Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-24, 22:29   #1
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Witam.
Pytalam sie o eksfoliacje kwasami. Dziekuje za odpowiedzi.
Chyba jakis tydzien temu byl na wizazu taki post ze dziewczyny ktore beda robic prace licencjacka z kosmetologii poszukuja osob z problemami skornymi. Potrzebne im dziewczynki z tradzikiem,przebarwieniam i lub naczynkami! I tak wlasnie sobie myslalam czy by sie nie zglosoc. Ale troche sie obawiam bo te zabiegi powinny przeprowadzac osoby naprawde doswiadczone.
Co o tym sadzicie???
Prosze o odpowiedzi.
POzdrawiam.
Ola

Edytowane przez bluegirl
Czas edycji: 2006-12-14 o 13:12
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 07:39   #2
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

widzę, że znawczynie tematu się nie garną... więc może kilka słów napiszę..
po pierwsze - to wszystko zależy od tego, jak bardzo silnie chcesz oddziaływać na swoją skórę... u kosmetyczki masz duże stężenia i szybsze efekty... stosując sama kremy z kwasami (np 5%) masz wolniejsze efekty, ale również mniejsze ryzyko podrażnień, oparzeń itp... no i trzeba pamiętać o tym, żeby nie wychodzić na słońce po kwasach!!!
ja jestem zwolennikiem łagodnego oddziaływania na skórę
po drugie - polecam artykuły na temat kwasów owocowych - tu na wizażu
pozdrawiam
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 15:10   #3
Bąbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 392
Re: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

No właśnie! Wolniejsze efekty, ale za to jakie!!! Używam Glyco-A i moim zdaniem jest świetny. Buźkę mam jak niemowalak, chociaż przyznam szczerze, że nakładanie wieczorne nie należy do najprzyjemniejszych na świecie Szczypie... Ale naprawdę warto! Kosmetyczka doradziła mi kurację, która miał mnie w sumie kosztować ok 700 zł - a po Glyco-A, nie było takiej potrzeby. Pozdrawiam
TomekG napisał(a):
> widzę, że znawczynie tematu się nie garną... więc może kilka słów napiszę..
> po pierwsze - to wszystko zależy od tego, jak bardzo silnie chcesz oddziaływać na swoją skórę... u kosmetyczki masz duże stężenia i szybsze efekty... stosując sama kremy z kwasami (np 5%) masz wolniejsze efekty, ale również mniejsze ryzyko podrażnień, oparzeń itp... no i trzeba pamiętać o tym, żeby nie wychodzić na słońce po kwasach!!!
> ja jestem zwolennikiem łagodnego oddziaływania na skórę
> po drugie - polecam artykuły na temat kwasów owocowych - tu na wizażu
> pozdrawiam
Bąbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 17:49   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

W przypadku fachowo przeprowadzonego zabiegu eksfoliacji AHA w gabinecie kosmetycznym nie ma mowy o poparzeniach (kosmetyczki stosują kwasy o stężeniu 10% - 40 % , wyższe stężenia stosują dermatolodzy). Zabiegi są skuteczne ,ale wymagają powtórzeń (seria 5-10 zabiegów),również w domu w czasie kuracji trzeba stosować odpowiednie kosmetyki (polecam GlycoPeel , Neoglis),nie każda cera dobrze reaguje na kwasy AHA - u niektórych osób pojawiają się wypryski (dość duże, uporczywe a nawet bolesne), wiele jednak osób bardzo dobrze reaguje na kosmetyki z kwasami AHA. Kurację można także prowadzić w domu po dobraniu odpowiednich kosmetyków o niskich stężeniach kwasów - ale wówczas na efekty trzeba dość długo czekać. To jaki rodzaj kuracji powinnaś wybrać zalezy od problemów z cerą i celu jaki chcesz osiągnąć - w przypadku dużych problemów kuracja domowa może okazać się zbyt słaba dla uzyskania spodziewanych efektów. W trakcie stosowania kosmetyków z AHA konieczna jest ochrona przeciw UV (polecam SVR 50 B lub 100B)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 18:40   #5
AnnHolland
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

To ja skorzystam moze z okazji i spytam pani Beaty... Moja kolezanka juz 3 tydzien stosuje Glyco-A. Nie narzeka na pieczenie czy jakikolwiek inny dyskomfort, ale pojawiaja sie jej ciagle duze i bolesne wypryski. Czy jesli jej cera tak reaguje na kwasy AHA to powinna je zaniechac, czy jeszcze przeczekac? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 19:01   #6
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

