Babor Cosmetics? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-29, 12:26   #1
olik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 7

Kosmetyki BABOR


Czy któraś z Was używała kiedyś kosmetyków firmy Babor. Niedaleko mnie jest taki mały sklepik z ich produktami. Bezskutecznie szukałam ich na KW. NIe znalazłam nic. Czyżby naprawdę nikt ich nie znał?! [img]icons/icon21.gif[/img]
Kiedyś tam słyszałam, że nie są najgorsze. [img]icons/icon36.gif[/img]
olik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-29, 16:07   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kosmetyki BABOR

Witam,

byłam raz na czyszczeniu w gabinecie z użyciem kosmetyków Babor, ale byłam o wiele bardziej zadowolona z Thalgo. A Babor jest droższy, czyszczenie kosztowało 20 zł więcej niż z Thalgo.

Niestety, innych doświadczeń nie mam....
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-02, 07:49   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kosmetyki BABOR

Hej!
Ja mam kilka ich kosmetyków. Nie wiem jakich Ty potrzebujesz - ja używam do cery tłustej. Warta polecenia jest seria Baborisan - miałam taką emulcję do oczyszczania cery, którą można także stosować zamiast kremu (50 zł) i krem tonujący, który bardzo ładnie wygląda na twarzy latem, ma delikatny kolor i pięknie stapia się ze skórą. Niestety jego objętość (15 ml) jest niewspółmierna do ceny (37). Używałam też kremu na noc do cery tłustej z serii Pur. Jak dla mnie cięzki, nie polubiłam go na tyle, żeby kupić drugi raz, kosztuje 51 zł. Mam też taki zielony żel do mycia twarzy (87 zł) - dobry, oczyszcza, a nie przesusza zewnętrznej warstwy cery i tonik - przez chwilę bardzo "lepi się" na twarzy, ale potem się wchłania (72 zł). Ogólnie rzeczywiście są to dość dobre kosmetyki, a ceny wahają się od średniej półki do baaardzo wysokiej, zwłaszcza kremy do cery suchej - grubo ponad 200 zł. Aha, jeszcze jedno - jak dla mnie więcej relaksu zapewniają mi kremy np. Lancome, o wiele piękniej pachną i chyba lepiej się wchłaniają 9przynajmniej od tych, które stosowałam). To chyba wszystko, mam nadzieję, że Ci pomogłam.
Pozdrawiam - Aga
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-02, 09:47   #4
Honorata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 1
Re: Kosmetyki BABOR

Babor to bardzo dobra firma, dziwie sie, ze nie znasz. Ja mialam peeling do cery wrazliwej ok.100zl i krem ok.90 zl.Dobra...ale droga...Polecam lekture Beauty Forum, tam znajdziesz wiadomosci o Baborze
Honorata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-17, 16:10   #5
AnnaB-A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 12
Babor Cosmetics?

Mam pytanie ,czy któraś z Was używała kosmetyków firmy BABOR?Wiem ,że można je kupić tylko w salonach tej firmy i że są drogie.Moja bużka wymaga porządnej regeneracji i nie wiem czy warto na nie się szarpnąć.POMOCY !!!
AnnaB-A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-17, 16:50   #6
patricy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 115
Re: kosmetyki BABOR

Ja mialam kiedys krem do rak tej firmy. Kosztowal ponad 30zl, a nie byl wcale zadna rewelacja. No moze tylko tyle, ze pieknie pachnial...
patricy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-17, 18:16   #7
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: kosmetyki BABOR

czesc
ja miałam kiedyś krem oczyszczający do twarzy - ładny zapach, kolor miętowy, ładny słoiczek i... duuuża cena.
Lubiłam ten kremik, ładnie się wchłaniał i wszystko ok, tylko ze nie zauwazylam zadnych efektów oczyszczajacych ani wizualnych
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-18, 10:09   #8
AnnaB-A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 12
Re: kosmetyki BABOR

Czyli te produkty są przereklamowane.Skorzysta m więc z Waszych opinii na KWC i wybiorę sobie krem.Dzięki za pomoc.
AnnaB-A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-18, 10:28   #9
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: kosmetyki BABOR

