Niezadowolona z paznokci :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-18, 08:42   #1
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183

Niezadowolona z paznokci :(


Zakładam ten wątek, bo mam problem. Wiem, że jest to ewidentne niechlujstwo kosmetyczki ale chcę się tutaj wyżalić
jakieś 4 miesiące temu zrobiłam u PROFESJONALNEJ (?) stylistki czy jak to się nazywa żelowe paznokcie. Zgodnie z wyczytanymi poradami poszłam do gabinetu, do kobiety z 10 dyplomami na ścianie itd. czyli generalnie po kursie z doświadczeniem. Na początku byłam bardzo zadowolona, paznokcie się trzymały itd. Od tamtego momentu uzupełniałam je 3 razy i z każdym uzupełnieniem paznokcie są coraz brzydsze byłam wczoraj - kazałam je trochu podciąć bo już miałam szpony-poobcinała krzywo, pod skosem, nierówno-tak że np. środkowy palec mam taki króciutki i jeszcze krzywy!! jak zwróciłam jej na to uwagę to powiedziała że musi podrosnąć!! to po co go tak podcinała!!po prostu jedna wielka kicha..
generalnie każdy paznokieć jest podcięty pod mniejszym lub większym skosem, french też zrobiony na "odpieprz" krzywo... wszystko jej zajęło godzinę (zawsze uzupełnia mi mega szybko) do tego wkurza mnie to że ma otwarty cały czas gabinet i wchodzą do niej co chwilę inne pracownice-gadają, odbiera telefony a wczoraj nawet przyszła jakaś baba i sprzedawała jej ozdoby!! a ja siedziałam jak ten kretyn z paznokciami:/
za uzupełnianie płacę u niej 70zł a wychodzę od niej zła zamiast zadowolona!wiem, że już do niej nie wrócę-tylko sie zastanawiam czy ktoś inny podejmie się podreperowania tych paznokci:/

poniżej są zdjęcia-zdjęcie w ramce to zdjęcie kiedy jeszcze byłam z nich zadowolona-robione pierwszy raz... reszta to uzupełniany niewypał...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 464932250_4db7de4d0e.jpg (79,8 KB, 812 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (44,4 KB, 838 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (31,0 KB, 506 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (20,6 KB, 614 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (22,5 KB, 609 załadowań)
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 08:51   #2
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

no to czekamy na foto
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 09:00   #3
paulliss
Raczkowanie
 
Avatar paulliss
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 188
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

o jaaaaaaa
podejrzewam bez kursu zrobilabym to lepiej,ona vchyba oczu nie ma!
__________________
..:::: Obawiać się trzeba nie tych co
mają i nne zdanie, lecz tych, co maja inne
zdanie, ale są zbyt tchórzliwi by je
wypowiedzieć :::..
paulliss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 09:02   #4
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

O ja pierdziele
Lepiej zmień stylistkę, zaoszczędzisz sobie trochę nerwów no i pieniążków. Następnym razem nie patrz tylko na dyplomy ale i na opinie klientek, najlepiej żeby ktoś ze znajomych polecił Ci daną Panią

A jeśli chodzi o tą Panią to ja na twoim miejscu poszłabym do niej, wyrzuciła jej wszystko co myślę o jej pracy i trzasnęła drzwiami

Paznokcie okropne, jeszcze te na pierwszym zdjęciu wyglądały ładnie ale na kolejnych po prostu tragedia, nawet nieskromnie powiem że ja bez kursu i dyplomów robię lepsze.
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 09:05   #5
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Cytat:
Napisane przez paulliss Pokaż wiadomość
o jaaaaaaa
podejrzewam bez kursu zrobilabym to lepiej,ona vchyba oczu nie ma!
wiem-to tragedia-za to ja mam oczy i więcej do niej nie idę i jeszcze mi przy piłowaniu wyłamała tipsa-założyła nowego i kazała 10zł za to płacić...
od dwóch uzupełnień używa elektrycznego pilnika i tak mnie boli-sądze że mi przypiłowuje płytkę bo zanim założy żel to widzę że jest czerwona..
aha, i wczoraj było coś dziwnego-jak włożyłam paznokcie pod lampę to zaczęły mnie tak piec że musiałam wyjąć a ona do mnie- piecze??proszę włożyć z powrotem... a mnie to tak zapiekło że aż w szoku byłam bo pierwszy raz tak miałam-wiecie od czego to mogło być?

