Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-28, 07:51   #2731
hedda
Raczkowanie
 
Avatar hedda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 281
Dot.: Z ciemnych do ukochanego blondu

Miałam bardzo podobny problem (bardzo ciemny brązowy kolor włosów po lorealu) i w swojej bezdennej naiwności kupiłam ultrarozjaśniajacy kasztan . Nic nie rozjaśnił oprócz odrostów i wyglądałam TRAGICZNIE . Poszłam do fryzjerki i powiedziala,że najlepszym rozwiązaniem w takich przypadkach jest wychodzenie pasemkami. Machnęła mi pare , rozjaśniła przez to trochę twarz i za 2 tyg idę na kolejne.
__________________
Jestem mojego życia punktem zapalnym
hedda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 06:31   #2732
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Z ciemnych do ukochanego blondu

Cytat:
Napisane przez hedda Pokaż wiadomość
Miałam bardzo podobny problem (bardzo ciemny brązowy kolor włosów po lorealu) i w swojej bezdennej naiwności kupiłam ultrarozjaśniajacy kasztan . Nic nie rozjaśnił oprócz odrostów i wyglądałam TRAGICZNIE . Poszłam do fryzjerki i powiedziala,że najlepszym rozwiązaniem w takich przypadkach jest wychodzenie pasemkami. Machnęła mi pare , rozjaśniła przez to trochę twarz i za 2 tyg idę na kolejne.
A jaki kolor pasemek wyszedł?Zimny blondzik czy żólte?
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 07:15   #2733
hedda
Raczkowanie
 
Avatar hedda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 281
Dot.: Z ciemnych do ukochanego blondu

Wklejam fotki zaraz po wizycie, były raczej żółte ale potraktowałam to po paru dniach płukanką i już nabierają pożadanego koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg umamy 270.jpg (54,0 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg umamy 286wiz.jpg (69,8 KB, 145 załadowań)
__________________
Jestem mojego życia punktem zapalnym
hedda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 08:46   #2734
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Z ciemnych do ukochanego blondu

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedzi!
Chce je rozjsaśnić tak aby były jak najmniej zniszczone, w oko wpadł mi miodowy blond ( z rudym refleksem)
Czy taki uda mi się uzyskać???
Miałam ten kolr na włosach jest bardzo ładny, zwłaszcza po 3 myciach był idealny, ale ja go położyłam jak kolor wyszedł mi u fryzjera za jasny. Podobał mi się kolor, zresztą nie tylko mi, cześto dziewczyny pytały jaka to farba
Ale w przypadku Twoim nic z tego nie wyjdzie, bo na ciemnych nie będziesz miała efektu, zresztą tam jest wyraźnie podane jaki kolor wyjściowy może być aby był efekt taki jak na zdjęciu

Cytat:
Napisane przez hedda Pokaż wiadomość
Miałam bardzo podobny problem (bardzo ciemny brązowy kolor włosów po lorealu) i w swojej bezdennej naiwności kupiłam ultrarozjaśniajacy kasztan . Nic nie rozjaśnił oprócz odrostów i wyglądałam TRAGICZNIE . Poszłam do fryzjerki i powiedziala,że najlepszym rozwiązaniem w takich przypadkach jest wychodzenie pasemkami. Machnęła mi pare , rozjaśniła przez to trochę twarz i za 2 tyg idę na kolejne.
Ja byłam w sobotę na pasemkach właśnie........
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 14:10   #2735
antymezis
Raczkowanie
 
Avatar antymezis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 88
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja właśnie czekam na elgon - fryzjerka nałożywszy mi na łeb mieszankę: jasny brąz z brązem stworzyła ciemny brąz, niemalże czerń. Tak więc przybywszy do przybytku c. blondynką ( nie do końca naturalną, ale ... hm byłam blisko), wyszłam brunetką. Czekam właśnie na elgon i hm, przejrzałam wiele wątków dotyczących tegoż produktu i mam zapytanie, mianowicie: czy mogę nałożyć pózniej (jeżeli zadziała) jakiś sklepowy rozjaśniacz typu loreal, a następnie farbę??? Jeżeli tak, to który konkretnie xD? Nie chcę być znowu mrooocznaa. (Czarna byłam półtora roku temu, walczyłam z kolorem długo i raczej nie ma opcji, żeby zostały mi pozostałości czarnej farby, bo włosy mam raczej krótkie, do szyi mniej więcej)
antymezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 15:13   #2736
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Z ciemnych do ukochanego blondu

