Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-13, 18:10   #1
grenoville
Przyczajenie
 
Avatar grenoville
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 17
GG do grenoville
Exclamation

Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!


MAM PYTANIE ODNOSNIE SKLEPU INTERNETOWEGO BELARTE www.belarte.com CZY KTORAS Z WAS ROBILA MOZE TAM ZAKUPY?? CHODZI MI O WSZYTSKO OPROCZ ZELI, AKRYLOW. NP: PEDZELKI, BLOKI, PILNIKI. PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ ZANIM ZLOZE ZAMOWIENIE. Z GORY BAAARDZO DZIEKUJE!!
__________________
Paznokcie - Nasza Wspólna Pasja })i({


Zapraszam również na blog o moim synku:
grenoville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 20:54   #2
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

Nie pisz proszę CAPSem bo źle się to czyta. O które konkretnie proudukty Ci chodzi?
Na pewno nie polecam szkanych pilników, bo są bardzo kiepskiej jakości. Zrobiłam tam duże zakupy, dostałam zniżki, gratisy i bardzo szybko doszło wszystko
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 14:13   #3
grenoville
Przyczajenie
 
Avatar grenoville
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 17
GG do grenoville
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

Juz zlozylam zamowienie. Kupilam u nich: bloki, pedzelki, patyczki, pilniki 100/100, gilotyne, i lakier utwardzajacy. Juz teraz okaze sie w praniu. Ale dzieki za odpis.

P.S
juz nie pisze "CAPSEM" :P
__________________
Paznokcie - Nasza Wspólna Pasja })i({


Zapraszam również na blog o moim synku:
grenoville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 17:38   #4
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

Cytat:
Napisane przez grenoville Pokaż wiadomość
Juz zlozylam zamowienie. Kupilam u nich: bloki, pedzelki, patyczki, pilniki 100/100, gilotyne, i lakier utwardzajacy. Juz teraz okaze sie w praniu. Ale dzieki za odpis.

P.S
juz nie pisze "CAPSEM" :P
Mam kilka lakierów z Belarte i średnio mi odpowiadają, bo zawierają toluen i formaldehyd, a w dodatku szybko mi zgęstniały. Szkoda, bo miały śliczne kolorki.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 10:52   #5
Beginner
Raczkowanie
 
Avatar Beginner
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 266
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

Witam
robilam zakupy w BelArt i powiem szczerze ze nie bylam zadowolona. Gdy otworzylam paczke przerazilam sie. Wszystko porozsypywane, brokaty byly doslownie wszedzie. Nic nie bylo zabezpieczone, wszystko wrzucone do pudla jak do worka.Primer rozlany. Przyslali mi nie te tipsy co zamowilam, lampa porysowana i peknieta i w dodatku suszy bardzo dlugo pazurki. Zamowienie bylo duze wiec rowniez otrzymalam gratisowe lakiery, ale.... stare i powtarzajace sie okropne i niemodne kolory. Zapewne wsadzili te ktore im nie schodza. Jednym slowem klapa.

Pozdrawiam
Beginner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 14:12   #6
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

hmmm... Beginner z moją przesyłką wszystko było jak najbardziej w porządku. Miałaś chyba wyjątkowego pecha. Zakupiłam u nich akrylki kolorowe i są super.
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 23:43   #7
Beginner
Raczkowanie
 
Avatar Beginner
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 266
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

Dominic_sz mozliwe ze masz racje. Fakt paczka szla dosc daleko, ale mnie najbardziej wkurzylo to ze nie zabezpieczyli produktow . Sama jakosc nie najgorsza.

Pozdrawiam
Beginner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 09:27   #8
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

Cytat:
Napisane przez Beginner Pokaż wiadomość
Witam
robilam zakupy w BelArt i powiem szczerze ze nie bylam zadowolona. Gdy otworzylam paczke przerazilam sie. Wszystko porozsypywane, brokaty byly doslownie wszedzie. Nic nie bylo zabezpieczone, wszystko wrzucone do pudla jak do worka.Primer rozlany. Przyslali mi nie te tipsy co zamowilam, lampa porysowana i peknieta i w dodatku suszy bardzo dlugo pazurki. Zamowienie bylo duze wiec rowniez otrzymalam gratisowe lakiery, ale.... stare i powtarzajace sie okropne i niemodne kolory. Zapewne wsadzili te ktore im nie schodza. Jednym slowem klapa.

Pozdrawiam
u mne było dokładnie na odwrot. Każda jedna rzecz byla osobno zawinięta w bąbelkową folię.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 09:55   #9
Beginner
Raczkowanie
 
Avatar Beginner
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 266
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

Chyba faktyczmie mialam pecha Tym bardziej ze zamowienie nie bylo male i na pokazna sume Bynajmniej sie sparzylam i zakupow wiecej tam nie zrobie.

