słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-18, 01:59   #1
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Talking

słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA


Macie jakieś jeszcze propozycje jak być tak

- słoneczną
- sexy
- apetyczną
- świeżą blondynką

a przy tym nie być

- tapeciarą ??

Bo przyznać trzeba że Tara jest tu śliczna!

-----------------------------

moje ciuszki http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194116
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tara%20reid.jpg (92,6 KB, 1711 załadowań)
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 11:28   #2
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

1. Opalic się
2. Zafarbowac włosy na złoty blond tylko ze trzeba odczekać kilka miechów zeby miec tak sex'owne odrosty
3. Apetyczna - wysmarować się bita smietaną i robic głupie miny jak Paris Hilton
4. świeża - myć się codziennie rano i wieczorem + kosmetyki do pielegnacji
5. Beznadziejny watek!
6. Nie musisz dziekowac za odpowiedz
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 11:32   #3
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
1. Opalic się
2. Zafarbowac włosy na złoty blond tylko ze trzeba odczekać kilka miechów zeby miec tak sex'owne odrosty
3. Apetyczna - wysmarować się bita smietaną i robic głupie miny jak Paris Hilton
4. świeża - myć się codziennie rano i wieczorem + kosmetyki do pielegnacji
5. Beznadziejny watek!
6. Nie musisz dziekowac za odpowiedz
a jednak podziekuje w szczegolnosci za glupia mine a la paris, MALO apetycznie, MALO seksownie i NIELADNIE rozchylone wargi, trupie zabarwienie skory.. rozumiem ze to twoj look? taki pewnie wymuskany i zadowalajacy ciebie w 100% ??

dziekuje po raz kolejny, ulge czuje..
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 11:51   #4
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

ale ta Tyra ma obwisłe piersi, bleeh :/
i prawie ma je pod pachami....
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 12:37   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
Macie jakieś jeszcze propozycje jak być tak

- słoneczną
- sexy
- apetyczną
- świeżą blondynką

a przy tym nie być

- tapeciarą ??

Bo przyznać trzeba że Tara jest tu śliczna!
  • samoopalacze i balsamy brązujące by nadać twarzy i ciału lekką opaleniznę
  • gładka i zadbana skóra, rozświetlona subtelnie wszelakimi nabłyszczaczami i balsamami rozświetlającymi
  • farba w kolorze słonecznego blondu, delikatne refleksy w jaśniejszych odcieniach, włosy zadbane i czesane wiatrem (żadne sztywne i wymyślne uczesania)
  • lekki makijaż- twarz rozświetlona, podkreślone bronzerem kości policzkowe, wytuszowane rzęsy i przejrzysty błyszczyk
  • uśmiech i bycie sobą

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
1. Opalic się
2. Zafarbowac włosy na złoty blond tylko ze trzeba odczekać kilka miechów zeby miec tak sex'owne odrosty
3. Apetyczna - wysmarować się bita smietaną i robic głupie miny jak Paris Hilton
4. świeża - myć się codziennie rano i wieczorem + kosmetyki do pielegnacji
5. Beznadziejny watek!
6. Nie musisz dziekowac za odpowiedz
Tapciu, bardzo proszę o zaprzestanie takich uwag
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 12:42   #6
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
  • samoopalacze i balsamy brązujące by nadać twarzy i ciału lekką opaleniznę
  • gładka i zadbana skóra, rozświetlona subtelnie wszelakimi nabłyszczaczami i balsamami rozświetlającymi
  • farba w kolorze słonecznego blondu, delikatne refleksy w jaśniejszych odcieniach, włosy zadbane i czesane wiatrem (żadne sztywne i wymyślne uczesania)
  • lekki makijaż- twarz rozświetlona, podkreślone bronzerem kości policzkowe, wytuszowane rzęsy i przejrzysty błyszczyk
  • uśmiech i bycie sobą
dokładnie
zgadzam się w 100%!
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 12:52   #7
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

rzeczywiście blondynki szczególnie muszą uważać na to, aby ich opalenizna nie była zbyt ciemna, dlatego należy albo opalać się krótko (z filtrami, oparzenia wcale nie są seksowne) albo wybrać produkt brązujący. Do tego jeśli rozświetlicz policzki brązerem, pudrem, różem z drobinkami rozświetlającymi to efekt będzie (ja używam kulek Cantare, które megafajnie rozświetlają policzki, cena - ok. 5zł)
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 13:28   #8
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
a jednak podziekuje w szczegolnosci za glupia mine a la paris, MALO apetycznie, MALO seksownie i NIELADNIE rozchylone wargi, trupie zabarwienie skory.. rozumiem ze to twoj look? taki pewnie wymuskany i zadowalajacy ciebie w 100% ??

dziekuje po raz kolejny, ulge czuje..
Nie którym sie wydaje ze miny Hiltonówny są very sex'i i naśladuja ją... juz wiele razy sie na takie wygibasy ustami natknełam. I co jej usta maja do jej koloru skóry? To nie mój look wiec mi go nie narzucaj.

