Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-17, 18:32   #1831
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Thorgal1980 Pokaż wiadomość
MoNa to może tak jak ja jesteś lato-zima, bo opisy podobne (z włosami mam dokładnie tak samo) z tym ze ja się szybko na słonku trzaskam i oklor oczu inny ale Twój pasuje i do lata i do zimy.
Zima na pewno nie, bo mam ciepły odcień skóry i jak się opalę to nie na oliwkowo a na złoto-brązowo... A lato też chyba nie, bo tragicznie wyglądam w pastelach i przytłumionych barwach, muszą być mocne, wyraziste, żywe - róż, indygo, turkus, mocna śliwka - to kolory w których wyglądam dobrze
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 18:47   #1832
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mona to ja juz nie wiem bo wydawało mi się ze typ chłodny, bo w ciepłych takie oczy chyba nie występuja ale może koleżanki obeznane w temacie się wypowiedzą-jestem bardzo ciekawa werdyktu
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 18:58   #1833
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Thorgal1980 Pokaż wiadomość
Mona to ja juz nie wiem bo wydawało mi się ze typ chłodny, bo w ciepłych takie oczy chyba nie występuja ale może koleżanki obeznane w temacie się wypowiedzą-jestem bardzo ciekawa werdyktu
No właśnie tylko te oczy tak nie pasują, bo są zimne i przejrzyste. Na avie to moje oko ale tam średnio coś widać
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 19:02   #1834
joaś905
Raczkowanie
 
Avatar joaś905
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 144
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Sama jakoś się określić nigdy nie umiem, więc mam nadzieję, że może wy mi choć trochę pomożecie...

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Czasem łapię zaczerwienienia, trudno się opalam, jeśli już, to na opalenizna jest naprawdę niewielka.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Mam jasne niebieskie oczy, czasem nawet trochę szarzeją Tęczówki mają ciemniejsze obwódki, oprawa oczu też jest ciemna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Mam trochę szaro-brązowych piegów.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cera jasna, rumienię się ponoć na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
jasny brąz/bardzo ciemny blond 'Pod spodem' że tak powiem mam ciemne brązowe włosy, za to na wierzchu blond pasma...;d Na ogół ludzie myślą, że farbowałam pasemka W słońcu złote refleksy no.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Mam dość ciemne, wyraziste usta.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Najlepiej czuję się w kolorach intensywnych i wyrazistych, rzadko noszę ciuchy w pastelowych kolorach, myślę wtedy, że wyglądam jakoś tak mętnie i niewyraźnie, jeśli wiecie o co mi chodzi

Mam nadzieję, że wszystko w miarę jasno opisałam, z góry dziękuję wam za jakiekolwiek odpowiedzi
__________________
i can dream with my eyes opened.


joaś905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 19:25   #1835
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomości: 1 066
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Będę bardzo wdzięczna jeśli i mi ktoś pomoże określić mój typ urody .
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko (najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?Nie opalam się wcale. Każde dłuższe przebywanie na słońcu bez filtrów kończy się poparzeniami. Część ciała staje się czerwona i piekąca, a cała reszta jest blada jak zwykle.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Mam oczy w kolorze ciemnego brązu z czarną obwódką. Kolor czysty, bez żadnego innego odcienia, tylko na prawym oku mam jedną plamkę, ciemniejszą od tęczówki. Oprawa oczu ciemna, wyraźna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie występują.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Jestem przezroczysta- przez moją skórę przebija każda, najmniejsza nawet żyłka, można się na mnie anatomii uczyć- mleczny, chłodny, różowy odcień skóry. Żadnej brzoskwini, oliwki czy złota. Rzadko się rumienię, jeśli już to na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


Dość ciemny kasztan, z rudymi refleksami do słońca. Ale dzieciństwie miałam włosy w kolorze pszenicy- jaśniutkie, rudawe.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Dość ciemne, ciepły koral.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Najlepiej czuję się w ciepłej czerwieni i czekoladzie. Fatalnie wyglądam we wszystkich pastelowych i zimnych kolorach, w nich jestem albo rozmyta albo zbyt jaskrawa, w żaden sposób nie dodają mi uroku.

Pomocy, nie mam pojęcia, czym jestem .
scandalistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 19:36   #1836
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

dziewczyny bez zdjęc to naprawde trudno ocenic wklejcie cos. jak sobie tak czytam to z poczatku wydaje mi sie ze juz wiem jakim jestescie typem a potem np. jak czytam o włosach to sie wykładam nie umiem bez zdjęcia okreslić - sama sobie tez nie umiałam okreslic typu dopiero jak zdjęciom swoim w świetle dziennym się przyjrzałam to mi się cos rozjaśnilo oczywiście bez pomocy Karolka i Loli nadal miałabym watpliwosci
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 19:44   #1837
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Thorgal1980 Pokaż wiadomość
a zna ktos może fajna stronka w internecie o typach mieszanych? bo kilka znalazłam ale tam dosłownie po 3 zdania o nich pisza a ja bym chciała sie dowiedzieć wiecej?

