Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-29, 10:25   #1
Narnijka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 113

Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!


Jakie sa Wasze ulubione pudry?Zastanawiam sie nad zakupem dobrego niedrogiego i nie wiem juz jaki kupiuc..przeczytalam wszystkie recenzje na temat pudrów sypkich i wacham sie miedzy Viperą rozświetlającą a L'oreal Translucide z wit.C.Myślałam jeszcze o Pierre Rene Exluzive.Może napisze czego wymagam od pudru i jka mam cere:mam jasna karnacje-wiec puder musi byc koniecznie jasniutki,albo niezmienijący koloru karnacji(nie moze ciemniec!),chciałabym żeby nie poszerzał porów na nosku,tylko je delikatnie ukrywał,nie zapychał,żeby matowił cerę na długo...(marzenie...)Zeby byl niewidoczny ale niewidzialnie tuszowal niedoskonalosci(pory,zacz erwienienia),zeby zawieral filtry i skladniki pielegnacyjne.Nie uzywam podkladow-chcialabym uzywac puderek tylko na krem nawilżający.Poradźcie dziewczyny!O Viperze sa rozne zdania..boję sie tych "drobinek"..czy nie za mocno widac te drobinki?Czekam na Wasze odpowiedzi-wstrzymuje sie na razie z zakupem!
Narnijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-29, 13:45   #2
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Re: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

Narnijka ja pod wpływem Wizażu kupiłam sobie puder w kamieniu Feather Finish i jestem z niego bardzo zadowolona
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-29, 17:01   #3
Maxine2
Raczkowanie
 
Avatar Maxine2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 252
Re: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

Ja mam ten puder Vipery i nie narzekam. Drobinki o dziwo nie sa widoczne. Dlugo matowi. Ale ma 1 minus widac ze twarz jest przypudrowana. POZDRAWIAM
Maxine2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-29, 20:55   #4
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Re: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

Piere Rene w kompakcie nie polecam, dodałam zreszta opinie o nim na KWC, żadnego innego tej firmy nie znam. Też mam jasną karnację i trudno jest mi dobrać dobry puder. Zadowolona byłam z Rimell Stay Mat transparentnego, używałam go własnie bez podkładu tuszując najpierw niedoskonałosci korektorem, sprawdzał się dobrze, może był troszke widoczny na twarzy.
Niedawno zaopatrzyłam się za namowa sarenki właśnie w puder sypki rozswitlający Vipery i powiem że poki co jestem bardzo zadowolona. Choc w tym przypadku używam już podkładu.Drobinki w świetle dziennym są niezauważalne, chyba że bardzo się o to postarasz nakładając pudru przesadnie za dużo Zapach dla niektórych tak drazniący też mi nie przeszkadza, ogłonie jestem bardzo za
to by było na tyle
pozdrawiam
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-29, 21:27   #5
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

a ja bardzo polecam Translucide Oreala. Co prawda nie ma transparentnego odciena (to znaczy - ma ale chyba tylko w usa), ale bardzo dobrze stapia sie z cera. ja mam naprawde bardzo jasna cere, a jednak tego pozdru nie widac (mam kolor 02). Matuje porzadnie, co prawda nie mam tlustej cery ale za to filtry sloneczne sa blyszczace. Nie pachnie. No i nie wysusza cery. Prawie wcale go nie czuc na buzi.
pewnie powtorzylam to co napisalam w recenzji na kw .
Dla mnie jest to zdecydowanie najlepszy puder jakiego uzywalam do tej pory, a mialam juz pare.
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-29, 21:37   #6
Narnijka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 113
Re: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

Właśnie sie zastanawiamałam nad tym puderkiem.Czy zmnijesza troche widoczność porów?Aha..czy odrobinę rozświetla?Zastanawiam sie teraz nad Viperą albo L'orealem.A wiecie może jak to jest z tymi pudrami:czy w kaminiu sa "szkodliwe"?Gdzieś mi sie to o oczy obiło?.. dziękuje za wszystkie rady!..
Narnijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-29, 21:46   #7
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

