Paralia czy Rimini? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-24, 09:55   #1
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221

Paralia czy Rimini?


Słyszałam, że oba miasta są bardzo rozrywkowe i nigdy nie śpią. Po tegorocznych wakacjach , które spędziłam w nieco spokojniejszej hiszpańskiej miejscowości Santa Susana chciałabym znów odwiedzić miasto wiecznej zabawy (jak hiszpańskie Lloret de Mar)
I nie wiem - czy lepszym wyborem będzie grecka Paralia czy włoskie Rimini? Proszę Was, drogie wizażanki, które odwiedziły te miasta, które ma lepszy klimat? W którym mieście jest dużo takich imprez na ulicy (nie lubię zamkniętych dyskotek tylko imprezy na wolnym powietrzu, z muzyką taką typową do tańczenia)Wszel kie informacje o którymś z miast są bardzo mile widziane

Dziękuję bardzo za wszelkie sugestie.
__________________

powtarzam angielski i hiszpański

uczę się bezwzrokowego pisania na klawiaturze
powoli przygotowuję się do przeprowadzki

zoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 11:26   #2
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Dot.: Paralia czy Rimini?

Hej Ja wybrałabym Paralię Bardzo mi się tam podobało Kilka lat temu chodziłam codziennie do świetnej knajpki w centrum. Razem z rodzicami zaprzyjaźniliśmy się z tamtejszym kelnerem, który specjalnie dla nas grał na gitarze i kupił nam płytę z grecką muzyką Kelnerka w innej restauracji rozmawiała z moim tatą tak: "kłi kłi noł, łi łont muuu muu" tak więc wydaje mi się że Grecja lepsza Pozdr
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 16:26   #3
mojito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: Paralia czy Rimini?

zdecydowanie odradzam rimini - zbyt popularne wsrod polakow. tez bardziej polecalabym grecje
mojito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 11:29   #4
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Paralia czy Rimini?

grecja!! bylam w paralii 4 miesiace i mogę zapewnić, ze to IDEALNE miejsce dla mlodych ludzi. życie wyglada tak- w dzien plaża w nocy klub i tak codziennie) w klubach kobiety wchodza za darmo i maja jescze gratis drinka , mezczyzni 8 placa euro...super muzyka, polecam szczegolnie klub Gold-99% klubu stanowia Grecy wnetrze i klimat tam jest imponujacy... wracam tam w czerwcu )
__________________
PUDER MINERALNY LOREAL,KAMIWAZA,plastry wyszczup,matrix,biala perla,art deco https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=296552
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 11:50   #5
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Paralia czy Rimini?

o matko ja się cięzko zakochałam w Rimini. byłam tam juz kilka razy. to fakt, ze tam jest mnóstwo turystów, ale jest tam tak pięknie... a do tego rózne atrakcje, które znajdują się dookoła... polecam rimini
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 19:33   #6
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Paralia czy Rimini?

Jeszcze muszę się zastanowić... bardziej ciągnie mnie do Włoch(zawsze chciałam zobaczyć Rzym), choć Rimini to trochę duże miasto i są tam prywatne plaże. Z drugiej strony Paralia bardziej przypomina mi Lloret, które bardzo przypadło mi do gustu. No nie wiem mam jeszcze trochę czasu...

Cdz - czy w Rimini są imprezy na wolnym powietrzu? tzn. jakieś takie imprezy przy hotelach z muzyką na żywo?
zoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 20:09   #7
Mmmartuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 114
Dot.: Paralia czy Rimini?

byłąm w tym roku w Rimini i powiem Ci ze zakochałąm sie w nim pomijając tych cudnych Włochów hehe samo miast ogromne, typoowo turystyczne ,są imprezy na plaży w nocy i przy hotelach gra muzyka również z dyskotek polecam Altromondo! i jesli lubisz towarzystwo murzynow -Carnaby w tym roku planuje Lloret de Mar lub znowu Rimini (to drugie pewnie wygra)
Mmmartuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 20:15   #8
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Paralia czy Rimini?

