Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-29, 12:39   #1351
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Ja pisałam o effeclarze K który na zaskórniki jest dobre I można go stosować przy rozszerzonych naczynkach
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 13:15   #1352
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Myślę że śmiało możesz spróbować effaclar. Ja mam skórę mieszaną przy czym policzki zawsze były suche jak wiór. Nie przejmując się tym jednak zbytnio kłądę effaclar na całą twarz a na dzień krem nawilżający iwostin (jak dla mnie to strzał w dziesiątkę) , nawilża świetnie i nie robią mi się zaskórniki. Co do kremów nawilżających polecam Ci również la roche hydraphase -nie zapycha nic a nic. Zresztą przejrzyj sobie opinie na KWC

Przepraszam,nie wyraziłam się jasno...teraz zacytowałam i ponawiam pytanko Które to dokładnie "cudeńko" nie zapycha
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 13:32   #1353
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Przepraszam,nie wyraziłam się jasno...teraz zacytowałam i ponawiam pytanko Które to dokładnie "cudeńko" nie zapycha
Ja obstawiam, że chodzi o to:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html



Chyba, że dla skóry suchej, ale to raczej nie w Twoim przypadku, hm?? Ale jakby co, to prosze:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...ure-riche.html
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 13:52   #1354
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja obstawiam, że chodzi o to:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html



Chyba, że dla skóry suchej, ale to raczej nie w Twoim przypadku, hm?? Ale jakby co, to prosze:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...ure-riche.html


No to klopsik, bo nie mają filtrów - więc chyba tylko mogłabym stosować bez effaklaru
Drugi, faktycznie na nie- bo mam raczej skórę mieszaną, wrażliwą ale nie przesuszoną
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 14:06   #1355
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
No to klopsik, bo nie mają filtrów - więc chyba tylko mogłabym stosować bez effaklaru
Drugi, faktycznie na nie- bo mam raczej skórę mieszaną, wrażliwą ale nie przesuszoną
O jejku, to tu jakieś nieporozumienie - ja na dzien tylko filtry, a nawilżacze zamiennie z kwasami i nie ma problemu i chyba o tu chodzi...

Bo poczytaj wątek o effaclarze, dużo dziewczyn stosuje zamiennie jedną noc kwas, drugą nawilżacz

A na dzień to filtr bezdyskusyjnie
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 14:40   #1356
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
O jejku, to tu jakieś nieporozumienie - ja na dzien tylko filtry, a nawilżacze zamiennie z kwasami i nie ma problemu i chyba o tu chodzi...

Bo poczytaj wątek o effaclarze, dużo dziewczyn stosuje zamiennie jedną noc kwas, drugą nawilżacz

A na dzień to filtr bezdyskusyjnie
Mhm Czytałam ten wątek, ale na początku chciałam stosować tylko effaklar na noc i filtr na dzień,bo finansowo się zrujnuję...
Chociaż teraz, jak mi napisałaś...to zastanawiam się, czy nie zacisnąć pasa żeby sobie krzywdy nie zrobić



Dziewczyny, nie wiem gdzie się poskarżyć...więc zrobię to tutaj
Dzisiaj zrobiłam kolejny obchód po aptekach i dodatkowo byłam chyba w 2 Superpharm w celu zdobycia próbek filtrów.
Nigdzie tych próbek nie dostałam, w dodatku w dwóch przypadkach panie przekonywały mnie,że filtry stosuje się tylko latem, a przy effaklarze w ogóle filtr jest niepotrzebny
Ja nie wiem...może jakieś obowiązkowe szkolenia Panie powinny mieć
Pozostaje mi więc uczyć się na błędach i kupować całe opakowania filtrów
__________________
Wymieniam:

Edytowane przez zioła
Czas edycji: 2007-10-29 o 20:08 Powód: dopisuję żale
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 16:45   #1357
**eve**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

czesc byłam dzisiaj u dermatolga i przypisała mi Duac żel... powiedzcie mi czy jest on dobry na wągry?? Lekarka twierdziła że tak...
**eve** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-30, 17:36   #1358
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