Ja uwielbiam Vipere
Tearz opracowalam nowy trik mam wymieszany w pudeleczku rozswietlajacy z matujacym. Rozswietlajacy wygladal na mojej buzi zawsze jak maka, ale znowu cera ladniej przy nim wyglada, zdrowo i drobinek jest nieco mniej.
Jednak, zebys nei kupowala od razu dwoch polecam po prostu rozswietlajacy ktory w przeciwienstwie do tego co mowia wszystkie ekspedientki, dobrze matuje. Chco matujacy tez jest jak najbardziej OK, tylko jesli masz ciemna karnacje mozesz wygladac blado.
W kazdym bardz razie Vipoera nei rozni sie niczym poza cena od mojego drugiego ulubionego MaxFactora.

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-29, 22:30   #8
Narnijka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 113
Re: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

Zastanawiam sie wlasnie nad Viperka...z czy stapia się ze skorą-ten rozswietljący?Mam jasniutka karnacje-czy matujący transparentny nie bedzie za ciemny(czytalam,ze nie jest wcale taki transparentny)Czy rozswietljącą Vipere mozna stosowac tylko na krem nawilzający i nie widac tych drobinek..ufff.Ale pytan....Pozdrawiam!
Narnijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-29, 22:42   #9
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

Narnijka napisał(a):
> Właśnie sie zastanawiamałam nad tym puderkiem.Czy zmnijesza troche widoczność porów?Aha..czy odrobinę rozświetla?
ozesz, wysmazylam taaaka odpowiedz a serwer akurat musial miec przerwe w dostepie do bazy danych, niech go czort

okay, raz jeszcze - sypki translucide nie rozswietla, daje naturalny mat. zupelnie nie jest plaski i nie wyglada sie na otynkowana.
porow nie podkresla - wiem co mowie, bo walcze z rozszerzonymi porami

>Zastanawiam sie teraz nad Viperą albo L'orealem.A wiecie może jak to jest z tymi pudrami:czy w kaminiu sa "szkodliwe"?Gdzieś mi sie to o oczy obiło?.. dziękuje za wszystkie rady!..

??? sprecyzuj moze pytanie, w jakim sensie mialy by byc szkodliwe?
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-29, 22:58   #10
Narnijka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 113
Re: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

No właśnie nie wiem..gdzieś mi się to o oczy obiło..że kosmetyczka odradziła stosowanie pudrów prasowanych na rzecz sypkich.Wiesz może o co chodzi?Kusi mnie ten puderek..ale Viperka też-używałaś może?Pozdrawiam!..
Narnijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-29, 23:03   #11
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

Narnijka napisał(a):
> No właśnie nie wiem..gdzieś mi się to o oczy obiło..że kosmetyczka odradziła stosowanie pudrów prasowanych na rzecz sypkich.Wiesz może o co chodzi?Kusi mnie ten puderek..ale Viperka też-używałaś może?Pozdrawiam!..

nie, mieszkam w Niemczech i nie mam mozliwosci a chcialabym ja wyprobowac, przyznaje .

hm, moze z tymi pudrami prasowanymi jest tak, ze zatykaja pory troche bardziej niz sypkie bo zawieraja nieco wiecej olejkow czy innych substancji oleistych lub woskow?
inaczej osbie tego wyjasnic nie umiem.
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-29, 23:09   #12
Narnijka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 113
Re: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

Też tak myślałam...pewnie to o to chodzi...Dziękuję za odpowiedź!
Narnijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-29, 23:29   #13
Narnijka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 113
Re: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

Witaj Młodaa!A czy ten rozświetlający nie "eksponuje" porów?Czy nakładasz go na całą twarz?Ja mam rozszerzone pory na nsku i nie chce ich powiekszać...Od wspaniałej Minerwy mam mieszanke Clinique Gentle Light Powder i matującej Vipery-jak dma na nosek to po jakims czasie wysaje sie taki zmeczony i "cięzki"pory rozpulchnione..nie wiem...Vipera jest inna?
Narnijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-30, 13:38   #14
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

Narnijka napisał(a):
> Witaj Młodaa!A czy ten rozświetlający nie "eksponuje" porów?
Mi nie eksponuje, a rozszerzone mam, choc przyznam ze na nosku chwile dziwnie wyglada ale po pol godzinki juz jest naprawde super.

