Najlepsze Prostownice PART II - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-18, 18:44   #1861
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez rumiana Kaśka Pokaż wiadomość
Mam pytanko: czy w Twoim Cerionie płytki przylegają do siebie idealnie po zaciścięciu?
Mam przerwę między nimi na 1-2 mm, może gdybym się uparła, mogłabym dociśnąć do końca. Wkurza mnie to trochę, bo mam wrażenie, że nie prostuję włosów dokładnie, bo wyślizgują mi się z boku cienkie kosmyki niedociśnięte prostownicą... Jeśli w Twojej prostownicy płytki nie stykaja tak jak w mojej, to widocznie tak miało być, a jeśli wszystko u Ciebie OK, to chyba uderzę do sprzedawcy...

Używam do prostowania Biosilka i efektu idealnej gładkości nie ma, chociaż włosy rzeczywiście są proste do następnego mycia i wilgoć ich nie rusza.
Ja mam Remingtona (troche nie najlepsze porownianie) ale w nim tez sie plytki nie stykaja jak sie trzyma na wysokosci plytek. Trzeba zlapac na dole, za plytkami i wtedy plytki idealnie przylegajaMnie nawet wygodniej tam trzymac i przy okazji palcow nie poparze Moze u Ciebie tez tak bedzie, ale mysle ze jesli sprzedawca nie bedzie sprawial problemow to warto wymienic PS: jak nie stosujesz tego jedwabiu to tez wlosy pozostaja proste do nastepnego mycia?

Cytat:
Napisane przez Elisa_Day Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że Tondeo to lepszy pomysł, tylko te niedoróbki.

Dziewczyny,
opiszcie jak to jest z tym wykończeniem w Tondeo albo wklejcie fotki, błagam. Da się jakoś to opiłować?
Ja bym wziela Tondeo (chociaz nie zmuszam bo nie chce byc znowu oskarzona ze oceniam cos czego nigdy nie testowalam). Duzo czytalam o tej prostownicy i jest naprawde chwalona ale mysle ze to juz sama wiesz Jesli plytki sie nie beda stykac to zawsze mozna wymienic mysle ze z tym nie powinno byc problemu. A jesli chodzi o "niedorobki" (masz na mysli niestaranne wykonczenie?) to o tym tez czytalam ale to raczej w zaden sposob nie wplywa na jakosc prosotowania. W kazdej prostownicy jest jakas wada (w mojej jest ich nawet za duzo) ale mysle ze nigdy nie znajdzie sie "cud prostownicy", ktora bedzie kazdemu pasowac
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 19:39   #1862
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

hej dziewczyny, właśnie przymierzam się do kupna nowej prostownicy. zdecydowałam się na firmę Babyliss seria Pro. mam dwie na oku. jak myślicie, która będzie po prostu "lepsza"?
a. BaByliss PRO Tourmaline 24mm
b. BABYLISS PRO NEW TECH 35mm
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 19:49   #1863
rumiana Kaśka
Raczkowanie
 
Avatar rumiana Kaśka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 79
GG do rumiana Kaśka
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dzięki za radę, będę je cisnąć zobaczymy jak będzie. W sumie to nie jest gigantyczny defekt, po prostu myślę, że troszkę utrudnia prostowanie.


Z jedwabiem czy bez- są tak samo proste. Stosuję jedwab, bo mam nadzieję, że chociaż trochę ochroni włosy przed zniszczeniem. Tak profilaktycznie. Myślę też, że od takich "ochraniaczy" i środków do stylizacji zależy połysk. Bo co mi po prostych, ale matowych włosach? W tym przypadku wiele osób chwali sobie Biosilk, ale ja zamierzam jeszcze trochę poeksperymentować z innymi

Najlepsze jest to, że ostatnio byłam nad morzem. Obok mnie na plaży leżała rodzinka z mnóstwem dzieci, które co chwilę pryskały wodą z wiaderka w stronę moich wyprostowanych włosów. Potem pływałam (bez nurkowania oczywiście) Uwierzcie mi- mam okropne kłaki (grube, nieposłuszne, każdy w inną stronę), ale nie skręciły się dopóki ich całkowicie nie zamoczyłam pod prysznicem. Normalnie cud

