Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-09, 20:06   #1
agłaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10
Question

Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???


Filtr ma na KWC tylko jedną recenzję, dodam że entuzjastyczną. Ja poszukuję dla siebie filtra, jestem w ciąży, jak to mówią Babcie '' na ostatnich nogach'', za chwilę urodzę i nie mam czasu biegać po aptekach w poszuiwaniu próbek. Z recenzji wynika że jest to filtr idealny, ale.......
Zawsze mozna się do czegoś przyczepić. Po pierwsze jak z błyskiem, po drugie kwestia ewentualnego zapychania i po trzecie pytanie o stabilność.
Kopiuję :
Skład: Water (Aqua), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cyclomethicone Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Cetearyl Alkohol, C20-22 Alkyl Phosphate, Calendula Officinalis Flower Extract (Calendula Officinalis), PVP/Eicosene Copolymer, Benzoic Acid, C20-22 Alcohols, Chlorphenesin, Coco-Glucoside, Decyl Glucoside, Diphenyl Dimethicone, Fragrance (Perfum), Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Phenoxyethabol, Polysorbate 60, Propylene Glycol Sodium Hydroxide, Squalane, Titanium Dioxide, Tocopheryl Acetale, Trimethoxycaprylysilane, Xanthan Gum.

Cena: 32zł / 75ml

Czy macie jakieś doświadczenia z tym filtrem?
agłaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 21:33   #2
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Dla mnie to coś między Avene spf 40 dzieciaczkiem a Creme Fondante LRP, ale bliżej tego pierwszego, z tą różnicą, że konsystencja jest dużo lżejsza i mniej lepiąca.

Pięknie się wchłania, nie wałkuje, nie szczypie, zapach szybko się ulatnia, raczej nie podrażnia. Łatwo daje się zmatowić. Daje czasem efekt lekkiego "ciasta", ale to nic w porównaniu z pierwszą lepsza Avenką.

Acz makijaż lepiej wygląda na mojej twarzy na filtrach LRP.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 23:43   #3
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

a jak wysokie ma PPD?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 07:45   #4
agłaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Dziękuję za odpowiedzi.
Jeśli jest zbliżony konsystencją do Avene 40 Dzieciaczka ale mniej się lepi to świetnie.
Joasiak1 a co Twoim zdaniem zbliża go do LRP Creme Fondante? Dla mnie ten filtr był totalną porażką pod każdym względem. Ja ogólnie reaguję źle na filtry LRP przez ten ich alkohol, po dwóch minutach jestem ''cała pobecana'', a ten ostatni zawiódł mnie na całej linii: rozprowadzanie, błysk, kolor i uczulenie.
Teraz szukam czegoś bezpiecznego dla mojego malucha, z którym jeszcze jestem w dwupaku a niedługo będzie karmiony piersią. W Klorane kusi też wysoki faktor. Aha, żeby było ciekawiej, moja skóra przy pierwszym dziecku zareagowała na podwyższony poziom prolaktyny wysypem jak u czternastolatki. Wrodzony pesymizm nie pozwala mi liczyć na to, że teraz będzie inaczej. Dlatego też kwestia zpychaczy jest tu bardzo ważna ( tu ukłon w stronę biegłych w składach Wizażanek .
Pozdrawiam
agłaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 09:55   #5
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

dziewczyny, czy czasem filtr Klorane nie ma podobnego składu do Avenek?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 11:08   #6
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy czasem filtr Klorane nie ma podobnego składu do Avenek?

Skladowo jest podobny,oparty tez na Tinosorbach i wywodza sie z tej samej "stajni"PF.
PPD chyba jest w okolicach 30 ale nie dam sobie reki uciac motam sie w tym kalkulatorku do przeliczaniaMoze znajdzie sie ktos bardziej biegly w te klocki

Faktycznie Klorane przypomina wypadkowa pomiedzy "dzieciaczkiem"Avene a Antkiem Creme Fondate jednak wg mnie blizej mu bo "dzieciaczka" i zachowuje sie duzo lepiej niz filtr Avene.

Zapychanie w filtrach to czasem czarna magia,poniewaz podraznienie zafundowaly mi tzw.bezpieczne sklady a potencjalne zapychacze,ktore pojawiaja sie w niektorych filtrach nie zrobily i nie robia krzywdy.

W Creme Fondate nie ma ani grama alkoholu chociaz ma kilka innych skladnikow,ktore moga podrazniac i nie kazda cera dobrze je przyjmie.

