałam zaledwie kilka dni,czyli efekty są krótkotrwałe.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-31, 20:15   #8
slodkipamper
Przyczajenie
 
Avatar slodkipamper
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 22
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

ja byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy miesiac temu twarz nie wygladała tak zle jak niektory mysla!!Kosmetyczka naprawde duzo nakłada maseczek ktore maja wpływ lagodzacy a jeden minus jaki to jest niestety zaskorniki i potówki powracaja(ale w tym miesiacu tez pojde bo po 1 razie nie mozna oczekiwac super efektów, a jak sama nie sprawdzisz to nie bedziesz wiedziec pozdrawiam
slodkipamper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 20:30   #9
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

Bardzo dużo zależy od kosmetyczki. Ja długo szukałam zanim trafiłam. Po wizytach u poprzednich kosmetyczek różnie to bywało. Czasami bywało nawet gorzej niż przed oczyszczaniem (a fuj nie chcę do tego wracać myślami). Ale obecną kosmetyczkę uwielbiam i nie zamienię jej nażadną inną. Po oczyszczaniu mam śliczną twarz a ewentualne pojedyńcze plamki całkowicie znikają następnego dnia i efekt utrzumuje się conajmniej miesiąc
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 20:45   #10
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

To zależy jakie to jest oczyszczanie - mechaniczne jest odradzane. Ja polecam kawitację - dosyć dużo było o tym na forum, użyj wyszukiwarki.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 10:52   #11
*arielka*
Rozeznanie
 
Avatar *arielka*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 742
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

z tym oczyszczaniem jest różnie, wszędzie czytam, że nie powinno się tego robic, więc sama nie wiem dlaczego nadal ten zabieg jest w gabinetach, byla kiedys 3 razy na oczyszczaniu i to prawda,że bardzo dużo zależy od kosmetyczki. Po jednej było u mnie gorzej, a po innej lepiej. ale zawsze zaskórniki wracają. u mnie po zabiegu twarz była zaczerwiona, ale po 1 lub 2 dniach skóra wygladała dobrze.
*arielka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-23, 23:36   #12
Justyna_DermaMed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

Rzeczywiście można powiedźieć iż Polska to dziwny kraj.
Generalnie to rzeczywiscie wszytsko zalezy od kosmetyczki ktora taki zabieg wykonuje
Ja jako kosmetyczka wykonuje juz tylko zabieg oczyszczania jezeli rzeczywiscie klientka nalega z doświadczenia wiem ze jezeli nie ma przeciwskazan to wole wykonac zabieg mikrodermabrazji ktory o wiele lepiej zadziala na skore moze nie oczysci zaskornikow ale z czasem po 2 lub 3 nawet nie bedzie co oczyszczac
Pisze to ze wzgledu nawet na eksperyment jaki na sobie przeprowadzilam. Wy konalam mikrodermabrazje 3 razy w przeciagu 3 miesiecy.
Na pewno cos by sie znalazlo do oczyszczania ale nie jak to bylo wczesniej.
Teraz buzka wyglada o wiele lepiej a przy okazji jest jaśniejsza i jest mniej przebarwień. A niestety po oczyszczaniu manualnym wygladalam strasznie i juz teraz wiem na pewno ze nie dam sie juz nikomu. Teraz tylko mikrodermabrazja.
Oczywiście drogie Panie pamietajcie ze rowniez indywidualnie moze sie to zmieniac jednym bardziej pasuje oczyszczanie innym mikrodermabrazja a jeszcze inne np kawitacja(po ktorej osobiscie mialam wiecej zaskornikow i rowniez jej nie wykonuje- moze bylo jakies nie fajne urządzenie)
Ale tak jak napisalam powyzej to są indywidualne predyspozycje oraz absolutnie nie neguje poszczegolnych metod. Tak jak napisala jedna z osob na forum od oczyszczania manualnego sie odchodzi ( np w stanach juz sie prawie nie spotyka takiego zabiegu)
Pozdrawiam Justyna
Justyna_DermaMed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 23:47   #13
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość


Ja miałam wielokrotnie robione oczyszczanie twarzy i z perspektywy czasu uważam,że są to pieniądze wywalone w błoto. Po pierwsze twarz wygląda tragicznie-nie tylko po zabiegu,ale u mnie skutki uboczne zabiegu (ślady po wyciskaniu) były widoczne przez następny tydzień. Po drugie chodziłam na oczyszczanie,bo mam problem z zaskórnikami-ładną skórę po oczyszczaniu miałam zaledwie kilka dni,czyli efekty są krótkotrwałe.
i ja tam miałam

i od tego momentu zaczęły się moje problemy z trądzikiem (jak szłam do kosmetyczki, miałam tylko zanieczyszczone pory, po jakimś czasie pojawiła się masa pryszczy, z którymi dłuuugo walczyłam)

ale to było 7 lat temu, może coś się zmieniło (bo piszę o tym tradycyjnym "oczyszczaniu"-wyciskaniu)
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 17:44   #14
Fashionlover
Raczkowanie
 
