drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-28, 01:35   #61
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Chyba a rebours...
Co do meritum, zgadzam się.

Na KWC parę razy znalazłam też opinię, że sypki puder Vipera odbijający światło jest porównywalny ze znacznie wyższą półką.
Owszem, ten puder jest r-e-w-e-l-a-c-y-j-n-y !!!

Nadaje twarzy miekka fakture, tworzy woalke, no uszlachetnia po prostu
Mialam sypkiego Photogenic'a Lancome i nie ma porownania, w tym przypadku to Vipera jest gorna polkaZa cale 17 zl.
Tak samo transparentny puder sypki La Prairie, wprawdzie wypada lepiej z Lancome w porowananiu z Vipera, ale tez efekt La Prairie nie dorasta Viperze do piet.

Brzmi jak herezja, wiem

Obecnie przychylam sie do opinii, ze lepsze od meteorytow sa nowe kuleczki rozswietlajace AvonuAktualnie porownuje oba kosmetyki i naprawde bardziej zadowala mnie Avon niz Guerlain.

No i moim hitem jest tusz Lash Architect L'Oreala, przy ktorym na razie wymiekl Diorshow.
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 09:44   #62
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Obecnie przychylam sie do opinii, ze lepsze od meteorytow sa nowe kuleczki rozswietlajace AvonuAktualnie porownuje oba kosmetyki i naprawde bardziej zadowala mnie Avon niz Guerlain.

No i moim hitem jest tusz Lash Architect L'Oreala, przy ktorym na razie wymiekl Diorshow.
Mam te kuleczki z Avonu i efekt jest piękny - subtelny i świetlisty. Niestety nie miałam meteorytów wiec nie moge porównać obydwu porduktów, ale z avonowych kuleczek jestem naprawde zadowolona.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 09:51   #63
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Mam te kuleczki z Avonu i efekt jest piękny - subtelny i świetlisty. Niestety nie miałam meteorytów wiec nie moge porównać obydwu porduktów, ale z avonowych kuleczek jestem naprawde zadowolona.
Kuleczki Avon mówicie? To są te standardowe kulki czy jakaś edycja limitowana? Mocno rozświetlają czy delikatnie?
Jeśli ktoś ma zdjęcie tych kuleczek to pięknie poproszę, bo nie mam aktualnie dostępu do katalogów avonu.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 09:57   #64
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość

No i moim hitem jest tusz Lash Architect L'Oreala, przy ktorym na razie wymiekl Diorshow.
Moim też Uwielbiam ten tusz. Mam 3 opakowanie i dosłownie żaden tusz nie dawał nawet w połowie takiego efektu sztucznych rzęs jak on. A ja uwielbiam mieć mocno wytuszowane rzęsy i lepszego jak narazie nie znalazłam
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 10:31   #65
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Kuleczki Avon mówicie? To są te standardowe kulki czy jakaś edycja limitowana? Mocno rozświetlają czy delikatnie?
Jeśli ktoś ma zdjęcie tych kuleczek to pięknie poproszę, bo nie mam aktualnie dostępu do katalogów avonu.

Wg mnie delikatnie, żadnego dyskotekowego błysku a la przetłuszcająca się cera. Pasują do codziennego makijażu.

Zwykłe, standardowe kulki, w czarnym opakowaniu. Wydajne jak diabli.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 12:34   #66
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Wg mnie delikatnie, żadnego dyskotekowego błysku a la przetłuszcająca się cera. Pasują do codziennego makijażu.

Zwykłe, standardowe kulki, w czarnym opakowaniu. Wydajne jak diabli.

To sa te ktore byly w Gwiazdkowym katalogu?
Jezeli tak to .....zaluje,ze sie nie skusilam dobra cena byla i moglam zaryzykowac....

