Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-19, 21:33   #4651
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dzwoniłam do swojego salonu. ściąganie koloru kosztuje ok 200 zł, ale do końca nie wiadomo, bo cena jest zależna od długości i gęstości włosów(mam długie i dość gęste), więc trzeba przyjść i pokazać włosy. poza tym pani powiedziała, że włosy czasami wracają do czarnego(a oni gwarancji nie dają i powiedziała to w taki sposób, że odniosłam wrażenie, że zdarza sie to nagminnie) i po trzeba zrobic pasemka. pasemka, to jest jednak coś czego za nic w świecie nie chcę. jak widać- cała impreza się nie opłaca.

miałam już zamawiac rene blanche, ale naczytałam się postów na ten temat i wynika z nich, że po użyciu:
-włosy są rude albo w ogóle we wszystkich kolorach tęczy,
-niektórym dziewczynom odbarwia również odrosty, mimo że nie powinno,
-farba nałożona po wychodzi inaczej na odrostach, a inaczej na reszcie włosów,
-włosy z czasem ciemnieją i wracaja do czarnego,
-nawet farba w kolorze blond nakładana po dekol. wychodzi czarna.
i co mam teraz zrobić
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 06:02   #4652
natashka8806
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja zrobiłam dekoloryzacje wczoraj i z ciemnych włosów(ciemny brąz, prawie czarny ;p ) wyszedł piękny rudy!!!!!!!!!!! może końcówki ciemny rudy, ale Jestem w 100% usatysfakcjonowana a włosy w ogóle nie zniszczone
__________________
graj i wygrywaj: p u z z . pl Kod zapraszajacego:R3akX8e8Q5m5
natashka8806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 11:40   #4653
LadyFrance
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Moja przygoda z farbowaniem zaczęła się jakiś czas temu, naturalny kolor włosów to ciemny/średni blond.
Nie dawno skusiłam się na szampon koloryzujący z palette jasny brąz. Oczywiście wyszedł bardzo ciemny ale nie narzekałam. Następnie wybrałam czekoladowy brąz, również wyszedł ciemny lecz z czasem schodził i został ładny brąz.
Jednak coś mnie podkusiło powrócić do blondów, stało to się trochę za namową siostry. Więc zdecydowałam się zrobic to przy pomocy farby, razem z mamą wybrałyśmy 10min color palette kolor 1000 jasny blond.
Rzeczywiście rozjaśniło ale tylko odrosty, reszta była brązowa, spróbowałam kolejny raz trzymając dłużej na brązowych lecz to także niewiele pomaga
Z czasem kolor robi się rudawy ale nadal wygląda korzystnie.
Jednak chciałabym odpocząć na jakiś czas od odrostów itd. i tu nasuwa się moje pytanie : czy jeśli użyję dekoloryzatora wrócę do naturalnego koloru włosów?
Zależy mi na zaprzestaniu walki z odrostami stąd to pytanie.
Oraz czy zadziała on również na te brązowe włosy?
LadyFrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 13:13   #4654
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 69
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez natashka8806 Pokaż wiadomość
ja zrobiłam dekoloryzacje wczoraj i z ciemnych włosów(ciemny brąz, prawie czarny ;p ) wyszedł piękny rudy!!!!!!!!!!! może końcówki ciemny rudy, ale Jestem w 100% usatysfakcjonowana a włosy w ogóle nie zniszczone
Jestem ciekawa jak Ci się włosy trzymają. Wnioskuję, że nie kładziesz na nie farby, ciemnieją czy nie?
kasia1433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 13:41   #4655
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez LadyFrance Pokaż wiadomość
Moja przygoda z farbowaniem zaczęła się jakiś czas temu, naturalny kolor włosów to ciemny/średni blond.
Nie dawno skusiłam się na szampon koloryzujący z palette jasny brąz. Oczywiście wyszedł bardzo ciemny ale nie narzekałam. Następnie wybrałam czekoladowy brąz, również wyszedł ciemny lecz z czasem schodził i został ładny brąz.
Jednak coś mnie podkusiło powrócić do blondów, stało to się trochę za namową siostry. Więc zdecydowałam się zrobic to przy pomocy farby, razem z mamą wybrałyśmy 10min color palette kolor 1000 jasny blond.
Rzeczywiście rozjaśniło ale tylko odrosty, reszta była brązowa, spróbowałam kolejny raz trzymając dłużej na brązowych lecz to także niewiele pomaga
Z czasem kolor robi się rudawy ale nadal wygląda korzystnie.