Avatar Fashionlover
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z odległej galaktyki
Wiadomości: 263
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

A ja mam bardzo, bardzo wrażliwą skórę z dużą skłonnością do uczuleń i podrażnień, zauważyłam że trochę zaskórników pojawiło mi się na twarzy głównie na policzkach, jak powinnam to oczyścić takim zwykłym tradycyjnym sposobem czy mikordembrazja? Proszę doradzcie bo ja nie mam doswiasczenia z takimi zabiegami!!!!
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others, for beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
- Audrey Hepburn
Fashionlover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 21:40   #15
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

Dzisiaj byłam na takim oczyszczaniu. Przyjemne to to nie jest

Mam twarz głądką jak pupcia niemowlaka jak to się mówi ale są tez okropne plamki po wyciskaniu tych świństw, więc wyglądam nieciekawie i od razu czapke z daszkiem założyłam co by mnie ludzie nie widzieli (a był ze mną mój chłopak - czekał znaczy sie).
Ten obrzęk zniknie podobno i to normalne, ze dzis jest. Kupiłam też u pani kosmetyczki specjalne kosmwtyki do pielęgnacji mojej cery (drogie jak jasna cholera!).

Mysle, ze efekty aby były i utrzymanie tych efektów przez jakiś czas to tylko i wyłącznie zależy od nas- od tego jak skórę pięloegnujemy po oczyszczaniu! Co z tego, że dziewczyna pojdzie na oczyszczanie do mega-wykwalifikowanej kosmetyczki, jesli pozniej bedzie myła twarz tylko wodą i nie bedzie stosowac zadnych kremów, itd?
O skórę trzeba dbać i to szczególnie, jest podrażniona, pory są wrażliwe na syf z powietrza itd.

Wiec, dziewczyny! pielęgnacja, pielęgnacja i jeszcze raz pielęgnacja
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 22:16   #16
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

Dermatolog, u której swego czasu się leczyłam, twierdziła, że twarz należy oczyszczać (mówiła o sposobie tradycyjnym) co 21 - 30 dni. Bo tyle ponoć trwa okres powstawania zaskórników. Jak się oczyszcza regularnie - to przestają powstawać. Potem można podobnoż coraz rzadziej i efekt się trzyma.
Z doświadczenia wiem, że było to cholernie uciążliwe, ale podejrzewam, że dawało efekty (podejrzewam = w tym czasie faszerowała mnie jeszcze antybiotykiem od wewnątrz i maściami od zewnątrz) Ogólnie efekt nie był zły.

Zamierzam do tego wrócić od sierpnia. ;]
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 09:42   #17
Alka133
Raczkowanie
 
Avatar Alka133
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 32
GG do Alka133
Thumbs up Oczyszczanie Twarzy>>

Witam, mam pytanie dotyczące oczyszczania twarzy. Mianowicie mam na twarzy pootwieranie , brzydkie pory, i takie małe czarne wagry, leczyłam się dermatologicznie lecz nic mi na te wagry nie pomaga. Chvciałabym się wybrać na oczyszczanie twarzy, powinno mi pomóc ? w jakiej cenie sa takie zabiegi , słyszałam ż ejeste wiele sposobów oczyszczania przez kosmetyczkę. Jaki jets najlepszy?
Alka133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 12:31   #18
Alka133
Raczkowanie
 
Avatar Alka133
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 32
GG do Alka133
Oczyszczanie Twarzy>> Jeszcze Raz..:)

Witam, mam pytanie dotyczące oczyszczania twarzy. Mianowicie mam na twarzy pootwieranie , brzydkie pory, i takie małe czarne wagry, leczyłam się dermatologicznie lecz nic mi na te wagry nie pomaga. Chvciałabym się wybrać na oczyszczanie twarzy, powinno mi pomóc ? w jakiej cenie sa takie zabiegi , słyszałam że jeste wiele sposobów oczyszczania przez kosmetyczkę. Jaki jets najlepszy?:roll eyes:
Alka133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 13:31   #19
NoEmI 220
Przyczajenie
 
Avatar NoEmI 220
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 4
GG do NoEmI 220
Exclamation Dot.: Oczyszczanie Twarzy>> Jeszcze Raz..:)

Zabieg oczyszczania twarzy oscyluje w garnicach od 80 do 150 zł. zalezy od ilosci wykonanych zabiegow. Ja osobiscie polecam ci peeling kalwiatcyjny. Znakomicie zluszcza skore, koryguje male blizny i nie widac czarncy kropek na twarzy. Ale dokladnych porad udzieli ci juz kosmetyczka
NoEmI 220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 19:58   #20
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Oczyszczanie Twarzy>>

to idz do salonu i spytaj kosmetyczki
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 09:11   #21
Alka133
Raczkowanie
 
