Dziewczyny, Beatko-Naczynka-pielęgnacja-pooomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-26, 12:20   #1
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika

Dziewczyny, Beatko-Naczynka-pielęgnacja-pooomocy!


Witam dziewczyny!
Mój problem polega na tym, iż niestety jestem posiadaczką cery mieszanej, przetłuszczającej się w strefie T + zaskórniki i inne paści a do tego wszystkiego jeszcze zaczęły mi wychodzić tzw. "pajączki"!
Zakupiłam serię Flos-leku (maseczka żelowa, krem nawilżający)rano i wieczorem myję buźkę żelikiem oczyszczającym do twarzy + tonik ale wciąż nie mogę zdecydować się jaki krem kupić na dzień tzn. taki żeby nie zatykał porów, nie zostawiał tłustego filmu (niestety ten z Flos-leku zostawia), trochę matowił no i żeby miał filtry!!!
Poza tym zastanawiam się czy w takiej sytuacji mogę chodzić do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy - zaskórniki niestety!!!
Ogólnie to używam peelingu Clearskinz Avonu co jakieś trzy dni i też nie wiem czy prawidłowo, ale przynajmniej dobrze czyści cerę!
Zastanawiam się też czy mogę używać jakiś kremów z kwasami (używałam kiedyś Glyco-a ale mnie uczulił i moje naczynka też chyba są po nim bardziej widoczne)!
Mam już totalny mętlik z tą moją problemową cerą!
Miałam zamiar kupić serię Normamat (krem żel nawilżająco normalizujący i maseczkę ściągająco wygładzającą), ale nie wiem czy to dobry pomysł przy takiej cerze!
Poratujcie mnie kobitki!
Może Beatka coś doradzi
Pozdrawiam i czekam na rady!
__________________
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-29, 12:18   #2
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika
Re: Dziewczyny, Beatko-Naczynka-pielęgnacja-pooomocy!

Nikt nie wie?
Cera mieszana i naczynkowa równocześnie jest naprawdę trudna w pielęgnacji dlatego tak dużo mam dylematów!
Proszę poradźcie cosik!
__________________
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-29, 23:16   #3
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Re: Dziewczyny, Beatko-Naczynka-pielęgnacja-pooomocy!

Oj, Kasiu, znam ten ból. Mnie dodatkowo jeszcze pokazały się drobniutkie zmarszczki na czole, na szczęście ledwo widoczne; mam nadzieję, że to tylko chwilowy efekt przesuszenia cery i - jak ostatnio - znikną po zimie. Przez dłuższy czas skupiałam się na ratowaniu naczynek preparatami Ziaji i Erisa. Bez efektu, w dodatku zapaskudziłam sobie cerę. Zimą postanowiłam przestawić się na pielęgnację problemów z cerą mieszaną. Do mycia twarzy używam żelu do cery suchej i wrażliwej Neutrogeny - mogę nim myć też oczy, nie podrażnia. Zostawiłam tonik dla naczynkowców Ziaji, bo jest dobry. Najpierw zrezygnowałam z peelingu enzymatycznego, który nie dawał u mnie zadowalających efektów. Teraz stosuję Deep Cleansing Scrub Oriflame (niestety, chyba go wycofali, ale mam w zapasie jedną tubkę) ze dwa razy w tygodniu. Jeśli peeling nie pogarsza stanu naczynek, to chyba można go stosować, przypatrz się uważnie swojej twarzy przed i po peelingu. Na noc najpierw stosowałam Krem o silnym działaniu przeciwtrądzikowym Eris, z pozytywnym skutkiem - cera się wygładziła, zaskórniki zmniejszyły. Od początku marca Clear Pore Treatment Neutrogeny z kwasem salicylowym (nie szkodzi na naczynka). Po dwutygodniowym wysypie krostek, na szczęście malutkich i niezbyt często występujących, widać już było efekty - zaskórniki zanikają, rozszerzone pory na czole i policzkach zmniejszają się. Ale jestem zła, bo jego też wycofują Kupiłam niedawno w Sephorze ostatnie opakowanie, też na zapas. Na dzień, niedawno odkryty, żel arnikowy na sińce, potłuczenia i obrzmnienia Flos Leku (świetny na naczynka), a na niego Intensywny krem nawilżający o przedłużonym działaniu Iwostinu z filtrami (lekki, bardzo go polubiłam, porów nie zatyka, niestety nie matowi, trzeba przypudrować buzię).
Serii Normamatu, niestety, nie znam, ale ostatnio czytałam na forum, że ją wycofują. Chyba jakaś plaga!
Nie wiem, czy Ci ten przydługi wywód pomoże Może choć odrobinkę.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-30, 07:42   #4
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika
Re: Dziewczyny, Beatko-FILTRY dla świecących się???