Jednak chciałabym odpocząć na jakiś czas od odrostów itd. i tu nasuwa się moje pytanie : czy jeśli użyję dekoloryzatora wrócę do naturalnego koloru włosów?
Zależy mi na zaprzestaniu walki z odrostami stąd to pytanie.
Oraz czy zadziała on również na te brązowe włosy?
z lektury wątku wynika, że włosy po dekoloryzacji są rude, wiec pewnie nie wrócisz do naturalnego, tylko do czegoś zbliżonego- jak będziesz mieć szczęście. dodatkowo sprawę komplikuje fakt, że używałaś farby rozjaśniającej, więc nie wiadomo jak się dekoloryzator zachowa.
możesz też użyc rozjasniacza, ale nie takiego jak 10 min kolor, bo tym nie da sie włosów rozjaśnić, tylko czegos silnego rozjaśniającego włosy o kilka tonów, np loreal eclair. eclair bardzij niszczy włosy niz dekoloryzator, ale za to nie ma ryzyka, ze włosy ściemnieją
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 19:06   #4656
LadyFrance
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
z lektury wątku wynika, że włosy po dekoloryzacji są rude, wiec pewnie nie wrócisz do naturalnego, tylko do czegoś zbliżonego- jak będziesz mieć szczęście. dodatkowo sprawę komplikuje fakt, że używałaś farby rozjaśniającej, więc nie wiadomo jak się dekoloryzator zachowa.
możesz też użyc rozjasniacza, ale nie takiego jak 10 min kolor, bo tym nie da sie włosów rozjaśnić, tylko czegos silnego rozjaśniającego włosy o kilka tonów, np loreal eclair. eclair bardzij niszczy włosy niz dekoloryzator, ale za to nie ma ryzyka, ze włosy ściemnieją
Dziękuję rapunzel8, jednak boję się że jeśli użyję silniejszego rozjaśniacza wyjdzie mi platynowy blond, a takiego nie chcę. Myślę czy nie wrócić do brązu mniej z tym wsystkim problemów ale to już nie na temat.
LadyFrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 22:52   #4657
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja polecam loreal eclair, to nie jest typowy rozjaśniacz, raczej połączenie dekoloryzatora z rozjaśniaczem. Użyłam go 2 miesiące temu, i dzięki niemu zeszłam z granatowej czerni do blondu. Zaraz po użyciu włosy były jasno rude, ale położyłam farbę loreal excellence 7 i mam średnio-ciemny blond (niestety trochę rudawy). Nie zniszczył mi włosów bardziej niż zwykła farba.
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 22:58   #4658
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez LadyFrance Pokaż wiadomość
Dziękuję rapunzel8, jednak boję się że jeśli użyję silniejszego rozjaśniacza wyjdzie mi platynowy blond, a takiego nie chcę. Myślę czy nie wrócić do brązu mniej z tym wsystkim problemów ale to już nie na temat.
platynowy blond Ci na pewno nie wyjdzie. nie tak łatwo jest rozjaśnic farbowane na ciemny kolor włosy. w trakcie rozjasniania widzisz zresztą jaki jest efekt. jedyny problem z rozjaśniaczem jest taki, że bardzo wysusza i niszczy włosy
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 23:53   #4659
magdappp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 59
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja kiedyś zawsze farbowalam na cimne kolory z odcieniamy borda, póżnie wymyśliłam sobie jakieś pasemka brąz, blond i jakiś ciemny rudy i tak na calej głowie mój pomysl z tą miesznką kolorów) ale fryzjerka w jednych z najdrozszych Poznańskich salonów poszlam bo myślalam, że to napewno wyjdzie!!! i wyszlam jasno ruda w jednolitym kolorze bez śladu pasemek(( więc postanowilam, że sprobuję zostać blond, poszłam do innego fryzjera i zrobiono mi blond raz dwa i bez problemu az za którymś razem trochę mi spalili(( połowę głowy((
Teraz jestem blond mam innego fryzjera i i wszystko jest super a dodatkowo wczoraj zrobilam sobie wygladzanie wlosów bez użycia chemi)) i mam tak gladziutkie jak dziecko)) Ale moja mama ostatnio robiła sobie dekoloryzację tu gdze chodzę a wcześniej każdy mówił, że nie da rady a tu raz dwa i moja mam ma jaśniejsze wlosy) super pewnie że za pierwszym razem końce włosów najjaśniejsze nie są bo tam najwięcej farby ale to już coś) tak czy owak polecam na zniszczone wlosy tym lepie im bardzie zniszczone)) i później można robić co się chce a wlosy będą zdrowe))
magdappp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 10:19   #4660
aza-h
Raczkowanie
 
