Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 179 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-28, 09:27   #5341
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

WITAJCIE KOCHANE.

ALE SIE NAROBIŁO, ALE RYGOR MAMY TUTAJ.
CIEKAWE CZY MOZNA BEDZIĘ BEZKARNIE ROBIĆ SOBIE JESZCZE IMPREZKI????:co nfused:.


zdjęcia Waszw widziałam - laseczki pierwsza klasa- tylko gdzie wy macie plamy???????
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:30   #5342
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Nadrabiam zaległości i hurtowo odpowiadam na pytania zanim dostanę bana.
Nie sądzę by któraś z nas opublikowała swoje prywatne zdjęcia na stałe.
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:32   #5343
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

co do cosmelanu - to mój cosmelanik też nie ma grudek- kremowa konsystencja do wyczerpania słoiczka.
Nieco- cos2 trzymaj w lodówce tam gdzie jest miejsce na jajka. Za szybką na dzwiczkach i na najwyższej półce- chłodek i ciemność i napewno Ci nie zamarznie. Bo takie kryształki co pisałaś to tylko i wyłącznie świadczy o tym że w cosmelanie zamarzła woda.
Ciekawe czy cosmelan nie stracił nic na właściwościach.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:36   #5344
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusia
Pamiętnik to szerokie pojęcie. Myślę, że w pamiętnik, jaki by on nie był, wpisuje się wiele rzeczy, imprezki też się zmieszczą Na imprezkach przy winku też o cosmelanie... No w końcu, nie da się tylko i w kółko o samym cosmelanie Da się
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:55   #5345
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ivonako teraz już nie ma szansy by zobaczyć twoją fotkę
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 10:16   #5346
JOASIA71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie, ale mialam noc spac nie moge przez ten cosmelan a jak juz przysnelam to snily mi sie koszmary cosmelanowe Zaczynam zalowac, ze nie poszlam do dermatolozki nalozyc maske, przynajmniej byloby na kogo zwalic a tak. Ane120 dzieki za pociesenie odnosnie grudkowatej konsystencji. Megi fajnie ze zaczynasz sie luszczyc jest nadzieja. U mnie jak na razie nic poza bialym licem po grudkowatym cos.2 ale mam nadzieje i czekam.....
JOASIA71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 10:49   #5347
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ivonako teraz już nie ma szansy by zobaczyć twoją fotkę
Kochana Megi, przeczytałam calutki regulamin forum i widzę w nim "dziury prawne" Także jak tylko dojrzeję do pokazania Wam swojego zdjęcia to po prostu to zrobię, zgodnie z regułami prawa. Tylko, że ja wolno i późno dojrzewam, bardzo wolno... i bardzo późno Ach i jeszcze długo. Może zacznę jak Masima - ale od jej drugiej odsłony, czyli maski cosmelanowej bo moich plam za nic Wam nie pokażę.

Cytat:
Napisane przez JOASIA71 Pokaż wiadomość
Witajcie, ale mialam noc spac nie moge przez ten cosmelan a jak juz przysnelam to snily mi sie koszmary cosmelanowe Zaczynam zalowac, ze nie poszlam do dermatolozki nalozyc maske, przynajmniej byloby na kogo zwalic a tak. Ane120 dzieki za pociesenie odnosnie grudkowatej konsystencji. Megi fajnie ze zaczynasz sie luszczyc jest nadzieja. U mnie jak na razie nic poza bialym licem po grudkowatym cos.2 ale mam nadzieje i czekam.....
JOASIU, ze mną jest tak samo, koszmary. Jakby było mało, że cosmelan nie dochodzi to jeszcze wisi widmo nieznanej formuły i ewentaulnych grudek. Może wymieszaj dobrze ten cosmelan jakims mikserem (takim do frappe), może się te grudki z gorąca porobiły w trakcie dostawy. Dziewczyny, czy ona może to zmiksować?

Domeczko - tak między wierszami - zielone kozaki bym obaczyła.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 11:03   #5348
JOASIA71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ivonako z calego serca zycze Ci tej t.z. starej wersji ,sprawdzonej prze dziewczyny no i przede wszystkim wreszcie przesylki. Chesz od razu po dostawie robic?? Im nas wiecej tym lepiej.Wymiana doswidczen jest bardzo cenna w takich chwilach.
Dziewczyny mam pyt. czy przed kazdym nalozeniem cos.2 w ciagu dnia powinnam zmyc krem z twarzy??
JOASIA71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:11   #5349
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez JOASIA71 Pokaż wiadomość
Ivonako z calego serca zycze Ci tej t.z. starej wersji ,sprawdzonej prze dziewczyny no i przede wszystkim wreszcie przesylki. Chesz od razu po dostawie robic?? Im nas wiecej tym lepiej.Wymiana doswidczen jest bardzo cenna w takich chwilach.
Dziewczyny mam pyt. czy przed kazdym nalozeniem cos.2 w ciagu dnia powinnam zmyc krem z twarzy??
"Przed każdym nałożeniem cos 2 trzeba umyć twarz". Święte słowa, nie pamiętam kogo.
Będę mogła zrobić końcem września. Moja godzina zero minęła 14 sierpnia Ale jak dostanę to zajrzę do środka i po zdjęciach, bedziecie oceniały jaka to wersja.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:18   #5350
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
"Przed każdym nałożeniem cos 2 trzeba umyć twarz". Święte słowa, nie pamiętam kogo.
Będę mogła zrobić końcem września. Moja godzina zero minęła 14 sierpnia Ale jak dostanę to zajrzę do środka i po zdjęciach, bedziecie oceniały jaka to wersja.
.....moje kochana.

