Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-29, 17:38   #1801
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

A co dermatolog na to? jaka pielegnacje zalecil?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 18:56   #1802
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A co dermatolog na to? jaka pielegnacje zalecil?
jedna derma stwierdziła to łojotokowe zapalenie i przepisała rozex. (potem dowiedziałam się, że tańszym odpowiednikiem jest metronidazol) mówiła, że mam go stosować na noc a na dzień jakiś tam odpowiadający mi krem. używałam iwostinu nawilżającego. drugim razem poprosiłam o metronidazol. używałam go na noc, a na dzień ziaję z filtrem 25. metronidazol się skończył.

poszłam do drugiej dermy i usiłowałam poprosić o metronidazol. nie dała mi wyskoczyła z ulotkami biodermy i mówiła, że to powinno wystarczyć ratowałam się ocerinem do łojotokowej i łuszczącej się. na dzień w tej chwili krem BAMBINO, bo boję się użyć czegokolwiek innego. wydam 3 dychy na krem, który mnie pozapycha lub uczuli i po mnie


kolejną wizytę u dermy mam 06.12. ale gdy zapytam o pielęgnacje wyskoczy mi pewnie z ulotkami biodermy co jest dla mnie brakiem profesjonalizmu, bo wszystkim wpycha to samo

zapytałabym ją chętnie o kwasy (bo mam grudki podskórne i jakieś inne paskudy), ale oczami wyobraźni widzę, że mnie spławi...

BTW. tak se myślę, że powinnam może zmienić dermatologa??
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 22:52   #1803
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dobry wieczór Dziewczyny, mam cerę naczynkową, którą chcialabym oczyscic u kosmetyczki. Czy mogę isc na kwasy? Badz moze jakies inne oczyszczanie?z góry dziękuję za odpowiedź.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 06:59   #1804
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dobry wieczór Dziewczyny, mam cerę naczynkową, którą chcialabym oczyscic u kosmetyczki. Czy mogę isc na kwasy? Badz moze jakies inne oczyszczanie?z góry dziękuję za odpowiedź.
ja chodzę na migdałowy i jestem zadowolona
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 12:49   #1805
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja chodzę na migdałowy i jestem zadowolona
ile razy w miesiącu chodzisz i ile kosztuje Cię jeden taki zabieg?
kurcze. kuszą mnie te filtry
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 13:11   #1806
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
ile razy w miesiącu chodzisz i ile kosztuje Cię jeden taki zabieg?
kurcze. kuszą mnie te filtry
Podobno można co tydzień, ja dotąd byłam na 3, ostatnie dwa w odstępie około 3 tygodni, łączę go z masażem twarzy i maską.
Szukam sobie teraz jakiegoś enzymatycznego do domowego użytku.
U nas koszt jednego peelingu migdałowego to chyba 90zł ale ja mam na szczęście kartę stałego klienta

filtrów używam i jestem zadowolona
na moją suchą skórę najlepiej sprawdza się mleczko Klorane 50+ i LPR Anthelios krem 50+
ponieważ nie mogę kupić Klorane, nabyłam Avene krem 50+ [pomarańczowy] i już widzę, że też mi będzie odpowiadał w przeciwieństwie do mineralnego Avene, którego za diabła nie mogę rozsmarować
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 15:43   #1807
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

A to nie lepiej kupic sobie kwas migdalowy i samemu zrobic peeling. Zaoszczedzi sie duzo kasy.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-30, 15:51   #1808
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A to nie lepiej kupic sobie kwas migdalowy i samemu zrobic peeling. Zaoszczedzi sie duzo kasy.
Myślałam już o tym, ale za zielona jeszcze jestem w samodzielnym kręceniu, boję się, ale nie mówię "nie"
Kręcenie strasznie wciąga.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 08:06   #1809
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja chodzę na migdałowy i jestem zadowolona
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Podobno można co tydzień, ja dotąd byłam na 3, ostatnie dwa w odstępie około 3 tygodni, łączę go z masażem twarzy i maską.
Szukam sobie teraz jakiegoś enzymatycznego do domowego użytku.
U nas koszt jednego peelingu migdałowego to chyba 90zł ale ja mam na szczęście kartę stałego klienta

