Ranking na najlepsze kosmetyki do cery mieszanej z zaskornikami! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-13, 18:52   #1
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980

Ranking na najlepsze kosmetyki do cery mieszanej z zaskornikami!


Oglaszam ranking na najlepsze kosmetyki do młodej, mieszanej cery z wypryskami, wagrami, krostkami i innymi niespodziankami Piszcie jakich kosmetykow uzywacie i czy pomagaja w walce z zaskornikami. Chodzi mi glownie o te do pielegnacji czyli zele do mycia, toniki, kremy, maseczki. I wazne zeby były raczej dostepne w zwyklych drogeriach i marketach i zeby byly łagodne, a co za tym idzie, zeby nadawały sie do mieszanej cery

Edytowane przez karla_92
Czas edycji: 2007-07-14 o 14:45
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 10:23   #2
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Ranking na najlepsze kosmetyki do cery mieszanej z zaskornikami!

Na dzień Oriflame Optimals fluid nawilzająco- matujący z SPF8 (skóra się nie błyszczy cały dzień, jest gładka i nie wysuszona)
Na noc (nie codziennie) brevoxyl - likwiduje zaskórniki
Oba kremy wspólnymi siłami zwężają też pory!
Maseczka- glinka Argiletz zielona, rewelacyjnie oczyszcza skórę (jednak do typowej mieszanej może być za silna)
Dobrego żelu do mycia i to niku jeszcze nie znalazłam, tzn te co miałam nie były całkiem złe ale to jeszcze nie to
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:20   #3
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Ranking na najlepsze kosmetyki do cery mieszanej z zaskornikami!

ja również polecam brevoxyl i glinke argiletz.ponadto peeling z serii antytrądzikowej pure oriflame (używam go jako żelu do twarzy gdyż oprócz świetnego oczyszczenia nawilża - to mój absolutny niezbędnik
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:26   #4
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Ranking na najlepsze kosmetyki do cery mieszanej z zaskornikami!

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Na dzień Oriflame Optimals fluid nawilzająco- matujący z SPF8 (skóra się nie błyszczy cały dzień, jest gładka i nie wysuszona)
Na noc (nie codziennie) brevoxyl - likwiduje zaskórniki
Oba kremy wspólnymi siłami zwężają też pory!
Maseczka- glinka Argiletz zielona, rewelacyjnie oczyszcza skórę (jednak do typowej mieszanej może być za silna)
Dobrego żelu do mycia i to niku jeszcze nie znalazłam, tzn te co miałam nie były całkiem złe ale to jeszcze nie to

racja co do tego podkładziku z ori, w ogóle oriflame ma bdb podkłady ale niestety musiałam odstawic gdyż mają w składzie silikony a po nich mam mase zaskórnikow....

co do zaskórników to najważniejszy jest wybor odpowiedniegopodkladu bo tak to cała walka na nic...buziaki
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:34   #5
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Ranking na najlepsze kosmetyki do cery mieszanej z zaskornikami!

Dzieki a ten krem na b....(niepamietam nazwy) to bardziej masc do kupienia w aptece czy normalny krem? A w jakiej formie jest ta maseczka w tubce czy w saszetkach?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:37   #6
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Ranking na najlepsze kosmetyki do cery mieszanej z zaskornikami!

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Dzieki a ten krem na b....(niepamietam nazwy) to bardziej masc do kupienia w aptece czy normalny krem? A w jakiej formie jest ta maseczka w tubce czy w saszetkach?

brevoxyl do kupienia tylko w aptece ( około 20 zł) to jest krem raczej ale działa wysuszająco i oczyszcza glębsze warstwy skóry - trzeba dużo nawilżać buzke w czasie kuracji.
glinka jest w postaci proszku rozciencza się go z woda.
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:39   #7
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Ranking na najlepsze kosmetyki do cery mieszanej z zaskornikami!

co do brevoxylu jeszcze - ja stosuję bardzo cienka warstwę na cała twarz, po 30 min nakładam kremik-od siebie mogę polecic dermosan półtłusty (zero zapychaczy dobrze nawilża). na początku możesz się łuszczyć, wszystko wyjdzie na wierzch ale warto się pomęczyć
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 15:00   #8
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Ranking na najlepsze kosmetyki do cery mieszanej z zaskornikami!