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
O ja pierdziele
Lepiej zmień stylistkę, zaoszczędzisz sobie trochę nerwów no i pieniążków. Następnym razem nie patrz tylko na dyplomy ale i na opinie klientek, najlepiej żeby ktoś ze znajomych polecił Ci daną Panią

A jeśli chodzi o tą Panią to ja na twoim miejscu poszłabym do niej, wyrzuciła jej wszystko co myślę o jej pracy i trzasnęła drzwiami

Paznokcie okropne, jeszcze te na pierwszym zdjęciu wyglądały ładnie ale na kolejnych po prostu tragedia, nawet nieskromnie powiem że ja bez kursu i dyplomów robię lepsze.
sęk w tym że nikt z moich znajomych nie robi w gabinecie - ja poszłam bo tyle naczytałam się tu na wizażu że stwierdziłam że nie ma co-idę do gabinetu
mam jedną koleżankę co robi u koleżanki w domu ale akrylowe za 40zł... ale nie mam pojęcia czy robi super, bo wiem że ta koleżanka lata do niej co 2 tygodnie i to jest jej dobra koleżanka co robi jej za darmo więc nie dziwię się że do niej chodzi..
teraz mam upatrzony jeden gabinet co nawet dostał jakieś wyróżnienie wśród gabinetów ale nie wiem czy akurat za tipsy...pójde tam gdzieś za miesiąc aż te odrosną i teraz nie wiem czy ściemniać że np. ta babka gdzieś pojechała czy może powiedzieć wprost że zrobiła taką kichę że zmieniam ją...zresztą sama zobaczy-eh, aż wstyd z takimi paznokciami do ludzi tyle kasy poszło za 3 kiepskie uzupełnienia-bo te pierwsze juz nie liczę bo były OK.
__________________

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-07-18 o 09:15 Powód: proszę używać opcji "Edycja"!
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 09:15   #6
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Czasem zdarza się, że żel piecze w lampie, ma to związek z jego składem chemicznym, grubością warstwy jaka jest nałożona, niektóre żele pieką bo taka ich natura, ale na to jest sposób a stylistka powinna Ci to wyjaśnić - wkłada się paznokcie do lampy na 5-10 sekund, wyciąga, czeka chwilkę, znowu wkłada i wtedy pieczenia powinno nie być.
Druga sprawa to taka, że jak ktoś ma przepiłowaną płytkę, to odczuwa straszny ból :/ współczuję.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 09:49   #7
Agusia_pa2
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_pa2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 020
GG do Agusia_pa2
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Oj strasznie to zmaściła!!!! Ja dopiero zaczynam robic pazurki i tez nie mam kursu ale tak zrobić to porażka!!! Ona miała chyba czym innym oczy zajęte!! Idź do innego salonu i wprost powiedz ze ci to kobita tak zrobila i sie niczym nie przejmuj!!!
__________________
Moje skromne PAZURKI i BLOG PAZURKOWY

Moje ROBÓTKI RĘCZNE

WIKUSIA I JULCIA MOJE KRÓLEWNY






Agusia_pa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 10:27   #8
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Thumbs down Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

O w morde Ja p**** i Ty za takie coś zapłaciłaś? One biją na głowę większość paznokci z wątku "Tipsy bez kursu" Jeju szkoda mi Twoich paznokci. Wybierz się do kogoś innego, żeby naprawił te paznokcie, bo wyglądają KOSZMARNIE. Każda linia uśmiechu jest inna, linia włosa NIE ISTNIEJE, w ogóle masakryczne...
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 11:05   #9
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
O w morde Ja p**** i Ty za takie coś zapłaciłaś? One biją na głowę większość paznokci z wątku "Tipsy bez kursu" Jeju szkoda mi Twoich paznokci. Wybierz się do kogoś innego, żeby naprawił te paznokcie, bo wyglądają KOSZMARNIE. Każda linia uśmiechu jest inna, linia włosa NIE ISTNIEJE, w ogóle masakryczne...
zapłaciłam i to już 3 uzupełnienia i za każdym razem byłam wściekła.. w końcu po wczorajszym zdecydowałam się je tu umieścić... naprawić??ale one są takie krótkie że obcinanie nic nie da... myślę nad tym żeby pochodzić z nimi z miesiąc i iść wtedy gdzie indziej jak paznokcie trochu urosną- no bo teraz jak pójde to się obawiam że zapłacę kolosalną kwotę za ściąganie i zakładanie ich od nowa-mam rację??
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 11:28   #10
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Masz zamiar chodzić z tym miesiąc?
Fakt, pewnie teraz zapłacisz troszkę więcej (ale rozglądnij się po salonach, czasem za ściąganie stylistka nie bierze wiele a czasem nic) ale moim skromnym zdaniem to przypadek nie cierpiący zwłoki
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 11:35   #11
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
Masz zamiar chodzić z tym miesiąc?
Fakt, pewnie teraz zapłacisz troszkę więcej (ale rozglądnij się po salonach, czasem za ściąganie stylistka nie bierze wiele a czasem nic) ale moim skromnym zdaniem to przypadek nie cierpiący zwłoki
no myślalam żeby pochodzić w nich trochu żeby odrosły...
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 11:39   #12
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