Avatar aza-h
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 59
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziewczyny, mam problem - dwa dni temu dosyć spontanicznie stwierdziłam, że dosyć już mam mojego kolorku (do połowy długości włosów brązowe odrosty, niżej rudo-brązowy chaos po nieudanych wakacyjnych farbowaniach - 3 razy, z dekoloryzacją do oczo*****j czerwieni w międzyczasie ) Kupiłam więc szampon koloryzujący Palette ciemny brąz. Razem w koleżanką miałyśmy nadzieję że ten odcień ujednolici rude włosy z brązowymi odrostami. Marzył mi się podobny do mojego naturalnego, brązowy kolorek - a po 20min wyszedł po prostu kruczo-czarny jestem załamana, mam bardzo jasną cerę i trudności z opalaniem, więc w czarnych włosach wyglądam jak Marylin Manson. Kolor ma niby zejść po 28 dniach, ale czy to możliwe, skoro tak mocno wgryzł się we włosy że wyszedł aż czarny? Poradźcie mi proszę jak się go najszybciej pozbyć... Dekoloryzacja chyba odpada, pewnie wyszłaby znowu na czerwono a z czerwonym mi jeszcze gorzej Od dwóch dni myje włosy kilka razy dziennie. Jak przyśpieszyć zejście tego smołowatego koloru? Help
__________________
I am mine.
aza-h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 10:33   #4661
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez aza-h Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem - dwa dni temu dosyć spontanicznie stwierdziłam, że dosyć już mam mojego kolorku (do połowy długości włosów brązowe odrosty, niżej rudo-brązowy chaos po nieudanych wakacyjnych farbowaniach - 3 razy, z dekoloryzacją do oczo*****j czerwieni w międzyczasie ) Kupiłam więc szampon koloryzujący Palette ciemny brąz. Razem w koleżanką miałyśmy nadzieję że ten odcień ujednolici rude włosy z brązowymi odrostami. Marzył mi się podobny do mojego naturalnego, brązowy kolorek - a po 20min wyszedł po prostu kruczo-czarny jestem załamana, mam bardzo jasną cerę i trudności z opalaniem, więc w czarnych włosach wyglądam jak Marylin Manson. Kolor ma niby zejść po 28 dniach, ale czy to możliwe, skoro tak mocno wgryzł się we włosy że wyszedł aż czarny? Poradźcie mi proszę jak się go najszybciej pozbyć... Dekoloryzacja chyba odpada, pewnie wyszłaby znowu na czerwono a z czerwonym mi jeszcze gorzej Od dwóch dni myje włosy kilka razy dziennie. Jak przyśpieszyć zejście tego smołowatego koloru? Help


Musze Cie zmartwic. Ja raz w zyciu mialam palette 28 myc ciemny braz oczywiscie wyszedl czarny mam go na glowie jakies 1,5 roku i to sa moje pozostalosci po czerni. reszte mam braz. Naszczescie niedlugo robie dekoloryzacje.

Palette to dobra farba ale dla siwych wlosow wiec musi byc mocna.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 16:18   #4662
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a to moje pasemko
włosy jakieś 4 lata farbowałam na czerń
potem ze 2 lata na brąz lub ciemny brąz
i następnie ostatnim razem na jasny brąz ... oczywiście złapał mi tylko odrosty ok 5-6cm a reszta włosów dostała delikatnej brązowej poświaty ale i tak sa ciemne - farbowałam jakoś 3 m-ce temu
w zeszłym tygodniu robiłam mamie pasemka rozjaśniaczem firmy delia
i postanowiłam zrobić sobie pasemko
wyszło tak jak w załącznikach... daje 2 zdjęcia.. z flashem i bez
kolor wyszedł rudawy
jaśniejszy u góry i ciemniejszy na dole
byłam w sumie zaskoczona że coś mi ściągnął
włosy w sumie nie widze żeby były bardzo zniszczone
są tylko trochę przesuszone

teraz zastanawiam sie czy nie zrobić sobie całych włosów rozjaśniaczem
i potem po 2-3 tyg nie nałożyć farby
ale trochę się boje
do fryzjera nie pójdę bo już raz byłam ... miał mi zrobić pasemka żebym delikatnie przeszła do jaśniejszych włosów..
rezultatem były totalnie zniszczone włosy
i ten uraz nie pozwala mi dawać komukolwiek farbować mi włosów