Wcześniaj miałam prostownicę Philipsa- bez porównania. Philips w ogóle nie prostował moich włosów. Zawsze myślałam, że fryzjerzy prostują je idealnie tylko dzięki środkom do stylizacji i starannym suszeniu na płaskiej szczotce- a ja nie miałam czasu i ochoty na takie wygłupy. Teraz już wiem, że chodzi o porządną prostownicę

I gdyby tylko się te płytki stykały... eh... ale w sumie chyba sie czepiam szczegółu.
rumiana Kaśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 08:55   #1864
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

ja juz sama nie wiem jaka prostownice wybrac a musze sie z tym spieszyc ;/

teraz pod uwage biore 4 prostownice
Babyliss Pro Tytanową
Prostownica FAROUK CHI 1
FAROUK Prostownica Chi Volumizer Iron
TONDEO CERION ACTIVE

sama nie wiem ciagnie mnie do tego FAROUKA,bo mam cala serie ich kosmetykow,mialam ich prostowanie i moja fryzjerka pracuje glownie na ich serii i sprzetach-jest to swiatowa kobieta,poza tym wierze,ze najmniej niszcza wlosy
chcialam sie jej doradzic(czyt.mojej fryzjerki),ale znowu gdzies w swiat wyjechala.
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 09:22   #1865
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

och chyba juz jedna wyeliminowalam ;/ (ta na ktorej mi najbardziej zalezalo :P)
dostalam odpowiedz od dystrybutora FAROUKA
"prostowanie tym narzedziem wymaga duzej wprawy i jest mozliwe na włosach
krótkich i sredniej długości. CHI volumizing słuzy do robienia loków i fal.
"

tak wiec pozostaje mi

Babyliss Pro Tytanową
Prostownica FAROUK CHI 1
TONDEO CERION ACTIVE(spotkalam sie z samymi pozytywnymi opiniami dotyczace tej prostownicy,ale szukam tej NAJ wiec wole sie jeszcze upewnic )
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 10:05   #1866
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Prostownica Farouk Chi czy Tondeo Active Cerion???

odzwiezam watek,gdyz mam dokladnie taki sam problem

Jak narazie bardziej korci mnie prostownica Farouk CHI(tylko nie wiem do konca ktora jest najlepsza) choc musze wspomniec,ze jedna z wizazanek mnie przestraszyla troche mowiac,ze wiekszosc opini co do prostownic tej firmy jest negatywnychja jak narazie takiej opini jeszcze nie spotkalam,ale w ogole malo wypowiedzi widzialam na jej temat.
nie przekonuje mnie za to prostownica Babyliss Pro-mam z tej serii(turmalin) suszarke za nieziemska cene i nie jestem zadowolona wcale a wcale wqiec zniecheca mnie ta firma
Wracajac do tematu ktora mam wybrac?
I jesli Farouk CHI to ktory model?
(moja fryzjerka ma taka czerwona chyba z serii turbo)
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 11:17   #1867
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