Ja też już podjęłam decyzję i jadę do Rimini
Mam pewność, ze będzie się gdzie zabawić...
Paralia mnie też fascynuje, ale wygrało państwo - Włochy.
Do Paralii za rok

Może do zobaczenia Mmartuś
zoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 13:54   #9
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Paralia czy Rimini?

Cytat:
Napisane przez mojito Pokaż wiadomość
zdecydowanie odradzam rimini - zbyt popularne wsrod polakow. tez bardziej polecalabym grecje
hm....?
Dwa lata temu byłam w rimini, rok temu w Paralii...

To własnie Paralia i pobliskie Olimpic beach słynie z popularnosci polaków... na kazdym kroku słychac polski język...



Jesli miałabym wybierac... to szczerze cięzko by mi było.
Tak naprawde aniw jednym aniw drugim mieście nie odczuje prawdziwej kultury tego państwa.

ale podsumowując:

Grecja:
+tanio !!!
+na obrzeżach jest sporo ciekawych, jeszcze niezagospodawnych plaż...
w samym centrum paralii plaże sa brzydkie, tzn. wąskie, a ludzie porozkładani sa jak śledzie... o wiele ładniejsze sa obrzeża... (w strone cocusa)
+generalnie meijscowosc niewielka... ale niczego niue brakuje... pełno klubów i dyskotek, kawiarni i pubów. Miejscowośc natawiona typowo na imprezowanie.
+ludzie bardzo sympatyczni (oczywiscie głównie chodzi o facetów ), z wieloma mozna naprawde ciekawie porozmawiac... (aczkolwiek trzeba umieć rozróznic greka od albańczyka, który potrafi iśc ulica, klepnąc kobiete w tyłek i zasmiac jej sie w twarz :/)
+czysta woda
+okoliczne wyspy sa pooprostu cudowne...... RAJ NA ZIEMI. lazurowa woda, złocisty piasek z błyszczacym 'brokatem', góry, skłay...
bardzo popularna jest wyspa sciatos (bardzo polecam), a te dalsze sa ponoć jeszcze piękneijsze...


-pełno albańczyków
-od końca września pogoda bywa już zmienna (chodzi o ląd... na wyspach słonce jest non stop).


Włochy:
+duże miasto... sporo rzeczy do zobaczenia (np. dzielnica, przedwojennych willi, zamieszkała przez bogaczy i gwiazdy, mała starówka)
+szerokie plaże, wszystko zagospodarowane
+ciekawe kkluby, puby, kawiarnie
+fajny jest targ na starówce, praktycznie codziennie sie cos dzieje, np. w którys dzien miesiaca (akurat na to trafiłam) jest targ dzieciecy... tjh. dzieci zabieraja swoje zabawki, ubranka itd i sprzedaja lub wymieniaja.. fajnie to wyglada... o 24 targ pełen brzdąców
+ludzie z wieeeeeelu państw
+nie mozna ominąć wycieczki do Mirabilandii - cos wspaniałego!!!! cały dzien czułam sie jak małe dziecko niezapomniane...mm...
+polecam tez Wenecje.
+fajny porcik tam maja

-nachalnośc Włochów (choc z drugiej strony kazda z nas wraca dowartościowana :P)
-duze miasto jest czesto problemem z dotarciem w wiele miejsc... trzeba sie poruszac komunikacja miejska, lub wypozyczac pojazd
-ceny nie sa powalajace...



powiem tam... tu i tu było fajnie, choc sa to całkiem rózne miejsca.
gdybym miała ponownie wybierac.... chyba jednak zdecydowałabym sie na Grecje.

w tym roku jednak jade po raz kolejny do ukochanej Hiszpanii
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 13:57   #10
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Paralia czy Rimini?

a jeszcze dodam, ze jak sie dobrze zakrecisz to w cenie ** hotelu w Riminii znajdziesz **** w Paralii
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 15:06   #11
Mmmartuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 114
Dot.: Paralia czy Rimini?

