Ciepłe Brązy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-10, 22:53   #211
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Ciepłe Brązy

Zrobie sobie jakies foty to wkleje

Naturalne wlosy mam ciemny blond od lat robilam dosc duzo jasnych pasemek.Jednym slowem bylam blondynka.Kupilam garnier color naturals ciemny blond. I zaarbowalo mi cos na ten kolorek,jednak farba ta szybko sie splukuje i znowu pofarbowalam ta sama farba. Po jakims czasie kupilam Loreal Creme gloss ciemny blond i bylam b.zadowolona! takim oto sposobem zyskalam kolorek ze zdjecia.
Ostatnio kolorek znowu mi sie splukal a ze nie bylo tej farby kupilam loreal preference kolor ultrarozjasniajacy bezowy kasztan na palecie byl brazik o jaki mi chodzilo to co zobaczylam na glowie mnie przerazilo! mialam rude odrosty a wlosy w kolorze rudawego wyplowialego bezowego brazu. Byla niedziela wiec polecialam do hipermarketu po farbe,creme gloss niestety nie bylo wiec zakupilam tego starego garnierna.Wszystko ladnie pokrylo,ale jak wiadomo garnier sie strasznie szybko wyplukuje i juz mam jasne wlosy:/ chyba przejde sie bo moj ukochany creme gloss
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 17:21   #212
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Ciepłe Brązy

witam moje naturalne włosy to jasny brąz/ciemny blond. chiałabym uzyska ciepły brązowy kolor, nie za jasny i nie za ciemny. kupiłam ostanio szamponetkę joanny orzechowy brąz ale nie widać wielkiego efektu, mój kolor jest podobny. dziś kupiłam szamponetkę mariona czekoladowy brąz, ale boję się że będzie za ciemny. czy uważacie że to dobry pomysł, żeby przed nałozeniem wybełtac orzechowy brąz joanny i czekoladowy braz mariona? w jakich proporcjach? cały marion i pół joanny? chodzi mi o średni brąz. nie chcę, zeby wyszedł prawie czarny.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 18:54   #213
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Ciepłe Brązy

Farbowałam w grudniu Wellatonem Mleczna Czekolada, teraz, gdy się juz do hmm, rudawego w świetle dziennym spłukał, kupiłam Londa Mokka Brąz.
Chciałabym zaryzykować i boję się...
CZARNEGO najbardziej SIĘ BOJĘ, nie będzie mi pasował na pewno.
Znacie Dziewczyny tą farbę? Nie wyjdzie czarna?
Chodzi właśnie o ciepły brąz.
Doradźcie.
Czytałam wątek, ale nie było nic o Londzie.
Czekam na jakiekolwiek opinie
Pozdrawiam
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 13:34   #214
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ciepłe Brązy

Witam
Nałożyłam na moje gdzie nie gdzie smoliście czarne włosy rozjaśniacz Garniera i jestem zadowolona z efektów, uzyskałam ładny mahoniowy kolor i nie muszę pokrywać włosów farbą zaraz po rozjaśnianiu a taki miałam zamiar.
Wklejam fotki tego eksperymentu
Fotka pierwsza w słabym sztucznym świetle, fotka druga przy oknie za dnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (76,0 KB, 600 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 004.jpg (81,2 KB, 407 załadowań)
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 14:56   #215
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Ciepłe Brązy

Witam Was dziewczyny w Nowym Roku i zycze Wam samych pomyslnych dni
Mam pytanie...Moze ktoras tak robilaTylko mnie nie zlinczujcie,bom zimy braz,ale chce zobaczyc jak bedzie mi w cieplym takim upatrzonym
Kiedys ktos powiedzial mi,ze nakladajac sama farbe,bez aktywatora,rozmieszana z odrobina wody uzyska sie cos w rodzaju szamponetki.Takiej na raz,dwa mycia.
Mam zrobione wloski na ciemny popielaty blond,zimny braz/pasemka jasne i braz...w sumie jak moj naturalnyTak naprawde to blizej nie okreslony i jakos mnie korci by nalozyc jakis bardziej ciemny...z reszta nie moge sie jakos przyzwyczaic po tym platynowym blondzie/noszonym 4 lata/ do takich nie wiadomo jakich
Chcialabym sprobowanie zrobic cos takiego.Tylko nie wiem czy nie schrzanie sobie tym koloru ktory mam,bo w sumie niby mi ladnie,ale jednak cos nie tak