Polecam Ci ciekawy artykuł z wizażu na ten temat

https://wizaz.pl/images/agatam/zagadka_analizy/
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-02-17 o 19:47
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 19:53   #1838
AlciaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja też proszę o pomoc

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się dość szybko, z początku na czerwono, później na szro-brązowy kolor

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy mam piwne - obwódki są zielone, środek jest brązowy, nie ma też rzadnych plamek. Brwi są dość jasne, więc robię sobie na nich brązową hennę.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie mam piegów.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Moja skóra jest jasna. Mam też skłonność do rozszerzonych naczynek. Rumienie się dość często - na czerwono

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Naturalny kolor to średni mysi brąż.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta mam jasne i takie nijakie.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Najczęściej chodzę w przybrudzonym różu, szarościach i czerni. Jedyny intensywny kolor, który wchodzi w grę to róż. Bardzo lubię też brązy i zielenie, ale tylko te ciemniejsze.
AlciaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 20:56   #1839
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania
to i ja się przyłączę
1. opalam się bardzo szybko, kolor na początku czerwony (przy dużym wystawieniu na słońce) później brąz, ale raczej taki chłodny odcień, przykurzony, z tym że raczej ciemny nie beżowy
2. oczy niebieskie, z ciemnoniebieską obwódką i szarymi plamkami (jak refleksy w wodzie); ciemna oprawa.
3. szaro-brązowe piegi, wyłącznie na twarzy.
4. cerę miał białą, (przeważnie mam bladą twarz, nawet po opalaniu się na urlopie ); na mrozie mam różowe rumieńce.
5. włosy jak na avatarku: ciemne, bardziej brązowe niż czarne. powiedziałabym obrazowo: gorzka czekolada 80% kakao
6. usta moim zdaniem sino-różowe;
7. dobrze się czuję w czarnym (ostatnio tylko), fiolet, niebieski, morski, intensywny róż, czerwień.

co o tym myślicie. wydaje mi się, że jestem zimą, ale nie jestem pewna czy nie jakąś zmieszana?

OK PRZY EDYCJI DODAłAM ZDJęCIA
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard3.jpg (71,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9150741.jpg (31,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC130473.jpg (22,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2070022.jpg (30,3 KB, 29 załadowań)
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3

Edytowane przez mamaNiny
Czas edycji: 2009-02-19 o 19:24
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 18:46   #1840
Tekla7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Czy mógłby ktoś mi pomóc? Odpowiedzi na pytania są kilka stron wcześniej. Dodałam też zdjęcia. Bardzo proszę!
Tekla7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 19:18   #1841
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Mozecie tez mi pomóc dziewczyny ;-)?


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
#Opalam się szybko, choć pierwsze kilka godzin jestem czerwona, zaraz szybko przechodzi na złoty brąz.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
#Oczy błękitno-granatowe, ciemnieją im dalej od źrenicy. Mają nierównomierne plamki. Rzęsy i brwi raczej ciemne, choć nie tak ciemne jak włosy.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
#nie występują, nawet przy opalaniu


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
#Skóra ma odcień oliwkowy, rumienię się rzadko, ale na różowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
#Ciemny brąz - przebłyski złotego brązu.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
#Dziwny, malinowy kolor, raczej ciepły.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Ubieram się głownie na czarno, lubie popiel, czasem biel. Jeśli chodzi o kolory, które mi pasują to jest to czerwień, oranż, fuksja, granat.
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 22:55   #1842
kaffa7
Przyczajenie
 
Avatar kaffa7
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
#Opalam się szybko, choć pierwsze kilka godzin jestem czerwona, potem ładnie brązowieje

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
#Oczy brązowe z kilkoma ciemniejszymi plamkami na teczówce,brwi,rzęsy ciemne


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
#piegi po opalaniu nasilaja sie zima bledną i szarzeją.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
#Skóra ima blada,jasna,po opalaniu ładny brąz,rumienię się żadko

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
#Ciemny brąz ,refleksy popielate

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
#usta jasne,rózowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Ubierlam sie ostatnio w kolory jesieni żólcie ,brazy ,khaki

Jakim w końcu typem kolorystycznym jestem,co sądzicie??
proszę o pomoc,bo od 3 wizażystek usłyszałam : jesień...potem wiosna-jesień...a teraz ostatnio że jestem zimą!!!!
sama juz niewiem jakie kolory mi pasują .??