o jaka porazka ;///

i Ty za to zaplacilas?
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 11:43   #13
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Ja bym jej za to nie zapłaciła, pokazała coz robiła źle i złożyła reklamację.
Możesz iść do niej i złożyć reklamację, niech Ci to może ściągnie i pójdziesz jak najszybciej gdzie indziej zrobić nowe.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 12:23   #14
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

O Matko Przenajświętsza!!!!!! Idz do tej baby skołuj sobie jakieś zdjęcie dobrze zrobionych paznokci i powiedz jej że tak to sie powinno robic!!! Jezusie ależ bym ją zbluzgała. Wg.mnie te na pierwszej fotce też nie są zbyt dobrze zrobione,widać np.dziury w żelu,troche łopaty i wogle dziwne jakieś są.Idź zadymke skręcić,nie ma na co czekać
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 12:25   #15
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Ja bym jej za to nie zapłaciła, pokazała coz robiła źle i złożyła reklamację.
Możesz iść do niej i złożyć reklamację, niech Ci to może ściągnie i pójdziesz jak najszybciej gdzie indziej zrobić nowe.

ja jej cały czas mówiłam i pokazywałam a ona powiedziała że muszą odrosnąć!! tylko że ja poszłam do niej z długimi paznokciami a to ona je tak krzywo obcięła :/ wiedziała że jestem zła bo póżniej jak zaczęłam sie o to czepiać to nie gadała już ze mną tak jak zawsze tylko cicho siedziała i nawet po wizycie nie spytała kiedy ma mnie zapisać na następny raz


zeszłym razem jak uzupełniałam to oprócz krzywego spiłowania to mi jeszcze takie bruzdy zrobiła w paznokciach także jak mnie chłopak chwycił za rękę to mi mówi co ja mam taką dziurę w paznokciu... porażka
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 12:38   #16
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Jeśli chodzi o długość, to nie muszą odrastać - to żaden problem dla dobrej stylistki. Gorzej z tym przepiłowaniem. Ale jeśli teraz materiał się trzyma, to inny może też wytrzyma. A z takimi paznokciami musisz czuć się strasznie i nie wyobrażam sobie, żebyś jeszcze miesiąc miała je nosić

Pewnie jesteś miłą, bezkonfliktową osobą, ale powiem szczerze, że ja bym nie zapłaciła do momentu w którym ta baba by tego nie poprawiła. Sprinterka się znalazła - tak jej zależy na czasie, że w godzinę trzaska pazury i warczy na klientkę, ale załatwiać równocześnie całej masy innych spraw jej to nie przeszkadza. Wrrr

Moim zdaniem Pani Wielodyplomowa powinna poprawić za darmo to, co spartoliła, ale pewnie teraz nawet nie chcesz jej widzieć na oczy... (i wcale się nie dziwię )
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 12:43   #17
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o długość, to nie muszą odrastać - to żaden problem dla dobrej stylistki. Gorzej z tym przepiłowaniem. Ale jeśli teraz materiał się trzyma, to inny może też wytrzyma. A z takimi paznokciami musisz czuć się strasznie i nie wyobrażam sobie, żebyś jeszcze miesiąc miała je nosić

Pewnie jesteś miłą, bezkonfliktową osobą, ale powiem szczerze, że ja bym nie zapłaciła do momentu w którym ta baba by tego nie poprawiła. Sprinterka się znalazła - tak jej zależy na czasie, że w godzinę trzaska pazury i warczy na klientkę, ale załatwiać równocześnie całej masy innych spraw jej to nie przeszkadza. Wrrr