Pozdrawiam
Beginner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 10:30   #10
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

No to tak jest, ja też bym się zraziła na pewno na Twoim miejscu. Tymczasem moja paczuszka przyszła szybciutko, byłam tym mile zaskoczona i wszystko było pięknie zabezpieczone.
A trzeba przyznać, że mają kilka bardzo kuszących pozycji jak np. kolorowe akryle właśnie - bardzo duża gama kolorów, są też brokatowe które ja UWIELBIAM.

Edytowane przez dominic_sz
Czas edycji: 2007-10-26 o 10:40 Powód: dodanie tekstu
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 16:25   #11
MisiaBezMisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Skierniewice czasem Łódź
Wiadomości: 92
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

też robiłam u nich zakupy i nie miałam żadnych problemów..
__________________
Misie nie zeżerają ludzi..
MisiaBezMisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 18:32   #12
Irsiya
Przyczajenie
 
Avatar Irsiya
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

Zamawialam lampe w BelArte i ogolnie jestem zadowolona.Paczka przyszla w ciagu 2 dni.
Nie przyslali mi jedynie tych darmowych lakierow
Irsiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 09:16   #13
Roksana_no
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 19
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

Mam niemiłe doświadczenie z zakupami w belarte. 15. X.-tego samego dnia co paczka przyszła-odesłałam towar (fatalnie zapakowany-wszystko powciskane do lampy-bez zabezpieczeń). Kilkakrotne maile z zapytaniem o termin zwrotu pieniędzy-w tym tylko jedna z odpowiedż, że nie dostali paczki zwrotnej??Po małym dochodzenie telofonicznym, ustaliłam na krakowskiej poczcie,że paczka została dostrczona do firmy!!! Kolejne telefony-bo na maile nie odpowiadają-Pani zapewniła,że pieniądze przelane i miały być do 31.X. -nie ma ich do dzisiaj...
Lakiery, które kupiłam jeszcze w trakcie kursu-błyskawicznie zgęstniały, czyli jakoś zupełnie taka sobie, a faktycznie te,które przysyłają jako gratisy to tylko te co im nie schodzą
Roksana_no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 17:10   #14
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

Cytat:
Napisane przez Roksana_no Pokaż wiadomość
Mam niemiłe doświadczenie z zakupami w belarte. 15. X.-tego samego dnia co paczka przyszła-odesłałam towar (fatalnie zapakowany-wszystko powciskane do lampy-bez zabezpieczeń). Kilkakrotne maile z zapytaniem o termin zwrotu pieniędzy-w tym tylko jedna z odpowiedż, że nie dostali paczki zwrotnej??Po małym dochodzenie telofonicznym, ustaliłam na krakowskiej poczcie,że paczka została dostrczona do firmy!!! Kolejne telefony-bo na maile nie odpowiadają-Pani zapewniła,że pieniądze przelane i miały być do 31.X. -nie ma ich do dzisiaj...
Lakiery, które kupiłam jeszcze w trakcie kursu-błyskawicznie zgęstniały, czyli jakoś zupełnie taka sobie, a faktycznie te,które przysyłają jako gratisy to tylko te co im nie schodzą
Mi też lakiery zgęstniały Ale nie było ich wiele (chyba 18 lajnerków i 4 normalne, które otrzymałam gratis) więc olałam to totalnie.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 23:21   #15
olkak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Talking Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

Ode mnie dla Belarte bardzo duży plusik, a w zasadzie to 3 plusiki .

Za każdym razem i wszystko miałam dobrze zapakowane i same produkty były takie jak na fotce. Lubię ich żele i akryle, w szczególności akryle kolorowe.

Lampa OK, pilniki różnie (bardzo dobre zebry-prosty, banan, bloczki białe pachną , natomiast szklany mały pilnik nieco gorszy, duży jest ok).

Reasumując, z moich doświadczeń polecam
olkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 07:45   #16
Roksana_no
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 19
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

ehhh- a dzisiaj jest 6. 10 a ja nadal nie odzyskałam swoich pieniędzy-więc wiarygodność tej firmy jest pod duuuużym znakiem zapytania...Nie podoba mi się takie traktowanie klienta - takie jak okłamywanie, że paczki nie dostali, że pieniądze przelali skoro tego nie zrobili, nieodpowiadanie na maile- w poważnej i dobrej firmie takie sytuacje nie mają miejsca
Roksana_no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 12:42   #17
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

Cytat:
Napisane przez Roksana_no Pokaż wiadomość
ehhh- a dzisiaj jest 6. 10 a ja nadal nie odzyskałam swoich pieniędzy-więc wiarygodność tej firmy jest pod duuuużym znakiem zapytania...Nie podoba mi się takie traktowanie klienta - takie jak okłamywanie, że paczki nie dostali, że pieniądze przelali skoro tego nie zrobili, nieodpowiadanie na maile- w poważnej i dobrej firmie takie sytuacje nie mają miejsca
W takich przypadkach przydają się potwierdzenia Jeżeli oni wysłali pieniądze mają na pewno potwierdzenie wykonania przelewu, wyciągi z kont itp. Nie baw się w maile, tylko tam zadzwoń. Sprawa się na pewno wyjaśni. Poproś o przesłanie kopi potwierdzenia wpłaty itp. Masz pełne prawo, aby żądać dowodu na to
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 07:40   #18
Roksana_no
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 19
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