Myszko, tak naprawdę trudno powiedzieć na 100% że są przereklamowane czy nie. Jak każda firma, może i oni mają jakiś hit kosmetyczny, jakieś przeciętniaki i jakieś buble
poza tym, może akurat kremik, który na mojej buźce sprawdził się kiepsko, na twojej dokona cudu i tego ci życzę. Ale powiem ci coś jeszcze - na pewno nie odkrywczego dla wielu Wizażanek, ale dla mnie jakiś czas temu bardzo: od dawna wydawało mi się, że to co tanie to badziewne, zwłaszcza wśród kosmetyków. Wizaż otworzył mi oczy. Odkryłam z radością że nie zawsze warto wydawać majątku na kosmetyk, by być z niego zadowoloną. Jest mnóstwo kosmetyków baardzo dobrych za naprawdę niewygórowane ceny. Może najpierw przekop KWC i wypróbuj coś tańszego a w ostateczności zaszalej i kup taki np. BABOR.
Powodzenia,
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-18, 10:38   #10
AnnaB-A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 12
Re: kosmetyki BABOR

Edii, dziekuję za radę.Tak właśnie zrobię
AnnaB-A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 19:40   #11
Fiku-Jez
Raczkowanie
 
Avatar Fiku-Jez
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307
Babor Cosmetics?

Czy ktoras z was moze slyszala o tej firmie? Mijalem kilka razy we Wroclawiu, blisko Rynku, sklep z dosc wyeksponowanymi kosmetykami tej firmy, ale dziwi mnie to, ze nigdzie na KWC ich nie widac. I tak sie zastanawiam, czy w ogole interesowac sie tym sklepem, czy lepiej sobie odpuscic.

Pozdrawiam
Fiku-Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-27, 19:51   #12
yaga20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11
Re: Babor Cosmetics?

Z tego co wiem jest to dobra firma niemiecka. Używałam dwóch kosmetyków z tej firmy ale kupowałam je w salonie kosmetycznym. Są dosyć drogie. Jak wpiszesz w google nazwę Babor to pokaże Ci się strona z adresem www. Napisałam do nich gdzie mogłabym w mojej miejscowości kupić ich kosmetyki
i dostałam odpowiedż.
yaga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 20:12   #13
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Babor Cosmetics?

Brdzo droga i ekskluzywna firma gabinetowa - ich kosmetyki można przewaznie nabyć w gabinetach. Niestety, nigdy nie miałam z nimi nic do czynienia, żadna z kosmetyczek, do których chodzę ich nie uzywa. Nie mam pojęcia czy warto w nie inwestować zawsze na oko wydawało mi sie ze to produkty godne zaufania, ale ostatnio aż dwie koleżanki skarżyły mi sie na jakieś specyfiki tej firmy
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 20:17   #14
ZielonookaJ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Re: Babor Cosmetics?

Kiedyś używałam kremów tej firmy bo poleciła mi je moja kosmetyczka. Byly ok ale nie byla to az taka rewelacja aby placic za nie tak duzo. Dodam, że były to kremy dla cery z rozszerzonymi naczynkami.
ZielonookaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 08:50   #15
Rolka Karolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Babor Cosmetics?

Super kosmetyki. Naprawdę gorąco polecam. Moja przygoda z Babor'em trwa już 5 lat. Raz w na 5 tygodni wizyta w gabinecie + odpowiednio dobrane kosmetyki (mam tu na myśli serię produktów a nie jeden czy dwa) i po trądziku śladu nie ma. Jestem alergikiem ale jeszcze nigdy mnie po tych kosmetykach nie wysypało. Kremy się bosko wchłaniają (większość z nich najlepiej nakładać zwilżonymi dłońmi) kosmetyki do cery młodzieńczej czy mieszanej nie wysuszają (jak to jest np. w przypadku Diora), krem pod oczy nie wywołuje u mnie łuszczenia skóry (jak to mam z Lancome) a od oliwki hydrofilnej jestem już uzależniona

Nie są to może kosmetyki tanie ale jeśli weźmie się pod uwagę ich działanie to... ceny wypadają przyziemnie.
Rolka Karolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 15:30   #16
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Babor Cosmetics?