Edytowane przez kaffa7
Czas edycji: 2009-02-18 o 22:57
kaffa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:19   #1843
koszmarny karolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 30
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziewczyny wklejajcie zdjecia!!! Analiza kolorystyczna to najtrudniejszy etap pracy wizazystki, czesto trudno okreslic kogos majac z nim bezposredni kontakt. Z opisu poprostu sie nie da, bezsensu jest zawalamie watku kolejnymi postami na ktore i tak nikt nie potrafi odpowiedziec.
koszmarny karolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 15:33   #1844
Curly
Raczkowanie
 
Avatar Curly
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 413
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Curly Pokaż wiadomość
Ja też mam wielką prośbę, powiedzcie mi jakim typem jestem, bo ja nie mam zielonego pojęcia nie mogę do niczego się dopasować..
Pierwsze zdj. to mój aktualny wygląd i farbowane włosy, a na drugim zdjeciu twarzy mam naturalny kolor mialam wtedy 12 lat heh a później głupia zaczełam sie bawić farbami i nie moge wrocic do brązu ładnego
Załączylam też kolor oka i opalenizne.


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się średnio szybko.. na kolor taki złotawy jak na zdjęciu.



3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie dużo, kilka tu i tam - złotawo brązowe


Rumienie się na różowo.

A w jakich kolorach czuje sie dobrze? hm... nie zastanawiałam się, czuje się we wszystkich dobrze raczej.


Na wszystkie inne pytania można odpowiedzieć patrząć na zdjęcia raczej.



Może tym razem znalazł by się ktoś kto potrafi ocenić, JEST ZDJĘCIE
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu99.jpg (35,9 KB, 52 załadowań)
Curly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 15:45   #1845
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Curly ja próbowałam określic i poza tym że jestes przesliczna to nic madrego nie wymysliłam spacjalistki musza się wypowiedzieć
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 17:24   #1846
kaffa7
Przyczajenie
 
Avatar kaffa7
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Przesyłam zdjęcia i jak możecie ,napiszcie jaki typ wy sadzicie ,że jestem ,od 3 różnych wizażystek usłyszałam 3 różne typy
c2d6d3fc00[1].jpg

P1080679.jpg

Obraz 0097.jpg

Ja już mam kompletny mętlik w głowie
kaffa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:36   #1847
koszmarny karolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 30
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

kaffa7 ze zdjec wynika ze zima ( bardzo ładnie wygladasz na 2 zdjeciu mysle ze powinnas sie tego trzymac), napewno nie jestes cieplym typem co potwierdza 3 zdjecie (zolty i ten kolor wlosow nie sa dla ciebie zbyt korzystne)


Curly wydaje mi sie ze zima lub typ chlodny (zima-lato) nie wiem jaki masz naturalny kolor wlosow (zdjeciem w wieku 12 lat nie ma sie co sugerowac ja w tym wieku bylam blondynka obecnie jestem brunetka) na zdjeciu ladnie wygladasz w bialym co przemawia za zima jednak brwi i kolor oczu wskazuja na typ chlodny. Gdybys wkleila zdjecie bez makijazu w letnich i zimowych kolorach moznaby powiedziec cos wiecej.
koszmarny karolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:49   #1848
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Proszę o pomoc, jakim jestem typem urody? Sama wymysliłam sobie że lato ale nie jestem pewna... Wy sie znacie

1. Jak się opalasz -
#Opalam się dosyć szybko, choć pierwsze kilka godzin jestem czerwona, potem ładnie brązowieję

2. Kolor oczu -
#Oczy niebiesko/szare z ciemną niebieską obwódką, brwi jasne

3. Piegi -
mało piegów, kolor ciemny brąz

4. Cera -
#Skóra raczej blada i chłodna, napewno nie brzoskwiniowa, jak sie rumienię- róż

5. Naturalny kolor włosów -
#Ciemny bląd, mysie, teraz czarne

6. Kolor ust
#usta jasne, różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię szary, brąz, zieleń, nie lubię ostrych kolorów żółci, pomarańczy
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:05   #1849
Laki1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Mam problem z określeniem swojego typu kolorystycznego a zastanawiam sie nad lekką zmiana koloru włosów na z ciemnego bladu na jasny brąz. Ale jaki poza tym kolorem mógł by mi pasować myślałam też o jakimś odcieniu rudego ale nie mam bladego pojęcia czy będzie mi dobrze. Jaki kolor byście mi polecali i jakim typem urody jestem?