Dziękuję bardzo Iris za odpowiedź!
Ja również będę nadal używać peelingu ziarnistego bo inny po prostu nie oczyszcza mojej buźki! Na razie nie zauważyłam żeby robił mi jakąś większą krzywdę!
Niestety kłopot z naczynkami zaczął się od tej zimy i od kiedy zaczęłam stosować Glyco a! Dość że mnie uczulił to jeszcze moje naczynka się zbuntowały!
Muszę też zakupić sobie ten żel arnikowy z FlosLeku bo ogólnie to jestem podatna na siniaki i potłuczenia więc z pewnością mi się sprzyda!
Wczoraj nabyłam krem z nowej serii Sorai "Witaminowa terapia matująca" krem aktywnie matująco - nawilżający! Dzis rano pierwszy raz go użyłam i muszę przyznać że jak na razie (ok. 2 godz od nałożenia) jest naprawdę ok tzn. nie świecę się! Szkoda tylko że nie ma filtrów bo jak słoneczko wyjdzie na dobre to sprzydałyby się jakieś filtry!
Stąd też moje pytanko jeszcze jedno! Otóż czy krem z filtrami stosuje się NA cz POD krem np. matujący? No i jaki byłby odpowiedni dla cery przetłuszczającej się?
Nie chcę się świecić tym bardziej że ten kremik z sorai jest naprawdę super!
Z góry dziękuję za rozwianie kolejnej mojej wątpliwości!
Pozdrawiam
__________________
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-30, 09:08   #5
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Dziewczyny, Beatko-Naczynka-pielęgnacja-pooomocy!

serię normamat wycofują na pewno, wiem, bo pisalam w tej sprawie do Erisu i odpisali, że jej nie bedzie...
Filtry o jakich piszesz - polecam Neutrogenę Visibly refined SPF 15, Neutrogenę Visibly Young SPF 20, Iwostin krem na dzień nawilżający SPF 15. Żaden z tych kremów nie świeci się na mojej mieszanej cerze.
Jeśli pasujesz wiekowo - także Perfecta 35+ SPF 15.
Z preparatów o wyższym filtrze nie znam żadnego, któy by mi nie oświcał twarzy, niestety.
A, jeszcze emulsja na dzień SPF 14 Dermicea, ale też wycofują... Z tym, że ta nie zapewnia dobrej ochrony, niesety
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-30, 09:12   #6
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Dziewczyny, Beatko-FILTRY dla świecących się???

Filtry NA krem!!! Jeszcze przypomniał mi się spray SPF 20 Biodremy specjalnie dla cer tłustych. Też się nic a nic nie świeci.
Z peelingów polecam także Avonu z białą herbatą - cuudo!
No i żel do mycia twarzy z mikrogranulakmi neutrogena Visibly Refined. To mój ostatni nabytek; wypytałam Magę na forum, poczytałą opinie o nim na KW i teraz sama z zachwytem polecam...
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-30, 10:48   #7
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: Dziewczyny, Beatko-FILTRY dla świecących się???

Jeżeli używam kremu biodermine (krem leczniczy) na krem z filtrem to robie źle????
Proszę o odpowiedź..
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-30, 12:30   #8
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Dziewczyny, Beatko-FILTRY dla świecących się???

Kamilo, robisz jak trzeba. Filtry zawsze NA krem
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-30, 13:07   #9
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika
Re: Dziewczyny, Beatko-Naczynka-pielęgnacja-pooomocy!