Wiem,wiem...napiszecie malo oplacalne,ale ja i tak nie mam tu dostepu do szamponetek marionu,czy tej drugiej firmy...a i zalezy mi tez na wypatrzonym kolorze

Kiedys ktos niby uslyszal taka rewelacje od jakies niby fryzjerki...Potwierdzi to ktos?Ktos tak robil i zeszlo pozniej wszystko ladnie?
Prosze o wypowiedz,bo mnie korci,a boje sie,ze jak sie farbne farba i jednak to nie bedzie to,to prawie 200 zl w bloto wyrzucilam.

Pozdrawiam i buziaki z Nowym Rokiem
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76



Edytowane przez elliz76
Czas edycji: 2008-01-28 o 16:21
elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 19:24   #216
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Ciepłe Brązy

a jesli majac wlosy kolory sredni braz to farbujac je na rudo ociepla sie? tak chociaz nalozyc farbe na troche
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:52   #217
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Ciepłe Brązy

Podpowiedzcie mi proszę z tą Mokką Brązem Londy...
Bo nie wiem już sama, czy ryzykować, nie kcę być czarma, ale farba już kupiona i tylko czeka na moją decyzję...
I jedno pytanie jeszcze, tylko nie krzyczcie...
Farbowanie brązami i innymi ciemniejszymi z założenia kolorami, należy zacząć od przodu w sensie czoło i góra, czy od tyłu głowy... chodzi mi o czas działania farby, żeby np. góra-przód malowana jako pierwsza czarna nie wyszła, a tył nie do końca 'złapany' przez kolor...
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 20:10   #218
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Ciepłe Brązy

moze kup i zrob sobie probne pasemko, mi na jasnym brazie wyszedl troche ciemniejszy braz, z doswiadczenia nie trzymam nigdy farb dluzej niz 20 minut

pomoze ktos? post 216
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 21:10   #219
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Ciepłe Brązy

Mam pytanie jakiej farby mozna uzycie by uzyskac efekt jak na zdjeciu ponizej?z gory dziekuje za odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 40.jpg (48,3 KB, 570 załadowań)
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 09:11   #220
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Farbowanie brązami i innymi ciemniejszymi z założenia kolorami, należy zacząć od przodu w sensie czoło i góra, czy od tyłu głowy... chodzi mi o czas działania farby, żeby np. góra-przód malowana jako pierwsza czarna nie wyszła, a tył nie do końca 'złapany' przez kolor...
ja tam i blondami i brązami farbowałam zawsze od tyłu głowy
i nigdy to jakoś specjalnie dziwnie nie wyszło
nie zaczynaj od przodu bo wyjdzie czarno - z przodu włosów, przy czole i przy skroniach, włoski są delikatniejsze i duuużo mocniej chwytają farbę [różnica jest zauważalna, dlatego teraz staram się na nie nie kłaść prawie farby ]

a ja dziś znów kupuję brilliance kolor naturalny brąz
wreszcie znalazłam bombową farbę, mam nadzieję że tym razem też wyjdzie extra włoski do tej pory lśnią [po farbowaniu odbijały światło jak nie wiem ], kolor jest nie za ciemny [już się sprał, ale RÓWNOMIERNIE, nie leciałam po farbę tydzień po poprzedniej w końcu ], z refleksami złotymi, trochę bordowymi ale bez przesady, póki co mój ideał
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 12:58   #221
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
Mam pytanie jakiej farby mozna uzycie by uzyskac efekt jak na zdjeciu ponizej?z gory dziekuje za odpowiedzi
Śliczny kolorek i widać, że piekne zadbane włosy. Podpisuję się pod pytaniem jaką farbą można uzyskać taki efekt
xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-01, 17:05   #222
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Ciepłe Brązy

jakbysmy wiedzialy jakimi farbami uzsyskuje sie dane kolory to bysmy nie plakaly ze nam wyszly za ciemne, albo narzekaly na pallete no litosci dziewczyny, wiadomo ze trzeba isc do fryjera a i tak wszystko zalzy od koloru wyjsciowego! to zdjecie i to pytanie bylo tu juz setki razy