Aga - To nie moja wina ze niektórzy za wszelką cene chca załozyc super wątek ale im nie wychodzi. Nie trzeba byc specjalistką zeby wiedziec czego uzyc by podobnie wyglądac do jakiejs gwiazdki. No nie mam racji?
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 13:30   #9
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Nie którym sie wydaje ze miny Hiltonówny są very sex'i i naśladuja ją... juz wiele razy sie na takie wygibasy ustami natknełam. I co jej usta maja do jej koloru skóry? To nie mój look wiec mi go nie narzucaj.

Aga - To nie moja wina ze niektórzy za wszelką cene chca załozyc super wątek ale im nie wychodzi. Nie trzeba byc specjalistką zeby wiedziec czego uzyc by podobnie wyglądac do jakiejs gwiazdki. No nie mam racji?
Tapciu, nie musisz być zgryźliwa czy złośliwa Czekoladka założyła wątek z prośbą o pomoc dlatego proszę abyśmy trzymały się tematu, ok?
Dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 13:34   #10
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

hehehe śmiesznie! fajny wątek ciekway nie powiem a jest tak głupio komentowany! ale nie wazne!


lekka opalenizna , jaśniutkie blond włoski , coś co roświetli opalenizne i będzie cool!!! a do tego jakieś piękne perfumiki!
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 14:05   #11
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Nie którym sie wydaje ze miny Hiltonówny są very sex'i i naśladuja ją... juz wiele razy sie na takie wygibasy ustami natknełam. I co jej usta maja do jej koloru skóry? To nie mój look wiec mi go nie narzucaj.

Aga - To nie moja wina ze niektórzy za wszelką cene chca załozyc super wątek ale im nie wychodzi. Nie trzeba byc specjalistką zeby wiedziec czego uzyc by podobnie wyglądac do jakiejs gwiazdki. No nie mam racji?
haha, skad mozesz wiedziec co mi sie wydaje?? nie zrozumialas w tym calym swoim zarozumialstwie aluzji... wygibasy ustami i trupie zabarwienie skory znajduja sie na twoim profilowym avatarze

a skad wiesz ze za wszelka cene zakladalam watek?? idz kobieto gdzie indziej zostawiaj swoje nieuzasadnione zlosliwosci.
i pocwicz przed lustrem wiecej przed kolejnym autoportretem a paris jakas nagrode nawet za te miny przyznali, chyba jednak warto cwiczyc

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
ale ta Tyra ma obwisłe piersi, bleeh :/
i prawie ma je pod pachami....
ma je ogromne ale pewnie 99% facetow by sie na nie zagapilo i pewnie zblizenie do pach by im nie przeszkadzalo.

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-06-21 o 07:27 Powód: post pod postem, przypominam o edycji
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 14:06   #12
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

Czekoladko, prosiłam wszystkich o powrót do tematu. Nie chcę rozdawać punktów karnych.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 14:08   #13
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Cytat:
Napisane przez m@rtynka Pokaż wiadomość
hehehe śmiesznie! fajny wątek ciekway nie powiem a jest tak głupio komentowany! ale nie wazne!


lekka opalenizna , jaśniutkie blond włoski , coś co roświetli opalenizne i będzie cool!!! a do tego jakieś piękne perfumiki!
dzieki Martynko!

Agabil i lee_monko fajnie poczytac o Waszych propozycjach u jasnych blondynek to bardzo delikatna i wrazliwa strefa - opalenizna..

pozdrawiam!

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Czekoladko, prosiłam wszystkich o powrót do tematu. Nie chcę rozdawać punktów karnych.
powrocilam

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-06-21 o 07:25 Powód: post pod postem, przypominam o edycji
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 14:14   #14
jolusienka
Raczkowanie
 