Moim zdaniem Pani Wielodyplomowa powinna poprawić za darmo to, co spartoliła, ale pewnie teraz nawet nie chcesz jej widzieć na oczy... (i wcale się nie dziwię )
no właśnie o to chodzi,że ja po prostu nie potrafię się kłócić - tym bardziej że zaraz by do pomocy przyleciały koleżaneczki (fryzjerki, babka od solarium itd) i wiele bym nie zdziałała - pewnie by stwierdziła, że widziałam za co płacę i w sumie miałaby rację - tyle że ja tam siedząc wiedziałam że więcej już jej nie zobaczę-dałam jej ostatnią szansę i zrąbała ją na całej linii-myślałam, że jak od razu będę jej zwracać uwagę na niedoróbki to je poprawi...i jak tu sie znowu nie naciąć??
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 12:50   #18
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Powiedziałabym, że najlepiej pójść do wizażanki, której prace możesz obejrzeć w jej wątku pazurkowym (wtedy wiesz jak wyglądają efekty jej pracy), ale brzmi to jak reklama (na pewno nie auto-, bo ja nie robię nikomu pazurków)
Jesteś z małego, czy dużego miasta/miejscowości?
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 13:09   #19
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Idź zgłoś reklamację. Masz prawo.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 13:27   #20
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
zapłaciłam i to już 3 uzupełnienia i za każdym razem byłam wściekła.. w końcu po wczorajszym zdecydowałam się je tu umieścić... naprawić??ale one są takie krótkie że obcinanie nic nie da... myślę nad tym żeby pochodzić z nimi z miesiąc i iść wtedy gdzie indziej jak paznokcie trochu urosną- no bo teraz jak pójdę to się obawiam że zapłacę kolosalną kwotę za ściąganie i zakładanie ich od nowa-mam rację??
Na Twoim miejscu pokazałabym tej stylistce od 7 boleści tę fotkę
http://groups.msn.com/_Secure/0SwB4D...99017122352812
bo tak powinny wyglądać paznokcie za taką kasę

Apropos ich naprawy:
Oczywiscie, że da się je naprawić! Tylko trzeba wiedzieć jak Wystarczy zdjąć nadmiar żelu, opiłować je, tam gdzie brakuje, można je na formie dorobić, wymodelować piękną krzywą C, linie uśmiechu, linię włosa i pazurki będą jak nowe. Można też je zdjąć i założyć od nowa


Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
ja jej cały czas mówiłam i pokazywałam a ona powiedziała że muszą odrosnąć!! tylko że ja poszłam do niej z długimi paznokciami a to ona je tak krzywo obcięła :/ wiedziała że jestem zła bo później jak zaczęłam sie o to czepiać to nie gadała już ze mną tak jak zawsze tylko cicho siedziała i nawet po wizycie nie spytała kiedy ma mnie zapisać na następny raz


zeszłym razem jak uzupełniałam to oprócz krzywego spiłowania to mi jeszcze takie bruzdy zrobiła w paznokciach także jak mnie chłopak chwycił za rękę to mi mówi co ja mam taką dziurę w paznokciu... porażka
To oznaka jej perfidnego lenistwa!! Poszła na łatwiznę... nic więcej.

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
no właśnie o to chodzi,że ja po prostu nie potrafię się kłócić - tym bardziej że zaraz by do pomocy przyleciały koleżaneczki (fryzjerki, babka od solarium itd) i wiele bym nie zdziałała - pewnie by stwierdziła, że widziałam za co płacę i w sumie miałaby rację - tyle że ja tam siedząc wiedziałam że więcej już jej nie zobaczę-dałam jej ostatnią szansę i zrąbała ją na całej linii-myślałam, że jak od razu będę jej zwracać uwagę na niedoróbki to je poprawi...i jak tu sie znowu nie naciąć??
Zawsze możesz spokojnie powiedzieć, że nie korzystasz ani z usług fryzjerki, ani z solarium, więc niech się nie mieszają i nie pchają nosa w nieswoje sprawy Czy ona jest właścicielką? Jeżeli nie to na Twoim miejscu zażądałabym rozmowy z właścicielem zakładu. Często jest tak, że na ścianach wiszą dziesiątki dyplomów, ale niestety one należą do szefowej, a nie do osoby, która wykonuje zabieg