co to hotelu to zgadzam się ale... przecież w hotelu tylko śpisz w sumie (albo i nie ) caly dzien plaza, wycieczki (tez polecam Mirabilandie i Katuna oraz windy) i wenecje , a wieczorem idziesz na dyskoteke i wracasz nad ranem spisz ze 3 godizny i dalej wio! co do nachalnosci Wlochow to zgadam sie trzeba uwazac (chyba ze jedziesz na prawo i lewo w co watpie aczkolwiek na obozach sie czesto zdarza ;P wiec co do hotelu to mnie to nie przekonuje! w Rimini bede na pewno za rok :0 POSTANOWIONE! ;D
Mmmartuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 16:48   #12
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Paralia czy Rimini?

Olya - dziękuję Ci bardzo za obiektywizm i za wyczerpującą odpowiedź... No właśnie ciężki wybór Do Paralii na pewno pojadę za rok, bo też mi się bardzo podoba, poza tym lubię mniejsze miasta, ale nie "dziury" Co do Albańczyków w Paralii - to tak jak z Turkami w Lloret de Mar... Uśmiechniesz się do nich, a oni już myślą, że masz ochotę na seks i chamsko podrywają...

Ja też kocham Hiszpanię - uważam, że to najpiękniejsze miejsce na ziemi, Hiszpanie są bardzo sympatyczni i zawsze pomocni cieszą się ze wszystkiego, kocham tą ich radość życia Aha i życze Ci super wakacji w Hiszpanii, zostawiłam tam kawał serducha

Mmartuś - ja też nie siedzę godzinami w hotelu - właściwie to tylko tam śpię i kąpię się. To są w końcu wakacje, nie wyobrażam sobie, żeby dłużej siedzieć w hotelu... (mam znajomych, którzy najchętniej jeżdżą do Egiptu, kupują wczasy all inclusive i cały urlop wygrzewają się przy basenie - taka forma rozrywki zdecydowanie odpada, ale to oczywiście kwestia gustu)
Zazwyczaj śpię na plaży , żeby nie tracić pięknej nocy i imprezować

A Włosi naprawdę są aż tak nachalni... ? Słyszałam, że blondynki są w cenie a ja szatynka nie mam się czego obawiać
zoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 05:26   #13
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Paralia czy Rimini?

szczerze... mam prawie czarne włosy i nie mogłam sie odpedzic od wypacykowanych jak laleczki włochów...

chyba nie ma reguły, aczkolwiek faktycznie blondynek jest tam mniej (tych rodzimych... bo przyjezdne nadrabiaja ).

tak mi sie wydaje, ze nawet te baaaaardzo przecietne dziewczyny maja tam powodzenie. taka ich mętalnosc, ze "wyseksili" by wszystko co sie rusza...

no cóż...
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 06:46   #14
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Paralia czy Rimini?

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
szczerze... mam prawie czarne włosy i nie mogłam sie odpedzic od wypacykowanych jak laleczki włochów...

chyba nie ma reguły, aczkolwiek faktycznie blondynek jest tam mniej (tych rodzimych... bo przyjezdne nadrabiaja ).

tak mi sie wydaje, ze nawet te baaaaardzo przecietne dziewczyny maja tam powodzenie. taka ich mętalnosc, ze "wyseksili" by wszystko co sie rusza...

no cóż...
Padłam z tego
Wiesz. słyszałam, że mają temperament, ale że aż taki...
Wcześnie wstajesz
zoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 00:21   #15
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Paralia czy Rimini?

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
taka ich mętalnosc, ze "wyseksili" by wszystko co sie rusza...
to rowniez tyczy sie boskich Grekow
__________________
PUDER MINERALNY LOREAL,KAMIWAZA,plastry wyszczup,matrix,biala perla,art deco https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=296552
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 21:24   #16
Mmmartuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 114
Dot.: Paralia czy Rimini?