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Miałam ten kolr na włosach jest bardzo ładny, zwłaszcza po 3 myciach był idealny, ale ja go położyłam jak kolor wyszedł mi u fryzjera za jasny. Podobał mi się kolor, zresztą nie tylko mi, cześto dziewczyny pytały jaka to farba
Ale w przypadku Twoim nic z tego nie wyjdzie, bo na ciemnych nie będziesz miała efektu, zresztą tam jest wyraźnie podane jaki kolor wyjściowy może być aby był efekt taki jak na zdjęciu



Ja byłam w sobotę na pasemkach właśnie........
Niestety po płukankach moje włosy zazwyczaj( na blondzie oczywiscie) były szare a potem szaro fioletowe...
Wolałabym aby pasemka wyszły białe..
Czy to prawda że ciemne włosy spłukują się szamponem przeciw łupieżowym>
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 11:31   #2737
kati27l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Z czarnego na blond

Witam dziewczyn.2 dzien szukam watku z problemem jaki mam i nie znalazla,wiec napisze tuWIEC TAK:
Natutalne wloski mam bardzo ciemny brąz,na nich zrobione blond pasemka,lekko zoltawe ale nadrabiam plukanka srerna.Teraz chcialabym miec wloski w jednolitym kolorku np.ciemny bląd,lub sos podobnego.i nnie wiem jakie kroki teraz podjac...czy nalozyc na calosc najpierw rozjasniacz-inaczej mi sie rozjasnia pasemka inaczej blad i nalozyc farbe w kolorze jaki chce-bedzie w roznych odcieniach napewno...czy jak mam to zrobic?moze od razu farbe?nie wiem!!!
kati27l jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 13:15   #2738
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Z ciemnych do ukochanego blondu