Jak się nie naciąć?
Przed przedłużaniem poproś o zdjęcia zrobionych przez stylistkę paznokci i zapytaj się jaką gwarancję Ci na nie może dać. Możesz też się z nią umówić, że jeżeli paznokcie nie wyjdą, to Ci je nieodpłatnie naprawi
Jeżeli trafisz na dobrą stylistkę jedyna jej odpowiedź na te warunki będzie brzmiała "NIE MA SPRAWY!" Jeżeli babka nie będzie pewna efektu końcowego, z czystym sumieniem szukaj dalej
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 13:30   #21
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

O Boże!Tragedia.Jak tej babie nie wstyd.W zyciu bym nie wypuścila klientki z takimi paznokciami z gabinetu.Nie dosyć ,ze tak spartaczyla robotę to jeszcze zrobila sobie reklamę.Straszne...Najlep iej idz do niej i zareklamuj,nie ma sie co cyrtolic tylko walczyc o swoje.Powodzenia.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 13:46   #22
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

A gdyby nie chciała Ci ich poprawić, możesz wspomnieć, że zamieściłaś zdjęcia swoich - jej paznokci na potężnym forum intenetowym i teraz wszystkie z niecierpliwością czekamy na efekty poprawek
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 13:49   #23
akziizka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 271
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
A gdyby nie chciała Ci ich poprawić, możesz wspomnieć, że zamieściłaś zdjęcia swoich - jej paznokci na potężnym forum intenetowym i teraz wszystkie z niecierpliwością czekamy na efekty poprawek
dokladnie
zalatwmy ja tak
niech sobie nie mysli......
akziizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:21   #24
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Powiedz jej, ze zrobisz jej taką antyreklamę przez zamieszczenie tych zdjęć na forum i ustrzeżesz przed nią inne dziewczyny .
Nie ma się co bać. Jeśli ciężko Ci idzie wykłócanie się o swoje, weź ze sobą przyjaciółkę. Rzem będzie łatwiej.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:56   #25
akziizka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 271
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

w sumie mozesz powiedziec ze juz zaczelas jej robic.. ze nastepnym krokiem jezeli nie poprawi moze byc podanie jej danych na publicznym forum..

no no...
niech sobie nie mysli ze moze sobie bezkarnie niszczyc czyjes pazurki swoim ochydnym niedbalstwem.
niech ona moze idzie na jakis kurs...
akziizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 15:10   #26
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Powiedziałabym, że najlepiej pójść do wizażanki, której prace możesz obejrzeć w jej wątku pazurkowym (wtedy wiesz jak wyglądają efekty jej pracy), ale brzmi to jak reklama (na pewno nie auto-, bo ja nie robię nikomu pazurków)
Jesteś z małego, czy dużego miasta/miejscowości?
napiszę skąd jestem... a co
z Nowego Sącza, średniej wielkości miasto-jakieś 85 tyś. mieszkańców a jej gabinet jest w samym centrum na głównej ulicy- i dlatego tak jej zaufałam

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu pokazałabym tej stylistce od 7 boleści tę fotkę
http://groups.msn.com/_Secure/0SwB4D!MVYCdFGtpNtdD6lnUB 8!1lQZ0oX68JCHhnz9dviawD5 dmp*9jU59T7LQmd!ZB5kxEIIx L3HT4lPweYElf5!KWqICPlnxc 28As3hOtO9TrhBqR2Hg/P?dc=4675499017122352812
bo tak powinny wyglądać paznokcie za taką kasę




Czy ona jest właścicielką? Jeżeli nie to na Twoim miejscu zażądałabym rozmowy
ten link mi się nie otwiera
gabinet kosmetyczny należy do niej-jest kosmetyczką, robi tipsy oraz makijaże na specjalne okazje...

Cytat:
Napisane przez akziizka Pokaż wiadomość
dokladnie
zalatwmy ja tak
niech sobie nie mysli......
ah, dziewczyny szkoda, że nie możemy sie tak zebrać w grupie i do niej iść
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 15:30   #27
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Wklejam inaczej Już raz pokazywałam tą fotkę Śliczne są te pazury
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg P.jpeg (69,1 KB, 214 załadowań)
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 16:10   #28
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Nie mam słów...




Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Wklejam inaczej Już raz pokazywałam tą fotkę Śliczne są te pazury
no, piekne
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 16:16   #29
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Wklejam inaczej Już raz pokazywałam tą fotkę Śliczne są te pazury
jednym słowem łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał
gdzie takie robią??
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 16:48   #30
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Niezadowolona z paznokci :(

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
jednym słowem łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał
gdzie takie robią??
W Kanadzie.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.