filtrów używam i jestem zadowolona
na moją suchą skórę najlepiej sprawdza się mleczko Klorane 50+ i LPR Anthelios krem 50+
ponieważ nie mogę kupić Klorane, nabyłam Avene krem 50+ [pomarańczowy] i już widzę, że też mi będzie odpowiadał w przeciwieństwie do mineralnego Avene, którego za diabła nie mogę rozsmarować
dziękuję bardzoA filtrów używasz takze zimą?Bo ja mój filtr odlozylam jak zniknelo slonce
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 08:11   #1810
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
dziękuję bardzoA filtrów używasz takze zimą?Bo ja mój filtr odlozylam jak zniknelo slonce
...też
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 17:47   #1811
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dziewczyny mam pytanie czy przy cerze naczynkowej niemozna brac Vitapilu?? Prosze o odpowiedz a jesli tak to dlaczego?
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-01, 21:20   #1812
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez MagicDream Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie czy przy cerze naczynkowej niemozna brac Vitapilu?? Prosze o odpowiedz a jesli tak to dlaczego?

http://www.holbex.pl/content/view/19/19/

Nie interesowalam sie zbytnio tym preparatem wiec wiecej nie napisze ale wg tego,co zawarte jest w opisie wnioskuje,ze mieszanka skladnikow moze dodatkowo wzmacniac rumien.

Justy,moglaby cos wiecej napisac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 22:08   #1813
BloodyMary88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Cera naczynkowa, nierównomierny koloryt:/

Witam! Czy ktos ma taki sam problem jak ja lub wie, jak go rozwiązać? Mam cerę naczynkową, prześwituje mi pełono czerwonych paskudnych żyłek, szczególnie koło nosa, do tego jakieś plamki, zaczerwienienia, o worach pod oczami nie wspomnę...Pomocy!;(
BloodyMary88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 11:09   #1814
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

To mnie zaskoczyłyście. Biorę już drugie opakowanie Vitapilu,bo bardzo dobrze działa na moją słabiznę i cieniznę ( czyt.włosy ;-) ), a cerę mam wybitnie naczynkową. Nie jestem w stanie stwierdzić, czy faktycznie wzmaga rumień, bo praktycznie mam go nieustannie więc...
Na razie używam serii Capillin Iwostinu - krem na naczynka (wieczorem) i na zaczerwienienia (rano), coś niecoś poprawę widzę, stosuję dopiero od niedawna.
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 16:45   #1815
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
Hi

kupiłam sobie 2dni temu kremLipolan i smaruję nim policzki przed wyjściem na zewnątrz( na niego oczywiście podkład) i jestem b. zadowolona na T to Hipp krem
Lipolan przynajmniej tak mi się wydaje że jest dużo lepszy od YR i od Olaya, lepiej chroni przed zimnem, nie świeci sie bźka(o dziwo) myślę że do cery suchej, wrażliwej będzie super na zimę
Zamówiłam sobie ten krem dzięki Twojej rekomendacji Nikoo2 Jutro go odbieram z apteki i będę testować.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 18:53   #1816
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Ja również zaopatrzyłam się w Lipolan, ale coś mi nie pasuje, nie mogę go wsmarować.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 21:37   #1817
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie ten krem dzięki Twojej rekomendacji Nikoo2 Jutro go odbieram z apteki i będę testować.
no ja jestem zachwycona, chroni naprawde przed mrozem naczynka, czyli stos. go na policzki a na T krem Hipp(bo obawiam się zapychania)
po Lipolanie nie świecę się jak psu.....
olay i yr wyrzuciłam w kąt

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Ja również zaopatrzyłam się w Lipolan, ale coś mi nie pasuje, nie mogę go wsmarować.
hmmm ja mam suche policzki z rozszerz. naczynkami i u mnie wsmarowuje sie bez zarzutu.... może Ty masz mega suchą? no sama nei wiem...
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 22:12   #1818
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Ja również zaopatrzyłam się w Lipolan, ale coś mi nie pasuje, nie mogę go wsmarować.

U mnie Lipolan poki co nie ma zastosowania-caly czas uzywam kombinacji krem YR p/zaczerwienieniom,ktory idealnie mi pasuje na teraz + filtr;chyba ze podczas sporych mrozow Lipolan faktycznie sie sprawdzi,bo poki co lezy gdzies w koszyczku
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 22:16   #1819
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

A ja zaszalałam i zamówiłam całą serie flos leku na rozszerzone naczynka krwionośne (pomijając żel do twarzy i krem tłusty). Są tanie, zachwalane, jeżeli mi nie podejdą to będę stosować do czegoś innego lub oddam koleżance .