A macie jakieś sprawdzone kremy ochronne na zimę? Tylko żeby mnie nie zapchały bo właśnie jestem na etapie walki z wągrami i nie chcę żeby to wszystko poszło na marne
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 18:16   #1359
AndzelaElla
Przyczajenie
 
Avatar AndzelaElla
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 26
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Mam na twarzy, dokładnie na kościach policzkowych dużo białych kropek. Nie wiem co to jest i jak się tego pozbyć. Pomoże mi ktoś??? Proszę...
AndzelaElla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 20:44   #1360
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez AndzelaElla Pokaż wiadomość
Mam na twarzy, dokładnie na kościach policzkowych dużo białych kropek. Nie wiem co to jest i jak się tego pozbyć. Pomoże mi ktoś??? Proszę...
Ja bym obstawiała na jakieś uczulenie, ale niech może wypowie się ktoś bardziej kompetentny
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 08:41   #1361
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Ja bym obstawiała na jakieś uczulenie, ale niech może wypowie się ktoś bardziej kompetentny
Z kremów na zimę, to nadal będę się okładała filtrami, a jako, że nakładam sporo, to powinno byc ok

A co do Twojej wypowiedzi, to ja myslę, że najbardziej kompetentny jest... dermatolog Bo co my tu bez zdjęć powiedzieć możemy
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 08:55   #1362
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Mhm Czytałam ten wątek, ale na początku chciałam stosować tylko effaklar na noc i filtr na dzień,bo finansowo się zrujnuję...
Chociaż teraz, jak mi napisałaś...to zastanawiam się, czy nie zacisnąć pasa żeby sobie krzywdy nie zrobić



