Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-21, 13:45   #751
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: jaka odzywka najlepsza na zniszczone wlosy?

I polecam jeszcze naftę kosmetyczną. Dobra jest ta od razu z dodatkiem olejku rycynowego.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 11:38   #752
_najka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: zniszczone włosy(pomocy)

Ja używam maseczki z Radicala(mozna ją kupić w drogeri ok10zł) jak dla mnie bdb tylko trzeba ją trzymać min. ok.30min a nie jak na opakowaniu 5min. no i pozadnie spłukać ZIMNA WODA! uzywam równiez szamponu z lini nivea hair care(różowy) włosy prostuje tylko czasem i przed nakładam odrzywke z sunsilk-a no i przestałam farbować. Dzieki temu wszystkiemu stan włosów sie bardzo polepszył są delikatne i błyszczące. Tylko trzeba być wytrwałym ) podobno bdb jest jedwab w płynie Pozdrawiam i udanego leczenia włosów
_najka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 14:01   #753
Casiopeia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107
Dot.: zniszczone włosy(pomocy)

ale wątek odkopałaś....starszy niż węgiel
Casiopeia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 22:16   #754
agatkahut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6
Zniszczone wlosy

Mam bardzo zniszcone koncowki po trwalej i farbowaniu. Wlosy mam cieniowane na calej dlugosci. Boje sie isc do fryzjera, bo wiem, ze jak poprosze o podciecie zniszczonych koncowek, to mi zetnie polowe wlosow. Kupilm sobie nozyczki fryzjerskie i spedzam okolo pol godziny dziennie na przycinaniu pojedynczych rozdwojonych lub lamiacych sie wlosow. Cy to cos da?
agatkahut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 22:42   #755
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Zniszczone wlosy

Nie poddawaj sie, miesiac temu moje wlosy byly w fatalnej kondycji, martwica wlosa, zniszczone na prawie calej dlugosci poprostu stan oplakalny, weszlam na forum, zostalam zainspirowana walkami o piekne wlosy innych dziewczyn i zabralam sie do dziela Na dzien dzisiejszy nie sklamie jesli powiem ze moje wlosy sa o niebo w lepszej kondycjim naprawdeeeee, zniszczenia sa mniej widoczne, zaczelam stosowac fluid do koncowek ( Swarzkop, Bonacure, testowac rozne szampony i odzywki oraz spreje do zniszczonych wlosow np. Kerastase Vicement czy jakos tak, w zielonej butelce, nie dosc ze wlosy wygladaja na mniej zniszczone to jeszcze ladnie blyszcza, dodalam takze do mojej piegnacji wlosow serum do pogrubienia wlosow i pianke i maski i naprawde jestem zadowolona z efektow czego i tobie zycze.
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 22:48   #756
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Zniszczone wlosy

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Nie poddawaj sie, miesiac temu moje wlosy byly w fatalnej kondycji, martwica wlosa, zniszczone na prawie calej dlugosci poprostu stan oplakalny, weszlam na forum, zostalam zainspirowana walkami o piekne wlosy innych dziewczyn i zabralam sie do dziela Na dzien dzisiejszy nie sklamie jesli powiem ze moje wlosy sa o niebo w lepszej kondycjim naprawdeeeee, zniszczenia sa mniej widoczne, zaczelam stosowac fluid do koncowek ( Swarzkop, Bonacure, testowac rozne szampony i odzywki oraz spreje do zniszczonych wlosow np. Kerastase Vicement czy jakos tak, w zielonej butelce, nie dosc ze wlosy wygladaja na mniej zniszczone to jeszcze ladnie blyszcza, dodalam takze do mojej piegnacji wlosow serum do pogrubienia wlosow i pianke i maski i naprawde jestem zadowolona z efektow czego i tobie zycze.
Co to za serum do pogrubiania włosów?
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 23:17   #757
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Zniszczone wlosy

Jest to nowa seria firmy Sammy o nazwie FAT HAIR, czyli jak sama nazwa wskazuje majaca na celu pogrubic strukure wlosa choc na chwile Ale ja mieszkam w Stanach wiec nie wiem czy w Polsce firma Sammy jest w chwili obecnej dostepna, mam nadzieje ze tak lub ze bedzie w bliskim czasie, jak w koncu Matrix jest i Farouk to powinny byc inne)) Teraz poluje na z tej samej serii szyft do pogrubienia wlosow oraz spray do pogrubienia wlosow ale jest to nowy produkt wiec ceny sa wysokie, mam nadzieje ze jak przejdzie ta goraczka i fascynacja ta nowoscia to ceny spadna, zawsze nadzieje mozna miec
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 23:28   #758
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Zniszczone wlosy

