..kryjemy rozszerzone pory! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-15, 17:43   #1
ewsu19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Unhappy

..kryjemy rozszerzone pory! :)


Przejzalam wszytskie watki o rozszerzonych porach ale nie znalazlam odpowiedzie na nurtujące mnie pytanie..chcialabym robic sobie ładny delikatny makijaz ale problemem są rozszerzone pory.po nalozeniu fluidu czy korektora na twarzy pozostaja mi dziurki jakbys ktos podziurkowal twarz..wyglada to bardzo kiepsko..jakie sa najlepsze kolorowe kosmettyki ktore uniewidocznia rozszerzone pory i sprawia ze twarz w kocu bedzie wygladac na jednolita i gładka.chodzi mi o korektor fluid/podklad najlepiej sprawujacy sie na rozszerzonych porach.kazda rada bedzie dla mnei cenna z gory dziekuje
ewsu19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 19:29   #2
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

jak dla mnie odrobinkę poprawia sytuację satynowa baza Dax Cosmetics, ale też jestem ciekawa czy ktoś zna jakiś sposób.. ale chyba bez odpowiedniej pielęgnacji cudów nie będzie.. szczególnie że pytasz o delikatny makijaż.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 19:53   #3
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

odswiezam
roxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 20:58   #4
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

ja także jestem Ciekawa
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 14:48   #5
Sylussia
Raczkowanie
 
Avatar Sylussia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 152
GG do Sylussia
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

i ja
__________________
Sylussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 18:22   #6
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Imo w tej roli świetnie sprawdza sie serum minimalizujące pory z clinique'a-tylko ta cena.
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 18:43   #7
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Cytat:
Napisane przez lilly1984 Pokaż wiadomość
Imo w tej roli świetnie sprawdza sie serum minimalizujące pory z clinique'a-tylko ta cena.
300zł , ciekawe czy mozna gdzies probki nabyc, bo w ciemno napewno nie kupie, a jesli miałaby dzialac to zaoszczedzilabym na ten szczytny cel jak zmniejszenie porów.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-22, 00:29   #8
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Ja polecam najpierw nakładać bazę (dobra jest Shiseido, a najlepsza Chanel). Jednakże są także dobre podkłady, najlepiej płynne, które po nałożeniu pięknie się wtapiają i kryją pory (Maybelline Wonder Finish, Chanel Double Perfection). Pamiętajcie, że im więcej nałożycie podkładu, tym bardziej kremowego to tym bardizej on uwidoczni pory. Polecam także używanie serum zwężającego pory (Lancome Pure Focus). Ciekawa jestem najnowszego serum Estee Lauder Idealist Pore Minimizer? Czy jest wart swojej kosmicznej ceny (300zł za 50ml)? Może któraś z Was używa?
Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 01:07   #9
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Cytat:
Napisane przez ewsu19 Pokaż wiadomość
Przejzalam wszytskie watki o rozszerzonych porach ale nie znalazlam odpowiedzie na nurtujące mnie pytanie..chcialabym robic sobie ładny delikatny makijaz ale problemem są rozszerzone pory.po nalozeniu fluidu czy korektora na twarzy pozostaja mi dziurki jakbys ktos podziurkowal twarz..wyglada to bardzo kiepsko..jakie sa najlepsze kolorowe kosmettyki ktore uniewidocznia rozszerzone pory i sprawia ze twarz w kocu bedzie wygladac na jednolita i gładka.chodzi mi o korektor fluid/podklad najlepiej sprawujacy sie na rozszerzonych porach.kazda rada bedzie dla mnei cenna z gory dziekuje
mikrodermabrazja
maseczka z oligomerami perfecty
filterek a na to ktorys z pudrów w kamieniu manhattanu (w przeswitujacym pudeleczku lub ten zolty)
puder w kamieniu Sensique (alez to kryje i matuje!! moze nawet lepiej niz manhattan)
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 12:01   #10
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Super, wybróbowana baza z DaX Cosmetics.
A tak na dłuższą metę polecam mikrodermabrazję, albo przynajmniej peeling kawitacyjny - bardziej przyjemny i tańszy, jednak trzreba więcęj zabiegów. Zwróć uwagę na to, czy robią tylko na twarz, czy takrze szyję, ewentualnie dekolt. Czasem lepiej dać te 10 czy 20 zł więcej, a mieć lepszy efekt.
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 18:24   #11
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

