STYLING - co to takiego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-26, 15:05   #1
Stramenopile
Raczkowanie
 
Avatar Stramenopile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 129

STYLING - co to takiego?


Byłam u fryzjera z zamiarem zrobienia sobie trwałej. Pani fryzjerka doradziła, żeby zamiast tego zrobić mi STYLING (czytała to tak jak się pisze), bo mam zbyt cienkie włosy pod trwała i mogą się cholernie zniszczyć.
Powiedziała, że to jest na trzy miesiące i w miarę czasu będą się włosy rozprostowywać. Wyglądać mają jak fale i być trochę uniesione. Zabieg kosztuje 160 złotych.
Może ktoś ma jakieś fotki na których widać efekty tego zabiegu, bo fryzjerka nie miała. Nie wiem za bardzo czego się spodziewać. Cena wysoka i nie wiem w końcu czy się decydować.
Stramenopile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 16:27   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: STYLING - co to takiego?

Trwały styling kosztuje najczęściej ok. 100 zł - a ceny zaczynają się już od 60-70 zł (160 zł to trochę dużo za niego, chyba że masz mega długie włosy) - unosi włosy u nasady, lepiej się dzięki niemu układają, włosy się falują (ale efekt jest nie do końca przewidywalny). Dobry dla cienkich włosów, z którymi niewiele da się zrobić. Nie jestem do końca pewna, czy to jest to samo co Trwała Headlines, bo taki zabieg podnoszący włosy u nasady i dające lekkie fale też istnieje. Nie spodziewaj się mega fal czy loków. Ten zabieg ma pomóc włosom lepiej się układać. Czasami nazywają to Permanentnym stylingiem włosów (bo to chyba to samo). Wiesz, wszystko zależy czego użyje fryzjerka (czy dobrych jakościowo środków) i jak to zrobi. I od renomy salonu. Popytaj ją o to jeszcze, jeśli nie jesteś przekonana.

A tu coś o tym z archiwum:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=headlines
http://www.wizaz.pl/forum/archive/index.php/t-4297.html

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2007-06-26 o 19:19
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 18:20   #3
Stramenopile
Raczkowanie
 
Avatar Stramenopile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 129
Dot.: STYLING - co to takiego?

Thx. A nie miałby kto zdjęcia, na którym można zobaczyć efekt takiego stylingu?
Stramenopile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 19:18   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: STYLING - co to takiego?

Ale to nie jest konkretny efekt, dlatego fotki Ci nic nie dadzą. Po prostu włosy są uniesione u nasady i lekko falujące się.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 08:34   #5
MALENA50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: STYLING - co to takiego?

Styling zrobiłam sobie 3 miesiące temu, niestety nie wyszło to na zdrowie moim włosom.
Teraz są wysuszone, a mycie włosów to długi proces. Najpierw myje dwukrotnie szamponem, później odżywka żeńszeniowa niezwykle śmierdząca , ale skuteczna no i po tym kolejna odzywka ułatwiająca rozczesywanie włosów, by te się nie kruszyły. Efekt stylingu to lekko karbowane włosy z prostymi końcówkami. Ja zapłaciłam wysoką cenę bo prócz 130 zł. zniszczone i mocno przesuszone włosy. Nigdy więcej nie potraktuje tak moich włosów.
MALENA50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.