a i jeszcze to zaleta oswietlenia a kolor ladnie wyglada bo wlosy sa dlugie i ZADBANE przede wszystkim, widac ze to zwykly ciemny braz.
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 20:56   #223
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Ciepłe Brązy

ale komus moglo wyjsc kiedys uzyskanie takiego badz zblizonego koloru,bo wiadomo,ze nawet jak ktos mi wskaze farbe z modelka z takim kolorem wlosow to nie znaczy ,ze wlasnie taki wyjdzie. stad moje pytanie,ktore zreszta ponawiam
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 09:31   #224
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
jakbysmy wiedzialy jakimi farbami uzsyskuje sie dane kolory to bysmy nie plakaly ze nam wyszly za ciemne, albo narzekaly na pallete no litosci dziewczyny, wiadomo ze trzeba isc do fryjera a i tak wszystko zalzy od koloru wyjsciowego! to zdjecie i to pytanie bylo tu juz setki razy


a i jeszcze to zaleta oswietlenia a kolor ladnie wyglada bo wlosy sa dlugie i ZADBANE przede wszystkim, widac ze to zwykly ciemny braz.
ooo to samo chodziło mi po głowie
kolor, nawet identyczny, na włosach krótkich, cieniowanych suchych czy zniszczonych - nie będzie wyglądał TAK ładnie
na TAKICH włosach [marzenie ściętej głowy.. ], tak ułożonych, nabłyszczonych, zadbanych - chyba każdy kolor prezentowałby się pięknie

a ja po farbowaniu naturalnym brązem brilliance i czarna nie jestem i kolor wyszedł znów ładny [choć inny niż na opakowaniu ], a co najważnieszje - równomierny
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 17:30   #225
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Ciepłe Brązy

No to prawda piekne włosy to zadbane wlosy
Black sun zamieszcisz zdjecia ^^?
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 22:25   #226
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
No to prawda piekne włosy to zadbane wlosy
Black sun zamieszcisz zdjecia ^^?
spróbuję jutro coś w dziennym swietle cyknąć, ale nie obiecuję - ja nie umiem robić tych zdjęć tak, żeby było widać w miarę podobny kolor, zawsze wychodzi jakiś kosmos
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 21:11   #227
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
Mam pytanie jakiej farby mozna uzycie by uzyskac efekt jak na zdjeciu ponizej?z gory dziekuje za odpowiedzi
Photoshopem i lampą błyskową. Ja jak sobie zrobie zdjęcie to też mam zawsze cudne, błyszczące jakie chciałabym, a jakich nie mam w świetle dziennym
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 17:47   #228
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

wklejam więc fotkę mojego koloru 3 dni temu po raz drugi nakładałam farbę brilliance naturalny brąz nr 862.
po tej farbie włoski są cudownie miękkie lśniące - jak po żadnej okazała się lepsza niż poprzednio ulubiona moja nutrisse
starałam się zrobić w miarę oddające prawdziwy wygląd zdjęcia..w rzeczywistości wydaje mi się, że kolor jest jednak trochę ciemniejszy refleksy trochę bordowe i złote ja jestem póki co naprawdę zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (94,1 KB, 303 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard02.jpg (55,1 KB, 276 załadowań)
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 18:07   #229
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: Ciepłe Brązy

black_sun bardzo jasne, ja po tej farbce mialam prawie czarne
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-04, 18:19   #230
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
wklejam więc fotkę mojego koloru 3 dni temu po raz drugi nakładałam farbę brilliance naturalny brąz nr 862.
po tej farbie włoski są cudownie miękkie lśniące - jak po żadnej okazała się lepsza niż poprzednio ulubiona moja nutrisse
starałam się zrobić w miarę oddające prawdziwy wygląd zdjęcia..w rzeczywistości wydaje mi się, że kolor jest jednak trochę ciemniejszy refleksy trochę bordowe i złote ja jestem póki co naprawdę zadowolona
bardzo ładny, naturalnie wygladajacy kolor
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 18:22   #231
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez Carmel Choco Pokaż wiadomość
black_sun bardzo jasne, ja po tej farbce mialam prawie czarne
no właśnie to te zdjęcia tak mi wychodzą dziwnie
kolor jest ciemny, ciemniejszy, ale na szczęście NIE czarny więc trzeba wyobraźni bo refleksy podobne jak na zdjęciu :P
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 15:26   #232
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez nathanek Pokaż wiadomość
Dziewczynki