Niestety moja buzia jest aktualnie w opłakanym stanie. W jednym miejscu mam stałe zaczerwienienie, nie widać żadnych żyłek, siateczek itd. ale czerwona plama jest.
Muszę chyba wybrać się do dermatologa
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-03, 23:34   #1820
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
A ja zaszalałam i zamówiłam całą serie flos leku na rozszerzone naczynka krwionośne (pomijając żel do twarzy i krem tłusty). Są tanie, zachwalane, jeżeli mi nie podejdą to będę stosować do czegoś innego lub oddam koleżance .

Niestety moja buzia jest aktualnie w opłakanym stanie. W jednym miejscu mam stałe zaczerwienienie, nie widać żadnych żyłek, siateczek itd. ale czerwona plama jest.
Muszę chyba wybrać się do dermatologa
Ja również nie mam widocznych popękanych naczynek tylko utrzymujący się lekki rumień. W sytuacjach stresowych zaraz robię sie czerwona na burak no i oczywiście teraz gdy jest strasznie gorąca u mnie na uczelni to również czerwona (rozpalona) siedzę
Dlatego też wypowiedziałam temu wojnę Jednak jest jeszcze za wcześnie żeby mowić o jakichkolwiek efektach Opowiem za jakieś 2 miesiące czy warto było
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 05:44   #1821
nehema
Raczkowanie
 
Avatar nehema
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 43
GG do nehema
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
A ja zaszalałam i zamówiłam całą serie flos leku na rozszerzone naczynka krwionośne (pomijając żel do twarzy i krem tłusty). Są tanie, zachwalane, jeżeli mi nie podejdą to będę stosować do czegoś innego lub oddam koleżance .

Niestety moja buzia jest aktualnie w opłakanym stanie. W jednym miejscu mam stałe zaczerwienienie, nie widać żadnych żyłek, siateczek itd. ale czerwona plama jest.
Muszę chyba wybrać się do dermatologa
jak będziesz coś wiedzieć o serii z flos leku to daj znać?
ja nie mogę się zdecydować czy flos lek czy może AA na naczynka czy jeszcze kasztanowa seria z bielendy? a może rozpocząć tropienie Eris ten z 1% wit K wogole go nie widac?
na kwc wszystkie mają różne opinie ??
nehema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 06:06   #1822
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Thecuteone - kupowałaś serię flos leku w ich sklepie internetowym?
Oglądałam ją ostatnio i mam na całą serię ochotę, ale muszę zrezygnować, ze względu na zbyt dużą ilość kosmetyków
Obecnie tropię żel-maseczkę... Rewelacji nie było, naczynek nie zmniejszała, ale w miarę dobrze koiła, łagodziła.
W jednej z aptek powiedziano mi, że nie ma jej w magazynach

Nehema - stosowałam te wszystkie z rzeczy, o których piszesz - poza AA.
Eris z wit.K nie pomógł nic a nic, kasztanowa seria Bielendy (miałam maseczkę i krem na dzień) - tu akurat miło wspominam, tanie, i ładnie koiły skórę, tylko krem był zielony
Poleciłabym Ci jednak flos lek, jeśli tylko masz do niego dostęp
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 07:07   #1823
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
U mnie Lipolan poki co nie ma zastosowania-caly czas uzywam kombinacji krem YR p/zaczerwienieniom,ktory idealnie mi pasuje na teraz + filtr;chyba ze podczas sporych mrozow Lipolan faktycznie sie sprawdzi,bo poki co lezy gdzies w koszyczku
ja na razie smaruję męża
i czekam na duży mróz
w ubiegłych latach miałam Iwostin tłusty i byłam zadowolona w przeciwieństwie do Cold Cream LRP
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 10:31   #1824
Aife
Przyczajenie
 
Avatar Aife
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 26
Question Iwostin Capillin i inne na rozszerzone naczynka