dobra droga eliminacji zdecydowalam sie na FAROUK CHI 1
tylko zastanawiam sie czy jest to na pewno ta sama prostownica co Global Beauty w USA,bo troche roznia sie wygladem,ale mysle,ze to poprostu nieznaczna zmiana-moze jedno zdjecie jest starsze?
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-19, 11:24   #1868
Annn83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 35
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja polecam prostownicę Ga.ma! Jest rewelacyjna! Sunie gładko po włosach, nie ciągnie ich, moje mocno kręcone włosy przeciągam 2 razy przy temperaturze 180 stopni. Nie ma haczyków na bokach tej prostownicy takich jakie są w Tondeo, ponoć te dwie prostownice różnią się tylko ceną, więc polecam Ga.mę
Annn83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 11:42   #1869
lido
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Od tygodnia jestem szczęśliwą ba nawet bardzo szczęśliwą posiadaczką prostownicy : Tondeo z aktywną jonizacją . Żałuję tylko że tak długo zwlekałam z zakupem ! Moje włoski są po niej super proste a miałam z ich wywijaniem się ( zwłaszcza na przodzie uparte kosmyki ani to loki ani proste tylko jakieś fale dunaju )ogromny problem . Teraz raz , dwa i mam proste włoski przez cały dzień , tak więc dziewczyny jeśli nosicie się z zamiarem kupna tej prostownicy to nie zwlekajcie tak długo jak ja szkoda czasu - naprawdę warto
lido jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 14:51   #1870
natualia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sprzed komputera :)
Wiadomości: 53
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez rumiana Kaśka Pokaż wiadomość
Wcześniaj miałam prostownicę Philipsa- bez porównania. Philips w ogóle nie prostował moich włosów. Zawsze myślałam, że fryzjerzy prostują je idealnie tylko dzięki środkom do stylizacji i starannym suszeniu na płaskiej szczotce- a ja nie miałam czasu i ochoty na takie wygłupy. Teraz już wiem, że chodzi o porządną prostownicę
Oh tak, popieram. Miałam Philipsa- klapa. W końcu wysiadła, po 2 latach używania. Jaka ja byłam szczęśliwa, że w końcu się rozwaliła
__________________

natualia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 08:18   #1871
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny pewnie trochę was pomęczę

Otóż planuję zakup prostownicy jak najszybciej, w przyszłym tygodniu. I po poczytaniu tego wątku mam kompletny mętlik w głowie Ale będę walczyć dalej. Mam bardzo dużo włosów. Są zniszczone, kilka lat je rozjaśniałam i prostowałam beznadziejną prostownicą za 40 :/ Cóż, bez komentarza. Teraz postanowiłam moje włoski ratować, przefarbowałam na brąz i niech sobie rosną, dostałam trochę kasy, dlatego chcę nową prostownicę. Włosy się puszą i trochę falują. I chciałabym prostownicę do 200... Włosy mam do ramion, co widać na avie.

Jeśli któraś już teraz ma jakieś typy, to byłoby super. Ja zagłębiam się dalej w wątki (stary i nowy). I jeszcze pytanie-gdzie najlepiej kupić prostownicę?

Pozdrawiam serdecznie!
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-20, 09:50   #1872
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez natualia Pokaż wiadomość
Oh tak, popieram. Miałam Philipsa- klapa. W końcu wysiadła, po 2 latach używania. Jaka ja byłam szczęśliwa, że w końcu się rozwaliła
Trzeba było za okno

Cytat:
Napisane przez aneczka_1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pewnie trochę was pomęczę

Otóż planuję zakup prostownicy jak najszybciej, w przyszłym tygodniu. I po poczytaniu tego wątku mam kompletny mętlik w głowie Ale będę walczyć dalej. Mam bardzo dużo włosów. Są zniszczone, kilka lat je rozjaśniałam i prostowałam beznadziejną prostownicą za 40 :/ Cóż, bez komentarza. Teraz postanowiłam moje włoski ratować, przefarbowałam na brąz i niech sobie rosną, dostałam trochę kasy, dlatego chcę nową prostownicę. Włosy się puszą i trochę falują. I chciałabym prostownicę do 200... Włosy mam do ramion, co widać na avie.

Jeśli któraś już teraz ma jakieś typy, to byłoby super. Ja zagłębiam się dalej w wątki (stary i nowy). I jeszcze pytanie-gdzie najlepiej kupić prostownicę?