polecam bardzo te farbe tania ale naprawde jakosciowo lepsza od Loreala i Schwarzkopfa
mam piekne blyszczace wlosy

kolor wychodzi identyczny jak ten podany na pudelku jest piekny naprawde zaryzykowalam gdyz nikt nie zaopiniowal mi tej farby i naprawde szczerze moge polecic
niesety nie wiem jeszcze jak sie bedzie zmywac i jak z jej trwaloscia dam znac w pozniejszym terminie chociaz u mnie to moze byc malo wiarygodne gdyz ja mam farbe polozona na rozjasniane wczesniej wlosy wiec wiadomo , ze z nich zlazi wszystko nawet tak mocny schwarzkopf
Zainteresowałam się tą farbą i mam pytanko, w jakich sklepach można ją dostać, jak z trwałością, szybko schodzi? I czy ma dużą paletę odceni w ciepłych brązach? Pierwsze o niej słysze ale może naprawdę jest tak dobra Po przeczytaniu całego wątku poprostu zgłupiałam hehe teraz to już sama nie wiem jaką farbę kupić. Na pewno nie z Loreala tyle wiem;p Potrzebuję jakichś fajnych odcieni, ciemniejszych od jasnego brązu (bo to mój naturalny) i żeby broń boże nie wychodziły rudawe refleksy

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2008-03-03 o 15:53
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 18:23   #233
Bajm
Raczkowanie
 
Avatar Bajm
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Litwa
Wiadomości: 31
Dot.: Ciepłe Brązy

ufarbowalam wlosy Joanna naturia farba, kolor palona kawa (oczywiscie, dzieki rekomendacjom wizazanek)
super, i kolor i farba
Bajm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 19:56   #234
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Ciepłe Brązy

moj cieply brąz..wyobrazcie sobie ze to Palette- KARMEL
zdjęcie stylizowane na kosmitę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2952.jpg (47,3 KB, 343 załadowań)
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 16:31   #235
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Ciepłe Brązy

Kupiłam farbe Verona, gorzka czekolada i jasny brąz, mam pytanie jaki mniej więcej kolor wyszedłby po zmieszaniu obydwu kolorów?? Zależy mi na otrzymaniu koloru ciemniejszego od jasnego brązu ale nie podobnego do ciemnego brąziku.
Pytałam się mamy i powiedziała, że gorzka czekolada to b. ciemny odcień więc musze zmieszać. Trochę się boję uzyć tej farby bo jak przeczytałam ulotke, to wydaje mi się, że skład jest gorszy od np. wellatonu
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 09:43   #236
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

nie znam tej farby kompletnie, sprawdzałam w necie i cena jest dość niska, a to niestety też świadczy o jakości, choć nie zawsze
co do mieszania.. oglądałam zdjęcia obu kolorów i boska czekolada wygląda fantastycznie na pudełku ale jak to przy farbach - na pewno wyjdą ciemniejsze. ten jasny brąz też za jasny nie jest myślę, że po zmieszaniu i tak i tak kolor wyjdzie pieruńsko ciemny
ale na pewno się zmyje po paru myciach
ja bym ryzykowała choć mieszałam dotąd tylko raz i to wellaton

p.s. dawno się nie chwaliłam co teraz na głowie a więc brilliance "naturalny brąz" przy 2 użyciu rozczarował, bo sprał się z odrostów w 3 tygodnie i wyglądało to FATALNIE i rude te orosty były a reszta przy nich jak czarna
więc przeprosiłam się z casting creme gloss 400 brąz. nie lubię tego szamponu bo zawsze miałam brzydkie włosy po nim, ale trudno.
i okazał się nie taki zły, choć brąz wyszedł jak smoła ale niecałe 2 tygodnie po farbowaniu - smoła się wyprała i pozostał naprawdę ładny brąz. mieni się trochę na ZŁOTO a NIE NA RUDO więc to prawie to czego szukam..
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 15:40   #237
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Ciepłe Brązy