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Niestety po płukankach moje włosy zazwyczaj( na blondzie oczywiscie) były szare a potem szaro fioletowe...
Wolałabym aby pasemka wyszły białe..
Czy to prawda że ciemne włosy spłukują się szamponem przeciw łupieżowym>
A mi wyszły białe a wolałabym je ocieplić, żeby były żółte, rude ??? Macie pomysł jak to uzyskać....Teraz mam taki efekt, że włosy są koloru zimnego, szare z pasemkami platynowymi, nie bardzo to wygląda chociaż nawet mi ładnie Tylko głupio się czuję w takim kolorze, można je ocieplić np. szamponem jakimś , czy szamponetką ?
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 18:01   #2739
milenkaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja ostatnio robiłam dekoloryzację eclair clair firmy loreal. Może dodam, że od roku farbuję włosy na blond co miesiąc w salonie fryzjerskim i ostatnio wpadł mi do głowy szalony pomysł położenia na włosy szamponu palette na 24 mycia w odcieniu jasnego brązu. Chciałam zobaczyc jak bede wyglądać w ciemniejszych włosach i byłam przekonana ze ów kolor szybko zejdzie do takiego jak miałam. Po pierwsze kolor wyszedł prawie czarny z refleksami bordo. Po drugie prawie przez tydzien myłam głowę 4 razy po 3 razy dziennie szamponami przeciwłupieżowymi, sokiem z cytryny i nic!!! Kolor jaki był taki był, nic nie chciał sie wymyć. Od tego mycia głowy miałam podrażnioną skórę głowy. Przeczytałam na forum, że szampony z paletty nie chcą się zmyć i moje załamanie sięgnęło granic. Tym bardziej ze każda wizyta u fryzjera kosztowała mnie sporo pieniędzy zeby miec idealne odcienie blondu. Wpadłam więc na kolejny pomysł dekoloryzacji i po tygodniu położyłam dekoloryzator z loreala i przyznam, że włosów mi nie zniszczył czego najbardziej sie obawiałam. Z rok temu też głupio położyłam ciemny brąz i od razu po 2 tygodniach odbarwiałam włosy u fryzjera na blond. Fakt faktem z ciemnych zrobił super blond, ale włosy miałam bardziej zniszczone aniżeli zrobiłam sama w domu dekoloryzatorem. Minusem jest to, że włosy po dekoloryzatorze wyszły marchewkowe!!! Odrosty odbarwiły sie bardziej ale tez były rude. Przewidując taki efekt kupiłam farbę z loreala bardzo jasny blond i położyłam na jedno pasemko. Kolor nie przyjął sie ani trochę. Uznałam, że widocznie tak musi być i położyłam na to farbę w odcieniu ciemnego blondu. Jednakże rude refleksy pozostały i ogolnie wyszedl mi jasny rudy, ale odrosty za nic już nie chciały sie przefarbować. Całe włosy sie zafarbowały, a odrosty w ogóle!!! Położyłam na to szampon koloryzujący z castinga mroźny beż i wyszedł kolor ciemnego blondu. W zasadzie taki jaki mi sie zawsze marzył. Z tym, że po pierwszym umyciu włosów wszedzie były rude refleksy. I teraz, po tygodniu mycia jestem ciemniejsza ruda. Ohudny ten kolor! Casting wymył sie w błyskawicznym tempie. Ogólnie podsumuje, że kupiłam 2 szampony z paletty po 11 zł, dekoloryzator za 47, farbę ciemny blond za 12, jasny blond loreal za 27 zł i loreal casting za 21. I z pieknej blondynki jestem ciemna ruda za pieniądze które wydałabym na fryzjera i miała piekny kolor)) pocieszające jest jednak to, że po tylu zabiegach moje włosy są w stanie idealnym, nie wypadają i są jedwabiste w dotyku. Używam odżywki keratynowej z CHI i moze dzieki niej są w takiej a nie innej kondycji i za tydzien postaram sie pojsc do fryzjera i zoabczyc co mi doradzi. Bo bez sensu, jeśli każda położona po dekoloryzatorze farba ma byc teraz w odcieniach rudego. Az boje sie jego reakcji jak mnie zobaczy, bo powiedział ze w koncu mi te włosy odpadną. I chcąc o nie zadbać położyłam szampon z paletty i wyszło to co wyszlo. Zamiast im pomoc, to je skatowałam tyloma farbami. Bezmyslna jestem
milenkaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 10:46   #2740
noki88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

poterzebuje pomocy z tego koloru na bląd darade przejsc farbuje od kilku lat a mój naturany kolor to jasny bląd
noki88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 10:40   #2741
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Z czarnego na blond

hej!
mam farbowane na czarno włosy, naturalne dosc ciemny brąz. Do tego ciemną oprawę oczu,tj prawie czarne brwi:/(ciemniejsze niz naturany kolor wlosow, ble).
Hmm..a chcialaby teraz pozbyc sie tej czerni i stac sie jasnowlosa. Co myslicie? Uda sie?-i jak musialabym to robic? Myslalam o sciagnieciu koloru, potem farbowaniu nr 1- na jasnijeszy jakis kolor i 2gim- na docelowy jakis tam blond.
Troche sie boje efektow..co o tym sadzicie?
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 17:52   #2742
doNka69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Red face Dot.: Z czarnego na blond

Witam ^^ Yh, mam taki problem..;/
farbowałam kiedyś włosy na ciemny brąz. i zostało mi jeszcze troche tej farby i w ogóle mam takie jakby rude włosy cześciowo. xD
chciałabym zafarbować się na platynowy blond albo taki naturalny blond. czy cÓś.
byłam u fryzjeraa. powiedział, że raczej wyjdzie mi żólty;/
eh, da sie coś zrobić żeby wyszedł platynowy ;/?
są jakieś sposoby..?
doNka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 18:04   #2743
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Z czarnego na blond

