Na ratunek rzesom! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-04, 14:58   #1
Salka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 263
GG do Salka

Na ratunek rzesom!


Mam pytanie i ogromna prozbe o pomoc do Pani kosmetyczki i do wszystkich, ktorzy wiedza jak pielegnowac rzesy!W opcji - Kosmetyk Wszechczasó naczytałam sie o roznego rodzaju odzywkach, ale tak z reka na sercu to nie wiem co jest dobre. Moze ktoras z Was lub Pani kosmetyczka doradzi mi jak pielegnowac wypadajace rzesy. Bardzo prosze o rade!Byłabym wdzieczna o podanie jakiegos dobrego specyfiku.
Salka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-04, 15:02   #2
Floe
Raczkowanie
 
Avatar Floe
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 209
Re: Na ratunek rzesom!

Podłączam się pod prośbę o pomoc, gdyż moje rzeęsy ostatnimi czasy strasznie sie przerzedziły ;-( Może są jakieś domowe sposoby? HELP!!!
__________________
Jestem adopcyjną mamą 9-letniej Elizabeth z Zambii,
Ty też możesz pomóc potrzebującym dzieciom!

Misja w Zambii
Floe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-04, 15:14   #3
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: Na ratunek rzesom!

Polecam Ci odżywkę IsaDora. Mi pomogła bardzo.tylko nie wiem czy na KW to jest. Widziałam jakieś maskary kolorowe a toco ja mam jest bezbarwne.znalazłam stronę inną http://www.isadora.com/default.asp?g...03825145842710
lub coś droższego np. Talika (ale tego jeszcze nie używałam)
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=144
Pozdrawiam
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-04, 19:21   #4
Salka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 263
GG do Salka
Re: Na ratunek rzesom!

Bardzo dziekuje za propozycje. Moze Pani kosmetyczka nam cos na ten problem poradzi?Prosimy o odpowiedz. Z gory dziekuje.
Salka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-05, 10:21   #5
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Na ratunek rzesom!

Cześć.
Ja polecam olejek rycynowy.Do kupienia w aptekach za ok. 5 zł. Stosuje go regularnie od 3 tygodni na noc i zauważyłam poprawe stanu rzęs,już mi nie wypadają (zwłaszcza przy demakijązu oczu) zrobiły się ciemniejsze i jakby gęściejsze
Nakładam go za pomocą starej szczoteczki od tuszu do rzęs, oczywiście dobrze oczyszczonej i wyparzonej.
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-05, 12:44   #6
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: Na ratunek rzesom!

Bardzo dobry sposób domowy, przetestowałam ostatnio, ze stron wizażu, http://www.wizaz.pl/poradnik_piekne_oczy.php

Olejek rycynowy, oliwa z oliwek, witamina A+D, E, F - w kroplach.
Mieszankę należy stosować jako kurację 3 razy w roku przez 3 tygodnie.
Ważna jest technika nakładania odżywki: nie należy maczać szczoteczki w olejku, ale umieścić kroplę odżywki na palcu wskazującym, pochylić głowę do palca i mrugając natłuścić końce rzęs górnej powieki, potem można delikatnie wyszczotkować rzęsy od nasady do końców (najpierw górne potem dolne). Trzeba uważać, aby olejek nie dostał się do oczu.

Brwi również można odżywiać tym olejkiem. Odrobinę odżywki należy nałożyć na brew i rozprowadzić ruchem lekko ugniatającym, potem szczoteczka wyszczotkować brew w kierunku wzrostu włosa. Do pielęgnacji rzęs i brwi lepsza jest szczoteczka z naturalnego włosia. Trzeba jednak bardzo dbać o jej czystość.
Rzeczywiście, mam ciemniejsze rzęsy i brwi, gęściejsze, a i tak używałam tylko z witaminami A, i E. Ze wszystkimi zalecanymi byłoby na pewno jeszcze lepiej. Pozdrawiam!
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-17, 14:01   #7
wilga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1
Re: Na ratunek rzesom!

A w jakich proporcjach zmieszałaś poszczególne składniki tej mikstury? Bardzo wypadają mi rzęsy, kupiłam olejek rycynowy i witaminy (A+D i E, bo F nie było), ale nie wiem w jakich ilościach to ze sobą połączyć. Będę wdzięczna za podpowiedź, z góry dziękuję.
Basia_K napisał(a):
> Bardzo dobry sposób domowy, przetestowałam ostatnio, ze stron wizażu, http://www.wizaz.pl/poradnik_piekne_oczy.php
>
> Olejek rycynowy, oliwa z oliwek, witamina A+D, E, F - w kroplach.
> Mieszankę należy stosować jako kurację 3 razy w roku przez 3 tygodnie.
> Ważna jest technika nakładania odżywki: nie należy maczać szczoteczki w olejku, ale umieścić kroplę odżywki na palcu wskazującym, pochylić głowę do palca i mrugając natłuścić końce rzęs górnej powieki, potem można delikatnie wyszczotkować rzęsy od nasady do końców (najpierw górne potem dolne). Trzeba uważać, aby olejek nie dostał się do oczu.
>
> Brwi również można odżywiać tym olejkiem. Odrobinę odżywki należy nałożyć na brew i rozprowadzić ruchem lekko ugniatającym, potem szczoteczka wyszczotkować brew w kierunku wzrostu włosa. Do pielęgnacji rzęs i brwi lepsza jest szczoteczka z naturalnego włosia. Trzeba jednak bardzo dbać o jej czystość.
> Rzeczywiście, mam ciemniejsze rzęsy i brwi, gęściejsze, a i tak używałam tylko z witaminami A, i E. Ze wszystkimi zalecanymi byłoby na pewno jeszcze lepiej. Pozdrawiam!
wilga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-17, 15:45   #8
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Na ratunek rzesom!

W zeszlym roku przeprowadzilam taka kuracje - na noc olej rycynowy, na dzien odzywka Dermedic (zamiast tuszu, zreszta tusz bardzo szybko przestal byc niezbedny ). Tym razem wyprobuje ww przepis z oliwa z oliwek i witaminami. Co do oleju - trzeba bardzo uwazac zeby nie zatrzec oka, zwalszcza jesli ma sie oczy wrazliwe na podraznienia.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-19, 13:34   #9
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: Na ratunek rzesom!

Olejek rycynowy i oliwę z oliwek mieszałam po połowie,(po ok. 3 łyżeczki) dodałam po ok. 15 kropli witaminy A, i 15 wit. E. Było to dosyć rzadkie. Oliwa ta raczej z tych droższych, olej tłoczony na zimno. Ok. 20-30 zł za butelkę. Oczywiście nie kupowałam tylko ze względu na rzęsy regularnie używam jej w kuchni.
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.