Z drugiej strony Meteoryty Winter Radiance to moj rozswietlacz nr 1;mialam tez Pansticka Shimmer MF ale z ulga sie go pozbylam totalnie nie dla mnie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 12:37   #67
Agusia_4you
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Tusz Wonder z Oriflame'u jest świetny (za 16 złotych)
Balsam malinowy AA (12 złotych)
__________________
32 dnia 13 miesiąca roku wpadnę na Ciebie po 25 w wielkomiejskim tłoku..
Agusia_4you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 13:02   #68
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Vipera ma bardzo dobre kosmetyki!Zdecydowanie lepsze od Inglota i tańsze!

róż Lumene=róż Cheek Vipera a wybór kolorów zdecydowanie bogatszy,cena 3 krotnie niższa
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 13:03   #69
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
To sa te ktore byly w Gwiazdkowym katalogu?
Jezeli tak to .....zaluje,ze sie nie skusilam dobra cena byla i moglam zaryzykowac....

Z drugiej strony Meteoryty Winter Radiance to moj rozswietlacz nr 1;mialam tez Pansticka Shimmer MF ale z ulga sie go pozbylam totalnie nie dla mnie

Tak, te z gwiazdkowego katalogu.

Nie miałam meterotytów, więc porównania nie mam, ale rozświetlenie, któe daja kulki Avonu jest dla mnie OK. Przy bardzo jasnej cerze nie wyglądam jak świnka.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 13:28   #70
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
To sa te ktore byly w Gwiazdkowym katalogu?
Jezeli tak to .....zaluje,ze sie nie skusilam dobra cena byla i moglam zaryzykowac....
Gwiazdkowy katalog masz tu: http://www.avonpolska.pl/e-katalog/katalog11.html
Może u jakiejś konsultantki termin i cena jeszcze obowiązują? W końcu katalog jest jako aktualny na stronie Avon.
A jeśli nie jest aktualny, to w następnym katalogu, który mam od koleżanki - katalogu 1/2008 Wielka Wyprzedaż - Rozświetlające perełki do twarzy kosztują 36,90 zł - przecena z 47,90 zł. W katalogu Gwiazdkowym były po 29,90 zł.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 13:31   #71
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Ja tak moze bez porownania,ale rowniez polecam puder rozswietlajacy Vipery
Co do tuszu Maybelline,to mialam go juz dawno i bylam zachwycona.Jak dodtad tylko Lash Architect byl lepszy Zadne tam 2000 Calorie,ani inne Rimmelle
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 14:14   #72
Gabusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 169
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Witam Ja zdecydowanie polecam puder rozświetlający w kulkach firmy Sensique. Kosztuje 11 zł,a moim skromnym zadaniem jest zachwycający.
Gabusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 14:17   #73
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Ja uwielbiam też kuleczki Vollare, Cantare...są naprawdę swietne i przy tych cenach można sobie niezłą kolekcję zrobić. Szkoda tylko że ciężko je zanleźć... Ja bezskutecznie od dawna poszukuję koloru białego i brzoskwiniowego...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 14:33   #74
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Mam te kuleczki z Avonu i efekt jest piękny - subtelny i świetlisty. Niestety nie miałam meteorytów wiec nie moge porównać obydwu porduktów, ale z avonowych kuleczek jestem naprawde zadowolona.
Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Kuleczki Avon mówicie? To są te standardowe kulki czy jakaś edycja limitowana? Mocno rozświetlają czy delikatnie?
Jeśli ktoś ma zdjęcie tych kuleczek to pięknie poproszę, bo nie mam aktualnie dostępu do katalogów avonu.
Naprawde te kulki im sie udaly, kilka lat temu tez byly, ale wtedy poza efektem swinki Piggy nic nie dawaly.
Teraz zmienili je i wyszedl superkosmetyk

Ja mam meteoryty kolor beige chic i kurcze, faktycznie rozpromieniaja cere i widac efekt, ale po kilku godzinach zostaja same drobiny
to troche malo za 180 zlw ogole ja czasem ejstem zadowolona z meteorytow, a czasem ich nienawidze

a avonowe kuleczki daja swiezy, naturalny efekt, ktory o wiele bardziej mi pasuje

a aktualny i kolejne katalogi (az do marca) sa na tej stronce w dziale katalogi:http://www.avonet.pl/index.php?optio...ery2&Itemid=14