peeling kawitacyjny??A coż to takiego?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 19:17   #12
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

witam Was
Rowniez borykam sie z problemem rozszerzonych, widocznych porow. Z wlasnego doswiadczenia przekonalam sie, ze wazna jest pielegnacja: wlasciwe oczyszczenie twarzy i maseczki oczyszczajace. Mam 34 lata i osobiscie uzywam plynu do mycia twarzy Clinique z nr 2 - 15 euro, raz w tygodniu maseczki oczyszczajacej Douglas z serii beauty system - 17 euro, krem na dzien beztluszczowy - nawilzajacy ( w tej chwili mam shisheido fuid - 33 euro, ale Biotherm ma podobny tanszy z serii biopur za 25 euro, albo Avene Cleanance z apteki, za 12 euro, ktory jest rewelacyjny, tylko troszke b. tlusty niz w.w., ale matuje i zweza pory. )

Jesli chodzi o optyczne maskowanie porow to polecam Clinique Pore minimizer Instant Perfector - 15 ml kosztuje 22 euro. Tubka wystarcza na ok. 3-4 miesiace.
Krem ten wystepuje w 2 kolorach - jasniejszym i ciemniejszym, moze byc uzywany pod podklad lub samodzielnie.
Producent poleca go tez na podklad ale nie sprawdza sie to w praktyce, bo podklad sie rozmazuje.
Krem ten na prawde jest rewelacyjny, efekt gladkiej buzi utrzymuje sie przez ok. 5 godzin - przy mojej mieszanej cerze.Skora staje sie gladka, jednolita i jedwabista. Osobiscie jestem uzalezniona od tego kremu. Wiem, ze w tej serii wystepuja kremy o pojemnosci 40 mm, w cenie ok. 20 euro, sa beztluszczowe, matuja i zmniejszaja optycznie pory. Nie uzywalam.

Na rozszerzone pory polecany jest olejek do tego przeznaczony. Ja znam Clarinsa Lotus Huile, uzywalam go na noc i widzialam poprawe w wygladzie cery, ktora sie unormalizowala.

a! i warto zainwestowac w podklad, niekoniecznie matujacy, bo ten zastygajac na twarzy, tworzy nieelastyczna maske, peka w miejscu gdzie pory sa rozszerzone i podkresla nieestetyczne dziurki w twarzy. Z wlasnego doswiadczenia i obserwacji.

Wazne, aby podklad byl beztluszczowy, nawilzajacy. Przejrzyj KWC, ja uzywam i polecam podklady armaniego i yves saint laurent

Nie znam produktow tak dobrze dzialajacych ze sredniej polki, przekonalam sie do tych i wiem, ze czasem warto kupic jedna bluzke mniej i zainwestowac w wyglad.
Powodzenia
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 23:07   #13
aśki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 129
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Ja też mam ten problem-raz mniejszy raz większy ale stały Do tego mam bardzo wrażliwą cere i żadne mocniejsze środki mi nie służą.

W moim przypadku najlepsze rezultaty daje dokładne oczyszczanie- rewelacyjne są chusteczki olay, delikatne i bardzo skuteczne. Z serii Effaclar polecam żel-chociaż trochę za mocno ściąga skórę i krem Effaclar K. Na noc moja skóra lubi Active C z LRP.