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Jest to nowa seria firmy Sammy o nazwie FAT HAIR, czyli jak sama nazwa wskazuje majaca na celu pogrubic strukure wlosa choc na chwile Ale ja mieszkam w Stanach wiec nie wiem czy w Polsce firma Sammy jest w chwili obecnej dostepna, mam nadzieje ze tak lub ze bedzie w bliskim czasie, jak w koncu Matrix jest i Farouk to powinny byc inne)) Teraz poluje na z tej samej serii szyft do pogrubienia wlosow oraz spray do pogrubienia wlosow ale jest to nowy produkt wiec ceny sa wysokie, mam nadzieje ze jak przejdzie ta goraczka i fascynacja ta nowoscia to ceny spadna, zawsze nadzieje mozna miec
Nie słyszałam nigdy o czymś takim, ale brzmi zachęcająco Cała nadzieja w tym, że kiedyś do nas ta seria dotrze, albo ktoś z allegro sprowadzi ją wcześniej
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 23:32   #759
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Zniszczone wlosy

wydaje mi sie ze przycinanie koncowek nie zaszkodzi ale tez nie wystarczy.. poczytaj rozne watki o dązeniu do wspaniałych włosów itp. jest tu mnostwo porad na ten temat wystaarczy troche poszukac
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 23:37   #760
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Zniszczone wlosy

Cytat:
Napisane przez dula32 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze przycinanie koncowek nie zaszkodzi ale tez nie wystarczy.. poczytaj rozne watki o dązeniu do wspaniałych włosów itp. jest tu mnostwo porad na ten temat wystaarczy troche poszukac
Racja. Możesz zacząć od tego : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123209&page=89
Dużo osób walczy tu o piękne włosy i na pewno znajdziesz coś dla siebie
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 00:50   #761
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Zniszczone wlosy

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
Nie słyszałam nigdy o czymś takim, ale brzmi zachęcająco Cała nadzieja w tym, że kiedyś do nas ta seria dotrze, albo ktoś z allegro sprowadzi ją wcześniej
Napewno znajdzie sie jakas CFANIAK co sciagnie
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-02, 13:03   #762
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Zniszczone wlosy

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Napewno znajdzie sie jakas CFANIAK co sciagnie
No na razie nie ma jeszcze nic z tej firmy, no ale w końcu to nowość No nic trzeba czekać

P.S. Ile taka przyjemność kosztuje w chwili obecnej w dolarach?
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 20:01   #763
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Zniszczone wlosy

Tak wyglada caly zestaw http://www.samysalon.com/samy_fathai...ing_spray.html

A jesli chodzi o ceny to za kazdy pojedynczy produkt z tego zestawu trzeba dac cos okolo 10 $.Mi dotychczas udalo sie nazbierac na wlasnie o wspomniane serum oraz szampon. W niedlugim odstepie czasu mam zamiar kupic jeszcze odzywke, szyft do pogrubienia wlosow, pianke oraz spray poprostu caly zestaw. Ale ze tego cholerstwa duzo jest i dodatkowo do tanich nie nalezy wiec trzeba realizowac plan w malych kroczkach.

Edytowane przez blekitneoczy
Czas edycji: 2007-08-02 o 20:04 Powód: blad
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 11:19   #764
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Zniszczone wlosy

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Tak wyglada caly zestaw http://www.samysalon.com/samy_fathai...ing_spray.html

A jesli chodzi o ceny to za kazdy pojedynczy produkt z tego zestawu trzeba dac cos okolo 10 $.Mi dotychczas udalo sie nazbierac na wlasnie o wspomniane serum oraz szampon. W niedlugim odstepie czasu mam zamiar kupic jeszcze odzywke, szyft do pogrubienia wlosow, pianke oraz spray poprostu caly zestaw. Ale ze tego cholerstwa duzo jest i dodatkowo do tanich nie nalezy wiec trzeba realizowac plan w malych kroczkach.
Dzięki za odpowiedź Będę na to polować Rzeczywiście trochę tego jest, ale to chyba nie trzeba mieć całej serii żeby były dobre rezultaty?
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 15:33   #765
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Zniszczone wlosy

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Będę na to polować Rzeczywiście trochę tego jest, ale to chyba nie trzeba mieć całej serii żeby były dobre rezultaty?
Ja narazie uzywam tylko dwoch produktow z tej serii i jest do tej pory zadowolona, oczywiscie nie spodziewalam sie jakis tam wielkich cudow ale napewno maja na moje wlosy sa w lepszym stanie niz byly...
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 15:12   #766
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Jak dbacie o włosy zniszczone prostownicą?