W początkowym okresie stosowania kosmetyków z kwasami AHA często pojawiają się takie własnie objawy -jeśli skóra nie uspokoi się po ok.5-6 tygodniach to ja jednak nie męczyłabym jej dłużej. Dla takiej cery lepszym rozwiązaniem może być peeling ziołowy (Neoderma, Polski Peeling Ziołowy Jadwiga , Acne Peel).Znam ten problem z własnego doświadczenia - moja cera bardzo nie lubi kwasów ,kilka razy próbowałam ,ale nie mogę przetrwać tego trudnego okresu kiedy pod wpływem kosmetyków z AHA na mojej skórze pojawiają się duże ,bolące wypryski - zdecydowanie wolę przemęczyć się przez tydzień ze złuszczającym się naskórkiem ,a potem przez dłuższy czas cieszyć się ładniejszą skórą.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 19:52   #7
monika.rosinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 37
Re: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

czy moglabys cos wiecje napisac na temat tych peelingow ziolowych, jak czesto trzeba jes stosowac i gdzie je mozna kupic? Neoderma,Jadwiga, Acne Peel- nic mi nie mowia te nazwy czy mozna je kupic w aptece?
pozdrawiam serdecznie
Beata Krajnik napisał(a):
> W początkowym okresie stosowania kosmetyków z kwasami AHA często pojawiają się takie własnie objawy -jeśli skóra nie uspokoi się po ok.5-6 tygodniach to ja jednak nie męczyłabym jej dłużej. Dla takiej cery lepszym rozwiązaniem może być peeling ziołowy (Neoderma, Polski Peeling Ziołowy Jadwiga , Acne Peel).Znam ten problem z własnego doświadczenia - moja cera bardzo nie lubi kwasów ,kilka razy próbowałam ,ale nie mogę przetrwać tego trudnego okresu kiedy pod wpływem kosmetyków z AHA na mojej skórze pojawiają się duże ,bolące wypryski - zdecydowanie wolę przemęczyć się przez tydzień ze złuszczającym się naskórkiem ,a potem przez dłuższy czas cieszyć się ładniejszą skórą.
monika.rosinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-25, 20:25   #8
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

Peelingi o których napisałam to nie są preparaty do kupienia w sklepie czy aptece - to są zabiegi wykonywane w gabinetach kosmetycznych - więcej informacji znajdziesz tutaj:
http://www.wizaz.pl/beata_zluszczanie_naskorka.php
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 09:51   #9
monika.rosinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 37
Re: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

dziekuje za odpowiedz
a moglabym jeszcze spytac jaka jest cena tych zabiegow i czy ja jako 23 latka moge sie im poddac? mam cere mieszana, bardzo niejednlolita zwlaszcza na policzkach, od czasu do czasu pojawiaja sie drobne wypryski... moze moglaby mi pani polecic zabiegi albo kosmetyki, ktore poprawiaja stan i wyrownuja koloryt skory? za wszelkie informacje bede bardzo wdzieczna!
pozdrawiam
monika.rosinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 13:59   #10
Gosia078
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1
Re: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

Jestem po trzech zabiegach kwasami owocowymi,używam też kremu w domu i bolące wypryski które głównie pojawiły się na żuchwie i szyi (wcześniej pojawiały sie na czole!) nie ustępują, nie wiem co robić zaprzestać czy przeczekać, nie ukrywam że jeden taki zabieg jest kosztowny wiec nie wiem czy jest sens, pomóżcie!
Gosia078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-27, 20:12   #11
bkm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 9
Re: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

Kosmetyczka nie jestem- jestem po zabiegu złuszczania Guinot i bardzo sobie chwalę. Żadnych niepokojących objawów, zabieg przyjemny - naprawdę : neutralizacja kwasu wywołała jedynie uczucie ciepła, pory zmniejszone, oczyszczone, skóra wchłania kremy super szybko. Polecam bardzo takie delikatne złuszczanie.
bkm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-28, 11:02   #12
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

Ja myślę ,że nie powinnaś się obawiać zabiegów wykonywanych przez studentki - dziewczyny na pewno w szkole uczyły się wykonywania zabiegów złuszczania za pomocą AHA ,a poza tym te zabiegi będą chyba wykonywane pod nadzorem instruktorki.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 13:38   #13
AnnHolland
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

Bardzo dziekuje za informacje Poki co jej cera najwidoczniej 'zaakceptowala' kwasy i zaczyna sie wszystko normalizowac - alarm odwolany Za to z Pani porad nie omieszkam skorzystac ja Pozdrawiam goraco
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 19:56   #14
magdalena fazer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