A ostatnim moim odkryciem jest krem z Ives Rocher na rozszerzone pory - lekki, dosyć nieźle nawilża i ładnie ściąga pory, matuje i dobrze się robi na nim makijaż oraz krem i tonik wiesiołkowy z Agropharmu

Na peeling kawitacyjny wybieram się dopiero pod koniec października- podzielę się wrażeniami

A z makijażowych spraw - zdecydowanie lekkie podkłady - Maybelline Wonder Finish czy MF- lasting..- już nie taki lekki ale idealnie wtapia się w skórę i nie podkreśla porów.
aśki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 21:05   #14
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

po przeanalizowaniu watku skusilam sie na baze z dax i jutro mam zamiar wyprobowac i zobaczyc jaki efekt daje, mam nadzieje ze jakikolwiek poza miekka cera w dotyku...
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 09:34   #15
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

http://www.allegro.pl/item249623656_...per_efekt.html
a co myslicie o tym?pierwszy raz widze tą maseczke ale zapowiada sie calkiem obiecujaco
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 18:35   #16
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Z czystym sumieniem i zawodowym doświadczeniem mogę Wam polecić zarówno mikrodermabrazję diamentową, jak i zabieg zwężający pory. Te dwa zabiegi cieszą się ogromną popularością w gabinecie kosmetycznym. Do zabiegu zwężającego pory jest do kuracji domowej serum Affiny Pores, kobitki mówią, że działa!



"Program pielęgnacyjny na rozszerzone pory. Udoskonala i wygładza teksturę skóry. REFINER PORE TREATMENT : zwęża rozszerzone pory ,wygładza, matuje i upiększa skórę .Opracowany dla wszystkich kobiet ,które pragną perfekcyjnego wyglądu skóry, niezależnie od wieku, typu cery. REFINER PORE SERUM : receptura oparta na technologii kapsułek Affinispheres, które stopniowo uwalniają glukonian cynku i w widoczny sposób zmniejszają pory. Wzmocnione działaniem ekskluzywnego kompleksu Radiancer plus kwas salicylowy przeprogramowuje proces naturalnego złuszczania, pobudza regenerację komórek i wyrónuje teksturę skóry".
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:08   #17
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Moja niezawodna trójca to: Boniderm do mycia twarzy + olejek Hauschka na noc + podkład Kolastyna Satin Make Up do makijażu

Aaaa i warto zrobić sobie od czasu do czasu maseczkę aspirynową
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 18:06   #18
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Idealist Pore Minimizer Estee Lauder , na mnie specjalnie nie podziałał (ale uzyłam go zaledwie kilka razy) natomiast moja przyjaciółóka, używa go regularnie i mówi,że po dłuższym czasie działa także chyba do niego wrócę
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 18:19   #19
princess4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 38
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Ja polecam, baze wygładzająca dax cosmetics cashmere~ i podkladu vichy dermablend bardzo dobrze kryje i matuje pory sa niewidoczne, oraz polecam czeste oczyszczanie twarzy i peeling kawitacyjny napewno pomoże
princess4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 22:10   #20
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

witam, rozszerzone pory to niestety moja zmora ale ostatnio sa w o wiele lepszym stanie niz kiedykolwiek a to za sprawa

1. MIKRODERMABRAZJA W KREMIE AVON, myje nia twarz co dwa dni od jakis 2,5 tygodnia i naprawde jest roznica a myslalam ze juz mi nic nie pomoze, na zadne kwasy nie moglam sie zdecydowac bo karmilam piersia wiec szukalam innych rozwiazan i z czystym sercem polecam ta niby mikrodermabrazje bo w sumie to mocny peeling jest (przy tym delikatny bardzo) ktory doskonale poleruje skore a nawet mala blizna na moim prawym poliku splycila sie, produkt jest doskonaly moim zdaniem! co prawda nie sa one calkowicie niewidoczne jednak zmniejszyly sie o conajmniej 50% a sadze to to juz ogromna roznica!

2. BAZA POD MAKIJAZ DAX COSMETICS nie matuje co prawda, nie przedluza makijazu jednak polozony na nia podklad tworzy z nia gladka powierzchnie od ktorej pieknie odbija sie swiatlo przez co pory wydaja sie mniej widoczne. Stosuje pure mat stare z manhattanu, wierna od jakis 3 lat jestem i namietnie skupuje na allegro jakies resztki bo wycofali go ze sprzedazy a zastepczy juz nie jest taki sam a matujace pudry osiadaja w porach i uwidaczniaja je jeszcze bardziej ale w polaczeniu z kometykami 1 i 2 osiagam efekt ktory mnie zadowala.
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 20:35   #21
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