Pytam, bo zamierzam dość często jej używać w niedalekiej przyszłości, ale przeraża mnie wizja zupełnie zniszczonych włosów. Macie może jakieś sposoby na to, zeby włosy trzymały się w dobrym stanie? Za wszelakie radzy dziękuję.

Pozdr.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 15:15   #767
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Jak dbacie o włosy zniszczone prostownicą?

Osobiście nie używam prostownicy(i tak mam proste jak druty włosy), ale ważna jest ochrona przed temperaturą. "Doświadczone" wizażanki na pewno Ci pomogą w doborze kosmetyków.
A tak poza tym, warto jest męczyć włosy prostownicą? Niech będą takie, jak je natura stworzyła
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 15:31   #768
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak dbacie o włosy zniszczone prostownicą?

Dla mnie najlepszą pielęgnacją jest nakładanie odżywki do spłukiwania po każdym myciu na minimum 20 minut. Podobno nie ma sensu trzymać odżywek dłużej, niż jest to zalecane przez producenta, ale moim włosom służy to jak najbardziej
Był czas, że zaprzestałam ww. czynności i niestety po kilku tygodniach intensywnego prostowania włosy nadawały się jedynie do ścięcia.

Oprócz tego, gdy tylko mogę sobie pozwolić, nakładam na godzinkę Wax do włosów suchych i zniszczonych.

No i przede wszystkim baaardzo ograniczyłam używanie prostownicy. Ostatnio użyłam jej pierwszy raz od 3 miesięcy Ale myślę, że po wakacjach znowu do niej wrócę, także chętnie podłączę się do wątku
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 15:49   #769
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Jak dbacie o włosy zniszczone prostownicą?

Mój najlepszy sposób to ograniczenie prostowania a nawet zaprzestanie na jakis czas. sprawdza sie rewelacyjnie
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 18:45   #770
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Jak dbacie o włosy zniszczone prostownicą?

zgadzam sie z zielonymjabluszkiem
a polecam Ci zapoznaj sie z produktami ktore chronia wlosy przy prostowaniu jest ich wiele na rynku , wystarczy ze pojdziesz do sklepu fryzjerskiego i tam napewno ekspedientka doradzi ci najlepszy kosmetyk zreszta chyba byl juz taki watek o najlepszych produktach do prostowania wlosow musisz poszukac na wizazu
i polecam ci rowniez wspaniala maske do wloskow Wax
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 18:49   #771
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Jak dbacie o włosy zniszczone prostownicą?

niestety, prostownica skutecznie niszczy włosy, dlatego przed jej uzywaniem trzeba sie porzadnie zastanowic. ja osobiscie bardzo zaluje, ze przez ponad pol roku jej uzywalam, z wlosow nic nie zostalo, a tak naprawde w prostych nie jest mi wcale tak ladnie.
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 19:01   #772
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Jak dbacie o włosy zniszczone prostownicą?

ehh
ja używam prostownicy rok non stop ..

ponieważ moje włosy są beznadziejne a po prostownicy wydają się "ładniejsze"

zamierzam używać teraz WAX ..
mam nadzieje , że odżywi moje włosy ..
włosy mam do łopatek , i niestety wcale nie widzi mi się ich ściąc ..

podłączam się !
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 19:38   #773
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak dbacie o włosy zniszczone prostownicą?

Myślę że też spory wpływ ma to - JAKĄ prostownicą prostujemy włosy...
Ja używam masek (i staram się je dłuższą chwilę trzymać pod czepkiem), tydzień temu zaprzestalam suszyć włosy... stwierdziłam ze to je najbardziej niszczy... Przy prostownicy używam spraju termoochronnego firmy GA.MA
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 19:45   #774
Ecstasy1985
Raczkowanie
 
Avatar Ecstasy1985
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 443
GG do Ecstasy1985
Dot.: Jak dbacie o włosy zniszczone prostownicą?

wax jest super jeśli prostujesz włosy...bardzo je wzmacnia
ja przed prostowaniem używam preparatu w sprayu z serii L'Oreal Matrix. Chroni włosy do 270 stopni. mozna to kupić tylko w salonach kosmetycznych albo na allegro
__________________
Would you die tonight for love?




59 miech!!!!
_________________________ _________________________ ____

Misja w Zambii!! Pomóż!!

Ecstasy1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 20:11   #775
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Jak dbacie o włosy zniszczone prostownicą?