Joasiu- cosmelan kładziemu na czyścuitką buzię. To nic że bużkę trzeba myć 3 razy dziennie. Trzeba i amen
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:22   #5351
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Czy możesz napisać jak u ciebie przebiegała kuracja ? Odchodzę już od zmysłów zastanawiajac się czy u mnie wszystko jest ok
Megi 72 ja zrobiłam sobie zabieg w czwartek (rano siewymazałam)a dopiero w poniedziałek zaczęłam się normalnie łuszczyć .Ale buraczana byłam tzn.jakbym przesadziła ze słońcem .Nadmiar łuszczenia natomiast dotyczył terażniejszości czyli 2 m-ce po zabiegu .pozdrawiam.A.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 11:23   #5352
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Joasiu- i nie żałuj że nie poszłaś do lekarza. Napewno dostaniesz paczuszkei wszustko bedzie dobrze. jak śnią sie cosmelanowe koszmary to dobry znak- czyli bedzie na przekór snom. Też byś żałowała jak byś trafiła na lekarza oszustę- oszczędziarza- bo coraz więcej tu takich., nie dałby Ci tego czy owego albo by maski poskąpił.
A tak zrobisz sobie i bedzie dobrze i bedziesz piiiiikna
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:28   #5353
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusiu kochana zdradz tajemnicę jak robisz te swoje słynne nalewki
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:32   #5354
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Joasiu ja nie wyobrażam sobie nie umyć twarzy - cos2 wsiąka do skóry- jak jej nie umyjesz to co razem z nim wsiąknie brud, kurz i pozostałości po cosmelanie wcześniej nałożonym I to nie zmyć ale wyszorować
Ivonka zawsze zostaje nam avatar jakby co a na twoją fotkę liczę
Madziusia ty niepokorna babo, naoglądałaś się nas czekamy na rewanż
Joasiu zawsze można słoiczek z cosmelanem podzielić na pół i jeden szczelnie zakręcić i odłożyć na później a drugi używać nie wkładając paluchów do słoiczka tylko szpatułką np. wziąć z sephory(panie chętnie dają) - to powinno opóźnić popsucie czy przeterminowanie cosmelanu
Ivonka wina to ja tylko piję wytrawne z Portugalii, bo z FR mi nie smakują a za te dobre kupę szmalu bym musiała zapłacić, ewentualnie z Chile lub Afryki
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:42   #5355
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Joasiu dobrze że zrobiłas sobie zabieg sama u lekarza szkoda kasy Jak już mówiłam mój cos 2 też był grudkowaty i nawet rozwarstwiony pytałam lekarki czy taki może być powiedziała że tak.Ja myślałam że tak ma być nie czytałam jeszcze tego forum.Ale zabieg zakończył sie powodzeniem do czasu jak mi sie nie skończył cos2.Dlatego w czerwcu musiałam zrobić drugi raz ale już sama.Teraz jestem mądrzejsza i cos 2 będę używać zawsze.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:45   #5356
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ivonako jak myślisz ile bedą szły perfumy z truskawy .Zamówiłam we wtorek a wczoraj wysłali?
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 12:00   #5357
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Madziusiu kochana zdradz tajemnicę jak robisz te swoje słynne nalewki
......kochana to żadna tajemnica, malin już nie ma ale nalewke malinową zrobiłam tak: maliny zasypuję cukrem czekam dzień(nie dłużej bo na drugi robi sie wino i juz sie nienadają) aż owoce puszczą sok, poczym sok dokładnie cedze przez sito i gaze. dodaje spirytus, ewentualnie dosładzam lub dolewam spirtu do smaku i mocy. Mam alkoholomierz więc moje nalewki nie mają więcej niż 25%. I przelewam do butelek i gotowe do użycia, najlepiej podawać schłodzone.
Może w następnym roku wykorzystasz ten przepis- jest naprawde pyszne, pachnie malinami, przepiękny malinowy kolor a smak- najlepszy jaki piłam no i do tego bardzo zdrowe, pewnie na przeziębienie bedzie boskie
teraz jest zezon na pigwy- tez z nich jest pyszna nalewka
Nalewka pigwowa- nazrywać pigwy, owoce umyć pokroić jak najdrobniej i zasypaźć cukrem. Owoce puszczają sok , i tak po dwóch trzech dniach (bo dosyć długo puszczają sok, nie dłużej jednak niż 3 dni bo potem wino i sie nie nadają)przecedzić przez sito i gaze, poczym dolać spirytus ewentualnie cukier do smaku. Wlać w butelki i gotowe. Podawać schłodzone. Tą nalewke też baaardzo lubie- smak jest baaardzo orzeżwiający, kolor jasny słomkowy i zapach intensywny taki cytrynowo-brzoskwiniowy. Też polecam, pigwy dojrzewają więc można sobie w kuchni poeksperymentować.
Takie nalewki są bardzo zdrowe, polecam nawet do cosmelanu. Wieczorkiem nasmarować sie cosmelanem i lampke naleweczki w dłoń, odpalić komputer i nasze forum i to jest niesamowity relaks. Często tak robie.
Cosmelan i nalewki to moje miłosci

