Chetnie podpowiem!:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-05, 16:49   #1
oliwcia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 17
Post


Witam, na początku chce sie ladnie ze wszystkimi przywitac.Jestem manikiurzystką i Juz od prawie 2 lat pracuje w zawodzie i udzielam porad jak dbac o pazurki,jak poprawnie zrobic manicure,pedicure i tipsy. Także jak są jakies pytanka to śmiało! Doradze i podpowiem zeby wszystko było jasne.

Dłonie są wizytówką każdego człowieka..."

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-08-05 o 19:10 Powód: post pod postem
oliwcia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 16:55   #2
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

ja mam pytanie czy akryl bardzo niszczy płytkę paznokciowa..
chce sobie zrobić ale teraz już sama nie wie m..
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 17:15   #3
oliwcia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 17
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

Akryl rzeczywiście jest bardziej szkodliwy dla paznokcia niz zel,poza tym żel na paznokciach mozna nosic naprawde przez dlugi czas natomiast trzymajac dlugo akryl mozemy nabawic sie grzybicy paznokcia. Jezeli juz sie nastawilas na akrylek to radze isc do jakiejs profesjonalistki gdyz one wiedza co robia i czym i najpozniej co 3 miesiace zdjac i zalozyc nowe paznokietki...Pozdrawiam. ..
oliwcia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 17:19   #4
GoodLuck
Raczkowanie
 
Avatar GoodLuck
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 154
Talking Dot.: Chetnie podpowiem!:)

A co zrobić, żeby się nierozdwajały i byly super mocne
GoodLuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 17:32   #5
oliwcia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 17
Proponuje kąpiele w oliwie bądź oleju z dodatkiem paru kropel soku z cytryny w celu natłuszczania,co jakiś czas trzeb je podpiłowywac no i nietety trzeba również używać kremów do rąk i paznokci(pol.Ziaja, Kozie mleko), raz na jakiś czas zrobić peeling (Dax do rąk i paznokci rewelka!)i odżywki( np.Joko,Inglot i wyższa pólka-Sally Hansen).Te produkty są naprawde godne uwagi i po dobrej cenie.Polecam.

Czekam na pytanka...

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-08-05 o 19:10 Powód: post pod postem!
oliwcia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 17:50   #6
wiki714
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Mały Paryż:)-->okolice Suwałk:)
Wiadomości: 13
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

moje paznokcie sa bardzo slabe.. wystarczy jeden zadziorek a pozniej zabki i juz nie ma danego "paznokcia do miesa" najwieksazy problem to to ze je ogryzam.. jak z tym skonczyc??obawiam sie ze nie pomoga zadne lakiery od ogryzania itd
__________________
Madzia
wiki714 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 17:53   #7
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

witam. Mam pytanie odnośnie paznokci. Nigdy nie miałam robionych tipsów, bo mam dość mocne paznokcie chciałabym jednak pokryć je zelem (zrobić french) i utwardzić lampą UV (bez tipsa!). Niestety na niektórych moich paznociach nie mam idealnie równych brzegów (bo np.ułamał się i musiałam go przypiłować), czy mozna wyrównać te brzegi i nadlać zelem (na jakimś szablonie), BEZ UŻYCIA PLASTIKOWEGO TIPSA?(zeby byl tylko sam zel?)
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-05, 17:57   #8
oliwcia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 17
Cytat:
Napisane przez wiki714 Pokaż wiadomość
moje paznokcie sa bardzo slabe.. wystarczy jeden zadziorek a pozniej zabki i juz nie ma danego "paznokcia do miesa" najwieksazy problem to to ze je ogryzam.. jak z tym skonczyc??obawiam sie ze nie pomoga zadne lakiery od ogryzania itd
Duzo osób przychodzi do mnie z tym problemem.Co do lakierów tzw.ANTYOBGRYZACZY to różnie bywa bo niektórrym poprostu one smakują proponowalabym zrobic tipsy zelowe i od razu zaznaczyc manikiurzystce zeby byly troszke grubsze tzn. zeby naklala toszke grubsze warstwy zelu.Wtedy moze paznokiec bedzie za gruby zeb go obgryzac.Wielu moim klientkom robiłam tipsy na obgryzione pazurki i tak skonczyly z nalogiem wiec warto spróbowac. Tylko warto isc do profesjonalistki bo tzw."samouki"raczej nie pozwola ci cieszyc sie dlugo tipsami na tak krótkich pazurkach.Pozdrawiam...