Dziewczyny, nie wiem gdzie się poskarżyć...więc zrobię to tutaj
Dzisiaj zrobiłam kolejny obchód po aptekach i dodatkowo byłam chyba w 2 Superpharm w celu zdobycia próbek filtrów.
Nigdzie tych próbek nie dostałam, w dodatku w dwóch przypadkach panie przekonywały mnie,że filtry stosuje się tylko latem, a przy effaklarze w ogóle filtr jest niepotrzebny
Ja nie wiem...może jakieś obowiązkowe szkolenia Panie powinny mieć
Pozostaje mi więc uczyć się na błędach i kupować całe opakowania filtrów
zioła znam ten ból,a racze wszystkie bóle ktore opisałaś...z próbkami to trzeba mieć szczęście żeby dostać jakąś na wypróbowanie.filtry to droga rzecz i tak sobie szukać swojego jedynego to problem, ja chyba znalazłam moj jedyny, ale myslę że tak naprawdę wypowiem się jak będę go stosować ok 2 miesięcy, bo chyba mnie nie zapycha..ale wolępoczekać żeby to zatwierdzić..myslęże rozsądnym wyjściem jest pomoc wizazanek, te co maja próbkę danego fitra mogyby się podzielic, przesłać zwykłym listem chociazby, to przeciez niecałe 2 zł kosztuje...
Ja od siebie powiem tyle, że stosowałam effaclar k z filtrm przez 1,5 miesiąca, potem się zraziałam do filtrów i kolejne 3 miesiące były bez filtra..co łatwo mozna zauważyć to to, że gdy powastał nowy "syfek" i zszedł to pozostawał na długo ślad,z filtrami, wszystko goi się bez śladu..(no prawie wszystko, mam jedne slad od wyciskaniatak żałuje,że tam grzebałam)
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 09:07   #1363
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Ja od siebie powiem tyle, że stosowałam effaclar k z filtrm przez 1,5 miesiąca, potem się zraziałam do filtrów i kolejne 3 miesiące były bez filtra..co łatwo mozna zauważyć to to, że gdy powastał nowy "syfek" i zszedł to pozostawał na długo ślad,z filtrami, wszystko goi się bez śladu..(no prawie wszystko, mam jedne slad od wyciskaniatak żałuje,że tam grzebałam)
Tak phdwao tutaj się bezdyskusyjnie zgadzam - wszelkie problemy - czy to zadrapanie, czy skaleczenie, wszystkie strupki itd itp schodzą bez przebarwień i problemów przy stosowaniu filtrów i Ek
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 09:23   #1364
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
zioła znam ten ból,a racze wszystkie bóle ktore opisałaś...z próbkami to trzeba mieć szczęście żeby dostać jakąś na wypróbowanie.filtry to droga rzecz i tak sobie szukać swojego jedynego to problem, ja chyba znalazłam moj jedyny, ale myslę że tak naprawdę wypowiem się jak będę go stosować ok 2 miesięcy, bo chyba mnie nie zapycha..ale wolępoczekać żeby to zatwierdzić..myslęże rozsądnym wyjściem jest pomoc wizazanek, te co maja próbkę danego fitra mogyby się podzielic, przesłać zwykłym listem chociazby, to przeciez niecałe 2 zł kosztuje...
Ja od siebie powiem tyle, że stosowałam effaclar k z filtrm przez 1,5 miesiąca, potem się zraziałam do filtrów i kolejne 3 miesiące były bez filtra..co łatwo mozna zauważyć to to, że gdy powastał nowy "syfek" i zszedł to pozostawał na długo ślad,z filtrami, wszystko goi się bez śladu..(no prawie wszystko, mam jedne slad od wyciskaniatak żałuje,że tam grzebałam)
oj -niedobrze, niedobrze że wyciskałaś
ale przypuszczam, że po kwaszeniu po jakimś czasie ślady się spłycą i znikną
Na jaki filtr się zdecydowałaś??
Ja dziś pędzę po Anthelios spray albo żel (na żel jest promocja-dlatego zaraz się ubieram i pędzę żeby zdążyć przed pracą )
Bardzo pomogła mi m.in Hihi i dzięki jej radom i podesłanym linkom -cały tydzień spędziłam na lekturze
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 09:27   #1365
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
oj -niedobrze, niedobrze że wyciskałaś
ale przypuszczam, że po kwaszeniu po jakimś czasie ślady się spłycą i znikną
Na jaki filtr się zdecydowałaś??
Ja dziś pędzę po Anthelios spray albo żel (na żel jest promocja-dlatego zaraz się ubieram i pędzę żeby zdążyć przed pracą )
Bardzo pomogła mi m.in Hihi i dzięki jej radom i podesłanym linkom -cały tydzień spędziłam na lekturze
Żel? No no no, w razie czego daj znać jak się sprawuje!
Ślady w trakcie kwaszenia znikają, mi nawet całkiem szybko

A co do rad, to zawsze do usług
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 09:32   #1366
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

hihi to przemiła wizażanka
ja stosuję anthelios creme foundate
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 09:50   #1367
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
hihi to przemiła wizażanka
Ty komplemenciaro Ty
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja stosuję anthelios creme foundate
A jaką on ma konsystencję? I nie zapycha?
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 11:41   #1368
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Dziewczyny, szaleję ze szczęścia
Mam już pierwszą tubkę Effaklar K
Jako filtr chciałam kupić w pierwszej kolejności Anthelios Spray (wykupiony) lub żel, ale dostałam kilka próbek-saszetek Anthelios XL creme fondante 50+ (to samo co masz Ty phdwao), więc na razie się wstrzymałam z zakupem filtra i wypróbuję to co dostałam

Jutro wieczorem pierwsza próba nałożenia Effaklaru
Dam też relacje jak sprawuje się filtr

Hihi- nie bądź taka skromna, jeszcze troszkę a zbiorę petycję w celu założenia wątku pt.: "Hihi radzi"
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 11:48   #1369
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ty komplemenciaro Ty
A jaką on ma konsystencję? I nie zapycha?