Klorane jestem zachwycona i niebawem pojawi sie tez moja tez moja recenzja okazal sie filtrem idealnym dla mnie i zastapil miejsce nieodzalowanego "lososia"Avene i chociaz lubie "dzieciaczka"Avene to przewaza relacja ceny/spf/wlasciwosci.Jestem w trakcie robienia zapasow ciekawi mnie jeszcze spray chociaz za bardzo nie przepadam za taka forma filtra.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 22:34   #7
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez agłaja Pokaż wiadomość
Skład: Water (Aqua), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cyclomethicone Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Cetearyl Alkohol, C20-22 Alkyl Phosphate, Calendula Officinalis Flower Extract (Calendula Officinalis), PVP/Eicosene Copolymer, Benzoic Acid, C20-22 Alcohols, Chlorphenesin, Coco-Glucoside, Decyl Glucoside, Diphenyl Dimethicone, Fragrance (Perfum), Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Phenoxyethabol, Polysorbate 60, Propylene Glycol Sodium Hydroxide, Squalane, Titanium Dioxide, Tocopheryl Acetale, Trimethoxycaprylysilane, Xanthan Gum.

Cena: 32zł / 75ml
Zgodnie z informacjami z wątku "Biochemia w ciąży" (czy jakoś tak) jest to jeden z czterech filtrów przenikających do krwi, a więc nie zalecany w trakcie ciąży i karmienia. Też się zastanawiałam nad Klorane po przeczytaniu entuzjastycznych opinii na wizażu, ale po przeanalizowaniu składu zrezygnowałam.
Jeśli się mylę, to proszę o korektę.
__________________


agaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 22:51   #8
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość
Zgodnie z informacjami z wątku "Biochemia w ciąży" (czy jakoś tak) jest to jeden z czterech filtrów przenikających do krwi, a więc nie zalecany w trakcie ciąży i karmienia. Też się zastanawiałam nad Klorane po przeczytaniu entuzjastycznych opinii na wizażu, ale po przeanalizowaniu składu zrezygnowałam.
Jeśli się mylę, to proszę o korektę.
W trakcie ciazy i karmienia zdecydowanie tylko filtry mineralne wiec Klorane odpada.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 22:55   #9
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

No właśnie w w/w wątku była mowa o tym, że niekoniecznie. W trakcie ciąży i karmienia należy unikac tylko tych czterech filtrów przenikających.
__________________


agaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 23:14   #10
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość
No właśnie w w/w wątku była mowa o tym, że niekoniecznie. W trakcie ciąży i karmienia należy unikac tylko tych czterech filtrów przenikających.
Faktycznie,masz racje
Nie przegladalam szczegolowo tego watku poniewaz temat nie do konca jest mi bliski ale przy okazji warto wrzucic link dla zainteresowanych

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=197804&page=2
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 23:30   #11
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Faktycznie,masz racje
Nie przegladalam szczegolowo tego watku poniewaz temat nie do konca jest mi bliski ale przy okazji warto wrzucic link dla zainteresowanych

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=197804&page=2
Mnie ten temat od kilkudziesięci tygodni bardzo interesuje dlatego wątek czytałam kilkukrotnie
__________________


agaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 10:05   #12
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość
Mnie ten temat od kilkudziesięci tygodni bardzo interesuje dlatego wątek czytałam kilkukrotnie
Także LRP, Vichy i Biodermy, śmiało mozesz uzywać
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 11:34   #13
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Dziewczyny, a jak z bieleniem w przypadku nałożenia odpowiedniej ilości? Mnie dużo filtrów strasznie bieli I czy można na Klorane nakładać dowolny puder/brązer/róż?
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 12:07   #14
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
Także LRP, Vichy i Biodermy, śmiało mozesz uzywać
Na początku w ogóle zrezygnowałam z filtrów, ale w połowie ciąży do nich wróciłam i teraz króluje DP LRP. Na razie ideał
__________________


agaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 12:48   #15
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Klorane - zast.apiło mi w zupełności dzieciaczka Avene - chociaz biorąc pod uwagę stosunek ceny do ilości w aptekach stacjonarnych - to nie jest aż tak bardzo rzucający na kolana w koncu Klorane ma 75 ml

Sprej jest genialny pod kazdym względem - tylko ppd mogłoby być trochę wyższe.

Mnie nie bieli ani jeden ani drugi
ale to nie reguła.

Niestety Avene ma filtry przenikające. Klorane jest produkowane przez PF w związku z tym równiez je zawiera- a szkoda.
W ciąży bym nie używała
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 12:58   #16
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Marianno milo Cie "widziec" cale wieki....