Cytat:
Napisane przez nadia7 Pokaż wiadomość
witam. Mam pytanie odnośnie paznokci. Nigdy nie miałam robionych tipsów, bo mam dość mocne paznokcie chciałabym jednak pokryć je zelem (zrobić french) i utwardzić lampą UV (bez tipsa!). Niestety na niektórych moich paznociach nie mam idealnie równych brzegów (bo np.ułamał się i musiałam go przypiłować), czy mozna wyrównać te brzegi i nadlać zelem (na jakimś szablonie), BEZ UŻYCIA PLASTIKOWEGO TIPSA?(zeby byl tylko sam zel?)
Tak, można wyrównac dlugosc paznokci na szablonie i wtedy przykleja sie szablon na koncowke naturalnego paznokcia i kladzie sie zel w celu przedluzenia go. I to jest sam zel bez plastiku tylko poprostu musisz sie dowiedziec bo nie wszedzie uzywaja szablonu.Z tym ze sam zel bez tipsa nie jest tak trwaly jak z tipsem ale skoro masz swoje ladne pazurki to tak zrób.Pozdrawiam.

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-08-05 o 19:11 Powód: post pod postem
oliwcia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 18:15   #9
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

Dziękuje za odpowiedz
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 18:15   #10
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

Jejciu Oliwcia!!! Co za bzdurki?
Od kiedy akryle bardziej szkodza płytce? JAka grzybica
Zel na szablonie mniej trwały? Jak sie uformuje dobry tunel to sa nawet bardziej trwałe niz na tipsie.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 18:28   #11
oliwcia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 17
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Jejciu Oliwcia!!! Co za bzdurki?
Od kiedy akryle bardziej szkodza płytce? JAka grzybica
Zel na szablonie mniej trwały? Jak sie uformuje dobry tunel to sa nawet bardziej trwałe niz na tipsie.
Posłuchaj skarbie, widze ze nie masz zbyt duzego doswiadczenia w tym fachu skoro podwazasz to co pisze!!! Jestem na drugim roku w szkole kosmetycznej i po czterech kursach manicure,pedicure i stylizacji paznokci i nie wmówisz mi ze to co pisze to "bzdurki"!Poza tym doświadczenie zdobylam w renomowanym salonie w centrum handlowym a teraz prowadze swoje studio w Wawie. A Ty Madziu widze ze jestes samouczkiem albo stylistka z bardzo krotkim doswiadczeniem.Ale tak to jest ze "jajko chce byc madrzejsze od kury" pozdrawiam.
oliwcia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-05, 18:43   #12
witośka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 218
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

oliwcia moze Ty mi odpowiesz na pytanie dot gotowych tipsow french (białych), czy są trwałe , jak sie trzymaja, ogólnie co mozesz o nich powiedziec?
witośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 18:43   #13
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

Oliwcia20 czy aby nie założyłaś tego tematu aby nabić sobie postów , bo widzę, że jesteś nowa na tym forum?
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 18:49   #14
oliwcia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 17
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

Witam o tych tipsach french to przed chwilka pisalam, prezentuja sie naprawde efektownie,podstawowa zaleta jest taka ze nie trzeba ich malowac. Co do trwalosci to powiem tyle ze sama je sobie zakladam i nie narzekam,trzymaja mi sie juz 3 miesiace! Takze smialo polecam!!!
oliwcia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 18:51   #15
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

A może przestań się przechwalać ile to szkół i kursów pokończyłaś...
Nie to świadczy o tym czy rzeczywiście świetnie znasz sie na tym fachu i robisz dobrze to czym tak sie wychwalasz?
Trochę skromności niezaszkodzi
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 18:52   #16
oliwcia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 17
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

Nie Martusiu zapewniam cie ze nie. Dzis pierwszy raz weszlam na ta strone i zauwazylam ze jest sporo osob ktore zadaja pytania czasem po dwa razy i nie uzyskuja na nie odpowiedzi.Wiec chce pomóc. Mam troszke wolnego czasu wiec postaram sie doradzic jak najlepiej. Pozdrowionka.
oliwcia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 18:59   #17
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

Jeżeli faktycznie jest jak mówisz, to bardzo sie cieszę.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 18:59   #18
oliwcia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 17
Posluchaj SATHI nie widze powodu dla ktorego nie mialabym mowic ile szkol skonczylam.Dla mnie to powod do dumy!!! Kurcze jestem tu pierwszy raz ale widze ze niektórzy sa naprawde nie przyjemni!Ja nikomu nie zwracam uwagi i nikogo nie komentuje wiec ludzie o co Wam chodzi??

Martusiu zapewniam cie ze nie!

Halo?Jest ktos?