myślałam też że może by rozjaśnic tylko połowę włosów tzn te pod spodem
a po jakiś 2tych reszte
heh żebym jak sie rozmyślę albo źle pójdzie miała chociaż 1/2 zdrowych (w miarę) włosów
i już sama nie wiem
w załącznikach daje też kolory które mi sie podobają..kilka bo się jeszcze nie zdecydowałam
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 17:13   #4663
magdappp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 59
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

czyli ty nie chcesz mieć blond tylko brąz jasny tak jak na zdjęciu?
jeżeli tak to bajejaz em delikatnie powinna ci rozjeśnić i niezniszczy to włosów wiem bo moja mama wlaśnie taki jasny teraz ma z ciemnego brązu ale robili jej cała dekoloryzacje i nie ma zniszczonych wlosów
magdappp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 18:53   #4664
ania2o5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

no właśnie, mam takie pytanie. Lepiej jest się samej zabrac za koloryzację czy isc do fryzjera? Mam włosy bardzo ciemny brąz, prawie czarny i nie mogę się zdecydowac. Jak widzę po Waszych fotach Wam wychodzi koloryzacja równa i ładna, jedynie na końcach widac pozostałosci farby. I już prawie byłam zdecydowana, ale na szczęście uprzedziła mnie koleżanka. Miała na głowie czerń i chociaż zeszła z tego koloru to nawet po farbowaniu ma go strasznie nierównomiernie rozłożony. ; | Takie niby ładny brąz, ale są też spore prawie, że czarne plamy - nie na końcówkach. Myślicie, że to efekt źle przeprowadzonej koloryzacji? ;> ;p
Zaznaczam, że była ona u fryzjera.
__________________
gubię kilogramy: 7 kg down! .

zdrowemu odżywianiu mówię tak.

szpagat zrobię i koniec!
ania2o5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 19:21   #4665
magdappp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 59
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mi się wydaje, że dekoloryzacja byla dobrze zrobiona tle co szukalam i dowiadywalam się dla swojej mamy to jest to normalne, ze z wlosów na końcach najgozej schodzi a najlepiej z odrostu tu jest najmniej farby więc te różne odcienie to nie błąd fryzjera tylko tej osoby która używa dziwnych farb Joanna jest nie do zdarcia prawie Moja mama naszczęście miała krutkie wlosy więc nie miala jakiś różnic ale na logikę to jak decydujesz się na dekoloryzację to musisz się z tym liczyć, chyba, że zrobisz baleyage i stopniowo po 2 tony co 4 tygodnie i w tedy najbardzier równomiernie. Ale modne są takie różne odcienie na włosach, ładnie to wygląda jak kilka kolorów z tej samej barwy ma różne odcienie to tak jqkby od słońca są rózne barwy. Mi to się podoba nawet) najgozej jak fryzjer za bardzo rozjaśni i włosy będą super extra zniszczone
magdappp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:19   #4666
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez magdappp Pokaż wiadomość
czyli ty nie chcesz mieć blond tylko brąz jasny tak jak na zdjęciu?
jeżeli tak to bajejaz em delikatnie powinna ci rozjeśnić i niezniszczy to włosów wiem bo moja mama wlaśnie taki jasny teraz ma z ciemnego brązu ale robili jej cała dekoloryzacje i nie ma zniszczonych wlosów
dokładnie tak
trudno określić ten kolor
bo ani to taki typowy jasny brąz (wszystkie pod tą nazwą na opakowaniu wydają mis ię zbyt ciemne) ani blond
hmm
tylko nie wiem jaką farbę bym musiała położyć potem
myślałam o ciemnym blondzie ale tyle się nasłuchałam że wychodził niektórym strasznie ciemny że już nie wiem
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:37   #4667
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Jako przyszla fryzjerka powiem iz nie moge doczekac sie wlasnej dekoloryzacji. Bedzie robiona na praktykach pod okiem mojej Fryzjerki. Mialam juz jedna probe zejscia do blondu i zaluje sie sie poddalam mialam balejaz b.gesty na wlosach czarnych fabowanych paleta.wlosy sie pieknie rozjasnily(rozjasniaczem) do zlotego blondu jednakze podusilo mnie i znow pomalowalam wlosy na braz ktory z czasem zrobil sie czarny. No cos teraz juz mam sprany kolor i dbam o nie do czasu dekoloryzacji. Jesli ma sie w miare zdrowe wlosy to po takim zabiegu nie powinny byc jakos bradzo zniszczone. mam cienkie wlosy i po rozjasnieniu nie odczulam jakies wielkiej roznicy co do stanu moich wlosow ale wiadomo trzeba dbac o takie wloski. Nie katowac prostownica i przede wszystkim ODZYWIAC i ODZYWIAC!