Edytowane przez madziusia777
Czas edycji: 2008-08-28 o 12:05 Powód: dopisanie informacji
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 12:02   #5358
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Ivonako jak myślisz ile bedą szły perfumy z truskawy .Zamówiłam we wtorek a wczoraj wysłali?
To dziwne, ale moje dwie butelki zamawiane dzień po dniu przyszły w ciągu 7 dni (dzień po dniu), wczoraj i przedwczoraj

Cassattko czy dosłodzisz mi swoje winko? Ja półwytrawne albo półsłodkie i tu moja wiedza na temat winek się kończy.

Madziusia nalewka z pigwy to prawdziwy rarytas. Muszę skorzystać z Twojego przepisu tylko skąd tą pigwę wziąć?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 12:08   #5359
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=JOASIA71;8786718]Ivonako z calego serca zycze Ci tej t.z. starej wersji ,sprawdzonej prze dziewczyn


Dziewczyny tak sobie myslę,że może niepotrzebnie panikujemy odnośnie tej nowej formuły cosmelanu bo jeśli wywoła ona zamierzony efekt to czyź nie lepiej przechodzić zabieg łagodniej ? Po co burak i palenie ogniem jak może być tak jak u mnie czyli lekkie szczypanie i schodzenie skóry.Jedyny mankament to przedłużenie w czasie ,ale jeszcze tego nie wiemy czy tak się stanie .W końcu nowe znaczy udoskonalone !!!

I jeszcze jedna refleksja.Wszystkie boimy się powrotu plam a ja mam nadzieję ,że po zabiegu i wyeliminowaniu przyczyny powstawania plam ( ciąza,tabletki anty,opalanie) plamy nie wróca .Tylko wieku nie da się wyeliminować Dobijcie mnie bo optymistką jestem
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 12:25   #5360
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusia klapsy dla ciebie, co to znaczy że malin już nie ma. Właśnie wróciłam z ogródka bo podjadałam właśnie maliny które u mnie dopiero się zaczynają Mogę udowodnić zdjęciem A co do pigwy ja używam jej jak cytryny (na zimę) kroję w plasterki dodaję miód i troszkę cukru zakręcam słoik. W zimie do gorącej wody dodaję bo nie lubię herbatek
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 12:26   #5361
JOASIA71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Super , ze jestes taka optymistka bo mi jak na razie tego brakuje. Jednak mam sposob, dzis do mnie z poludnia Polski jada swiezutkie malinki zrobie wiec nalewke malinowa wg. receptury Madziusi777 i bede sie delektowala>Moze malinki przyspiesza efekt cosmelanowy (mysle , ze chociaz rumien bedzie po niej gwarantowany).
JOASIA71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 12:32   #5362
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusia a moze to być sok taki zrobiony w sokowniku.tzn. owoce zasypuje sie cukrem i podgrzewa a gorący soczek spływa i wtedy jak wystygnie potraktować go spirytem. Nawet nie wiem jak pigwa wyglada ale sprawdzę.A co myślisz o śliwkach uwielbiam je.Mogło by być?
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 12:33   #5363
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

No dobra udowodnię ci Madziu że mam maliny - oto najprawdziwsze zdjęcie - aktualnie malinki znikły w moim brzuszku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 28082008085.jpg (70,1 KB, 14 załadowań)
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 12:37   #5364
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ja też jestem optymistką wieku jak wspomniałas nie da się wyeliminować plastrów nie mam zamiaru eliminować a ochronic się przed słońcem potrafię ochronić ale poza wszystkim mamy cosmelan o co tu się martwić.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 12:38   #5365
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny my wszystkie jesteśmy optymistki, inaczej nie stosowałybyśmy cosmelanu, maseczek i innych wynalazków
Pyszne malinki
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 12:48   #5366
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

...a miało być tak przyjemnie ...
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 12:49   #5367
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny przypomniało mi się że ja na początku mojej drogi plamiastej miałam przepisany krem unitone nic o nim nie piszecie stosowałyście?Mnie wprawdzie nie pomógł ale mojej kolezance owszem.Te które jeszcze nie dostały swojego zestawu może warto spróbować?Nie jest drogi.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 12:52   #5368
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

domcia brawa za poczucie humorutwój podkładzik niestety nie dla mnie mam tłustą paszczę.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 12:52   #5369
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dome przyłączam się do strajku torebkowego, ale mam tylko worki na śmieci czarne
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 12:56   #5370
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

ja się mogę zasłonić poduszką ze słoniem

Dumuś - ładne masz ramionka
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.