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Moim też Uwielbiam ten tusz. Mam 3 opakowanie i dosłownie żaden tusz nie dawał nawet w połowie takiego efektu sztucznych rzęs jak on. A ja uwielbiam mieć mocno wytuszowane rzęsy i lepszego jak narazie nie znalazłam
O tak!
Obietnica jest dotrzymana w przypadku tego tuszu
W ogole nie wyobrazam sobie bez niego zycia

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Vipera ma bardzo dobre kosmetyki!Zdecydowanie lepsze od Inglota i tańsze!

róż Lumene=róż Cheek Vipera a wybór kolorów zdecydowanie bogatszy,cena 3 krotnie niższa
Tu tez sie zgodze, kupilam przed Swietami ten roz do policzkow, bo spodobal mi sie najjasniejszy kolor, taki bezowy i efekt mnie powalil, super modeluje buzke, jest trwaly, ma fajne, estetyczne opakowanie i jest tani-ja dalam 9 zl
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 14:56   #75
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Co do tuszu Maybelline,to mialam go juz dawno i bylam zachwycona.Jak dodtad tylko Lash Architect byl lepszy Zadne tam 2000 Calorie,ani inne Rimmelle
Też miałąm architekta, ale wole Maybelline właśnie przez tą wygiętą szczoteczkę. Zalotka jest już zbędna.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 17:06   #76
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Co do negatywnych opinii na temat cieni Inglota nie moge sie zgodzic. Mam na mysli Integre i Sprit bo reszty nie mialam. Trwalosc - caly dzien. Bardzo ladnie podkreslaja oko. Moglyby jedynie w zestawach miec ciekawsze kolorki, np jak niektore cienie IsaDory (ktore nie dorownuja im trwaloscia i jakoscia niestety tez) - to wtedy bylyby idealne.

Ktos tu tez porownal 2000 Calorie do Diora. Zgadzam sie. Jestem bardzo z niego zadowolona. Maybelline i L`Oreal tez maja fajne tusze ale to wcale nie znaczy, ze MaxFactor jest gorszy. Zalezy jaki efekt kto chce otrzymac. Moim zdaniem wszystkie trzy firmy produkuja rownie fajne tusze, dajace inny efekt i tyle.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 19:27   #77
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Ja też używam wspomnianego MAybelline i jestem baardzo zadowolona.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 20:35   #78
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Co do negatywnych opinii na temat cieni Inglota nie moge sie zgodzic. Mam na mysli Integre i Sprit bo reszty nie mialam. Trwalosc - caly dzien. Bardzo ladnie podkreslaja oko. Moglyby jedynie w zestawach miec ciekawsze kolorki, np jak niektore cienie IsaDory (ktore nie dorownuja im trwaloscia i jakoscia niestety tez) - to wtedy bylyby idealne.
Ja też bardzo sobie chwalę cienie Inglota i nie zamierzam ich zdradzać z czymkolwiek innym. Na mojej powiecie spisują się doskonale przez cały dzień, także wszelkie bazy pod cienie są zbędne. Przetrzymały zarówno ponad 30 stopniowe upały, deszczowe dni jak i chwile wzruszenia. Mówię tutaj także o Integrze i Sprit
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 22:14   #79
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Dokladnie, Inglot to do tej pory jedyne cienie pod ktore nie musze uzywac bazy. Tylko mogliby je troche dopracowac kolorystycznie w tych zestawach. Ale i tak sa OK.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 22:47   #80
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