Moja fryzjerka powiedziala ze wszystkie dekoloryzacje jakie robila zawsze konczyly sie dobrze bez zniszczonych wloskow i z upragnionym kolorem. Nie moge sie doczekac co mi wyjdzie.


Wszystko zalezy od tego jak wlosy sie rozjasniaja , moje np sa bardzo podatne na tego typu zabiegi.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:46   #4668
magdappp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 59
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

poprostu nalezy wziąć pod uwagę, na jakim kolorze się kładzie,
bo kolor pokazany na farbie jest pokazany jak będzie wyglądać na naturalnych włosach o tej samej tonacji. Ale fryzjer powinien dobrze wiedzieć widząc nasz kolor jaki dana farba z kolorem da odcień końcowy. Ja już się nauczyłam, ze na blondzie każdy kolor jest jaśniejszy i umiem wspolnie z fryzjerką dodać trochę innego koloru aby zbić zbyt ciepły odcień mój kolor jest na zdjęciu
magdappp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:50   #4669
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez magdappp Pokaż wiadomość
poprostu nalezy wziąć pod uwagę, na jakim kolorze się kładzie,
bo kolor pokazany na farbie jest pokazany jak będzie wyglądać na naturalnych włosach o tej samej tonacji. Ale fryzjer powinien dobrze wiedzieć widząc nasz kolor jaki dana farba z kolorem da odcień końcowy. Ja już się nauczyłam, ze na blondzie każdy kolor jest jaśniejszy i umiem wspolnie z fryzjerką dodać trochę innego koloru aby zbić zbyt ciepły odcień mój kolor jest na zdjęciu


Jaki mialas wczesniej kolor?Schodzialas z czerni???


PIekny
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 23:50   #4670
magdappp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 59
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja na początku mialam oberzyna, dzika śliwka ciemne fioletowo-bordowe)
z koloru schodzilam baleyagem ble ble bel)))))) jakoś tak))
magdappp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 00:32   #4671
juanitaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Question Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cześć dziewczyny,chcę się zdecydować na dekoloryzaję włosów.Przez jakiś czas farbowałam włosy na ciemny brąz, pozniej długo używałam szamponów do 28myć, ale i tak moje włosy przypominają kolor czarny.Całe życie mam ciemne włosy(z natury-kasztan) i już nie mogę patrzeć w lustro, chcę jakiejś zmiany. Postanowiłam, że będzie to kolor rudy, ognisty(chciałabym kolor taki jaki ma Katarzyna Zielińska). Czy możecie polecić mi jakiś dobry dekoloryzator???Bo ja się kompletnie nie znam...a chce dekoloryzajcję zrobić sama w domupozdrawiam wszystkich
juanitaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 12:56   #4672
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

moim zdaniem do takiej rudosci to akurat nie problem. Po dekoloryzacji praktycznie kazdej dziewczynie wychodzil wsciekly rudy na to polozyc wsiekla farbe i powinno wyjsc