1. Jak się opalasz - szybko najpierw na lekko czerwony). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy

2. Kolor oczu - jasny niebieski tęczówki mają ciemną obwódkę kolor jest jednolity oprawa oczu jest czarna zdecydowana... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę.


3. Piegi - Nie mam piegów.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Moja skóra zime jest blada i rumieni sie na policzkach na odcień rózowy a latem opala sie na brzoskwiniowy. Rumienie się na lekki czerwony odcień.


5. Naturalny kolor włosów - Jako młoda dziewczynka miałam bardzo jasny blond w tej chwili mam u nasady ciemny blond z naturalnymi pasemkami jasniejszego blondu.Moje włąsy mają dcień złotawo-brązowych przebłysków.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jasny, różowy


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Dobrze czuje sie w fioletach, turkusach, zieleni ciemnej, czerni przełamanej czerwienią bądź bielą, szarym.
Laki1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 20:11   #1850
kaffa7
Przyczajenie
 
Avatar kaffa7
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

koszmarny karolek bardzo dziekuję kilka osób tez twierdzi ze jednak zima ,dobrze czuje sie w graficie i czarnym ,ale niestety też w barwach ciepłych choć sama widze że jestem jakby zmęczona wtedy .dziekuje jeszcze raz)
kaffa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:15   #1851
Laki1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

TO moja fotka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 022.jpg (92,3 KB, 31 załadowań)
Laki1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:35   #1852
koszmarny karolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 30
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Laki1989 na zdjeciu masz naturalny kolor wlosow? Niestety zdjecie jest niezbyt dobre do okreslenia typu (zle swiatlo, makijaz, nie widac wlosow przy skorze) wiec moge sie mylic, ale podejrzewam ze jestes wiosna lub wiosna-jesien.
koszmarny karolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 22:41   #1853
Curly
Raczkowanie
 
Avatar Curly
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 413
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez koszmarny karolek Pokaż wiadomość
kaffa7 ze zdjec wynika ze zima ( bardzo ładnie wygladasz na 2 zdjeciu mysle ze powinnas sie tego trzymac), napewno nie jestes cieplym typem co potwierdza 3 zdjecie (zolty i ten kolor wlosow nie sa dla ciebie zbyt korzystne)


Curly wydaje mi sie ze zima lub typ chlodny (zima-lato) nie wiem jaki masz naturalny kolor wlosow (zdjeciem w wieku 12 lat nie ma sie co sugerowac ja w tym wieku bylam blondynka obecnie jestem brunetka) na zdjeciu ladnie wygladasz w bialym co przemawia za zima jednak brwi i kolor oczu wskazuja na typ chlodny. Gdybys wkleila zdjecie bez makijazu w letnich i zimowych kolorach moznaby powiedziec cos wiecej.
Koszmarny karolku dzięki za jakieś naprowadzenie, szukam zdjęcia bez makijażu i nie mogę znaleźć i większość w bieli niestety i w ogóle opalenizne to zauważyłam, że na każdym zdjęciu mam inną od złotych odcieni po brąz.. Naturalny kolor hmm taki myśi hehe jasny brąz taki bez życia. No nic.. odezwę się jak będę miała zdjęcia w kolorowych ubraniach czy coś I poszperam jeszcze w necie moze sama coś wymyślę. Dzięki

Thorqal1980- hehe dzięki ja właśnie też nic nie mogę wymyślić pewnie jestem mieszanką eghm
Curly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 09:21   #1854
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

a ja mogę na jakąś radę liczyć??? proszę karolku
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 11:45   #1855
shmoopy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 155
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1.opalam sie szybko na ciemnoczerwono. szybko brazowieje ale moja opalenizna utrzymuje bordowy odcien (indianski) - widac to szczegolnie zima jak opalenizna jest juz slabsza w porownaniu z miodowa opalenizna blondynek.

2. wyrazna ciemnoszara obwodka na teczowce, sama teczowka dwukolorowa na zewnatrz jasnozielona, wewnatrz brazowopiwna. na teczowce od czasu do czasu ciemnoszare "szprychy". oprawa raczej ciemna (chociaz teraz wydaje mi sie ze wyplowialam od kosmtykow kolorowych rzadkie ale szerokie jasnoszare brwi (farbuje na ciemnoczekoladowy, bo mi pasuje), rzesy czarne geste i cienkie.

3. duzo piegow, nierownomiernie na caly ciele, ciemnobrazowe - chlodny braz

4. cera jansa choc w porownaniu do innych ser zima moja karnacja zawsze wyglada na ciemniejsza. rumienie sie na czerwono.