Czy któraś z was używała kremów z tej serii i jak radzicie sobie z roszerzonymi naczynkami i rumieńcem? proszę o nazwy i ceny dobrych kosmetykow ktore wam pomogły!!
Aife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 13:26   #1825
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Ja również nie mam widocznych popękanych naczynek tylko utrzymujący się lekki rumień. W sytuacjach stresowych zaraz robię sie czerwona na burak no i oczywiście teraz gdy jest strasznie gorąca u mnie na uczelni to również czerwona (rozpalona) siedzę
Dlatego też wypowiedziałam temu wojnę Jednak jest jeszcze za wcześnie żeby mowić o jakichkolwiek efektach Opowiem za jakieś 2 miesiące czy warto było
No właśnie też mam taką sytuacje. Najgorsze jest to, że uwielbiam używać róż do policzków, a ten rumień wszystko psuje .
Dzisiaj np. obudziłam się pięknie blada, ale chciałam rozsmarować na twarzy maść cynkową, którą położyłam na noc i od razu rumień powrócił
Cytat:
Napisane przez nehema Pokaż wiadomość
jak będziesz coś wiedzieć o serii z flos leku to daj znać?
Jak narazie używałam jedynie żelowej maseczki. Jest ok, łagodzi rumień ale bez powalających efektów. Kiedy jeszcze nie było zimno nadawała się, ale teraz to chyba tylko na noc lub kiedy zostaje w domu.

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Thecuteone - kupowałaś serię flos leku w ich sklepie internetowym?
Oglądałam ją ostatnio i mam na całą serię ochotę, ale muszę zrezygnować, ze względu na zbyt dużą ilość kosmetyków
Obecnie tropię żel-maseczkę... Rewelacji nie było, naczynek nie zmniejszała, ale w miarę dobrze koiła, łagodziła.
W jednej z aptek powiedziano mi, że nie ma jej w magazynach
Moja mama kupiła mi w jakimś polskim zielarskim sklepie i przesyła paczką. Nawet nie wiedziałam, że jest jakiś sklep internetowy

Jestem pewna, że nie podpasuje mi cała seria, ale nic nie szkodzi spróbować. Największe nadzieje pokładam w kremowej maseczce, którą zachwalała w tym wątku jakaś Wizażanka .
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 13:33   #1826
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Ja również zaopatrzyłam się w Lipolan, ale coś mi nie pasuje, nie mogę go wsmarować.
Używam go drugi dzień i jestem zadowolona. Nie mam problemów z wsmarowaniem go.

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
no ja jestem zachwycona, chroni naprawde przed mrozem naczynka, czyli stos. go na policzki a na T krem Hipp(bo obawiam się zapychania)
po Lipolanie nie świecę się jak psu.....
olay i yr wyrzuciłam w kąt


hmmm ja mam suche policzki z rozszerz. naczynkami i u mnie wsmarowuje sie bez zarzutu.... może Ty masz mega suchą? no sama nei wiem...
Na razie też jestem na TAK dzięki Tobie Nikoo Sądzę, że się polubimy. A moje naczynka na policzkach czują się jak w ciepłej pierzynce ochronnej. I oto przecież chodzi.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
U mnie Lipolan poki co nie ma zastosowania-caly czas uzywam kombinacji krem YR p/zaczerwienieniom,ktory idealnie mi pasuje na teraz + filtr;chyba ze podczas sporych mrozow Lipolan faktycznie sie sprawdzi,bo poki co lezy gdzies w koszyczku
Sądzę że na większe mrozy Hexx Lipolan będzie idealny.
Ja mieszkam w górach i u mnie zmiany temperatur, mrozy w zimie to standard. Stąd też szukałam dobrego ochronnego kremu na takie temperatury.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 15:36   #1827
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Oj widze, ze zaczynacie rozmawiac o Flos Leku. Mam nadzieje, ze wam sie spodobaja te kosmetyki. Nie jest powiedziane ze cala seria wam podpasi, ale jak czesc to juz polowa sukcesu. Ja jak juz wspominalam jestem pod wrazeniem mleczka do demakijazu i kremu-maseczki. Zel maseczke tez mialam latem i uzywalam samej na noc i bylo ok, poki co zakupu nie ponowilam. Myslalam i niej jako o produkcie pod filtry, ale nie wiem jak sie razem te produkty sprawdza. Moze kiedys sie skusze. Krem nawilazajcy mialam solidna probke i byl naprawde odzywczy. Uzywalam na noc, super niwelowal suchosc przesuszonej w zimie skory i oczywiscie jak inne produkty, ktore mialam lagodzil. Jezu juz sie konca roku doczekac nie moge jak pojade do PL i dorwe sie znow do tej serii i nowych kosmetykow. Oby tez mi sie spodobaly.
Dziewczyny Flos Lek mozna kupic nie tylko u nich na stronce, czy innych sklepach online, ale i w zwyklej drogerii. Nie musicie szukac po aptekach. Idzcie do zwyklej drogerii, jesli jest dobrze zaopatrznona to beda miec ta serie.
Wyprobowac warto. Moze nie odrazu kupowac cala serie, ale najpierw moze maseczke, jak sie spodoba to krem, mleczko lub zel do demakijazu. Jesli ktos chce to moze kupic odrazu wszystko. Ja wyporowywalam powoli, zaczynajac od jednego produktu i teraz juz pol serii mnie olsnilo hihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 15:52   #1828
martibiker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
laserowe zamykanie naczynek