Cytat:
Napisane przez zoya Pokaż wiadomość
Olya - dziękuję Ci bardzo za obiektywizm i za wyczerpującą odpowiedź... No właśnie ciężki wybór Do Paralii na pewno pojadę za rok, bo też mi się bardzo podoba, poza tym lubię mniejsze miasta, ale nie "dziury" Co do Albańczyków w Paralii - to tak jak z Turkami w Lloret de Mar... Uśmiechniesz się do nich, a oni już myślą, że masz ochotę na seks i chamsko podrywają...

Ja też kocham Hiszpanię - uważam, że to najpiękniejsze miejsce na ziemi, Hiszpanie są bardzo sympatyczni i zawsze pomocni cieszą się ze wszystkiego, kocham tą ich radość życia Aha i życze Ci super wakacji w Hiszpanii, zostawiłam tam kawał serducha

Mmartuś - ja też nie siedzę godzinami w hotelu - właściwie to tylko tam śpię i kąpię się. To są w końcu wakacje, nie wyobrażam sobie, żeby dłużej siedzieć w hotelu... (mam znajomych, którzy najchętniej jeżdżą do Egiptu, kupują wczasy all inclusive i cały urlop wygrzewają się przy basenie - taka forma rozrywki zdecydowanie odpada, ale tooczywiście kwestia gustu)
Zazwyczaj śpię na plaży , żeby nie tracić pięknej nocy i imprezować

A Włosi naprawdę są aż tak nachalni... ? Słyszałam, że blondynki są w cenie a ja szatynka nie mam się czego obawiać

Mmmartuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 15:29   #17
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Paralia czy Rimini?

Z Włoch to polecam Rimini i Grado (z własnego doświadczenia). Rewelacja, pod kątem i rozrywki i klimatu. Grado jest bardziej romantyczne i spokojne, Rimini to wieczna impreza Ale i tam znaleźć można także ciche i romantyczne miejsca
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 15:52   #18
Angi76
Zakorzenienie
 
Avatar Angi76
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 585
Dot.: Paralia czy Rimini?

Byłam na wakacjach w Rimini matko ale tam jest super ! faktycznie tam dzień się nie kończy dyskoteki, karaoke noo wszystko a na dodatek plaża i Adriatyk bosko
__________________
...
Angi76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 11:21   #19
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Paralia czy Rimini?

z nudow zrobilam filmik z pobyt w Paralii jesli chcesz to zobacz jak to wyglada
http://www.youtube.com/watch?v=ZK4U5rFrCes
__________________
PUDER MINERALNY LOREAL,KAMIWAZA,plastry wyszczup,matrix,biala perla,art deco https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=296552
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 11:36   #20
Gusia1412
Raczkowanie
 
Avatar Gusia1412
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
Dot.: Paralia czy Rimini?

Hej
Ja w prawdzie w Rimini nie byłam ale zwiedziłam wiele innych włoskich miast a w Grecji byłam 4 razy z czego 3 to właśnie Paralia Generalnie uwielbiam obydwa te Państwa ale jeśli chodzi o wybór jaki postawiłaś to PARALIA bez wątpienia, Rimini zbyt popularne i chyba za bardzo już "spolszczone" :P Ponadto jeśli chodzi o Grecję to zwiedzanie Meteorów wywołuję tyle emocji, że mogłabym tam jeździć i jeździć..coś niesamowitego Podobnie zatoka Neapolitańska w Itali..Oj chce wakacje..
Pozdrawiam
Gusia1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 18:52   #21
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Paralia czy Rimini?

Zarezerwowałam już Paralię Do Rimini nie ma za wiele ofert z biur podróży...
Już nie mogę się doczekać
szczesliwa18 fajny filmik
zoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 19:56   #22
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Paralia czy Rimini?

jesli chcesz tanio i bez przykrych niespodzianek to polecam Ci biurro Funclub juz za 900 zl masz pobyt 9-dniowy w paralii, w hotelu z klimatyznacja a keidy ebdziesz? ja bede juz od polowy czerwca do pazdziernika w olimpic beach (kolo paralii)
__________________
PUDER MINERALNY LOREAL,KAMIWAZA,plastry wyszczup,matrix,biala perla,art deco https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=296552
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 20:03   #23
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Paralia czy Rimini?