Dziewczyny!

Zupełnie nie znam się na wszelkiego rodzaju odżywkach do włosów, maskach etc. Dlatego bardzo proszę powiedzcie totalnemu laikowi w tej kwestii: o którym WAXie mówicie? Jest opisany na KWC? Czy któraś z Was może podać mi linka? Bo jak wklepałam sobie w wyszukiwarkę, to mi wyskoczyło kilka. Z góry wielkie dzięki!

Pozdrawiam!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 20:11   #776
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Jak dbacie o włosy zniszczone prostownicą?

Cytat:
Napisane przez zielonejabłuszko Pokaż wiadomość
niestety, prostownica skutecznie niszczy włosy, dlatego przed jej uzywaniem trzeba sie porzadnie zastanowic. ja osobiscie bardzo zaluje, ze przez ponad pol roku jej uzywalam, z wlosow nic nie zostalo, a tak naprawde w prostych nie jest mi wcale tak ladnie.

Zgadzam się. Gdy zaczęłam prostować włosy 1,5 roku temu mówiłam sobie, że odżywka i kosmetyk termoochronny w zupełności wystarczą, by włosy się nie zniszczyły. Używałam regularnie a mimo to końcówki moich włosów rozdwajały się okropnie, włosy stały się łamliwe, zaczęły wypadać. Nie prostuję już od miesiąca- półtora i zauważyłam dużą poprawę w stanie włosów Teraz dla odmiany je kręcę Odradzam używania prostownicy
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 20:21   #777
Ecstasy1985
Raczkowanie
 
Avatar Ecstasy1985
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 443
GG do Ecstasy1985
Dot.: Jak dbacie o włosy zniszczone prostownicą?

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!

Zupełnie nie znam się na wszelkiego rodzaju odżywkach do włosów, maskach etc. Dlatego bardzo proszę powiedzcie totalnemu laikowi w tej kwestii: o którym WAXie mówicie? Jest opisany na KWC? Czy któraś z Was może podać mi linka? Bo jak wklepałam sobie w wyszukiwarkę, to mi wyskoczyło kilka. Z góry wielkie dzięki!

Pozdrawiam!
dokładnie to sie nazywa Treathment Wax i jest na KWC, zobacz w moich opiniach...ja nie wiem jak to sie sprawdza dlatego linka nie podam :P
można kupic w aptece
albo wogóle wpisz w google tą nazwe
__________________
Would you die tonight for love?




59 miech!!!!
_________________________ _________________________ ____

Misja w Zambii!! Pomóż!!

Ecstasy1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 20:29   #778
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jak dbacie o włosy zniszczone prostownicą?

A nie słyszałyście może o zabiegach odbudowujących włosy w salonie fryzjerskim? Robiła JUż któraś z Was coś takiego może?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 20:39   #779
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Jak dbacie o włosy zniszczone prostownicą?

Prostownica przede wszystkim wysusza włosy,więc powinno się je mocno nawilżać,tzn używać typowo nawilżających odżywek,masek (np maska Intense Repair L'oreal,Wella Hydro Mask). Dobrze jest też używać kosmetyków wygładzających,które są przeznaczone właśnie do włosów suchych,szorstkich,pusząc ych się-one też nawilżają,oraz na pewno ułatwiają prostowanie,ponieważ włosy są bardziej gładkie(polecam serie Matrix Sleek Look,Fructis wygładzające,Liss Extreme L'oreala)
Dobrze jest też używać czegoś ochronnego przed gorącem prostownicy,szczególnie na końcówki (np jedwab CHI Farouk,serum Zero Frizz,kryształki Alfaparf),a całe włosy dobrze spryskać sprayem do prostownic (np CHI Farouk,spray Matrix Sleek Look) albo na wilgotne włosy nałożyć mleczko (np Hot Liss L'oreal).
Aha i dobrze jest też podcinać jak najczęściej końcówki
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 20:39   #780
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Jak dbacie o włosy zniszczone prostownicą?

ja przestalam prostować, a jak juz prostuje to uzywam Hot Liss L'oreala, chociaz nie jest to zadna rewelacja. jak mi fryzjerka prostowala włosy to uzywala czegos firmy Kallos, włosy byly po tym naprawde miekkie i zamierzam to w przyszlosci kupic. a tak to uzywam Dove intensywna pielegnacja szampon+odzywka do splukiwania a pozniej odzywke w sprayu Gliss Kur z olejkami do zniszczonych koncowek. a raz na jakis czas mocną maskę i szampon z Farmony z skrzypem.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.