Witam!
podzielam w pełni wypowiedź poprzedniczki.
Z kosmetyków tej firmy korzystam już od prawie 10 lat, kiedy to koleżanka poleciła mi gabinet [z zabiegów również systematycznie]. Oczywiście zdarzała mi się niewierność jednak zawsze powracam. Szczególnie cenie sobie oliwkę w duecie z koncentratem ziołowym do oczyszczania oraz krem Advanced Biogen - silnie regenerujący, używam go na zimę. Mam suchą, wrażliwą cerę, ale jeszcze nie zdarzyło mi się by mnie podrażnił jakiś kosmetyk Babora. No cóż, cena jest faktycznie niezbyt przyjazna, ale po wczorajszej wizycie w perfumerii stwierdziłam, że jednak niższa niż znakomite większości markowych kosmetyków.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 19:37   #17
gtann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
GG do gtann
Dot.: Babor Cosmetics?

Używam kosmetyków Babor od jakichś dwóch lat. Konkretnie cleansing tonic i cleansing gel i z obu tych produktów średnio jestem zadowolona (tonic zawiera alkohol). Używam też kremu na dzień z serii PURE (day cream) oraz na noc z serii PURE (night cream) i oba te produkty mogę polecić, (jeden kosztuje ok.50 zł) po ich zastosowaniu skóra na twarzy wygląda bardzo dobrze. Kolejnym plusem jest zapach, który mi bardzo odpowiada pozdrawiam
gtann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 01:29   #18
arabeska73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
GG do arabeska73 Send a message via Skype™ to arabeska73
Dot.: Kosmetyki BABOR

Cytat:
Napisane przez olik Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używała kiedyś kosmetyków firmy Babor. Niedaleko mnie jest taki mały sklepik z ich produktami. Bezskutecznie szukałam ich na KW. NIe znalazłam nic. Czyżby naprawdę nikt ich nie znał?! [img]icons/icon21.gif[/img]
Kiedyś tam słyszałam, że nie są najgorsze. [img]icons/icon36.gif[/img]
Witam
W Warszawie mam Gabinet Kosmetyczny ,,Arnika"
www.gabinet-arnika.pl
Od wielu lat robię ZABIEGI KOSMETYKAMI BABOR . Jestem tą firmą zachwycona, ponieważ te kosmetyki są prze de wszystkim dla osób , które mają wrażliwą i alergiczną skórę . Wspaniale odżywiają bardzo mocno nawilżają i wspomagają leczenie problemów skórnych : trądzik różowaty i pospolity.BABOR to bardzo droga i ekskluzywna firma kosmetyczna -,,Mercedes " w śród kosmetyków : http://www.babor.pl/85.html

Zapraszam na zabiegi
Gabinet kosmetyczny ,,ARNIKA"
ul.Piękna 11Warszawa-Wesoła
Tel
: 022 7734728 , 662143 481

kropka1313@gmail.com



_________________


Edytowane przez arabeska73
Czas edycji: 2008-10-02 o 13:32
arabeska73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 22:23   #19
kotka500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Babor Cosmetics?

kosmetyki firmy Babor są wspaniałe , kto raz je kupił , na pewno jest zadowolony i po stosowaniu innych wróci do babora.
kotka500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 21:28   #20
milcza3j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Babor Cosmetics?

Witam
przyłączam sie do pozytywnych i miłych opinii na temat tej firmy, gdyz sama stosuje je od roku.

Ponaddto od 2 miesiecy jestem w posiadaniu parunastu pozycji kosmetyków BABOR na sprzedaż po okazyjnych cenach( od -35%do-65%). Kosmetyki sa nowe, orginalne i świeże... jednak nie mam czasu zając sie ich sprzedażą...więc chce odzyskac choc częśc poniesionych kosztów

głownie sa to kosmetyki kolorowe(podkłady,pomadki , lakiery) jka rowniez kremy...poniżej załączam szczegółowy wykaz produktów wraz z porpozycjami cen( podlegaja negocjajci)

http://milcza3j.fm.interii.pl/BABOR.doc

wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt
milcza3j@poczta.fm
696564742


(posiadma także zdjęcia więksozsci kosmetyków)...istnieje mozliwosc wystawienia "szybkiej , prostej aukcji" na allegro(gdzie do niedawna jeszcze sprzedawałm gabinetowe kosmetyki najlepszych marek)

pozdrawiam JUSTYNA
milcza3j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 17:51   #21
Orianna
Raczkowanie
 
Avatar Orianna
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 116
Dot.: Babor Cosmetics?