Avatar jolusienka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 106
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

kontrowersyjny ten wątek
__________________
As soon as you're born they make you feel small
By giving you no time instead of it all
Till the pain is so big you feel nothing at all
A working class hero is something to be
A working class hero is something to be

jolusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 14:36   #15
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
haha, skad mozesz wiedziec co mi sie wydaje?? nie zrozumialas w tym calym swoim zarozumialstwie aluzji... wygibasy ustami i trupie zabarwienie skory znajduja sie na twoim profilowym avatarze

a skad wiesz ze za wszelka cene zakladalam watek?? idz kobieto gdzie indziej zostawiaj swoje nieuzasadnione zlosliwosci.
i pocwicz przed lustrem wiecej przed kolejnym autoportretem a paris jakas nagrode nawet za te miny przyznali, chyba jednak warto cwiczyc
ohh złośnico! Jak mi kazał się ustawić fotograf podczas sesji zdjeciowej - tak zrobiłam (ale pewnie na zadnej nie byłaś to skad mozesz wiedzieć). I uwierz ze moja skóra nie jest tak jasna jak na zdjeciu. A wiedziałabys o tym doskonale gdybys widziała mojego poprzedniego ava. Kwestia światła, cieni, ustawienia etc.

I udajesz taką (delikatnie mówiąc) niewiedząca czy na serio nie miałaś pojecia ze trzeba sie opalic zeby tak wyglądać(?) Kłócenie sie na forach, tworzenie beznadziejnych wątków i pisanie złosliwych uwag nie jest w moim stylu. I zeby nie odstawac podpisuje sie pod tym co napisała Aga w swoim pierwszym poscie dot. twojego jakze trudnego pytania "jak być glamour blondynka"- dajcie spokój KONIEC! Skonczyłam i juz nic w tym watku nie napisze...nawet tu nie wejde! Oo!
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 15:34   #16
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

To wielka ulga Tapciu, że już tu nie wejdziesz! Wątek wcale niegłupi, sama co prawda jestem brunetką, ale fakt, blondynki muszą na stylizację bardziej uważać, żeby uniknąć wizerunku "Barbi/Hiltonówny". Ja bym radziła przede wszystkim delikatny makijaż i naturalny styl, a jeśli sexy to zarazem z klasą, tak jak np. Charlize Theron. No i unikałabym koloru różowego!
A swoją drogą ciekawa rzecz, że na hasło "blondynka" wielu osobom nasuwa się skojarzenie kogoś w stylu Pameli, a nie np. Jennifer Aniston.
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 15:52   #17
malice_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 372
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

załączam zdjęcia Scarlett Johansson, która IMO idealnie wpasowuje się w typ opisany przez Agę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg scarlett2.jpg (29,7 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scarlett_the_island_press_conference_08.jpg (12,7 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scarlett_the_island_press_conference_10-753486.jpg (8,6 KB, 391 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scarlettjohansson_006.jpg (64,1 KB, 92 załadowań)
malice_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 15:52   #18
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

natknelam sie na watek przypadkiem. fakt- Tara bardzo ladna.
a Tapcia..owszem, radosna to nowina ze juz tu nie wejdziesz...
watki zakladamy nie po to aby komus dogryzac. Nie podoba Ci sie styl Tary-ok, nie musisz byc blondynka. Ale to nie upowaznia Cie do obrazliwych uwag.

ja nie jestem blondynka ale nie uwazam aby bycie blondynka komus uwlaczalo. gdy brunetka wydyma usta to jest ladnie?

mnie tam obojetne, wazne zeby przy tym wszystkim byc naturalna, pogodna i zdrowa dziewczyna. A kto jak i dlaczego chce byc glamour- przeciez to jego sprawa. I jesli bede wiedziala jak byc-podrzuce podpowiedzi. Ni ema nic zlego w dbaniu o siebie i swoj wizerunek.
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 18:44   #19
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
ohh złośnico! Jak mi kazał się ustawić fotograf podczas sesji zdjeciowej - tak zrobiłam (ale pewnie na zadnej nie byłaś to skad mozesz wiedzieć). I uwierz ze moja skóra nie jest tak jasna jak na zdjeciu. A wiedziałabys o tym doskonale gdybys widziała mojego poprzedniego ava. Kwestia światła, cieni, ustawienia etc.

I udajesz taką (delikatnie mówiąc) niewiedząca czy na serio nie miałaś pojecia ze trzeba sie opalic zeby tak wyglądać(?) Kłócenie sie na forach, tworzenie beznadziejnych wątków i pisanie złosliwych uwag nie jest w moim stylu. I zeby nie odstawac podpisuje sie pod tym co napisała Aga w swoim pierwszym poscie dot. twojego jakze trudnego pytania "jak być glamour blondynka"- dajcie spokój KONIEC! Skonczyłam i juz nic w tym watku nie napisze...nawet tu nie wejde! Oo!
hehe, fotograf i sesja.. wiesz nie ujmujac fotografowi niczego..amator z niego skoro z takim oswietleniem i taka perspektywa robi zdjecia! co to mialo byc? o kroplach do nosa?? tak sie sklada ze sama robie zdjecia, kilka pewnie nawet widzialas w gazetach albo plakatach w akcjach spolecznych

Ale to nie o tym mial byc watek.. nie mialas nic do powiedzenia w takim razie nt mojego pytania z 1 postu? to po co zabieralas glos? nie rozumiem no ale pozeganlismy cie juz to skoncze meczyc.

