Idealist - czy warto kupić??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-13, 18:42   #1
aneczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 54
GG do aneczki

Idealist - czy warto kupić???


Drogie Panie - bardzo proszę o odpowiedz na pytanie z tematu , cena jak bardzo wysoka, a recenzje w KW bardzo różne, co robić? Kupić? Czy może lepiej nie? Warty swojej ceny? Czekam na odpowiedz i pozdrawiam serdecznie!
aneczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 22:48   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Idealist - czy warto kupić???

Widzisz, z Idealistem sprawa jest ciężka, ja np zużywam już drugą butelkę, bo mam słabość do tego preparatu, a jednocześnie nie mam złudzeń że ów preparat wpłynie jakoś w zasadniczy sposób na moją cerę nie jest absolutnie wart swej niebotycznej ceny. Lubię go bardzo - świetnie nadaje się pod makijaż, buzia jest taka gładka i matowa, a tapeta trzyma się cały dzień, buzia mi się nieznacznie błyszczy pod koniec dnia. Oczywiscie to preparat typu serum, musisz na niego nałożyć krem, bo sam podkład by się na nim zwałkował... Ładnie pachnie, pięknie choć iluzyjnie wygładza buźkę (nazwa bardzo adekwatna!), W sumie to takie zbytkowne coś, ale mnie trochę uzależniło Nie wiem jakie są Twoje oczekiwania - jeśli oczekujesz że preparat w jakiś trwały sposób złuszczy naskórek, zwęzi pory czy wygładzi skórę, to nei kupuj. Idealist działa doraźnie, na upartego mogę się dopatrzyć jakiegoś tam efektu nawilżenia, a efekt złuszczania jest zdecydownie lepszy w przypadku kremów z kwasami. Ja własnie na noc stosuję krem z kwasem (choć teraz retinol ) a w dzień pod makijaz Idealist. No lubię go bardzo, fajny jest, jako baza jest genialny po prostu. Z pewnością kupię go jeszcze nieraz jesli się nadarzy okazja. Cena jest astronomiczna jak na takie cuś, ale jeśli masz trochę do wydania i chcesz sobie sprawić coś fajnego - bez oczekiwania na długofalowe efekty - to warto moim zdaniem. W innym wypadku odradzam, nie jest wart tych pieniedzy, to doraźny upiększacz.
A w ogóle miałaś próbkę? Bo nie wszystkim taka ilość silikonów odpowiada, moja koleżanka mówi że się czuła jakby miała jaką folię przyklejoną do twarzy!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-07, 20:30   #3
aneczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 54
GG do aneczki
Re: Idealist - czy warto kupić??? do Smoczycy!

aneczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-07, 20:38   #4
aneczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 54
GG do aneczki
Re: Idealist - do Smoczycy!

Nie wiem dlaczego, ale w poprzednim poście tekst mi się nie wpisał
Smoczyco dziękuję Ci bardzo za odpowiedz !
Właśnie dostałam małego (30 ml) Idealista w prezencie , i mam jescze jedno małe pytanko
jak szybko on się zużywa?!
Tak mi się wydaje, że go strasznie mało i nie wiem czy poużywać sobie codziennie, czy tylko na wielkie wyjścia ,
i jaki krem mam na niego nakładać (mam mieszaną cerę)
Będę Ci bardzo wdzięczna za odpowiedz!
Pozdrawiam serdecznie
Ania
aneczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-07, 20:54   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Idealist - do Smoczycy!

Cześć Aniu, fajnie że może trochę pomogłam no ja lubie Idealista, a niech tam... wlasnie wizażuję i widzę, ze go jeszcze nie oceniłam ale to nic, jeszcze trochę poużywam. Wiesz, moim zdaniem nie jest zbyt wydajny, raczej średnio, ale ciężko mi powiedzieć, bo teraz to nie używam go codziennie - choć gdy uzywałam ze ze 3 lata temu to i owszem - nakładałam codziennie pod krem, ale nie pamiętam na ile mi starczył. Teraz mam butelkę 50 ml a używam raczej z doskoku, bo coraz bardziej przesusza mi się skóra, więc czasem nakładam bardziej nawilżające serum. W sumie na Twoim miejscu bym go nakładała codziennie, nie ma sensu oszczędzać go na wyjścia - az taki strasznie niewydajny to nie jest, na troszkę ci starczy Jaki krem na? Hm, moim zdaniem w zasadzie każdy się nada... może oprócz matującego (nie używam żadnych kremów matujących bo szkodzą mi mocno na cerę). Moim zdaniem Twój ulubiony krem nawilżający powinien sie nadać spokojnie, ja akurat używam wielu różnych rzeczy, począwszy od kremów z apteki jak naczynia mi się buntują po mazidła z sephory - nie zauwazyłam żadnych niepokojących objawów
Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-07, 21:01   #6
aneczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 54
GG do aneczki
Re: Idealist - do Smoczycy!

Dziękuję bardzo za poradę
Czuję się usprawiedliwiona i od jutra zaczynam smarowanie .
Mam nadzieję, że on jednak aż tak bardzo nie uzależnia, bo mój domowy budżet tego nie wytrzyma
aneczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.