Widze,ze mamy podobne wrazenia jezeli chodzi o Klorane a moglabys mi napisac jak sie ma aplikacja spray'u?poniewaz boje sie,ze moze byc zbyt leisty
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 14:50   #17
_Biedronka_
Przyczajenie
 
Avatar _Biedronka_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: gdybym sama wiedziała ;-)
Wiadomości: 15
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Skladowo jest podobny,oparty tez na Tinosorbach i wywodza sie z tej samej "stajni"PF.
PPD chyba jest w okolicach 30 ale nie dam sobie reki uciac motam sie w tym kalkulatorku do przeliczaniaMoze znajdzie sie ktos bardziej biegly w te klocki
Koło 30 to znaczy ile Ci wychodzi na kalkulatorku ?
__________________
Nie wszystko, z czym się zmierzymy, da się zmienić,ale nic się nie da zmienić, zanim się z tym nie zmierzymy.
_Biedronka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 15:22   #18
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez _Biedronka_ Pokaż wiadomość
Koło 30 to znaczy ile Ci wychodzi na kalkulatorku ?
Pozwalam sobie na granice bledu(a ekspertem nie jestem) bo tak naprawde to trzeba sie pobawic w "zgadywanie %"filtrow i stawiam ze to wlasnie bedzie okolo 30.

https://www.cibasc.com/formslogin.as...r/Default.asp?

Zostawiam Ci link jezeli masz chwile czasu na "zabawe"
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 17:07   #19
_Biedronka_
Przyczajenie
 
Avatar _Biedronka_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: gdybym sama wiedziała ;-)
Wiadomości: 15
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Pozwalam sobie na granice bledu(a ekspertem nie jestem) bo tak naprawde to trzeba sie pobawic w "zgadywanie %"filtrow i stawiam ze to wlasnie bedzie okolo 30.

https://www.cibasc.com/formslogin.as...r/Default.asp?

Zostawiam Ci link jezeli masz chwile czasu na "zabawe"
Czyli po prostu zgadujesz - znaczy się podane przez Ciebie PPD ma się nijak do rzeczywistości
__________________
Nie wszystko, z czym się zmierzymy, da się zmienić,ale nic się nie da zmienić, zanim się z tym nie zmierzymy.
_Biedronka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 20:13   #20
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez _Biedronka_ Pokaż wiadomość
Czyli po prostu zgadujesz - znaczy się podane przez Ciebie PPD ma się nijak do rzeczywistości
Podalam Ci link,mozesz sobie wejsc i zobaczyc jak to dziala Mozna tez na wyczucie "pokombinowac"z filtrami gdzie wiesz jakie jest PPD aby sprawdzic trafnosc wiec to nie jest takie wyssane z palca.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 20:15   #21
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

To i ja pochwalę mleczko. Rzeczywiście widzę podobieństwo do dzieciaczka Avene, mniej już do Creme Fondante, który wchłania mi się betonowo i do matu. Mleczko Klorane ma fajny zapach, nawilża, mogę je kłaść pod oczy (uff, co za ulga po Vichy, które oczy mi wypala - przestałam zatem kłaść filtry pod oczy - i od razu jest efekt - mam piegi i przebarwienie pod oczami!!!!!!!). Umiarkowanie dobrze się wchłania, lekko bieli, ale tylko przez pierwszą chwilę po aplikacji, pięknie wygląda na nim mój makijaż, puder na nim wygląda niczym lekki fluid. Minus - lekko robi ciasto i się lepi. Dzięki niemu porzuciłam znienawidzoną ostatnio skrobię - matuję mleczko Klorane pudrem dla dzieci Babydream Rossmanna za 4.99 zł za 100 gr (nakładam ten puder rękoma). Na to puder sypki Clinique dla krycia, koloru i zwężenia porów, brązer/kulki/róz i wyglądam o niebo lepiej niż po skrobi. Efekt jedwabisty, nie płaski mat, lekki glow i super krycie. Kupię chyba mleczko na zimę. Sprayu raczej nie kupię, bo lubię treściwe kremy.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 20:30   #22
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

Widze,ze mamy podobne wrazenia jezeli chodzi o Klorane a moglabys mi napisac jak sie ma aplikacja spray'u?poniewaz boje sie,ze moze byc zbyt leisty

Ja wpawdzie nie marianna, ale odpowiem Sprej ma konsystencję wody. Mimo tego wcale nie jest super lekki czy nie nawilża. Solidnie nawilża, trochę sie lepi. Jest zupełnie inny niż lekkie spreje LRP czy Biodermy, które niestety maja alkohol, co mi ostatnio bardzo przeszkadza (mojej tłustej skórze to nie przeszkadza, ale naczynkom bardzo).
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 20:55   #23
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

to ja teraz wykażę się niewiedzą - czy filtry Klorane są dostępne w aptekach czy drogeriach?

nie bijcie, ale jeszcze się z nimi nie spotkałam i nie wiem
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 21:57   #24
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
to ja teraz wykażę się niewiedzą - czy filtry Klorane są dostępne w aptekach czy drogeriach?