nie zapycha, przynajmniej nic takiego nie zrobił póki cokonsystencja to typowy krem, wchłania mi się szybko, pozostawia błysk i trochę bieli ale na to ozna przymknąc oko
Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szaleję ze szczęścia
Mam już pierwszą tubkę Effaklar K
Jako filtr chciałam kupić w pierwszej kolejności Anthelios Spray (wykupiony) lub żel, ale dostałam kilka próbek-saszetek Anthelios XL creme fondante 50+ (to samo co masz Ty phdwao), więc na razie się wstrzymałam z zakupem filtra i wypróbuję to co dostałam

Jutro wieczorem pierwsza próba nałożenia Effaklaru
Dam też relacje jak sprawuje się filtr
zatem czekamy na relacje co do effaclaru to po kilku dniach zacznie się cos dziec, a filtr mam nadzieję,że podpasuje Ci tak jak mi, albo lepiej, jest naprawdę dobry
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 11:54   #1370
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Jutro wieczorem pierwsza próba nałożenia Effaklaru
Dam też relacje jak sprawuje się filtr

Hihi- nie bądź taka skromna, jeszcze troszkę a zbiorę petycję w celu założenia wątku pt.: "Hihi radzi"
Czekam na relację.
P.S.
Ani mi się waż taki wątek zakładać Bym wtedy musiała, a to co innego

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość

nie zapycha, przynajmniej nic takiego nie zrobił póki cokonsystencja to typowy krem, wchłania mi się szybko, pozostawia błysk i trochę bieli ale na to ozna przymknąc oko

zatem czekamy na relacje co do effaclaru to po kilku dniach zacznie się cos dziec, a filtr mam nadzieję,że podpasuje Ci tak jak mi, albo lepiej, jest naprawdę dobry
phdwaoTo wolę mój spray, w ogóle nie bieli

P.S.
Podejrzewam, że do dłuższym stosowaniu Effaclaru filrt będzie się lepiej wchłaniał
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 11:29   #1371
AndzelaElla
Przyczajenie
 
Avatar AndzelaElla
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 26
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Ja bym obstawiała na jakieś uczulenie, ale niech może wypowie się ktoś bardziej kompetentny
Raczej to nie uczulenie bo mam to od dłuższego czasu już. Tak jakby krosteczki a w środku białe kuleczki są. Nie wiem jak się tego pozbyć
AndzelaElla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 12:56   #1372
strawberry_shake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21
Zaskórniki :/

Mam 17 lat, jestem posiadaczką cery mieszanej i od kiedy pamiętam problemy z zaskórnikami. (chyba 100 lat). Problem jest naprawdę poważny bo mam ich jak grzybów po deszczu na i pod nosem, na brodzie i przy płatkach nosa. Wybrałam się z problemem do kosmetyczki u której zawsze reguluje brwi i jestem z ich usłg zadowolona. Poleciła mi oczyszczanie maszyną skin master. I chciałabym sie dowiedzieć czy to bedzie dobre wyjscie. Kosmetyczka mówiła ze to jest tylko jednorazowy zabieg (gdyby coś "wyszło" na twarzy to po 2 tyg. jest poprawka) później tylko domkowe stosowanie kosmetyków. Nie wiem czy się zdecydować bo nie chciałabym wyrzucić pieniędzy w błoto. Zabieg jest dosyć drogi (250 zł.). Jeszcze do tego mam wrazenie że wszystko mi wciskają na siłe. Może zrezygnowac z tego salonu i wybrać inny ( choć mi się wydaje że ten jest najlepszy). Jbc moge podać stronę inter. salonu z góry dziękuję za odpowiedzi.
strawberry_shake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 18:30   #1373
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

No to się poddaje Najlepiej będzie jak się przejdziesz do dermatologa
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 06:56   #1374
AndzelaElla
Przyczajenie
 
