wągry i cienie oraz drobne zmarszczki pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-18, 23:10   #1
oluni@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 5

wągry i cienie oraz drobne zmarszczki pod oczami


Witam Panią ! Mam 29 lat i wągry na całej twarzy, oraz rozszerzone pory. Uzywam garnier czysta skóra, ale nic nie pomaga. Palę paierosy więc to na pewno główna przyczyna, ale na razie o rzuceniu nałogu nie mam mowy, więc szukam porad które w aktualnym stanie rzeczy mogłyby zlikwidować te defekty. Nie chodzę na oczyszczanie do kosmetyczki, staram się robić to sama z mizernym skutkiem, bo na drugi dzień znów się pojawiają.
dodatkowo mam podsinione oczy i drobne zmarszczki w tych okolicach a sprawa oczywista, chciałabym ich nie mieć i zapobiegać powstawaniu nowych. Dużo czasu spędzam na czytaniu oraz przy komputerze, mam wrażliwe spojówki. Dotychczas uzywałam kremu pod oczy AA ze świetlikiem i dax cosmetics z lnem i nic.
Bardzo proszę o radę, mogą być kosmetyki i tańsze i droższe oraz domowe sposoby dziekuję serdecznie za odpowiedź
oluni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-19, 11:59   #2
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Re: wągry i cienie oraz drobne zmarszczki pod oczami

Oluni@, zamiast używać "cudów" z drogerii, lepiej wybrać się do apteki. Mogę z osobistych doświadczeń polecić Ci trzy kremy z kwasami, które naprawdę dobrze radzą sobie z takimi problemami, jak wągry i rozszerzone pory. Do kwasów trzeba skórę przyzwyczaić, więc na początek emulsja "Effaclar K" La Roche Posay. Później używałam Glyco-A, działa naprawdę mocno, schodziła mi skóra na początku. Najlepszy był Lysanel Active, doprowadził mi cerę do kompletnego porządku. O wszystkich tych kremach możesz poczytać na Wizażu. Trochę kosztują (ok. 40 zł), ale działają. Nie wiem, czy rozwiążą Twoje problemy całkowicie, ale są niezastąione w codziennej pielęgnacji. Jeśli naprawdę chcesz się rozprawić ze swoją cerą, warto pomyśleć o takiej kuracji.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-19, 12:13   #3
Anula28
Raczkowanie
 
Avatar Anula28
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 194
GG do Anula28
Re: wągry i cienie oraz drobne zmarszczki pod oczami

ja mam pytanko do Laura2112 ktory krem jest mocniejszy glyko czy Lysanel Active .uzywam Effaclar K ale efekty nie sa spektakularne i chcialam sie przerzucic na cos silniejszego ale nie za mocnego.
Anula28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-19, 13:10   #4
oluni@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 5
do laura

Dziekuję tak myslałam że najlepsze są jednak "lekarstwa" a nie kremiki znanych koncernów. A możesz mi jeszcze napisać, ile czasu stosowałas każdy z tych specyfików ? Dziekuję bardzi i pozdrawiam serdecznie
oluni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-19, 14:11   #5
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Re: do laura

Anulla, oba kremy mają chyba taką samą ilość kwasów (12%), ale Glyco A ma w składzie tylko kwasy AHA, a Lysanel Active AHA i BHA, może dlatego działa lepiej.
Oluni@, z każdego kremu miałam po jednej tubce, tylko Glyco A kupiłam 2 razy. Za drugim razem trochę podrażnił mi skórę, za dużo go kładłam po przerwie w stosowaniu chyba.
Moja cera wygląda teraz ok, bardzo się wygładziła i zdrowiej wygląda. Lekki makijaż i nic nie widać. Dla podtrzymania efektu kupiłam sobie Brevoxyl, też jest bardzo fajny i tańszy (ok. 20 zł).
Jak uda mi się zaoszczędzić, to mam zamiar wypróbować Perłę Inków (podobno rewelacyjna na trądzik i blizny), krem Jabu'she i kurację Charmine Rose (30 i 40% kwasu mlekowego, można to samemu robić w domu). Mam fioła na punkcie kosmetyków
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-19, 14:29   #6
Anula28
Raczkowanie
 
Avatar Anula28
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 194
GG do Anula28
Re: do laura

a czy preparaty z kwasami kladzie sie tez na skore pod oczami? podobno kwasy splycaja zmarszczki ale czy kremy takie jak effaklar k czy glyco a mozna stosowac na skore pod oczami ?
Anula28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-19, 14:42   #7
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Re: do laura

Nie, lepiej nie ryzykuj, kwasów (przynajmniej nie tych) nie używa się na skórę wokół oczu . Pewnie strasznie by ją wysuszyły i podrażniły. Nie mówiąc już o tym, co by było, gdyby taki kwas dostał Ci się do oka.
Nie używam kremów pod oczy, ale raz miałam próbki z Thalgo, "Contur eye cream" czy jakoś tak i była to naprawdę fajna rzecz. Niestety nie umiem Ci powiedzieć, gdzie to kupisz i za ile. Wejdź może na Kosmetyk Wszechczasów, na pewno coś znajdziesz dla siebie
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-19, 14:49   #8
Anula28
Raczkowanie
 
Avatar Anula28
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 194
GG do Anula28
Re: do laura

masz racje lepiej nie bede ryzykowac .

Pozdrowionka
Anula28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.