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
To wielka ulga Tapciu, że już tu nie wejdziesz! Wątek wcale niegłupi, sama co prawda jestem brunetką, ale fakt, blondynki muszą na stylizację bardziej uważać, żeby uniknąć wizerunku "Barbi/Hiltonówny". Ja bym radziła przede wszystkim delikatny makijaż i naturalny styl, a jeśli sexy to zarazem z klasą, tak jak np. Charlize Theron. No i unikałabym koloru różowego!
A swoją drogą ciekawa rzecz, że na hasło "blondynka" wielu osobom nasuwa się skojarzenie kogoś w stylu Pameli, a nie np. Jennifer Aniston.
rzeczywiscie, nie wiem skad takie zawezone skojarzenia.. sa i takie ze w rozach im dobrze, sama jednak nie przepadam i raczej sie wzbraniam.. dobrze ze sa brazy w ktorych niemal kazdej ladnie

Cytat:
Napisane przez malice_ Pokaż wiadomość
załączam zdjęcia Scarlett Johansson, która IMO idealnie wpasowuje się w typ opisany przez Agę
Pieknie tu wyglada

http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=4586179


rozswietlona, swiezutka, mlodziencza taka i o taki look wlasnie pytalam bo nie jest latwo taki makijaz zrobic!

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
natknelam sie na watek przypadkiem. fakt- Tara bardzo ladna.
a Tapcia..owszem, radosna to nowina ze juz tu nie wejdziesz...
watki zakladamy nie po to aby komus dogryzac. Nie podoba Ci sie styl Tary-ok, nie musisz byc blondynka. Ale to nie upowaznia Cie do obrazliwych uwag.

ja nie jestem blondynka ale nie uwazam aby bycie blondynka komus uwlaczalo. gdy brunetka wydyma usta to jest ladnie?

mnie tam obojetne, wazne zeby przy tym wszystkim byc naturalna, pogodna i zdrowa dziewczyna. A kto jak i dlaczego chce byc glamour- przeciez to jego sprawa. I jesli bede wiedziala jak byc-podrzuce podpowiedzi. Ni ema nic zlego w dbaniu o siebie i swoj wizerunek.
chetnie przeczytam Twoja propozycje jak bedziesz taka miala co do mojego zapytania
a tymczasem pozdrawiam

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-06-21 o 07:28 Powód: post pod postem-przypominam o edycji
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 19:59   #20
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

jak widzę moja prośba nie została spełniona dlatego daję upomnienia i po raz kolejny proszę o trzymanie się tematu beż żadnych dogryzań i złośliwości
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 22:14   #21
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

Osobiście wracam do naturalnego koloru włosów (ciemny blond) i chyba po wakacjach przejdę na 'jaśniejszą' wersję włosków, tylko też boję się że wyjdę na jakąś blond-laleczkę (nie smaruję się na różowo, nie mam tipsików, ani nie chodzę na solarkę, ale widmo lalki Barbie mnie przeraża )
Dla mnie na tej fotce Nicole wygląda b.fajnie (i powiedzmy, lekko w tą stronę będę kierować moją metamorfozę )
.. oraz Scarlett która jest BOSKĄ blondynką, zupełnie nie pasującą do schematu "blond-laleczki"
Rad na bycie glamour nie daję, bo dziewczyny (wykluczając Tapcię) dały ciekawe propozycje pod którymi się podpiszę łapkami. Ważne żeby nie przesadzić ze słonkiem w wakacje i by makijaż zbytnio nie był przerysowany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3000_3677_Richie-Nicole-05-4x.jpg (53,1 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scarlett_johansson_02.jpg (109,0 KB, 281 załadowań)
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 22:23   #22
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

czysty , lekki letni makijaż i będzie super takie moje zdanie!