5. jako dziecko blondyna (chlodny blond), zanim zaczelam farbowac ciemnoszary blond z nielicznymi zlotymi pasemkami.

6. Kolor ust jasnorozowy, chlodny.

7. najlepiej mi w rozowym (fusksja), fiolecie, sliwkach, czerwieniach, ciemnej czekoladzie, niezbyt dobrze w bordowym, czarnym, bezowym (stapia sie ze skora), jasnoniebieskim, granatowym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01914-3.jpg (52,6 KB, 43 załadowań)
shmoopy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 14:55   #1856
koszmarny karolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 30
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

mamaNiny mysle, ze lato ale nie wykluczam tez typu chlodnego. Zimowe kolory beda zbyt intensywne. Musisz juz sama zaobserwowac czy lepsze sa typowe kolory lata czy tylko te ciemne.

shmoopy wygladasz na zime, piszesz ze brwi i wlosy sa farbowane wiec niewiadomo mozesz byc pomieszana z latem.
koszmarny karolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 15:56   #1857
Firegirl
Przyczajenie
 
Avatar Firegirl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Bardzo chciałabym dowiedzieć się jaki mam typ urody.

1. Opalam się najpierw na czerwono, ale nie jest to 'rak' raczej lekkie zaróżowienie. Tak na drugi dzień jest już lepiej. Bardzo trudno się opalam. Mogę leżeć i leżeć a efekt znikomy.

2. Oczy błękitne, czyste, ciemna obwódka. Żadnych plamek. Ciemna oprawa oka.

3. Żadnych piegów.

4. Cera - tu zawsze miałam problem z okresleniem. Jest na pewno jasna.

5. Włosy - ciemny brąz/kasztan.

6. Usta - nasycony róż

7. Nie lubie siebie w różowym. Najcześciej ubieram się w biel, czerwień, niebieski, czerń.

Dołączam zdjęcia:

http://img24.imageshack.us/img24/9858/22766395ua8.jpg
http://img24.imageshack.us/img24/6991/img6995yh2.jpg


Jeśli nie są wystarczające - powiedzcie bo to nie są specjalnie dla was robione, ale takie które już miałam na komputerze.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Edytowane przez Firegirl
Czas edycji: 2009-02-20 o 16:02
Firegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 18:06   #1858
livienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

ja też bardzo prosze o pomoc ;]

1. Zawsze opalam sie najpierw na czerwono, dopiero później na brązowo, ale z tym jest już ciężko
2. oczy - raczej zielone, ale bliżej źrenic stają się piwne, jasne brwi i rzęsy
3. brak piegów
4. zazwyczaj lekko zaróżowiona, jasna
5. włosy jasne, jak byłam mała to złoty blond, z wiekiem troche zciemniały
6. usta jasne, lekko różowe
7. co do kolorów- nie mam pojęcia ;/

Edytowane przez livienka
Czas edycji: 2009-03-05 o 08:08
livienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 20:02   #1859
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez koszmarny karolek Pokaż wiadomość
mamaNiny mysle, ze lato ale nie wykluczam tez typu chlodnego. Zimowe kolory beda zbyt intensywne. Musisz juz sama zaobserwowac czy lepsze sa typowe kolory lata czy tylko te ciemne.
Dzięki hmm a mi przez tyle lat wmawiano zimę..
potestuję sobie teraz
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 20:47   #1860
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Lensky Pokaż wiadomość
Mozecie tez mi pomóc dziewczyny ;-)?


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
#Opalam się szybko, choć pierwsze kilka godzin jestem czerwona, zaraz szybko przechodzi na złoty brąz.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
#Oczy błękitno-granatowe, ciemnieją im dalej od źrenicy. Mają nierównomierne plamki. Rzęsy i brwi raczej ciemne, choć nie tak ciemne jak włosy.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
#nie występują, nawet przy opalaniu


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
#Skóra ma odcień oliwkowy, rumienię się rzadko, ale na różowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
#Ciemny brąz - przebłyski złotego brązu.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
#Dziwny, malinowy kolor, raczej ciepły.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Ubieram się głownie na czarno, lubie popiel, czasem biel. Jeśli chodzi o kolory, które mi pasują to jest to czerwień, oranż, fuksja, granat.
Niestety nie mam zdjęcia z naturalnym kolorem włosów! I prawie na kazdym mam pomalowane usta na bez.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8f56427c78.jpg (25,2 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 432ce541f3.jpg (23,2 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b26c8f08c8.jpg (32,1 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez 201610241259
Czas edycji: 2011-08-04 o 23:14
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.