Pozdrawiam serdecznie!
Ja to samo przerabialam i jak juz mi sie odechciało czytania to poszlam do Media Marktu obejrzalam prostownice zapisalam sobie modele i ceny (nie bylo ich tak duzo) poszperalam w internecie o nich i wybralam tania i dobra wedlug opini, jednak na moich wlosach nie jest taka najlepsza ale coz:/ Przynajmniej nie placilam za przesylke ale to zadne pocieszenie. W media marktcie, ale nie w kazdym (ja niestety moglam) jest mozliwosc przetestowania "na goraco" prostownicy podobnie jak w Saturnie wiec moze to jakies wyjscie. Zobaczysz jak dziala na Twoich wlosach i czy dlugo pozostaja proste A jak chcesz cos z internetu to najlepsze sa chyba Tondeo i Gama ale sa juz powyzej 200zł. Tańsze sa np. Babylissy (wazne zeby były PRO, w Media M. sa tylko zwykle) jednak wiem ze nie ma co oszczedzac na prostownicy i lepiej dolozyc troche kasy zeby byc zadowolonym i cieszyc sie prostymi wloskami A co do twojego ostatniego pytania to oczywiscie najlepiej kupic w normalnym sklepie ze sprzetem AGD albo specjalistycznym fryzjerskim (ale tam jest naogól drozej) wtedy nie placisz za wysylke i napewno latwiej jest reklamowac. Jesli juz przez internet to najlepiej w sklepach fryzjerskich niz na allegro, chociaz na allegro najtaniej
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 10:00   #1873
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

A czy ktoś kupował na www.**********.pl ?? Z marketami u mnie ciężko bo w czasie wakacji jestem na wsi A remingtony? Tez chyba chwalone?

O kurcze nie wiedzialam, ze nie wolno adresów internetowych podawać. Chodzi mi o sklep internetowy **********.

Szok Nie wolno nazwy podać???
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 10:01   #1874
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

A jesli mowa juz o reklamacjach to chyba musze moja prostownice oddac i powinnam zrobic to juz pierwszego dnia jak ja kupilam ale wtedy bylam zaslepiona moimi prosciutkimi wlosami i zreszta mi to nie przeskadzało (jaka ja glupia) Chodzi o to ze jedna plytka ucieka bardziej w lewo, w zaden sposob to nie przeszkadza w prostowaniu ale zauwazylam ze w pewnym miejscu plytki zaczely sie "mechacic" nie wiem czy to od tego ale wiem ze ta powloka jest trwala i nie schodzi wiec w moicm przypadku to raczje nie mozliwe zwlaszcza ze mam ja dopiero miesiac. Moge isc dopiero teraz wymienic czy mi tego nieuznaja i powiedza ze to z mojej winy tak sie stalo (bo nie sadze zeby uwierzyli ze juz taka kupilam)? Doradzcie co mam robic
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 10:08   #1875
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez aneczka_1984 Pokaż wiadomość
A czy ktoś kupował na www.**********.pl ?? Z marketami u mnie ciężko bo w czasie wakacji jestem na wsi A remingtony? Tez chyba chwalone?

O kurcze nie wiedzialam, ze nie wolno adresów internetowych podawać. Chodzi mi o sklep internetowy **********.

Szok Nie wolno nazwy podać???
Nadal nie wiemy o ktory sklep chodzi Ja mam wlasnie remingtona S2002 kosztuje 109zł w MM (bylam przed wczoraj) I jest taki sobie moze bym byla zadowolona gdyby utrzymywal proste wlosy przez caly dzien a tu lipa Jak wyjde na dwor (obojetnie jaka pogoda) to po jakims czasie mam fale na wlosach moze nie sa znowu az takie duze ale napewno nie wyglaja tak jak po wyprostowaniu
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 10:08   #1876
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Chyba się na remingtona zdecyduję. Nie są drogie a chyba ok? Tylko nie wiem jaki model najlepszy do moich włosów? Suche, puszące, falujące, dużo ich
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 10:11   #1877
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

O kurczę. A remington 5001??
No nie wiem jak zrobić, żeby sklep wyskoczył. Przecież nie chcę reklamowac tylko zapytać o opinię
A na all ktoś kupował i ma złe doświadczenia?
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 14:32   #1878
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

cześć Ja mam dość długie, gęste, puszące się, skręcające na wszystkie strony włosy i już od jakiegoś czasu planuję zakup prostownicy Wybrałam cztery, które najbardziej mi pasują i chciałam prosić o radę, która z nich będzie najlepsza dla mojego typu włosków
No więc tak:
- BABYLISS PRO Tourmaline Pulse 24mm
- BABYLISS PRO NEW TECH 35mm
- EFALOCK FLAT CHAMP
- BRAUN ES2