Cytat:
Napisane przez doNka69 Pokaż wiadomość
Witam ^^ Yh, mam taki problem..;/
farbowałam kiedyś włosy na ciemny brąz. i zostało mi jeszcze troche tej farby i w ogóle mam takie jakby rude włosy cześciowo. xD
chciałabym zafarbować się na platynowy blond albo taki naturalny blond. czy cÓś.
byłam u fryzjeraa. powiedział, że raczej wyjdzie mi żólty;/
eh, da sie coś zrobić żeby wyszedł platynowy ;/?
są jakieś sposoby..?
Dekoloryzacja
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 18:11   #2744
strawberry_snow
Raczkowanie
 
Avatar strawberry_snow
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Z czarnego na blond

mam pytanie. Jak ktoś ma pofarbowane włosy palettem na czarno to chyba nawet u fryzjera nie wyjdzie mu z tego ładny średni blond. Może zrobić tak ze jak po czarnym wyjdzie mu rudy to nałoży na to farbę żeby były ładne rude a za jakiś miesiąc albo 2 przyjdzie zrobic na to blond? Wszytko u fryzjera oczywiscie. Chodzi o zniszczone włosy ze dekoloryzacja i jasna farba to za dużo na raz..bardzo proszę o odp
strawberry_snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 18:20   #2745
doNka69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Z czarnego na blond

Yyyy nie ma innej opcji. o.O' ?
doNka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 15:53   #2746
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Z czarnego na blond

za mala kase to zapomnij bedziesz miec okropnie popalone wlosy
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 17:16   #2747
strawberry_snow
Raczkowanie
 
Avatar strawberry_snow
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Z czarnego na blond

Noo. to fakt jak chcesz zeby cos zostalo ci z włosów musisz isc do fryzjera. ale dekoloryzacja nie jest taka droga aż 100-200 zł coś mniej więcej tak.. zależy gdzie
strawberry_snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 15:08   #2748
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Oto moja historia. Weszlam do salonu jasna blondynka wyszlam czarnulka a la czlonek rodziny Adamsow. Skutek zlej decyzji fryzjera. Nie musze mowic ze bylam zalamana, postanowilam cos z tym natychmiast zrobic. Na drugi dzien poszlam do innego fryzjera. Fryzjerka pomimo niezlej kondycji moich wlosow namowila mnie na pasemka mowiac ze dekoloryzacja zbyt niszczy wlosy. Zrobila mnostwo pasemek, ale wlosy sa ciagle ciemne. Nie tak wyobrazalam sobie efekt koncowy. Co wiecej te pasemka wybijaja sie poki co z tej czerni. Mam teraz ciemny kasztan. Nie jestem zadowolona, to nie to. Kolor ma sie powoli zmywac, wlosy jasniec ale ja najchetniej poki co zapadlabym sie pod ziemie. Z nostalgia patrze na swoje zdjecia sprzed nieudanej metamorfozy. Powiedzcie co robic, nie wytrzymam z tym ciemnym gotyckim lookiem. Ryzykowac dekoloryzacje? Ja nie wierze zapewnieniom fryzjerki ze farby zejda na tyle ze bede znow jasna blondynka, wczesniej czy pozniej chyba jednak bede sie dekoloryzacji musiala poddac. Co z odrostami o ktorych czesto wspominacie? Prosze o rade.
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 13:45   #2749
tatiene
Raczkowanie
 
