Cera trądzikowa odwodniona - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-01, 13:26   #1
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467

Cera trądzikowa odwodniona


Czy ktoś zna dobry krem na cerę mieszaną z trądzikiem, który NAPRAWDĘ nawilżyłby moją skórę, który mogłabym używać na Effaclar K, który obecnie stosuję. Mimo obecności na mojej twarzy trądziku mam jednocześnie wysuszoną (odwodnioną) skórę. Bardzo proszę o pomoc.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-01, 13:49   #2
madlen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 27
Re: Cera trądzikowa odwodniona

Witaj Aniu!! Myslę,że byłabyś zadowolona z Hydraphase La Roche'a,zwłaszcza z wersji do cery tłustej i mieszanej.Tu możesz przeczytac ocenę Lejki http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4126
Do Twojej cery,zwłaszcza jeżeli się łuszczy, odpowiedni byłby również kremik z serii Pharmaceris T
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3207
Odwodnioną skórę podobno dobrze nawilża Thermal S1 Vichy,ale osobiscie nie lubię tego kremu ,więc raczej nie polecam.Sama używam Effidrate,ale sądzę,że dla Ciebie mógłby okazać się za słaby(w nawilżaniu).To tyle ode mnie
madlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-02, 00:20   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Cera trądzikowa odwodniona

myślę,k że możesz stosować intensywnie nawilżające maseczki, chętnie bez spłukiwania (do pozostawienia na noc), np. Vichy, minerały daxa itp. unika też czynników odwadniających/drażniących skórę: gorącej wody, mydła, odtłuszczających żeli do mycia, klimatyzacji, gorących klaoryferów, kawy,alkoholu, ...
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-02, 08:50   #4
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Re: Cera trądzikowa odwodniona

Eeeeeh, dzięki dziewczyny za pomoc, chętnie wypróbuję. Swoją drogą, gdybym miała unikać klimatyzacji musiałabym zrezygnować z pracy (w moim biurze okna są nieotwieralne i jest tylko klimatyzacja) oraz wynieść się z domu (kaloryfery);-). Swoją drogą, to jestem prawie pewna, że to co mi się stało z cerą (trądzik) zawdzięczam właśnie wspaniałej klimatyzacji w moim biurze. Myślicie, że to możliwe, żeby to była bezpośrednia przyczyna? Całe życie (nie wyłączając okresu dojrzewania) miałam cerę suchą...
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.