podciągam wątek, mam pytanko czy ktoś , tak jak ja, ma rozszerzone pory a mimo to suchą skórę ? Przez te ozszerzone pory żaden podkłąd nie wygląda na mojej twarzy naprawdę dobrze, nie stapia się z cerą i wchodzi w pory. Nie mam pojęcia jkich kosmetykó mogę używać skoro moja skóra jest sucha jak wió na policzkach. Z tego co zauważyłam kosmetyki na rozszerzone pory są dla tłustej skóry, a jeśli ja się czymś takim wysmaruję zejdzie mi skóra...eh, może ktoś mi pomoże?
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 15:44   #22
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

mam pore minimizer lotion z clinique i co mam z nim zrobic, polozyc go na twarz pod makijaz?
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 15:57   #23
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Czekoladko czy pisałaś o tym produkcie ? Jest on jeszcze dostępny w Avonie?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...-w-kremie.html
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 18:09   #24
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
mam pore minimizer lotion z clinique i co mam z nim zrobic, polozyc go na twarz pod makijaz?
Tak, na tluste miejsca na twarzy. Jak krem. Potem jak sie wchlonie, to na to tapetka.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 18:42   #25
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

eh ja tez mimo suchej skory mam rozszerzone pory(pełno dziurek na policzkach)pory te sa oczyszczone ale pozostaja dalej puste dziureczki.. kosmetyki z clinique na rozszerzone pory sa nie zastapione a czy zabiegi kwasami pomagaja na takie oczyszczone lecz rozszerzone pory?jakie sa jeszce zabiegi zwezajace pory(laser itd..)
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 23:51   #26
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Cytat:
Napisane przez olinkaaa Pokaż wiadomość
Czekoladko czy pisałaś o tym produkcie ? Jest on jeszcze dostępny w Avonie?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...-w-kremie.html
jest, no pewnie moze w kat nie ma zapytaj konsultantke ale na allegro sa o polowe tansze, wiesz dziewczyny wiecej zamawiaja i maja wieksza znizke wiec sprzedaja taniej.
naprawde polecam, ja wczesniej nawet jak palcem przejechalam to czulam "gabke" na polikach kolo nosa a teraz nawet moj TZ powiedzial ze moje pory znikaja, musisz po prostu ok 1,5-2min trzec w tych miejscach gdzie sa najbardziej widoczne (tzn ja cala twarz robie ale na porach mocniej tre i dluzej), ja po ok 3 tygodniach bylam juz zachwycona wiec cierpiwosci i co drug dzien regularnie uzywaj a na pewno nie bedziesz zawiedziona

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
Tak, na tluste miejsca na twarzy. Jak krem. Potem jak sie wchlonie, to na to tapetka.
a moge baze na to polozyc czy to juz za duzo bedzie?
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 08:00   #27
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Dziękuję Czekoladko za odpowiedź, muszę się rozejrzeć na allegro A jak oceniasz jego wydajność? Na ile Ci wystarcza przy używaniu co drugi dzień?
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 08:46   #28
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

evamoni
Mam pytanie dot. podkladu Armaniego, gdzie go kupilas i jaki
kolor polecilabys dla bladolicej? Mam na niego chrapke
Sa 2 rodzaje chyba, LUMINUOS SILK i MATTE SILK ...
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 09:28   #29
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Cytat:
Napisane przez olinkaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję Czekoladko za odpowiedź, muszę się rozejrzeć na allegro A jak oceniasz jego wydajność? Na ile Ci wystarcza przy używaniu co drugi dzień?
ok 2 miesiace spokojnie tylko ze ja nie zaluje go i dokladam ze dwa razy przy tarciu zeby wiecej drobinek scierajacych bylo wiec to zalezy od ciebie ale jest wydajny!
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 11:42   #30
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

U mnie całkiem nieźle sprawdza się korektor z Vipery, ten wysuwany; szczerze mówiąc byłam zaskoczona efektem, normalnie nie używam korektorów, ten dostał mi się w ręce przypadkiem.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-13 08:25:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.