Szczerze mówiąc to najbardziej pasuje mi ta pierwsza, ale czekam na wasze obiektywnie opinie, pozdrawiam
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 15:37   #1879
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Martulka10000 Pokaż wiadomość
cześć Ja mam dość długie, gęste, puszące się, skręcające na wszystkie strony włosy i już od jakiegoś czasu planuję zakup prostownicy Wybrałam cztery, które najbardziej mi pasują i chciałam prosić o radę, która z nich będzie najlepsza dla mojego typu włosków
No więc tak:
- BABYLISS PRO Tourmaline Pulse 24mm
- BABYLISS PRO NEW TECH 35mm
- EFALOCK FLAT CHAMP
- BRAUN ES2

Szczerze mówiąc to najbardziej pasuje mi ta pierwsza, ale czekam na wasze obiektywnie opinie, pozdrawiam
Mi tez pierwsza najbardziej pasuje Efalock taka srednia firma mi sie wydaje ale to tylko moje zdanie, braun...hmm chyba Doris1981 zastanawiala sie nad nia ale nie jestem pewna czy to ten model W pierwszej czesci tego watku pod koniec jest napisane chyba o jakims braunie i o babyliss new tech ale dla pewnosci przeczytaj tez 3 wczesniejsze strony tej czesci bo wydaje mi sie tutaj tez bylo o obydwoch pisane
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-20, 16:58   #1880
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

dzięki Karla Właściwie to sie już na nią zdecydowałam... Troszkę się tylko boję, czy poradzi sobie z moimi włosami... Na pewno ten model pasuje do mojej długości włosów?
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 20:19   #1881
piernikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Siemka ja zastanawiam sie nadal nad Wahl Cutek albo Babyliss PRO Tourmaline 24mm i nie wiem Mam ciemne suche zniszczone loki. Cutka przetestowalam i podczas wilgoci troszeczke sie powykrecaly i na drugi dzien tez. Ale tylko troche byc moze takie mam juz wlosy. A wiec co radziecie ??
piernikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 20:34   #1882
noncia
Raczkowanie
 
Avatar noncia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 170
Dot.: Którą prostownicę kupiłaś/zamierzasz kupić

BaByliss Pro jestem z niej zadowolona
__________________
noncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 09:13   #1883
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez piernikowa Pokaż wiadomość
Siemka ja zastanawiam sie nadal nad Wahl Cutek albo Babyliss PRO Tourmaline 24mm i nie wiem Mam ciemne suche zniszczone loki. Cutka przetestowalam i podczas wilgoci troszeczke sie powykrecaly i na drugi dzien tez. Ale tylko troche byc moze takie mam juz wlosy. A wiec co radziecie ??
Ja sie nad tą pierwsza w ogóle nie zastanowiłam... Ale skoro ona nie poradziła sobie z twoimi włoskami to może warto zainwestować w tą drugą?
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 13:34   #1884
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Martulka10000 Pokaż wiadomość
dzięki Karla Właściwie to sie już na nią zdecydowałam... Troszkę się tylko boję, czy poradzi sobie z moimi włosami... Na pewno ten model pasuje do mojej długości włosów?
Tak szczerze powiedziawszy to nie mam pojecia nie znam sie na tych szerokosciach bo mysle ze o to Ci chodzi Jak masz dlugie, geste i krecone wlosy (albo falowano-krecone) to mysle ze lepsza by byla szersza 35mm (ale tej juz chyba nie produkuja) albo 60mm. Ale to tylko moje wymysły moge sie mylic i ta 24mm moze okazac sie rownie dobra

