Gładziutkie CZÓŁKO! Poradźcie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-04, 13:32   #1
Narnijka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 113

Gładziutkie CZÓŁKO! Poradźcie!!!


Od pewnego czasu zauważylam małe krosteczki na czole(zaczynaja sie od brwi,srodkowo i ida do góry)Nie widać ich tak mocno-ale te nierówności wyczuć można dotykajac dloniano i z bocznym swiatlem widac!!!Kiedys mialam gladkie czolko a teraz..nie sa duze ale jest ich duzo i przeszkadzaja-czyzby jakies uczulenie,albo zanieczyszczenie?Co mi moze pomoc?PEELING enzymatyczny?Czy jakas maseczka czy cos lagodzącego..sama nie wiem..chyba to trzeba czyms ukoic?Czekam na propozycje!
Narnijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 16:02   #2
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: Gładziutkie CZÓŁKO! Poradźcie!!!

Narnijka Miałam to samo, identycznie smieję się bo to już drugi wątek w ktorym piszę że przechodziłam coś co opisujesz Na to nie pomogły mi żadne maseczki, peelingi, ale ogółem rzecz biorąc: kosmetyki dobrane do mojego typu cery a w szczególności krem na dzien. Taki stan czoła był skutkiem uzywania kosmetykow do miesznej i tłustej cery. Kiedy zaczęłam uzywać specyfików do normalnej i mieszanej, a w szczególności KREM NIVEA NA DZIEŃ - niebieski-do normalnej, stopniowo krosteczki schodziły, po ok. miesiącu miałam już gładziutką cerę I do dzisiaj efekt się utrzymuje Pozdrawiam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 16:08   #3
Narnijka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 113
Re: Gładziutkie CZÓŁKO! Poradźcie!!!

Tylko ze ja nie uzywam preparatów dla cery tłustej...i to sie tak nagle wzięło,przed okresem i trwalo przez ten czas i..trwa do tej pory..ale wyprobuje!!!Moze jakis tonik lagodzący?Co Ty na to-a jak dbasz o swoja buźke?Co nakladasz i kiesy(ile razy w tygodniu?-zeby byla gladka i czysta?)
Narnijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 16:11   #4
Narnijka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 113
Re: Gładziutkie CZÓŁKO! Poradźcie!!!

A co polecasz do mycia buziaka?Jakie ulubione kosmetyki stosujesz?
Narnijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 18:45   #5
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: Gładziutkie CZÓŁKO! Poradźcie!!!

Rano i wieczorem myje buzie żelem Garnier Podstawa Pielęgnacji (15 zł)(jest do cery normalnej i mieszanej) - jest baaardzo wydajny, wystarczy kropelka na całą twarz Po żelu zawsze tonikiem Nivea Odświeżającym-niebieskim (17 zł) przelałam go do pojemniczka po toniku-spray'u wiec jest również b.wydajny, już chyba pół roku go używam, i sporo jeszcze jest na dnie Jest z alkoholem wiec juz wiecej go nie kupię i nie polecam,natomiast ostatnio na KWC wypatrzyłam tonik Dax Cosmetics Sekrety Urody, tani - 7 zł i sądząc po opiniach b.dobry, wiec pewnie go kupie, jest do kazdego rodzaju cery. Po toniku uzywam kremu-na dzien nivea jak już pisałam, na noc mam Dax Cosmetics HydraMax, ale nie jest on rewelacyjny, taki sobie zwykly kremik, wiecej go nie kupię, bo chyba nie działa Raz w tygodniu peeling - Dax Cosmetics Sekrety Urody (8 zł, do kazdego rodzaju cery), jest C-U-D-O-W-N-Y Gorąco polecam No i maseczki- testuje różne, ostatnio podobała mi sie Sekrety Urody Odżywcza Noo to by było na tyle Pozdrawiam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 20:55   #6
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Gładziutkie CZÓŁKO! Poradźcie!!!

Ja mam okropne czoło A to przez grzywkę którą sobie zafundowałam, ale w grzywce lepiej wyglądam niż bez Przy myciu jak spinam włosy na bok to robię krzywa minę na widok czoła.
pozdrowionka
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 21:13   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Gładziutkie CZÓŁKO! Poradźcie!!!

Myślę że te grudki co opisujesz to zaskórniki zamknięte, czyli zatkane pory. Można je usunąć mechanicznie, ale to już raczej u kosmetyczki, nie majstrować nic samej żeby nie wywołać stanu zapalnego. Można też spróbować potraktować je jakimś kremem z kwasem albo Brevoxylem (czyli nadtlenkiem beznoilu), powinno pomóc oczyścić cerę. Plus regularny peeling + maseczka z glinki, no i oczywiście porządny reżim pielęgnacyjny na codzień, czyli myc buzię łagodnym żelem ale dobrze oczyszczającym, jakiś tonik itd. Jest naprawdę dużo sensownych serii na rynku - Iwostin Purritin, Dermedic Acne Expert, Eris poniżej 20, Pharmaceris T, Soraya Anty, Dax Perfecta Czysta Cera...

Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-05, 14:46   #8
Narnijka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 113
Re: Gładziutkie CZÓŁKO! Poradźcie!!!

A do takiego czóła mogę stosować peeling z drobinkami czy lepiej enzymatyczny-bo może to sie rozniesie na całą twarz????
Narnijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.