nie bijcie, ale jeszcze się z nimi nie spotkałam i nie wiem
W aptekach,to koncern PF ten sam od min.Avene i to tegoroczna nowosc tzn.mleczko i spray.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 09:33   #25
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
To i ja pochwalę mleczko. Rzeczywiście widzę podobieństwo do dzieciaczka Avene, mniej już do Creme Fondante, który wchłania mi się betonowo i do matu. Mleczko Klorane ma fajny zapach, nawilża, mogę je kłaść pod oczy (uff, co za ulga po Vichy, które oczy mi wypala - przestałam zatem kłaść filtry pod oczy - i od razu jest efekt - mam piegi i przebarwienie pod oczami!!!!!!!). Umiarkowanie dobrze się wchłania, lekko bieli, ale tylko przez pierwszą chwilę po aplikacji, pięknie wygląda na nim mój makijaż, puder na nim wygląda niczym lekki fluid. Minus - lekko robi ciasto i się lepi. Dzięki niemu porzuciłam znienawidzoną ostatnio skrobię - matuję mleczko Klorane pudrem dla dzieci Babydream Rossmanna za 4.99 zł za 100 gr (nakładam ten puder rękoma). Na to puder sypki Clinique dla krycia, koloru i zwężenia porów, brązer/kulki/róz i wyglądam o niebo lepiej niż po skrobi. Efekt jedwabisty, nie płaski mat, lekki glow i super krycie. Kupię chyba mleczko na zimę. Sprayu raczej nie kupię, bo lubię treściwe kremy.
Pomijając frament o pudrowaniu podpisuję się pod każdym słowem Moniki
Poużywałam ostatnio to mleczko przez kilka dni z rzędu w różnych warunkach i jestem dokładnie tego samego zdania: to jeszcze lżejszy dzieciaczek Avene i mniej ciastowaty, aczkolwiek ma taką tendencję, czego nie ma Creme Fondante.

A zapach, który przeszkadzał mi na początku, teraz polubiłam.

I ma jedną zaletę dla wstajacych rano i oszczędzajacych czas: można go nałożyć za jednym zapachem, nie trzeba odczekiwać, aż poszczególne warstwy się wchłoną.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 09:38   #26
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
W aptekach,to koncern PF ten sam od min.Avene i to tegoroczna nowosc tzn.mleczko i spray.
więc koniecznie muszę kupić oba!
dzięki Hex
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 20:35   #27
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???



za namowa Hexxana kupilam Klorane 50+ mleczko

Dla mnie rewelacja, podobne do Emulsji Avene 50+ ale o wiele mniej sie blyszczy, duzo lepiej sie wchlania, nie bieli.
Bardzo lubie LPR Creme Fondante - jednak Klorane to jest strzal w 10!

Dzieki Hexxana

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 715 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 21:52   #28
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
więc koniecznie muszę kupić oba!
dzięki Hex
Prosze bardzoMam nadzieje,ze dolaczysz do grona zadowolonych

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość


za namowa Hexxana kupilam Klorane 50+ mleczko

Dla mnie rewelacja, podobne do Emulsji Avene 50+ ale o wiele mniej sie blyszczy, duzo lepiej sie wchlania, nie bieli.
Bardzo lubie LPR Creme Fondante - jednak Klorane to jest strzal w 10!

Dzieki Hexxana

aniolek

Aniolku bardzo sie ciesze,ze jestes zadowolona bo byloby na mnie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 12:52   #29
orchid87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 351
GG do orchid87
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

hehe ta jedyna recenzja na KWC jest moja, wiec dodatkowo sie rozpisywac nie bede:P naprawde goraco polecam ten kosmetyk-wiem ze maluchy sa bardzo delikatne i nie zaryzykuje porownywania ich skory do mojej, wiec zaznacze tylko, ze mam ze skora duze problemy(alergie i nadwrazliwosc). wydaje mi sie jednak, ze dla dzidziusia mozna Klorane polecic z czystym sumieniem.
__________________
S.
orchid87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 17:48   #30
hanusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 203
Dot.: Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ Co Wy na to???

dolaczam do zadowolonych z filtra klorane 50+ to najlepszy filtr jaki mialam,,mozna go klasc pod oczy, bieli tylko na poczatku,potem ladnie wsiaka i choc oczywiscie zostawia troche tlusta wartwe na buzi to po przypudrowaniu (uzywam hauschki rozswietlajacego) jest naprawde supcio kupilam go dzieki wizazankom i jestem NARESZCIE zadowolona podziekowania naleza sie przede wsyztskim Hexxanie

takie pytanko off topic,,,szukam jakiegos pudru brazujacego ale tak bardzo delikatnie, bo jestem tak blada ze wtapiam sie w sciany i potrzebuje czegos co nadaloby jakis koloryt tej mojej gejszowej twarzy,,,
hanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:21.