Witam Wszystkich, to mój pierwszy post tutaj

Wiem, że temat sprzed 3 lat, ale chyba najlepiej, jak się pod ten właśnie podłączę. Mam 27 lat i okropnie rozszerzone pory, ekstremalnie. Kosmetyczka powiedziała, że powinnam zrobić eksfoliację - i że po zakończeniu serii zabiegów te okropne pory nie będą widoczne. Pierwszy zabieg zrobiłam 3 dni temu. Seria ma się składać z 6 zabiegów, powtarzanych co tydzień. Kosmetyczka zrobiła mi zabieg firmy... Meride...(cośtam), tzn. wydaje mi się, że nazwa zaczynała się od Meri... . Zabieg składa się z 4 kwasów owocowych (nie pamiętam jakich), w stężeniu 10%. Tuż po nałożeniu trochę piekło, teraz nie mam żadnych problemów.

Ale wydaje mi się, że jednak - jakkolwiek to zabrzmi - piekło za mało. To znaczy wydaje mi się, ze na tę moją okropną cerę trzeba cięższego działa. Mogę nawet wstawić zdjęcia tych moich porów, jeśli miałoby to pomóc.

Tak więc - bardzo proszę o radę -czy mam kontynuować te 10% zabiegi, czy raczej poszukać czegoś innego? Jeśli tak, to czego? No i zakładam, że eksfoliacja działa na pory...

Ostatnie rzecz: zabieg kosztuje 150 zł. Jestem z Warszawy - czy da się taniej (a dobrze)?

no i z góry dziękuję za pomoc
magdalena fazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 21:52   #15
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

Eksfoliacja nie działa bezpośrednio na pory...nie wiem jak to rozumiesz...kwas złuszcza naskórek przez co pory stają się mniej widoczne...

10% to bardzo mało jak na eksfoliację...jeszcze ważny jest czas trzymania kwasu na buzi..u kosmetyczki są zabiegi z kwasami 30-40% a u dermatologa nawet 70% ale to juz przy skórach bardzo grubych, z bliznami, przebarwieniami...

co do ceny to za jeden zabieg, tak...?
eksfoliacja (seria ) niestety nie jest tania..ceny są zróżnicowane...zależy od firmy, ilości zabiegów...itp...
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 08:13   #16
aga7928
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

Witam
Ja chciałam dowiedzieć się czy można używać kwasu migdałowego(peeling 20%)w tym samym czasie z kwasem BHA . Peeling migdałowy raz w tygodniu i krem z BHA codziennie wieczorem. Z góry dziękuję za odpowiedź.
aga7928 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 08:18   #17
magdalena fazer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

Dzięki Nushi. Trochę mnie martwi, że mówisz, że nie działa bezpośrednio na pory... Może wiesz, jaki inny skuteczniejszy zabieg na te pory mogę wykonać? Pytałam kosmetyczki, powiedziała, że właśnie tę eksfoliację...

Kosmetyczka położyła mi te kwasy na 15 minut. Cena - tak, za 1 zabieg, czyli za serię wychodzi 900 Jeśli okazałoby się, że dzięki temu moja twarz będzie wyglądała dobrze (pory nie będą widoczne). to chętnie te pieniądze wydam, ale jeśli to ma nie przynieść skutku...

Może ktoś zna jakieś miejsce w Warszawie, gdzie mogę zrobić te zabiegi z większymi stężeniami kwasów i nie strasznie drogo? Albo jakie inne zabiegi powinnam zrobić?
magdalena fazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 10:13   #18
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

W Warszawie dużo gabinetów wykonuje eksfoliację..popytaj...

Tak ja też na pory polecam eksfoliację..bo to jest jedna z niewielu metod...również polecam mikrodermabrazję( ale o tym poszukaj na forum)..jednak cenowo wychodzi tak samo...

o eksfoliacji też tu jest dużo...zaczerpnij informacji od innych dziewczyn..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 19:57   #19
szybki-ryjek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

A ja mysle nad tym peelingiem Jadwigi. Jesli moj dermatolog nie znajdzie przeciwskazan to sie na niego zdecyduje. Tylko ze podobno nie mozna sie myc przez tydzien... nie wiem jak to moja tlusta skora wytrzyma :/ mam jeszcze pytanie do Was drogie panie kiedy od czasu zabiegu bede mogala klasc makijaz (korektor na policzki na blizny po tradziku)?? widze ze caly tydzien bede miala wylaczony z zycia szkoly...
z gory dzieki za odpowiedz
szybki-ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-25, 17:55   #20
magdalena fazer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