nie wiem czy mi się dolączyło zdjęcie ale jeśli tak to kobitka jest fajna



Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ph.jpg (18,8 KB, 169 załadowań)
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 23:00   #23
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Osobiście wracam do naturalnego koloru włosów (ciemny blond) i chyba po wakacjach przejdę na 'jaśniejszą' wersję włosków, tylko też boję się że wyjdę na jakąś blond-laleczkę (nie smaruję się na różowo, nie mam tipsików, ani nie chodzę na solarkę, ale widmo lalki Barbie mnie przeraża )
Dla mnie na tej fotce Nicole wygląda b.fajnie (i powiedzmy, lekko w tą stronę będę kierować moją metamorfozę )
.. oraz Scarlett która jest BOSKĄ blondynką, zupełnie nie pasującą do schematu "blond-laleczki"
Rad na bycie glamour nie daję, bo dziewczyny (wykluczając Tapcię) dały ciekawe propozycje pod którymi się podpiszę łapkami. Ważne żeby nie przesadzić ze słonkiem w wakacje i by makijaż zbytnio nie był przerysowany
Ja opalac sie nie moge (9 miesiac ciazy) wiec zostaje mi slonce w tubce lub w kamieniu Ale tez oszczednie.. Czasami jednak zwracam uwage na dziewczyny mocno pomalowane, ladnie jest - niekiedy nie ale mi jakos odwagi brak, boje sie wlasnie przesadzic.. mysle ze z dwojga zlego umiar lepszy

Cytat:
Napisane przez m@rtynka Pokaż wiadomość
czysty , lekki letni makijaż i będzie super takie moje zdanie!


nie wiem czy mi się dolączyło zdjęcie ale jeśli tak to kobitka jest fajna



Pozdrawiam!
daria chyba jak sie nie myle, ladna, swieza i naturalna

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-06-19 o 07:49 Powód: post pod postem-przypominam o edycji
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 23:21   #24
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
Ja opalac sie nie moge (9 miesiac ciazy) wiec zostaje mi slonce w tubce lub w kamieniu Ale tez oszczednie.. Czasami jednak zwracam uwage na dziewczyny mocno pomalowane, ladnie jest - niekiedy nie ale mi jakos odwagi brak, boje sie wlasnie przesadzic.. mysle ze z dwojga zlego umiar lepszy
No właśnie, trzeba uważać z makijażem by nie przesadzić Zresztą, to też kwestia chyba 'typu urody'- niektóre dziewczyny będą wyglądać w mocnym makijażu wulgarnie i brzydko, inne po prostu "drapieżnie"
PS. Życzę udanego rozwiązania dla przyszłej (obecnej ) mamusi
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 05:59   #25
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

Ja uważam, że przede wszystkim włosy powinny wyglądać naturalnie a nie być spalone od utleniacza Ładne są delikatne rekflesy wyglądające jak od słońca
Makijaż powienien być delikatny(mnie się podobają odcienie różu przy jasnej cerze a przy opalonej - brązy, beże, oranż ). No i przede wszystkim twarz powinna być świeża, lekki róż i bronzer dla nadania wyrazistości i gotowe
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 07:27   #26
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

Tapciu, bardzo proszę o zaprzestanie takich uwag
Aguś...ja Ci chciałam podziękować...Bo dzieki TObie na wizazystce, MM i innych nie panuje taka atmosfera jak na Paznokciowym.Tam dalej trwa wojna... (Zainteresowanych odsyłam do wątku "Nie rozumiem co tu się dzieje")
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 09:17   #27
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

Przedewszystkim! nie można przesadzić bo to jest najgorsze!wszystko z umiarem... opalenizan, blond włosy, no i makijaż bo jak się niestety nieraz widzi "niby piękne blondynki" sztuczne to aż przyrko! a takie efekty jak na zdjęciach są można uzyskać i wyglądać nawet lepiej niż gwiazdy!

Pozdrawiam
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 09:26   #28
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

Delikatnie opalone blondynki, takie "muśnięte słońcem" są śliczne

Ala sama autorka wątku zauwazyła, że łątwo można zostać tapeciarą, także zdecydowanie - umiar we wszystkim. Trzeba pamietać, że to co u brunetki będzie po prostu mocnym makijażem i blondynki będzie wyglądało wulgarnie i brzydko.

Włoski powinny być przede wszytkim czyste Mam wrażenie że przy jasnym włoskach każda "tłustość" jest bardziej widoczna, więc trzeba na to uważać. I żeby ten blond nie był taki żółty, fuj! Tylko delikatny i romantyczny

Gratuluję brzuszka
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 09:33   #29
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

Pakosta czy Ty zmieniłas avatar?
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 09:43   #30
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: słoneczna -> świeża -> glamour BLONDYNKA

Tara wyglada na tym zdjeciu tragicznie opuchniete, czerwone oczy (chyba niezla impreza byla ), opalenizna to chyba godzina w solarium + pol tubki samoopalacza, obwisle piersi, za ciasna bluzka. Dla mnie to jest 100% definicji 'tapeciary' bez gustu i lustra w domu
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.