Dziękuję bardzo za odpowiedzi!
Jestem juz bardziej oświecona! Muszę tylko zdecydować jaki kosmetyk z filtrami wybiorę ale jeszcze poczytam KW!
Pozdrawiam cieplutko
__________________
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-30, 14:10   #10
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: Dziewczyny, Beatko-Naczynka-pielęgnacja-pooomocy!

tak sie zastanawiam - używam teraz AVENE 60/60, na lato chyba zmniejsze na ochronę 30, wtedy dobiorę sobie coś lżejszego...
czy wysokie blokery powodują wrażliwość na słońce, większą niż przed ich stosowaniem?
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-30, 23:51   #11
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Dziewczyny, Beatko-Naczynka-pielęgnacja-pooomocy!

Chciałabym jeszcze dodać, że w przypadku naczynek nie powinno się stosować peelingów innych niż enzymatyczne, bo inne podrażniają.
Poza tym czemu latem chcesz stosować niższy niż do tej pory filtr ochronny???

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-31, 00:19   #12
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Re: Dziewczyny, Beatko-Naczynka-pielęgnacja-pooomocy!

Iwonko, ale w moim przypadku teoria rozminęła się z praktyką - enzymatyczny się nie sprawdzał. Stosowałam długo peelingi enzymatyczne przeznaczone specjalnie do cery naczynkowej, jednak nie oczyszały dobrze mojej mieszanej cery. Bałam się stosować mechaniczny, ale postanowiłam zaryzykować. Peeling robię na mokro, skórę pocieram delikatnie i uważnie po każdym sprawdzam, czy nie widać zmian. Na szczęście nie widać, a skóra jest lepiej oczyszczona. Może jednak u innych peelingi enzymatyczne lepiej się sprawdzają.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-31, 00:30   #13
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Dziewczyny, Beatko-Naczynka-pielęgnacja-pooomocy!

Mojej mieszanej i naczynkowej buzi tez dobrze nie oczyszcza peeling enzymatyczny, ale go stosuje szczególnie, jak mam podrażnioną albo zaczerwienioną buzię, a chciałabym ją oczyścić. Tez stosuję od czasu do czasu peeling ziarnisty ale robię to naprawdę rzadko. Poza tym nie mogę stosować maseczek peel off a te też czasami stosuję, bo bardzo lubię taką formę

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-31, 00:31   #14
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Re: Dziewczyny, Beatko-FILTRY dla świecących się???

Kasiu, byłam w pracy, nie miałam wolnej chwilki, aby zajrzeć do Wizażu i odpowiedzieć, a niedługo po przyjściu do domu "padłam jak sznitka" i zasnęłam. Widzę jednak, że wątek się rozrósł, a przed Tobą wyłącznie słodkie dylematy wyboru
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-31, 00:45   #15
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Re: Dziewczyny, Beatko-Naczynka-pielęgnacja-pooomocy!

No tak, wszystkie mamy podobne grzeszki na sumieniu Ja maseczek peel off nie stosuję. Cery ostatnio raczej podrażnionej nie mam - może to dzięki temu żelowi z arniką. Ale ciągle mam problem ze znalezieniem dobrej maseczki nawilżającej i przeciwzmarszczkowej. Stosowałam Sorayi Kolagen + elastyna. Jedynym efektem były wypryski. Ostatnio Inter Fragrances Koenzymy Q10+R relaksująco-nawilżająca, przeciwzmarszczkowa. Ona też nie daje widocznych efektów, a nawet trochę podrażnia. Chyba będzie kolejną maseczką, którą wyrzucę.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-31, 06:59   #16
mycha123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 90
Re: Dziewczyny, Beatko-Naczynka-pielęgnacja-pooomocy!