Ech... no pytam się przecież właśnie
wydawało mi sie, że ten wątek jest najlepszy, ale może ktoś mi podlinkuje lepszy...?
Wiem, że w Wawie jest mnóstwo gabinetów. Jeśli nie znajdę z polecenia, będę po prostu dzwonić do wszystkich po kolei z książki telefonicznej. Tylko może ktoś doradzi, o co pytać? Jakich stężeń kwasów mam szukać? Albo zabiegów jakich firm?
magdalena fazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 18:16   #21
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

ja mialam robiony zabieg ziolami Jadwigi, nie nalezy do przyjemnych, ale sa efekty...skora zluszcza sie dosc intensywnie po kilku dniach i wtedy lepiej sie ludziom nie pokazywac kosmetyczka najpierw naklada na twarz ziolowa papke, a potem masuje nia twarz, od dlugosci masazu zalezy inensywnosc pozniejszego zluszczania...
z tego co pamietam to chyba kiedy skora zaczyna juz pekac i sie luszczyc, mozna umyc twarz w przegotowanej letniej wodzie, dodatkowo trzeba pryskac twarz lotionem, ktory dostajemy w gabinecie...
kiedy naskorek juz prawie caly sie zluszczy idziemy do kosmetyczki, ktora robi nam maseczke usuwajaca wszystkie pozostalosci i mozna sie spokojnie malowac
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 23:00   #22
gabis
Raczkowanie
 
Avatar gabis
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 78
GG do gabis
Dot.: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

Magdaleno, nie wiem dlaczego twoja kosmetyczka powiedziala ci ze po tych zabiegach twoje pory beda niewidoczne!! Nie ma takiego srodka który by zmniejszyl wymiar porów, a tym bardziej je zlikwidowal. Zabiegi złuszczające usuwaja obumarłe tkanki z porów, dzieki temu pory wyglądają nieco lepiej (sa zwęzone) jednak nie zmienia to ich rozmiarów. Po zabiegach złuszczających twoja cera bedzie wygladac lepiej ale nie oczekuj cudów! Bardzo ważna jest pielęgnacja cery w domu. Polecam kremy z kwasem salicylowym.
gabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 16:42   #23
magdalena fazer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

Dobra. Jestem zrozpaczona i zdesperowana, moja cera wygląda jak gąbka. Naprawdę dużo bym dała, żeby to zmienić. Jednak do tej pory moje próby są bezskuteczne. Czasem myślę - tylko nie śmiejcie się, proszę - że jedyne wyjście to... przeszczep... chociaż pewnie i to nierealne, bo takich zabiegów się pewnie nie wykonuje. W każdym razie ten pomysł pokazuje jak bardzo jestem zdesperowana.

Już kilka kosmetyczek powiedziało, że na te pory jedyne co mogę zrobić, to właśnie kwasy owocowe...

Zrobiłam porom zdjęcie. Gabis - wszyscy - bardzo Was proszę, powiedzcie, co mogę zrobić. Krem z kwasem już nabyłam, dzięki za radę. Ale co jeszcze...?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cera1.1.jpg (82,6 KB, 305 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cera2.1.jpg (88,8 KB, 207 załadowań)
magdalena fazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 14:56   #24
gabis
Raczkowanie
 
Avatar gabis
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 78
GG do gabis
Dot.: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

Kochana widzę że te pory spędzają Ci sen z powiek, więcej samoakceptacji! Uwierz, nie wygląda to aż tak bardzo źle jak Ci sie wydaje Stosuj regularnie kremy z kwasami, raczej BHA. Sprubuj effalclar K. Ten kremik pomoże utrzymać twoje pory w "czystości", dzieki temu bedą wyglądać lepiej ponieważ będą nieco zwężone. Polecam również mikrodermabrazje. Zawsze też możesz się udać do lekarza medycyny estetycznej na konsultacje. Być może laser lub głębszy peelig chemiczny nieco poprawi wygląd Twojej skóry.
Trzymam kciuki
gabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 20:24   #25
magdalena fazer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: Eksfoliacja kwasami owocowymi????Do kosmetyczki!

Dzięki Gabis za ciepłe slowa :-*
Fakt, spędzają mi sen z powiek... ale teraz mam już wskazówki, co i jak robić. Jutro rano lecę do apteki. Będę raportować, jeśli cos sie poprawi

Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki
magdalena fazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.