Avatar tatiene
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Widzę że wątpliwości dotyczących dekoloryzacji były ,są i będą .ZABIEG DEKOLORYZACJI NIE MUSI BYĆ ZE SZKODĄ DLA WŁOSA
Dekoloryzacja tak jak każdy inny zabieg chemiczny(trwała ondulacja ,farbowanie farbami z amoniakiem ale i nie tylko ,trwałe prostowanie itp) powoduje naruszenie struktury włosa ,dlatego należy zminimalizować skutki uboczne zabiegu ..Po dekoloryzacji najważniejszą sprawą jest zadbanie o to aby porządnie odżywić włosy i spowodować aby powróciły w miarę możliwości do swojego ph jak również odbudować przede wszystkim wierzchnią keratynową warstwę włosa i uzupełnić braki w jego strukturze .Są do tego celu odpowiednie preparaty .
Po takiej minimum kilkunastominutowej ,,kuracji,, możemy użyć farby bez amoniaku w celu wyrównania koloru .Odpowiednie dobranie koloru jest w stanie w 99 % zniwelizować żółty i pomarańczowy kolor po dekoloryzacji i uzyskujemy w ten sposób chłodniejsze odcienie .
[REKLAMA-USUNIĘTE PRZEZ MODERATORA]
__________________
witajcie

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-10-19 o 09:07
tatiene jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 17:03   #2750
ilusja
Zakorzenienie
 
Avatar ilusja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 017
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

troszke poczytałam tych postów...i mozna z tego wyciagnac wiele wnioskow jednak jedno jest pewne,zanim zrobimy z wlosami cos same dobrze sie zastanówmy ! Bardzo czesto jest tak ze chwila naszego działania moze zniszczyc nam humory i wlosy na bardzo dlugi czas ...

ja sie tak zalatwilam wczoraj...mialam brazowe wloski,w sztucznym swietle wygladaly super taki czekoladowy brazik,jednak w sloncu byly poprostu rude ! czego nie mogłam zniesc,wiec podczas malych zakupów,wsadzilam do koszyka 2 sztuki "cynamonowego brązu" :| trzymałam zaledwie lekko ponad 20 min,jakos 22 min i wyszły mi strasznie ciemne,jedynie w swietle dziennym widac w tym odrobine brazu jednak ja sie czuje jak czarna czarownica bylam strasznie rozcarowana....nigdy wiecej nie podejme sie koloryzacji na wlasna reke! choc robilam to juz nie raz,ale nigdy z taki skutkiem...:/ jedyne co mnie pociesza to fakt ze ogolne nawet trwałe farby szybko mi sie zmywają,i mam naprawde dosc zdrowe i mocne włosy wiec poczekam az ten "ciemny" kolor sie troche splucze i wybiore sie do najlepszego salonu jaki znam


naprawde dziewczyny zanim zrobimy cos takiego pomyslmy troche wiecej niz ja zebysmy nie musialy pozniej plakac za swoim 'starym' choc tak naprawde to kochanym kolorem

pozdrawiam
ilusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 12:56   #2751
kati27l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Z czarnego na blond

No a mi doradzi ktos jakies rozwiazanie mojego prblemu opisanego pare postow wyzej?
kati27l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 16:32   #2752
strawberry_snow
Raczkowanie
 
Avatar strawberry_snow
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Z czarnego na blond

najlepiej idz do fryzjera..
strawberry_snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 00:30   #2753
ciumciak
Raczkowanie
 
Avatar ciumciak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 104
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

czy mozecie poleci jakieś salony w Warszawie bądź Białymstoku gdzie dobrze i za rozsądną cene mozna wykona dekoloryzacje z pofarbwaniem?
pozdrawiam
ciumciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 21:53   #2754
ilusja
Zakorzenienie
 
Avatar ilusja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 017
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

powiem Wam,że jestem dokładnie tydzien po nieudanym farbowaniu,gdzie wyszedł mi prawie czarny(miał być brąz) 3 razy myłam włosy Nizoralem,i już w świetle dziennym widać że to jest brąz...kamień mi z serca spadł więc mysle ze ta cala dekoloryzacja bardzo czesto wcale nie jest potrzebna,tylko troche cierpliwości i dystansu do samej siebie

-zaznacze że włosy mam lsniace z połyskiem,i Nizoral wcale mi ich nie przesusza,po umyciu nakładam odżywki i włosy sa naprawde ładne
ilusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 13:10   #2755
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