rany, a ja ostatnio nie wiem jaka ma cerę, zawsze twierdziłam,że to cera sucha,po umyciu twarz była bardzo ściągnięta, taka pergaminowa, jakby pozbawiona jędrności, żadnych zaskórników, trądziku- nic, przestałam myć twarz wodą i było ok, potem jak mi już minął wiek trądzikowy o ironio pojawiała się strefa T, byłam w szoku, im starsza tym bardziej tłusta, teraz co drugi krem pozosatwia mi tłustą warstewkę i świeci się (np. seria +25, a tak na nią liczyłam)no i dodatkowo te zaczerienione policzki. Nadal po kąpieli mam napiętą skórą, strefęT i pękające naczynka na policzkach,nie mam już nawet siły, żebys się zastanawiać co robić,poprzestałam na Iwostinie na dzień i soraii dotleniającej na noc. Czy macie jakiś pomysł co to za cera?
mycha123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-31, 07:00   #17
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika
Re: Dziewczyny, Beatko-Naczynka-pielęgnacja-pooomocy!

No niestety z oczyszczaniem przy cerze naczynkowej jest problem!
Wiosna idzie a ja nie wiem czy mogę iść do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy????
Jak myślicie czy oczyszczanie buźki u kosmetyczki to dobry pomysł przy cerze z rozszerzonymi naczynkami? Co robić!!!
__________________
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-31, 07:15   #18
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika
Re: Dziewczyny, Beatko-Naczynka-pielęgnacja-pooomocy!

Wiesz Mycho, na moje oko to masz cerę mieszaną z rozszerzonymi naczynkami!
Sama mam coś w tym stylu tylko jeszcze dodatkowo wągry i zaskórniki
Ostatnio zakupiłam krem sorai z serii Witaminowa terapia matująca - krem aktywnie matująco-nawilżający! Jak na razie jest niezły! Używam go na dzień po wcześniejszym nałożeniu Żel-maseczki z FlosLeku, a na noc krem nawilżający do cery naczynkowej też z FlosLeku!
Jeśli chodzi o maseczki to stosuję maseczkę (glinkę) ściągającą do cery tłustej i mieszanej z Erisa (dwa razy w tyg.) i maseczkę do cery naczynkowej z Farmony (też dwa razy w tygodniu)
Trudno mi powiedzieć czy to coś pomaga bo niedawno zaczęłam stosować te kosmetyki, ale jedno muszę powiedzieć - moja buźka jest dobrze nawilżona a przez dzień "zmatowiona" i przez jakieś 5 godz. się nie świeci! naczynka też tak jakby są "uciszone" i nie widzę aby ich stan się pogarszał a to już coś!
Teraz tylko muszę pomyśleć nad jakimiś filtrami dla świecącej się buźki bo to podobno bardzo ważne przy naczynkowej cerze!
Mam tylko dylemat co z oczyszczaniem u kosmetyczki, ale może jakaś dobra duszyczka mi doradzi!
Pozdrawiam
__________________
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-31, 09:33   #19
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: Dziewczyny, Beatko-Naczynka-pielęgnacja-pooomocy!

Iwonalodz napisał(a):
> Chciałabym jeszcze dodać, że w przypadku naczynek nie powinno się stosować peelingów innych niż enzymatyczne, bo inne podrażniają.
> Poza tym czemu latem chcesz stosować niższy niż do tej pory filtr ochronny???
>

Gdyż skończyłam już kurację Glyco A i sądzę (ale nie wiem czy mam rację) że już tak duży filtr nie jest mi potrzebny.
Pozdrawiam
>
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-31, 18:03   #20
Anula28
Raczkowanie
 
Avatar Anula28
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 194
GG do Anula28
Re: Dziewczyny, Beatko-Naczynka-pielęgnacja-pooomocy!

podciagam ,tez interesuje mnie czy przy cerze naczynkowej mozna zastosowac oczyszczanie u kosmetyczki ?
Anula28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-31, 18:20   #21
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Dziewczyny, Beatko-Naczynka-pielęgnacja-pooomocy!