Avatar Alka133
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 32
GG do Alka133
Dot.: Oczyszczanie Twarzy>>

Zamierzam, lecz w tej chwili mam zapalenie płuc, pozatym chciałam się Was poradzić..
Alka133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 15:28   #22
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Oczyszczanie Twarzy>>

Pytanie nie ma związku z dermatologią - przesuwam na kosmetyczkę.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 18:07   #23
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Oczyszczanie Twarzy>>

oczyszanie kosztuje ok 60 zł ale zależy od salonu bo są również wersje "bogatsze" i kosztują więcej.
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 10:30   #24
cacharel^
Raczkowanie
 
Avatar cacharel^
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 258
oczyszczanie, przed czy po wakacjach?

Wybieram się na urlop do ciepłego kraju i mam pytanie - czy zabieg oczyszczania cery lepiej zrobi przed wyjazdem, po powrocie czy nie ma to znaczenia???
__________________
There is risk, there is pleasure...
cacharel^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 10:34   #25
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: oczyszczanie, przed czy po wakacjach?

W ogóle nie robić. Mechaniczne oczyszczanie cery pomoże Ci na 2 tygodnie, a potem zaskórniki wrócą ze zdwojoną siłą, a jak trafisz na złą kosmetyczką to możesz nabawić się zapalenia. Jeśli masz zanieczyszczoną skórę to po powrocie z wakacji udaj się do dermatologa po odpowiednie preparaty z kwasami (Effacla, Lysanel) i tyle. Żadnego mechanicznego oczyszczania !
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 10:35   #26
Madusia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: oczyszczanie, przed czy po wakacjach?

Witam,byłam wczoraj na oczyszczaniu,wyjazd za tydzień.I powiem ci szczerze ze nie polecam przed wyjazdem.Trafiłam niestety nie na profesjonalistkę.Mam strupki i czerwone plamki.I modle sie żeby to wszystko poschodziło do urlopu.
Madusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 10:35   #27
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: oczyszczanie, przed czy po wakacjach?

Cytat:
Napisane przez Madusia23 Pokaż wiadomość
Witam,byłam wczoraj na oczyszczaniu,wyjazd za tydzień.I powiem ci szczerze ze nie polecam przed wyjazdem.Trafiłam niestety nie na profesjonalistkę.Mam strupki i czerwone plamki.I modle sie żeby to wszystko poschodziło do urlopu.

Brawo.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 10:47   #28
cacharel^
Raczkowanie
 
Avatar cacharel^
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 258
Dot.: oczyszczanie, przed czy po wakacjach?

Tak mówicie? Żeby zrezygnowac z oczyszczania u kosmetyczki?

Stosowalam kiedys, ok 2 lata temu jesienią, Lysanel i przyznam, że cerę miałam jak nigdy czystą i piękną Tylko, że zanim zaczęłam stosowac Lysanel bylam u kosmetyczki na oczyszczaniu.. odczeklam kilka dni i rozpoczelam kuracje Lysanelem. Hm...
Czyli sam Lysanel pomoze??

A jaki krem nawilzajacy do cery mieszanej z zaskornikami polecicie?
__________________
There is risk, there is pleasure...
cacharel^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:07   #29
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: oczyszczanie, przed czy po wakacjach?

A ultradzwięki lub/ i kawitacja?
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:10   #30
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: oczyszczanie, przed czy po wakacjach?

Cytat:
Napisane przez cacharel^ Pokaż wiadomość
T
Stosowalam kiedys, ok 2 lata temu jesienią, Lysanel i przyznam, że cerę miałam jak nigdy czystą i piękną Tylko, że zanim zaczęłam stosowac Lysanel bylam u kosmetyczki na oczyszczaniu.. odczeklam kilka dni i rozpoczelam kuracje Lysanelem. Hm...
Czyli sam Lysanel pomoze??
Jeśli nie masz trądziku chorobowego i nie potrzebujesz antybiotyku w maści na to, to sam Lysanel lub Effaclar powinny pomóc spokojnie. Po powrocie z wakacji jak już cera trochę odpocznie od opalenizny, poiwinbnaś kupić na noc Lysanel, na dzień krem z wysokim filtrem, myć żelem delikatnym twarz i tylke. Żadnych mechanicznych oczyszczań, przecież mamy nawet wątek na forum już II część "Jak powstrzymać się od wyciskania". Wyciskanie cerze nie służy, a szkodzi.

Cytat:
A jaki krem nawilzajacy do cery mieszanej z zaskornikami polecicie?
Na to nie ma reguły, niektórych zapycha tamto, innych to. Kremy polecane na forum to Humektan, Hol Avene, Hydraphase Legere La Roche Posay, lub Iwostin Sensitia nawilżający.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-14 15:33:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.