Dziewczyny i chłopaki szukam salonów gdzie wykonywane są zabiegi zamyk. naczynek ale w Bydgoszczy.
Za każdy trop gorąco dziękuje.
Jestem zielony w tym temacie ale postanowiłem zrobić prezent swojej narzeczonej gdyż wiem ,że bardzo by chciała pozbyć się tego problemu.

Więc jeszcze raz pomocy!!!!
martibiker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 21:13   #1829
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Obecnie tropię żel-maseczkę... Rewelacji nie było, naczynek nie zmniejszała, ale w miarę dobrze koiła, łagodziła.
W jednej z aptek powiedziano mi, że nie ma jej w magazynach

Nehema - stosowałam te wszystkie z rzeczy, o których piszesz - poza AA.
Eris z wit.K nie pomógł nic a nic, kasztanowa seria Bielendy (miałam maseczkę i krem na dzień) - tu akurat miło wspominam, tanie, i ładnie koiły skórę, tylko krem był zielony
ja tylko krótko o maseczce Bielendy, ja mam serum-maseczkę (to chyba to samo) i wydaje sie mieć lepsze działanie łagodzące niż żel-maseczka flos-leku. Obydwie lubię, naczynek oczywiście nie likwidują, ale wybledzają skórę, wyciszają naczynka. Jednak Bielenda lepsza
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 07:08   #1830
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

AsikS, bardzo się ciesze, że Ci podpasował Lipolan jest świetny
tylko szkoda, że odkryłam go po zakupie YR, Olay i AA help... o_O ale, wybaczam mu

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
ja tylko krótko o maseczce Bielendy, ja mam serum-maseczkę (to chyba to samo) i wydaje sie mieć lepsze działanie łagodzące niż żel-maseczka flos-leku. Obydwie lubię, naczynek oczywiście nie likwidują, ale wybledzają skórę, wyciszają naczynka. Jednak Bielenda lepsza
Bielenda? a nei miałam, moze i warto wypróbowa, jak ją dorwę w drogerii to napewno kupię

Cytat:
Napisane przez martibiker Pokaż wiadomość
Dziewczyny i chłopaki szukam salonów gdzie wykonywane są zabiegi zamyk. naczynek ale w Bydgoszczy.
Za każdy trop gorąco dziękuje.
Jestem zielony w tym temacie ale postanowiłem zrobić prezent swojej narzeczonej gdyż wiem ,że bardzo by chciała pozbyć się tego problemu.

Więc jeszcze raz pomocy!!!!
witay
niestety nie mam namiarów na sprawdzony(na nie sprawdzony też w sumie nie ) salon kosmeyczny w Bydg.

p.s. ale pomysł na prezent super tylko, że zamyka się naczynka chyba wczesną wiosną albo wczesną jesienią....

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Oj widze, ze zaczynacie rozmawiac o Flos Leku.
z flos leku miałam ze l pod oczy i źle go wspominam...
ale koniecznie muszę wypróbowac te produkty, tylko z tego co piszecie to jest to żel maseczka, a więc na bank bym musiała jeszcze posmarowa na niego krem ... bo jeszcze widziałam na kwc pozytywne opinie na temat amseczki nawilżającej do cery normalnej.... któa nie ma konsystnencji żelu,a takie lubię
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.