Gorzej maja te co chca blond min. ja
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 13:05   #4673
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 69
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez ania2o5 Pokaż wiadomość
no właśnie, mam takie pytanie. Lepiej jest się samej zabrac za koloryzację czy isc do fryzjera? Mam włosy bardzo ciemny brąz, prawie czarny i nie mogę się zdecydowac. Jak widzę po Waszych fotach Wam wychodzi koloryzacja równa i ładna, jedynie na końcach widac pozostałosci farby. I już prawie byłam zdecydowana, ale na szczęście uprzedziła mnie koleżanka. Miała na głowie czerń i chociaż zeszła z tego koloru to nawet po farbowaniu ma go strasznie nierównomiernie rozłożony. ; | Takie niby ładny brąz, ale są też spore prawie, że czarne plamy - nie na końcówkach. Myślicie, że to efekt źle przeprowadzonej koloryzacji? ;> ;p
Zaznaczam, że była ona u fryzjera.
Nie wiem czego to jest efekt, ale moim zdaniem nie ma sensu przeprowadzać dekoloryzacji u fryzjera i wydać dwa albo trzy razy tyle. Po lekturze wątku doszłam do wniosku, że czy ta robiona w domu czy od fryzjera niczym się nie różnią, choć jesli już jakieś żale ktoś wylewał, to na fryzjerów. Bo cóż to za filozofia, masz preparat, mieszasz składniki i kładziesz na włosy, nie trzeba tu stosować żadnych tajemniczych proporcji i mieszanek, byleby równo położyć. Ja co prawda jestem średnio zadowolona z efektu, bo położyłam zbyt ciemną farbę, ale suma sumarum włosy są jaśniejsze i jestem zadowolona lepiej mi w takim kolorze, twarz wygląda delikatniej niż w ciemnych brązach, już nie wrócę do tego koloru
kasia1433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:51   #4674
ania2o5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Tak chyba też tak zrobię, mniej wydam i pewnie lepiej wyjdzie, patrząc na efekty fryzjerskie. Tylko nie jestem pewna, czy mogę to zrobic sama, bo mam włosy jakieś 60 cm długości, w dodatku odrobinę przesuszone. ; |
__________________
gubię kilogramy: 7 kg down! .

zdrowemu odżywianiu mówię tak.

szpagat zrobię i koniec!
ania2o5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:58   #4675
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez ania2o5 Pokaż wiadomość
Tak chyba też tak zrobię, mniej wydam i pewnie lepiej wyjdzie, patrząc na efekty fryzjerskie. Tylko nie jestem pewna, czy mogę to zrobic sama, bo mam włosy jakieś 60 cm długości, w dodatku odrobinę przesuszone. ; |

jak sa przesuszone istnieje ryzyko ze moglyby sie wykruszyc :-/
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 17:01   #4676
IblackgirlI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hej mam problem naturalne wlosy mam blond od jakis 4,5 lat farbuje je na czarno znudzil mi sie ten kolor i chce miec jasne blond mam wlosy prawie do ramion nie sa zniszczone mimo tylu lat farbowania chcialabym sie dowiedziec co najlepiej zrobic bo myslalam o nalozeniu rozjasniacza a potem farby jasny blond albo po rozjansieniu zrobieniu szarej plukanki doradzcie mi z gory dzieki
IblackgirlI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 17:22   #4677
malaxdd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 170
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez IblackgirlI Pokaż wiadomość
hej mam problem naturalne wlosy mam blond od jakis 4,5 lat farbuje je na czarno znudzil mi sie ten kolor i chce miec jasne blond mam wlosy prawie do ramion nie sa zniszczone mimo tylu lat farbowania chcialabym sie dowiedziec co najlepiej zrobic bo myslalam o nalozeniu rozjasniacza a potem farby jasny blond albo po rozjansieniu zrobieniu szarej plukanki doradzcie mi z gory dzieki
Hej
również mam włosy farbowane na czarno od paru lat;p tak samo chcę zrobić sobie blond. Byłam dziś u fryzjerki, aby mi doradziła, gdyż próbowałam już z rozjaśniaczami, i włosy w efekcie miałam rude ;< powiedziałam fryzjerce, że chcę rozjaśnić włosy bez tej fazy rudego. Doradziła mi , nałożenie na włosy henny francuskiej mocnej. Powiedziała, że jest to mocniejsze niż farba i nie będę miała rudych włosów. Umówiłam się z Nią już na jutro i będzie mi to robiła ;p
__________________
Chcę być sobą, wredną dziwką w sukni od Prady,
którą każda chciałaby być, którą każdy chciałby mieć



uwielbiam być psychiczną masochistką. to smakuje jak czekolada
malaxdd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 18:10   #4678
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

malaxdd to zrob zdj wloskow przed i po
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 18:18   #4679
IblackgirlI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a nie wiesz ile taka henna moze kosztowac i czy ja sie naklada na czarne wlosy czy takie po rozjasniaczu ? mi akurat rude wlosy nie przeszkadzaja a bardzo ci sie zniszczyly i jaki mialas rozjasniacz ?
IblackgirlI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 18:54   #4680
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

zdecydowałam się na rozjaśnianie Renee Blanche, oprócz tego zestawu co powinnam kupić? wode utlenioną, czepek? zamówić jeden zestaw czy dwa? wiem, że odpowiedzi się pojawiały ale może ktoś odpowiedzieć szybko, krótko i na temat?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.