Avatar AndzelaElla
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 26
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Doszlam do wniosku czytając artykuly na internecie że to są tzw prosaki. Przeczytalam że trzeba je usunąć przez przebijanie igłą i potem wyciskanie lub u kosmetyczki... Zalazłybyście jeszcze gdzieś może inne sposoby? Wczoraj tak robiłam i po prawej, i po lewej stronie mam teraz małe kropeczki czerwone, ale może się zagoi.. Tylko że ja mam tego więcej.. A taki zabieg trochę boli...
AndzelaElla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 08:39   #1375
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez AndzelaElla Pokaż wiadomość
Doszlam do wniosku czytając artykuly na internecie że to są tzw prosaki. Przeczytalam że trzeba je usunąć przez przebijanie igłą i potem wyciskanie lub u kosmetyczki... Zalazłybyście jeszcze gdzieś może inne sposoby? Wczoraj tak robiłam i po prawej, i po lewej stronie mam teraz małe kropeczki czerwone, ale może się zagoi.. Tylko że ja mam tego więcej.. A taki zabieg trochę boli...
O jejku, idź do kosmetyczki... Nie rób tego sama, żebys sobie krzywdy nie zrobiła - mogą Ci się jakies stany zapalne porobić, blizny zostać

No ja bym się nie zdecydowania tego sama robić, tym bardziej, że mam skórę, która na skłonność do blizn i przebarwień.

Co do ceny, to idź do salonu jakiegoś sprawdzonego i po prostu zapytaj, ale myslę, że nie więcej niż jakies 50-70zł
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 12:24   #1376
anka2305
Przyczajenie
 
Avatar anka2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 28
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

nie ma niestety innego sposobu na pozbycie się prosaków... nie róbcie tego same w domu, bo mozna naprawde nabawić sie jakichś blizn czy zakażeń. najlepiej iść do kosmetyczki, ona zrobi to dokładnie i w sterylnych warunkach, a napewno usunie te syfki których same przed lustrem napewno nie zauważycie
__________________
Love Is What We All Need
anka2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 12:27   #1377
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez anka2305 Pokaż wiadomość
nie ma niestety innego sposobu na pozbycie się prosaków... nie róbcie tego same w domu, bo mozna naprawde nabawić sie jakichś blizn czy zakażeń. najlepiej iść do kosmetyczki, ona zrobi to dokładnie i w sterylnych warunkach, a napewno usunie te syfki których same przed lustrem napewno nie zauważycie
Podpisuję się wszystkimi kończynami.
Byleby sobie krzywdy nie zrobić!
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 12:33   #1378
anka2305
Przyczajenie
 
Avatar anka2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 28
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

dzięki HiHi mam tak zasyfioną buźkę ze zastanawiam sie nawet nad mikrodermabrazją-ponoć może pomóc
__________________
Love Is What We All Need
anka2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 12:39   #1379
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez anka2305 Pokaż wiadomość
dzięki HiHi mam tak zasyfioną buźkę ze zastanawiam sie nawet nad mikrodermabrazją-ponoć może pomóc
O jejku, ja to nie wiem, nie mogę radzić, bo nie stosowałam, ale koleżanka z pracy regularnie co 3 miesiące do kosmetyczki chodzi na mikrodermabrazję i nie narzeka... Efekty są widoczne, ale czasowe - trzeba powtarzać.

Chociaż od kiedy ja postawiłam na konkretne kosmetyki, to jestem niemalże zachwycona - zaskórniki wybite, tylko przebarwienia mi zostały to zlikwidowania, więc mechaniczne oczyszczanie jest zbędne
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 12:39   #1380
strawberry_shake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21
Dot.: Zaskórniki :/

czy nikt nie może mi doradzić ???? A może jakąś inną metodę .... nie wiem czy kwasy podziałają na moje stare zaskórniki
strawberry_shake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-25 13:23:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.