Dostalam kiedys dosc duze probki preparatu do mycia - to chyba byla kombinacja Hy-oil z Phyto Sensitive czy jakos tak, nie pamietam dokladnie nazwy. Efekt boski, ale do tej pory mnie nie stac na takie cudo. Ceny sa powalajace.
Orianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 21:45   #22
bazyliszka
Raczkowanie
 
Avatar bazyliszka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 287
Dot.: Babor Cosmetics?

Cytat:
Napisane przez Orianna Pokaż wiadomość
Dostalam kiedys dosc duze probki preparatu do mycia - to chyba byla kombinacja Hy-oil z Phyto Sensitive czy jakos tak, nie pamietam dokladnie nazwy. Efekt boski, ale do tej pory mnie nie stac na takie cudo. Ceny sa powalajace.
No nie wiem czy takie powalające, jeżeli przeliczyć to na wydajnośc
Nasze rodzime firmy np.taka dermika ceny kosmetyków do cery dojrzalej ma zblizone
bazyliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 10:38   #23
moniasek
Przyczajenie
 
Avatar moniasek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Babor Cosmetics?

Po raz pierwszy kosmetyki babor poleciła mi moja kosmetolog Barbara Bryłka tu katalog kosmetykow http://www.babor-bb.pl/ moj pierwszy i uzywany do dzis do krem pod oczy BABORGANIC REVITALIZING EYE CREAM
moniasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 00:02   #24
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Babor Cosmetics?

Hej, czy ktoś wie gdzie w Krakowie można kupić kosmetyki tej firmy?
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 19:03   #25
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Babor Cosmetics?

Cytat:
Napisane przez MyNameIsSophie Pokaż wiadomość
Hej, czy ktoś wie gdzie w Krakowie można kupić kosmetyki tej firmy?
dziś widziałam w C.H. Plaza - al. Pokoju 44 w aptece w tym Centrum Handlowym.
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 16:47   #26
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Babor Cosmetics?

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
dziś widziałam w C.H. Plaza - al. Pokoju 44 w aptece w tym Centrum Handlowym.
Ekstra, dziękuję za informację!
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-01, 17:59   #27
a_drawing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2
Dot.: Babor Cosmetics?

Kosmetyki Babor dla mnie są rewelacyjne, a jestem raczej bardzo wybredna w doborze tych odpowiednich dla mojej cery, która już przeszła bardzo wiele. Leczyłam się dermatologicznie u kilku specjalistów, kończąc na terapii lekiem ostatniej szansy. Leczył mnie też ginekolog, trener personalny, dietetyk. Skończyłam policealne studium kosmetyczne z tytułem technika usług kosmetycznych, nauczyłam się oceniać kosmetyk pod każdym względem i odpowiednio reagować na potrzeby mojej chorej skóry. Kosmetyki Babor są drogie, trudno dostępne (tylko w autoryzowanych salonach) i pomogą tylko, jeśli zostaną dobrane odpowiednio. A trzeba zaznaczyć, że zostały stworzone w oparciu o najnowsze technologie (niemieckie) i badania biochemiczne, przy użyciu składników pierwszej destylacji, certyfikowanych (stąd ich skondensowane działanie). Mnie wystarczył peeling enzymatyczny (ten w formie proszku) w cenie 100 zł, aby uporać się z moją cerą. Mam go już ponad rok, używam dwa razy dziennie, zostawiając na ok. godzinę na twarzy, aby kwasy owocowe mogły uporać się z moim problemem. Widzę ogromną poprawę. Na czas lata go odstawiłam, a do pielęgnacji włączyłam oliwkę hydrofilną, którą łączę z olejkiem z drzewa herbacianego. Moja cera jest promienna, po trądziku nie ma śladu, przebarwienia też powoli znikają. Dodam, że moja mama z tą marką zaprzyjaźniona jest od 30 lat i jej cera jest po prostu piękna (używa całej serii do cery wrażliwej). Każdy jej mówi, że nie wygląda na tyle lat, ile faktycznie ma. To z perspektywy czasu. Nie pracuję jako kosmetyczka, a moja opinia tutaj jest czysto informacyjna. Mam nadzieję, że byłam pomocna. Powodzenia !
a_drawing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-01 17:59:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.