No to sie przestraszyłam. Tez mam cerę naczynkową. Dopiero niedawno zwróciłam na to uwagę- nie miałam jeszcze żadnych oznak, prócz tego, że szybko się czerwieie po zjedzeniu ostrego, napiciu się goracego itd... Zauważyłam jednak, że mama i ciocia maja już dość popekanę naczynka na policzkach i przestrszyłam się ze mogę podobnie skończyć . Dzisaj przyjżałam się z bliska buzi i widze, że ledwo widoczne czerwone pajaczki chyba się pojawiaja wkół nosa-aaaa! Codziennie łykam Rustinoscorbin, czesm tez wit c. Mam 18 lat i odwiedzam kosmetyczke- oczyszczam buzię, ale czy nie wolno na prawde? Prosze o wasze rady- widzę że macie doświadczenie w tej sprawie, co to za kuracja Glyco A?
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 09:40   #22
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika
Re: Dziewczyny, Beatko-Naczynka a oczyszczanie buzi u kosmetyczki

Podciągam wątek dalej bo widzę że innych też interesuje co z oczyszczaniem buzi u kosmetyczki w przypadku rozszerzonych naczynek! Niestety na mojej buzi jest dużo zaskurników i wągrów - wolałabym sama z oczyszczaniem nie eksperymentować!!!
Z góry dziękuję

A tak przy okazji to przy takiej cerze można stosowac jakiekolwiek kwasy!?
Mi Glyco a właśnie tak załatwiło buźkę i jeszcze uczuliło!!
__________________
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 10:03   #23
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: Dziewczyny, Beatko-Naczynka-pielęgnacja-pooomocy!

ula napisał(a):
>
[...] Mam 18 lat i odwiedzam kosmetyczke- oczyszczam buzię, ale czy nie wolno na prawde? Prosze o wasze rady- widzę że macie doświadczenie w tej sprawie, co to za kuracja Glyco A?

oto link go Glyco-A
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4204
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 10:06   #24
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Re: Dziewczyny, Beatko-Naczynka a oczyszczanie buzi u kosmetyczki

Kasiu, "Osoby, których dotyczy problem rozszerzonych naczynek na twarzy tzw. "pajączków" powinny raczej unikać preparatów z kwasami AHA (zwłaszcza o wysokich stężeniach), a tym bardziej wszelkich zabiegów kosmetycznych opartych na tych kwasach. Dla osób tych bezpieczniejsze będą preparaty zawierające kwasy BHA lub PHA." Można więc stosować preparaty np. z kwasem salicylowym. To fragment artykułu Basi Kwiatkowskiej. Polecam lekturę całości http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha.php
Na pytanie o oczyszczanie twarzy u kosmetyczki nie potrafię, niestety, odpowiedzieć.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 11:40   #25
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika
Re: Dziewczyny, Beatko-oczyszczanie buziek naczynkowych u kosmetyczki?

Moze jakies przyklady preparatów z kwasami dla cer naczynkowych???

No i nadal podciągam temat o oczyszczaniu twarzy u kosmetyczki w przypadku cery naczynkowej ale niestety zanieczyszczonej!!!!???
__________________
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-05, 10:59   #26
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika
Re: Dziewczyny, Beatko-oczyszczanie buziek naczynkowych u kosmetyczki?

No kobitki, ja dalej z tym oczyszczaniem u kosmetyczki cer zaniczyszczonych ale niestety naczynkowych!!!!
Proszę bardzo o odpowiedź bo nie wiem czy rezerwować sobie wizytę?
A jesli nie można to co zrobić z tymi przeklętymi zaskórnikami i wągrami!!!????
Pozdrawiam i czekam cierpliwie na odpowiedzi!!!
__________________
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-05, 12:36   #27
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Re: Dziewczyny, Beatko-oczyszczanie buziek naczynkowych u kosmetyczki?

Ja stosuję stosuję ten żel z Neutrogeny z kwasem salicylowym, o którym Ci już pisałam. Efekty widać, tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość, kuracja pewnie potrwa długo. Po miesiącu pory i zaskórniki są przynajmniej o połowę mniejsze. Musiałabyś jednak znaleźć inny, bo ten firma wycofuje ze sprzedaży. Zajrzyj do tego tekstu Basi Kwiatkowskiej o kwasach, tam są omówione konkretne preparaty. Wrzuć też w wyszukiwarkę hasła wągry, zaskórniki (przy włączonej opcji - forum dyskusyjne) i poczytaj, jak inne dziewczyny sobie radzą.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.