Cytat:
Napisane przez piernikowa Pokaż wiadomość
Siemka ja zastanawiam sie nadal nad Wahl Cutek albo Babyliss PRO Tourmaline 24mm i nie wiem Mam ciemne suche zniszczone loki. Cutka przetestowalam i podczas wilgoci troszeczke sie powykrecaly i na drugi dzien tez. Ale tylko troche byc moze takie mam juz wlosy. A wiec co radziecie ??
Wiem ze zapewne i tak nie posluchasz ale moze narazie nie kupuj prostownicy skoro masz zniszczone wlosy Wiem ze trudno zrezygnowac z prosotwnicy ale moze sprobuj przynajmniej na jakis czas W tym czasie zregenerujesz troche wlosy odpowiednimi kosmetykami. To taka moja rada ale sadze ze i tak Cie nie przekonam wiec wracajac do tematu jesli szukasz dobrej prostownicy nie bierz Wahla skoro wlosy sie ponim kreca. Nie bedziesz zadowolona jesli zaraz po wyjsciu na dwor bedziesz miala fale
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 14:17   #1885
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, właśnie przymierzam się do kupna nowej prostownicy. zdecydowałam się na firmę Babyliss seria Pro. mam dwie na oku. jak myślicie, która będzie po prostu "lepsza"?
a. BaByliss PRO Tourmaline 24mm
b. BABYLISS PRO NEW TECH 35mm
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 14:30   #1886
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Temat tych dwoch prostownic i ich porownania byl juz wielokrotnie wałkowany Zajrzyj do pierwszej czesci tego watku, na strony sklepow z tymi prostownicami i porownaj parametry techniczne, dodatkowe funkcje, poczytaj opinie na wizazu, zastanow sie ktora bedzie lepsza dla Twoich wlosow pod wzgledem np. dlugosci, grubosci, podatnosci na wilgoc- w tej kwesti swietna ponoc jest New Tech, itp. To nie takie trudne
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 14:52   #1887
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

okej poszukam
to tylko jedno pytanie - do włosów długości troszkę za łopatki + obecność prostej grzywki do prostowania lepsza będzie 24 mm czy 35 mm?
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 15:03   #1888
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Mysle ze obydwie beda ok wez ta ktora ogolnie bedzie lepsza. Ja mam wlosy na dlugosc takie jak Ty, moja ma 35mm i dobrze sie nia prostuje, grzywke tez bo moja siostra prostuje i nie narzeka Tą 24mm tymbardziej sie wyprostuje zwlaszcza jesli masz cieniowane wlosy
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 15:18   #1889
michalinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

No więc kupiłam - jakiś tydzień temu. Miała być Ga.ma, ale nie znalazłam z regulacją temperatury więc zdecydowałam się na mój pierwszy typ - babyliss pro tourmaline 24mm. No cóż - prostować prostuje. Nawet na moje dość grube włosy nie potrzebuję najwyższej temperatury, ale zawiodłam się jeżeli chodzi o tzw jonizację. Włosy miały być proste, gładkie i błyszczące a są tylko proste (i sztywne jak drut). Może powinnam jeszcze używać jakiegoś nabłyszczającego kosmetyku? Na razie mam tylko odżywkę ochraniającą włosy przed wysoką temperaturą.
michalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 15:45   #1890
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez michalinaa Pokaż wiadomość
No więc kupiłam - jakiś tydzień temu. Miała być Ga.ma, ale nie znalazłam z regulacją temperatury więc zdecydowałam się na mój pierwszy typ - babyliss pro tourmaline 24mm. No cóż - prostować prostuje. Nawet na moje dość grube włosy nie potrzebuję najwyższej temperatury, ale zawiodłam się jeżeli chodzi o tzw jonizację. Włosy miały być proste, gładkie i błyszczące a są tylko proste (i sztywne jak drut). Może powinnam jeszcze używać jakiegoś nabłyszczającego kosmetyku? Na razie mam tylko odżywkę ochraniającą włosy przed wysoką temperaturą.
na allegro kupowałaś tą babyliss? czy w sklepie internetowym?
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.