W ramach noworocznego prezentu postanowiłam sobie kupić Meteoryty,ale widzę ,że piszecie,że nowy puder z Avonu jest nawet lepszy.Czy możecie mi doradzić jaki jest efekt po tych avonowskich kuleczkach?Czy mają złoty odcień?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 22:58   #81
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Ja też bardzo sobie chwalę cienie Inglota i nie zamierzam ich zdradzać z czymkolwiek innym. Na mojej powiecie spisują się doskonale przez cały dzień, także wszelkie bazy pod cienie są zbędne. Przetrzymały zarówno ponad 30 stopniowe upały, deszczowe dni jak i chwile wzruszenia. Mówię tutaj także o Integrze i Sprit
I ja rowniez sie zgadzam Szczegolnie te tansze cienie Inglota sa nie do zdarcia (doslownie,ja mam problem z ewentualnymi poprawkami,kiedy uzywam Sprinta,bo nie chca zwyczajnie sie zmazac lub rozmazac ).Polecam tez diamentowe musy i maty Bell.Matowe cienie Bell moge porownac jedynie z matowymi cieniami Sephory.Efekt-Sephora wyladowala na dnie szuflady i juz pewnie tam zostanie.Tak samo nie jestem zadowolona z cieni L'oreala.Granat L'oreala z drobinkami,a akurat fiolet Inglota z drobinkami-przepasc nie tylko cenowa,ale i jakosciowa.Na korzysc Inglota oczywiscie
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 00:02   #82
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

http://allegro.pl/item287296458_rozs...arzy_avon.html

Ladne real foto,one faktycznie tak wygladaja?poki co skusilam sie na nowa mozaike Avonu i tak wlasnie dumam czy wziac te kulki czy nie

Musze sie jeszcze pochwalic,ze.....calkiem zapomniany,jakos zepchniety na bok-puder sypki Max Factora jest o wiele lepszy niz sypaniec Guerlain 01 ktorego wielbilam przez jakis czas.
MF moze nie kazdemu podejsc bo kolor jest tylko jeden,niby transparentny ale nie kazdej karnacji bedzie pasowac-w kazdym razie rewelacja i....ma sitko! nie zadne plastikowe dziurawce
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 02:10   #83
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Dziewczyny o którym Lash Architect L'oreala mowicie? Tym w czarnym czy srebnym opakowaniu?

(Maybelline niestety dzisiaj nie wypróbowałam bo nie miałam czasu)



EDIT:
W nocy zanim szłam spać postanowiłam jedno oko zmyć i pomalować tym Maybelline, byłam strasznie ciekawa efektu. Nie wiem jak się zachowuje cały dzień, jeżeli nic a nic się nie będzie osypywać ani kserować to chyba znajdę zamiennika Hypnose

Zgodnie z obietnicą wklejam zdjęcie
Lewe oko pomalowane jest Maybelline Volume Express Curved Brush, prawe Lancome Hypnose.


p.s. Proszę tylko weźcie pod uwagę, że Hypnose miałam na oczach przez 12h, więc trochę jest w gorszym stanie niż zaraz po pomalowaniu, tym bardziej że tarłam oczy, bo coś mi wpadło



EDIT 2:
Wklejam dodatkowo zdjęcie które dałam w wątku 'Rzęsiska"- tu rzęsy są już całe pomalowane Maybelline:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tusze podpis.jpg (75,2 KB, 656 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Maybelline Volume.jpg (68,2 KB, 520 załadowań)
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2007-12-30 o 01:37 Powód: fotki
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 13:20   #84
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Moje zamienniki:
1. błyszczyk Joko Chocolate: zamiast wielu wysokopółkowych błyszczyków. Miałam Givenchy, dostałam w prezencie - wylądował w koszu. A po wypróbowaniu jednego błyszczyka Chocolate stałam się posiadaczką wszystkich 4 odcieni (4x19 zł phii)
2. różowa EDT Chupa Chups zamiast Christiny Aguilery. Po testach w perfumerii zapachu CHA stwierdziłam, że identyczny mam w domu. Potem porównałam deklarowane nuty obu zapachów i bingo, wiele się zgadza, nie zamierzam przepłacać, choć butleczka mi się pdoba jak diabli, ale bez przesady...
3. puder brązujący Joko Chocolate, zamiast wszystkich innych. Jestem porcelanką i dobrać sobie coś brązowego to był dla mnie koszmar i niespełnione marzenie. Ale udało się
4. nie mam z czym porównać, ale polecam korektor rozświetlający pod oczy Daxa. BOSKI!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 17:45   #85
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą wklejam zdjęcie
Lewe oko pomalowane jest Maybelline Volume Express Curved Brush, prawe Lancome Hypnose.
Ale wywinięcie to masz ładniejsze na Maybelline