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-08-05 o 19:12 Powód: post pod postem!
oliwcia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 19:09   #19
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

Proszę o korzystanie z opcji "edytuj" jeśli chcesz coś dopisać do postu. To jeśli chodzi o stronę techniczną.
Nie mam pojęcia, na jakim kursie uczyli Cię, że od "trzymając długo akryl możemy się nabawić grzybicy paznokci"??
A jaka jest w tej kwestii różnica z żelem? I Pokaż mi profesjonalną, wykształconą stylistkę, która doprowadzi klientkę do grzybicy paznokci, tylko dlatego, że zakłada jej długo akryl?

Na jakim kursie dowiedziałaś się że żel na szablonie jest mniej trwały od tipsów?
Mam nadzieję, że nie "z własnego doświadczenia"?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-05, 19:10   #20
JoOlc!a
Rozeznanie
 
Avatar JoOlc!a
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 522
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

Jeju dziewczyny..
to forum jest dla wszystkich
bardzo Was prosze.. bez zadnych sprzeczek )
Tu ma panowac przyjazna atmosfera ;*
__________________

JoOlc!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 19:16   #21
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

Tak jestem poczatkujaca stylistka, ale jak widac widac wiedze posiadam wieksza niz Ty po kilku szkołach.
Nie napadłam na Ciebie, po prostu zareagowałam na bzdury ktore wypisujesz, takim sposobem wprowadzasz w bład wiele osob.
Z własnego doswiadczenia wiesz, ze noszony długo akryl powoduje grzybice? Zel na szablonie jest mniej trwały? I akryl szkodzi paznokcia? Nie zazdroszcze Ci tego doswiadczenia i wspołczuje Twoim klientka...
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 19:17   #22
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

2 alata to ŻADNE doświadczenie kochana
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 19:23   #23
oliwcia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 17
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

Dobrze zakonczmy ta zenade.bo nie musze tego czytac. A atmosfera jest naprawde jalowa i do kitu. Nie mam ochoty nawet siedziec na tym forum bo jest do bani.
oliwcia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 19:26   #24
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

Cytat:
Napisane przez oliwcia20 Pokaż wiadomość
Dobrze zakonczmy ta zenade.bo nie musze tego czytac. A atmosfera jest naprawde jalowa i do kitu. Nie mam ochoty nawet siedziec na tym forum bo jest do bani.

smiem twierdzic, ze nikt sie nie pochlasta ...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 19:38   #25
witośka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 218
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

tragedia.... a gdzie uprzejmość? forum jest chyba dla wszystkich?
witośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 19:41   #26
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

Cytat:
Napisane przez oliwcia20 Pokaż wiadomość
Posłuchaj skarbie, widze ze nie masz zbyt duzego doswiadczenia w tym fachu skoro podwazasz to co pisze!!! Jestem na drugim roku w szkole kosmetycznej i po czterech kursach manicure,pedicure i stylizacji paznokci i nie wmówisz mi ze to co pisze to "bzdurki"!Poza tym doświadczenie zdobylam w renomowanym salonie w centrum handlowym a teraz prowadze swoje studio w Wawie. A Ty Madziu widze ze jestes samouczkiem albo stylistka z bardzo krotkim doswiadczeniem.Ale tak to jest ze "jajko chce byc madrzejsze od kury" pozdrawiam.
Po akrylach nabawisz się grzybicy ?
Błagam - nie bałagań
Z tego co piszesz to daleka droga przed Tobą by byc kimś, za kogo sie TU podajesz

Cytat:
Napisane przez witoska
tragedia.... a gdzie uprzejmość? forum jest chyba dla wszystkich?
Nie lepsza gorzka prawda od słodkiego kłamstwa ? Mamy klaskac , bo jakas laska wypisuje głupoty ? Proszę Cię Nikt tu nie jest nieuprzejmy tylko wrażliwy na prawdę
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 19:44   #27
kasienka1984
Raczkowanie
 
Avatar kasienka1984
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gubin
Wiadomości: 46
GG do kasienka1984
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

Oliwcia20 a jak uzupelnic tipsy frenczowe? I jak tipsy frenczowe wygladaja na krotkiej plytce paznokciowej? Prosze ci odpisz mi bo nikt mi na tym forum nie chce pomoc.
kasienka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 19:49   #28
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
jejku jak moze uwazac sie za profesjonalistke i wygadywac takie bzdury!!!!!!!!

dziewczyny nie sluchajcie tych bredni akryl wcale nie prowadzi do grzybicy, a pazurki zrobione na formie sa nawet trwalsze od tipsow, bo nie ma tam kleju ktory z czasem moze sie wymywac.