Mam naturalne włosy jasny brąz to jak pomaluję taka samą farbą to może i lepiej będzie , bo zazwyczaj brązy ciemniejsze wychodzą. Albo w ostateczności kupię wellaton. Jutro idę do sklepu to jeszcze popatrzę
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 15:42   #238
AsIa_16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 41
Dot.: Ciepłe Brązy

Ja kiedys mialam straszne przezycia z wlosami, i chyba z rok nic z nimi nie robilam ale jakos mnie tak korcilo ostatnio zeby sobie zrobic jakas szamponetke i zrobilam joanne multi color effect orzechowy braz, ktory nie zmienil mi praktycznie koloru tylko nadal taki fajny polysk troche rudawy ale ja takie lubie, wlosy byly super i bylam zadowolona nawet bardzo, mysle teraz nad kasztanowym brazem i zastanawiam sie jak mi wyjdzie mam lekko zniszczone wlosy od suszenia ale nie jakos bardzo i kolor taki sredni braz jak wlasnie ten orzechowy z joanny, kurcze marza mi sie takie wloski jak miala Barbara Mori w "cenie marzeń" gdzie grala Rubi - piekny kolor, jak ktos ogladal to wie o czym mowie...
Moze ktoras z was robila ten kasztanowy braz i podzieli sie wrazeniemi
Pozdrawiam
AsIa_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 16:11   #239
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Ciepłe Brązy

Byłam u fryzjerki o pomalowałyśmy farbą Verona jasny brąz. Bałam się, ze wyjdzie ciemny dlatego wzięłam taki. A wyszedł, całkiem, całkiem. Niewiele się odróżnia od naturalnych ale kolorek ładny. Teraz już wiem, że spokojnie mogę brać gorzką czekoladę. To jedyna farba po której kolory na opakowaniu wychodzą takie same
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 14:30   #240
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Ciepłe Brązy

Witam!
Dawno mnie tu nie było, ostatnim razem wahałam się przed Londą Mokka Brąz.
Pomalowałam w końcu, wyszedł oczywiście bardzo ciemny, ciut nie czarny. Zmył się trochę, ale wciąż jest dosyć ciemny, zwłaszcza w sztucznym świetle. W dzień jest zupełnie inaczej... dziwne te farby, jak hologram się zachowują
Mniejsza o to.
Odrosty po około 2.5 mies. są już solidne ok. 2cm, zatem przyszedł moment na podjęcie znów tej trudnej decyzji "Czym i dlaczego nie na czarno malujemy?"
Kupiłam Brillance Aksamitny Brąz jedno pudełko, i drugie pudełko Szlachetnego Brązu. Albo będę mieszać, albo zacznę od nałożenia samego Szlachetnego [bo ryży i jasny na opakowaniu...]
I teraz pytania: [najlepiej do Black_Sun, bo dziś raz jeszcze przeczytałam cały watek i jest Ona zdecydowaną weteranką farbowania zatem na Jej, choć i innych Wizażanek poradę liczę ]
Pytania:
1. Jak to pomalować....w sensie na same odrosty i ściągnąć ile się da farby na resztę włosów? Bo przecież będzie różnica, teraz mam pozostałości Londy Mokki co raz jak czarna, raz jak ruda wygląda... ech
2. Czy można mieszać kolory? bo nie kcę by sam Szlachetny u nasady wyszedł rudy jasny , a dół dalej czarno-ciemno-rudy został od Londy
3. Czy ten Szlachetny sam nie wyjdzie za jasny? końce, (a właściwie cale włosy nie licząc góry 10cm około, która jakby szybciej sie sprała), mam ciemne dosyć...
4. Opakowanie Szlachetnego straszy rudością, a Aksamitny zdaje się być ciemny i czerwony, i prawie czarny, jak ta moja Mokka.
Mieszać to to? czy same odrosty robic tylko Szlachetnym [czyli tym jaśniejszym]? a jak źle wyjdzie, to zamalować na ciemny, czyli Aksamitny...


[ale plątanina, przepraszam, na każdą radę liczę Dziewczyny ]
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.