Porównanie "zdjęciowe" - super. Lepszego przekonywania nie trzeba
(zawsze lubiłam tusze Maybelline; no i Bourjoisa... )
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 17:47   #86
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Dziewczyny o którym Lash Architect L'oreala mowicie? Tym w czarnym czy srebnym opakowaniu?

(Maybelline niestety dzisiaj nie wypróbowałam bo nie miałam czasu)




EDIT:
W nocy zanim szłam spać postanowiłam jedno oko zmyć i pomalować tym Maybelline, byłam strasznie ciekawa efektu. Nie wiem jak się zachowuje cały dzień, jeżeli nic a nic się nie będzie osypywać ani kserować to chyba znajdę zamiennika Hypnose

Zgodnie z obietnicą wklejam zdjęcie
Lewe oko pomalowane jest Maybelline Volume Express Curved Brush, prawe Lancome Hypnose.

p.s. Proszę tylko weźcie pod uwagę, że Hypnose miałam na oczach przez 12h, więc trochę jest w gorszym stanie niż zaraz po pomalowaniu, tym bardziej że tarłam oczy, bo coś mi wpadło
Przepiękny efekt po Maybelline. Ale z natury rzęsy też masz piękne, co?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 18:38   #87
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Ja się już prawie przekonałam do tego maybellina Tylko chciałabym sie dowiedzieć jak jest z trwałością. Kruszy się? Niecierpię jak kilka godzin po pomalowaniu rzęs tuszem wyglądam jakbym miała podbite oczy Zakupiłam niedawno VC bourjois i jest baaaardzo trwały dlatego jestem ciekawa czy ten maybelline jest mu ówny
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 22:26   #88
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

hmm u mnie maybelline calego dnia nie wytrzymuje.
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 02:21   #89
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ale z natury rzęsy też masz piękne, co?
Czy ja wiem.... Sama ich nigdy nie doceniałam, ale wizażanki je zawsze komplementowały jak dawałam ich zdjęcia więc chyba nie są takie złe
Są długie, dość grube ale przez problemy zdrowotne niestety zaczęły mi wypadać Więc za gęste to nie są. A zawsze chciałam mieć bardziej gęste rzęsy, teraz to marzę by mieć chociaż takie jak kiedyś, przed wypadaniem

_________________________ _________________________ _____

Tak sobie myślałam nad tymi tańszymi odpowiednikami droższych kosmetyków i przyznam, że jednym z nich jest wykręcana kredka do oczu Maybelline, wyszła razem z tuszami Define A-Lash i też jest w zielonym opakowaniu. Z powodzeniem może zastąpić używane przeze mnie kredki Clinique Superfine Liner for Eyes- mam ich mały zapas (bo w Polsce są trudno dostępne i jest mały wybór kolorów) ale jak się skończą to lecę zaraz po Maybelline.

Z Clinique używam ciemnego brązu i bardzo ciemnego granatu- oba z drobinkami- akurat taki brąz jest też z Maybelline, granatu niestety częściej używam (wygląda prawie jak czerń ale lepiej do mojej urody pasuje) więc będę musiała z tego koloru kupować Clinique.
Tańsze są o jakieś 80% zatem różnica jest spora. Fotki obu kredek:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kredki.jpg (60,4 KB, 301 załadowań)
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 08:07   #90
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Który tusz tak zachwalacie? Obydwa maja taka sama szczoteczke,a roznia sie jedynie kolorem opakowania?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 41653072637947774e6d5f4c6c377942726851-100x100-0-0.jpg (3,0 KB, 1060 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumbnail3.php.jpg (9,2 KB, 1065 załadowań)
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-17 08:58:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.