oliwcia20
papapaa

Cytat:
Napisane przez kasienka1984 Pokaż wiadomość
Oliwcia20 a jak uzupelnic tipsy frenczowe? I jak tipsy frenczowe wygladaja na krotkiej plytce paznokciowej? Prosze ci odpisz mi bo nikt mi na tym forum nie chce pomoc.

zadne tipsy frencgowe nie beda dobrze wygladac na krotkiej plytce, bedzie to wygladac sztucznie i brzydko, taki epazurki nazlezalo by najpierw skorygowac przedluzajac odpowiednim zelem/akrylem plytke i dopiero potem dodac biala koncowke
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 20:26   #29
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

Cytat:
Napisane przez oliwcia20 Pokaż wiadomość
Posłuchaj skarbie, widze ze nie masz zbyt duzego doswiadczenia w tym fachu skoro podwazasz to co pisze!!! Jestem na drugim roku w szkole kosmetycznej i po czterech kursach manicure,pedicure i stylizacji paznokci i nie wmówisz mi ze to co pisze to "bzdurki"!Poza tym doświadczenie zdobylam w renomowanym salonie w centrum handlowym a teraz prowadze swoje studio w Wawie. A Ty Madziu widze ze jestes samouczkiem albo stylistka z bardzo krotkim doswiadczeniem.Ale tak to jest ze "jajko chce byc madrzejsze od kury" pozdrawiam.

Cytat:
Napisane przez oliwcia20 Pokaż wiadomość
Akryl rzeczywiście jest bardziej szkodliwy dla paznokcia niz zel,poza tym żel na paznokciach mozna nosic naprawde przez dlugi czas natomiast trzymajac dlugo akryl mozemy nabawic sie grzybicy paznokcia. Jezeli juz sie nastawilas na akrylek to radze isc do jakiejs profesjonalistki gdyz one wiedza co robia i czym i najpozniej co 3 miesiace zdjac i zalozyc nowe paznokietki...Pozdrawiam. ..
Cytat:
Napisane przez oliwcia20 Pokaż wiadomość
Nie Martusiu zapewniam cie ze nie. Dzis pierwszy raz weszlam na ta strone i zauwazylam ze jest sporo osob ktore zadaja pytania czasem po dwa razy i nie uzyskuja na nie odpowiedzi.Wiec chce pomóc. Mam troszke wolnego czasu wiec postaram sie doradzic jak najlepiej. Pozdrowionka.
2 lata to prawdę mówiąc ZEROWE doświadnczenie Zajmuję się paznokciami od 2,5 roku, a czuje się jak totalny lakik w porównaniu do niektórych osób... A kursów ukończyłam 5(co za różnica nie przyjęłabym do pracy osoby z 10 dyplomami, jeżeli nic na prawdę nie potrafi ) i studiuję kosmetologię (również 2 rok- chociaż nie wiem jakie to ma znaczenie) I wydaje mi się, że to nie Madzia nie ma doświadczenia, tylko Ty skoro twierdzisz, że AKRYL WYWOŁUJE GRZYBICĘ Ciekawa jestem skąd się u Ciebie takie teorie biorą, podejrzewam, że z autopsji, bo na kursach takich głupot nie opowiadają... Jeżeli Twoje zabiegi wywołały na rękach klientek grzybicę, to tylko współczuć (jedyne sensowne wytłumaczenie skąd ta teoria się wzięła) Po za tym w tym przypadku "jajko" JEST mądrzejsze od Ciebie (nie wiem czy lubisz jak się woła na Ciebie "kura" Po za tym z tego co widzę, nie rozejrzałaś się dobrze po tym forum, bo wszystkie pytania, na jakie starasz się odpowiedzieć (często WPROWADZAJĄC W BŁĄD) przewinęły się przez to forum dziesiątki razy. Podziwiam Cię na prawdę, że chce Ci się ułatwiać zadanie osobom, które nie wiedzą do czego służy wyszukiwarka... swoim wątkiem żadnej rewolucji nie zrobiłaś- w ogóle on dla mnie nie ma sensu
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 21:11   #30
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Chetnie podpowiem!:)

Mnie osobiście podoba sie ten temat każdy moze zadac pytanie, nawet typu "czy potrzebuje lampy" i dziewczyna odpowie,

a wkurza mnie coś takiego!!:

Cytat:
Napisane przez martusia810 Pokaż wiadomość
Oliwcia20 czy aby nie założyłaś tego tematu aby nabić sobie postów , bo widzę, że jesteś nowa na tym forum?

to własnie jest dobijanie postów i pozerstwo zarazem... ( więcej bez komentarza)
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.