No właśnie obawiałam się funclubu, przeczytałam kilka niepochlebnych opinii...


Jadę na przełomie lipca i sierpnia, na dwa tygodnie.
do Olympic beach na pewno się wybiorę, bo to tylko 1,5 km, a podobno plaża jest o wiele szersza
zoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 20:21   #24
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Paralia czy Rimini?

ja bylam z funclubem i nie moge do niczego sie przyczepic w paralii czlowiek lezy na czlwoieku, w olimpic jest troszke mniej ludzi i plaza szeroooka a woda o wiele bardziej czystsza w paralii na plazy spotkasz wiele mlodych lduzi, w olimpic jest o wiele spokojnie..ale sa rodzinki z dziecmi ;P ja pracuje w olimpic dlatego tam plazuje, ale zdecydowanie wole paralie bo w olimpic na plazy jest po prostu nudno
__________________
PUDER MINERALNY LOREAL,KAMIWAZA,plastry wyszczup,matrix,biala perla,art deco https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=296552
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 09:23   #25
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Paralia czy Rimini?

Mam jeszcze do Was pytanie, kochane wizażanki - jak drogie jest tam wyżywienie? (w Paralii) Wykupiłam opcję bez jedzenia, ale teraz powoli tego żałuję. Krążą różne opinie i nie wiem czy starczy mi 12 euro/ na dzień (śniadanie i obiadokolacja) Zaznaczam, że mogę żyć na jednym posiłku np. gyros, a resztę dnia jeść owoce...

A może na przełomie lipca i sierpnia jest tak gorąco, że nie będzie mi się chcieć jeść ?
zoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 17:22   #26
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Paralia czy Rimini?

dziewczyny czy ta oferts to jest Paralia ta o ktorej mowicie? http://www.ecotravel.pl/oboz_let/grecja/but_galaxy_01.htm Co o tym myslicie?
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 07:00   #27
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Paralia czy Rimini?

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ta oferts to jest Paralia ta o ktorej mowicie? http://www.ecotravel.pl/oboz_let/grecja/but_galaxy_01.htm Co o tym myslicie?
Hej z tego co widzę, jedziesz do Leptokarii - to też Riwiera Olimpijska Jest podobna do Paralii pod względem rozrywki. Ceny całkiem w porządku, jak na hotel z wyżywieniem
zoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 13:21   #28
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Paralia czy Rimini?

Cytat:
Napisane przez zoya Pokaż wiadomość
Mam jeszcze do Was pytanie, kochane wizażanki - jak drogie jest tam wyżywienie? (w Paralii) Wykupiłam opcję bez jedzenia, ale teraz powoli tego żałuję. Krążą różne opinie i nie wiem czy starczy mi 12 euro/ na dzień (śniadanie i obiadokolacja) Zaznaczam, że mogę żyć na jednym posiłku np. gyros, a resztę dnia jeść owoce...

A może na przełomie lipca i sierpnia jest tak gorąco, że nie będzie mi się chcieć jeść ?
hehe nie masz czego zalowac, ja tez bylam bez opcji wyzywienia i byl to dobry wybor. Ja wydałam tam bardzo malo na jedzenie, bo kompletnie sie nei chcialo..owoce sa tanie i bardzo dobre, a gyros kosztuje 3 euro i spokojnie moze zastapic obiad o jedzenie nie ma co sie martwic, gorzsej z alkoholem;/ ktorey jest drogi wiec radze wziac zapasy ze soba
__________________
PUDER MINERALNY LOREAL,KAMIWAZA,plastry wyszczup,matrix,biala perla,art deco https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=296552
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 14:49   #29
Mimikaa
Raczkowanie
 
Avatar Mimikaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 67
Dot.: Paralia czy Rimini?

Do Rimini wybieram się w tym roku 10 lipca mam nadzieje, że będzie fajnie
Mimikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 13:16   #30
BillieJean
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z doliny
Wiadomości: 767
Dot.: Paralia czy Rimini?

Rimini!
__________________
Just be ... & live

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post21878958
BillieJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.