Dzwoniłam nie raz... ale faktycznie zadzwonię jeszcze raz i poproszę o potwierdzenie przelania pieniędzy, dowód nadania przesyłki zwrotnej cały czas przechowuję.....aj pierwszy raz trafił mi się taki paskudnik(druga sprawa,że pierwszy raz zwracałam zakupiony towar)
Roksana_no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 13:36   #19
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

Czy ktos moze napisac cos wiecej o kolorowych akrylach tej firmy?czy wszystkie - perlowe brokatowe i pastelowe- sa tej samej jakosci czy moze brokatowe lepsze od innych? czy sa odpowiednie to tworzenia kwiatkow i tym podobnych? czy po polaczeniu z liquidem nie zmieniaja kolorow na brzydsze...?dzieki
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 03:00   #20
olkak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Smile Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

BunnyMoon: Bardzo lubię ich kolorowe akryle, tylko że dokładnie odwrotnie niż dominic_sz, wolę Belarte PERŁOWE. Perłowe mają w gamie czarny, natomiast czarnego nie mają pastelowe. Kwestia gustu . Kolorowe stosuj tylko do ozdób, kwiatuchów i wszystkiego co wystaje, na pewno tak będzie taniej, do ozdób są świetne. Nie łączyłam z innymi liquidami, ale z ich liquidem nie zmieniły barwy.

Druga sprawa, nie modelowałam kolorowymi akrylami całego paznokcia więc tutaj nie mogę powiedzieć jak się sprawują (słyszałam że niego gorzej, ale to tylko ze słyszenia-warto kiedyś spróbować), natomiast mam dobre doświadczenia z akrylami pink,clear,white, trwałe a rzeczywiście miękko się piłuje.

Lakierki chyba dawniej przysyłali te słabe przezroczyste z gwiazdkami i serduszkami miałam takie z pół roku temu, w ostatniej paczce miałam już "8" i "10", to są b. ciemne, prawie czarne, z poblaskiem bordo i granatowym, bardzo mi podchodzą.

Roksana_no: Faktycznie przykra Twoja sprawa , ale mam nadzieję że wszystko będzie ok. Aż się wierzyć nie chce, w końcu parę razy tam kupowałam i miałam bardzo pozytywne doświadczenia. Jak coś się ruszy w lewo lub w prawo to daj nam znać.

MisiaBezMisia: a Ty co kupowałaś? Jak wrażenia?

Do napisania
olkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 08:29   #21
madi87
Przyczajenie
 
Avatar madi87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 21
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

ja też robiłam zakupy w belarte na dosć dużą sumę bo około 600 zł i nigdy już tego nie zrobię. Na przesyłkę czekałam ponad miesiąc!! a i tak dostałam ją dopiero po kilku telefonach, przy czym zawsze informowano mnie, że przesyłka została wysłana. Nic nie było zabezpieczone, kolory lakierów faktycznie wybrane chyba z tych która wcale nie schodzą...
madi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 12:29   #22
Roksana_no
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 19
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

Sprawa zakończona , tzn. odzyskałam kasę,..... mieszane uczucia pozostały.......
Roksana_no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 16:21   #23
grenoville
Przyczajenie
 
Avatar grenoville
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 17
GG do grenoville
Dot.: Zakupy W Belarte!! Prosze O Rade!!

U mnie bylo tak:

* Gilotyna - okropnej jakosci, ciezko uciac tipsa
* Bloki - ok
* Patyczki - ok
* Lakier utwardzoajacy- ok
* Pedzelki - pol na pol
* Pilniki - pol na pol

wiecej ich produktow nie testowalam
__________________
Paznokcie - Nasza Wspólna Pasja })i({


Zapraszam również na blog o moim synku:
grenoville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 09:41   #24
Lola1978
Przyczajenie
 
Avatar Lola1978
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Firma Belarte-mój koszmar!!!!

Chciałam wszystkich przestrzec przed zakupami w hurtowni kosmetycznej BELARTE!!!!!
W połowie listopada 2007 złożyłam zamówienie na kilka produktów na kwote 235 zł., wpłaciłam pieniążki - a przesyłka do dziś nie dotarła!!!!! Pomimo wielu prób interwencji, nie udało mi się uzyskać sesnsownej odpowiedzi dlaczego tak się stało (zasłaniali się utrudnieniami na poczcie)- w rezultacie firma obiecała mi zwrócić pieniążki na konto przed Świętam - do dziś ich nie dostałam!!!
Lola1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 09:43   #25
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Firma Belarte-mój koszmar!!!!

Wątek o hurtowni belarte już istnieje. Wystarczyłoby skorzystać z wyszukiwarki.
Łączę wątki.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.