Cytat:
Napisane przez yahaska Pokaż wiadomość
brevoxyl do kupienia tylko w aptece ( około 20 zł) to jest krem raczej ale działa wysuszająco i oczyszcza glębsze warstwy skóry - trzeba dużo nawilżać buzke w czasie kuracji.
glinka jest w postaci proszku rozciencza się go z woda.
A ja nie lubie duzo nawilzac. Lubie jak skora oddycha bez zadnych kremow itp.
ale coz widze ze to za duzo nie daje bo wypryskow i zaskornikow coraz wiecej To tez przez ten cholerny upal A ta glinka dostepna jest w kazdej drogeri czy musze poszukac w sklepach zielarskich albo aptekach? I ile ok. kosztuje?

Cytat:
Napisane przez yahaska Pokaż wiadomość
co do brevoxylu jeszcze - ja stosuję bardzo cienka warstwę na cała twarz, po 30 min nakładam kremik-od siebie mogę polecic dermosan półtłusty (zero zapychaczy dobrze nawilża). na początku możesz się łuszczyć, wszystko wyjdzie na wierzch ale warto się pomęczyć
Brevoxyl i krem naraz?A nie ograniczaja dostepu powietrza do skory? Nic Ci nie wyskakuje ani nie blyszczy sie buzia ani nie poci? widze ze ten dermosan nawet nie drogi wiec mozna sprobowac. A o co chodzi z łuszczeniem i wychodzeniem "na wierzch" Mam nadzieje ze nie chodzi o pryszcze? I po czym to wychodzi i łuszczy sie?po brevoxylu czy po tym kremie?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 15:12   #9
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Ranking na najlepsze kosmetyki do cery mieszanej z zaskornikami!

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A ja nie lubie duzo nawilzac. Lubie jak skora oddycha bez zadnych kremow itp.
ale coz widze ze to za duzo nie daje bo wypryskow i zaskornikow coraz wiecej To tez przez ten cholerny upal A ta glinka dostepna jest w kazdej drogeri czy musze poszukac w sklepach zielarskich albo aptekach? I ile ok. kosztuje?

henamieszalam chyba troszke glinka w aptekach raczej w zielarskich tez moze byc.ja placilam okolo 5 zl.nawilzanie jest bardzo wazne....na wysuszonej skorze zawsze bedzie sie pojawialo wiecej wypryskow

Brevoxyl i krem naraz?A nie ograniczaja dostepu powietrza do skory? Nic Ci nie wyskakuje ani nie blyszczy sie buzia ani nie poci? widze ze ten dermosan nawet nie drogi wiec mozna sprobowac. A o co chodzi z łuszczeniem i wychodzeniem "na wierzch" Mam nadzieje ze nie chodzi o pryszcze? I po czym to wychodzi i łuszczy sie?po brevoxylu czy po tym kremie?
luszczy sie po brevoxylu gdyz on ma za zadanie zluszczyc naskorek i oczyscic to co tam siedzi. nie musisz uzywac na raz z kremem- ja tak robie bo mam duze sklonnosci do wysuszania(Ciebie moze mniej wysuszac).ale najwazniejsze zebys podczas stosowania skorę nawilzala .moim problemem sa zaskorniki i podskurne gulki ktore po brevoxylu wyszly na wierzch,w inny sposob oczyszczenie nie jest raczej mozliwe jesli chcesz sie naprawde pozbyc zaskornikow.mi nic nie wyskakuje jak naloze i brevoxyl i kremik , buzia sie nie poci jest coraz lepiej dermosan niedrogi i ze mna pozostanie na dluuugo
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 15:21   #10
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Ranking na najlepsze kosmetyki do cery mieszanej z zaskornikami!

o brevoxylu jest bradzo obszerny watek, poszukaj.ja tylko opisalam moje wskazowki i spostrzezenia.jesli chcesz miec piekna cere to przede wszytskim odpowiednia dawka nawilzenia, zwroc uwage czym myjesz twarz. w walce z zaskornikami najwazniejszy jest dobor podkladu tak aby nie pojawialy sie nowe zaskorniki.polecam Ci jeszcze ten piling-zel o ktorym pisalam wczesniej.
ja od roku pracowalam nad programem pielegnacji i wreszcie jestem zadowolona bo to co robie w koncu mi sluzymam nadzieje ze chociaz troszke pomoglam.
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 15:31   #11
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Ranking na najlepsze kosmetyki do cery mieszanej z zaskornikami!

Tak bardoz pomoglas Sprobuje tego brevoxylu czy jak to tam sie nazywa i moze tego drugiego kremu tez skoro nie zatyka porów...
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.