A czy jest możliwość z rozjaśnionych na jasny blond włosów z bardzo ciemnymi odrostami uzyskać coś jednolitego i nie prawie czarnego?chodzi mi raczej o jakas miedź,jasny brąz...?
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 13:07   #2756
cleer
Raczkowanie
 
Avatar cleer
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 48
Dot.: z czarnego na brąz

Obecnie mam kilkucentymetrowe odrosty a reszta włosów to czerń. W związku z tym, że zwyczajnie znudził mi się ten kolor i chciałabym mieć jaśniejszy, a że wszelkie zabiegi typu dekoloryzacja, pasemka, stopniowe wracanie do pseudonaturalnego koloru nie wchodzi w grę (włosy mam silnie osłabione, bardzo wypadają), postanowiłam zaczekać aż odrosną bardziej, spiorą się, a w międzyczasie stosować łagodne szampony koloryzujące.
cleer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 16:41   #2757
asiaaa3
Raczkowanie
 
Avatar asiaaa3
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: z czarnego na brąz

je swojego czarnegp pozbylam sie w bardzo prosty sposob. kupilam utleniacz 12% z roajsniaczem. cóż. kolor włosów po tym zabiegu był bardzo ciekawy. potem polozylam sobie byle jaka farbe na glowie potrzmywalam ja z dwa tygodnie i dopiero na to szatyn i po jakimś czasie myjąc wyszedł brąz.
metoda w sumie ryzykowna. niszcząca włosy. aczkolwiek moje jakieś skubane wytrzymałe są.
asiaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 14:03   #2758
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Lightbulb Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja tydzien temu dekoloryzowałam wlosy elgonem i ładnie je rozjaśnij, były jasnorude, a o rudy mi chodziło, jednak chciałm mieć bardziej rudy ten rudy i położyłam na włosy czerwoną miedź garniera=> włosy stały się na powrót brązowe z refleksami czerwonymi, jedynie odrosty złapało ogniście rudo.
Źle się w tym kolorze czuję i planuje kolejny eksperyment dekoloryzatorem framesi i farbą alfaparf. Liczę, że się uda

edit: jestem po dekoloryzacji framesi + woda 9 % i na mojej głowie jest jaskrawy pomarańcz <o to mniej więcej chodziło> jednak z odrostami znów ta sama historia, są dużo jaśniejsze, choć zaatakowane na samym końcu. Dodam, że po elgonie to strasznie niewygodny w użyciu jest framesi=> to proszek i przez to mało wydajny, ciężko się nakłada, ale działa porównywalnie. Teraz dam chyba włosom kilka dni odpocząć, posiedzę w domku, pochodzę w czapce i dopiero potem nałożę farbkę.

są chyba zbyt żarówiaste
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!

Edytowane przez ...:::kizia:::...
Czas edycji: 2008-11-09 o 10:13
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 23:03   #2759
wyimaginowanie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Widzę, że nie tylko ja mam ostatnio kiepskie doświadczenia z farbami.
Krótko o mojej historii: miałam super rudy kolor, farbę wycofali. Zakupiłam inną-wyszło strasznie ciemno. Niewiele myślac poszłam do fryzjera-dekoloryzacja, nowy kolor. Jestem razysto-pomarańczowa.
Moja opinia-sama dekoloryzacja-spoko, włosy w dotyku niewiele się zmieniły, więc nie bójcie się tak tego zabiegu!
Tylko uwaga z nakładaniem na zdekoloryzowane włosy nowej farby!

I pytanie-czy mogę nałożyć jeszcze raz farbę? (dekoloryzację miałam dziś, pierwsze nieudane farbowanie-3 dni temu)
Jak to jest z tym chwytaniem koloru po dekoloryzacji?
wyimaginowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 08:31   #2760
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Muszę powiedzieć, że ja już nałożyłam farbkę na włosy i wyszła tak jak chciałam, czyli rudo tyle że odcień chłodniejszy i kolory się wyrównały. Osobiście polecam jakąś farbę profesjonalna, bo sklepowe są "trochę" przekłamamne kolorystycznie.
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.