"Czy nakładasz go na całą twarz?"
Tak, choc nie zawsze. Na codzien jesli sie nei spiesze bardzo do szkoly to czolo-nosek-broda, a kiedy mam czas na machniecie prdzlem z rozem, to jeszcze na policzki bo roz dluzej trwa

"...jak dma na nosek to po jakims czasie wysaje sie taki zmeczony i "cięzki"pory rozpulchnione..nie wiem...Vipera jest inna?"
Ja takiego wrazenia-ciezkiego, rozpulchnionego noska nigdy nie mialam.

Nie namawiam bardzo, bo kazda skora jest inna, ale ja jestem zadowolona, bardzo drogi nie jest wiec uwazam, ze warto sprobowac. Jelsi masz nadal prtoblem, poczytaj moze recenzje na KW, powinno sie rozjasnic

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 15:12   #15
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

a ja nie mam narazie ulubionego sypkiego, bo jeszcze żadnmego takiego sie nie dorobiłam
Vipera prasowana matująca u mnie ciemnieje na twarzy, choc poczatkowo dobrze matowiła, ale teraz juz tak dobrze nie działa, ale ma fajny zapach
Lentheric całkiem fajny ale pachnie mi mydłem
Vipera prasowana brazująca, dla mnie zbyt widoczna na kościach policzkowych, nadaje sie chyba tylko na sylwestra
kiedys miałam tez Constance Caroll, kolor miałam idealny, jedyny który mi pasował w 100% ale tez okropnie zapaychł pory
więc nadal szukam
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 15:17   #16
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

Cytat:
Napisane przez bluegirl
a ja nie mam narazie ulubionego sypkiego, bo jeszcze żadnmego takiego sie nie dorobiłam
Vipera prasowana matująca u mnie ciemnieje na twarzy, choc poczatkowo dobrze matowiła, ale teraz juz tak dobrze nie działa, ale ma fajny zapach
Lentheric całkiem fajny ale pachnie mi mydłem
Vipera prasowana brazująca, dla mnie zbyt widoczna na kościach policzkowych, nadaje sie chyba tylko na sylwestra
kiedys miałam tez Constance Caroll, kolor miałam idealny, jedyny który mi pasował w 100% ale tez okropnie zapaychł pory
więc nadal szukam
Przenoszę ten wątek na wizażystkę, mam wrażenie iż tam będzie lepiej pasował
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 15:21   #17
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

A wracając do tematu to mój ulubiony to narazie Inglot nr 14.Jest dość tani,wydajny i ma fajny odciań.Testuję w tej chwili także Oriflame puder pyłkowy,też jest dobry.A jeśli chodzi o rozświetlający to super jest Revlon SkinLights.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 15:35   #18
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

Ja bardzo lubię ten puder rozświetlający z Vipery. Bardzo mi się podoba na skórze, mam dość ciemną karnację, więc nie wiem jak to będzie na jasnej wyglądać. Co do pudrów ogólnie to dobre są z L'Oreal i Rimmla.
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 17:31   #19
pianistka007
Raczkowanie
 
Avatar pianistka007
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 110
Dot.: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

Witaj! Ja próbowałam już różnych pudrów z maybelline i max factor, ale ostatnio kupiłam Manhattan Soft Compact Powder Natural Look. Jestem bardzo bardzo zadowolona dlatego że jest do wyboru wspaniała gama kolorów! ja mam najjaśniejszy nr 0 ale moja twarz wygląda bardzo naturalnie! Po za tym jest bezzapachowy i zawiera witamine E, ja bardzo go polecam bo ładnie matuje i koryguje niedoskonałości! A do tego ma przystępną cene! POLECAM
pianistka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-02, 18:34   #20
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

ja podobnie jak jessy mam ciemna karnacje i uzywam pudru rozswietlajacego Vipery. Troszke widac te drobinki srebra, ale cera jest rzeczywiscie ozywiona i ladnie promienieje. Wyglada na zdrowsza. Polecam, jesli masz ciemna karnacje, bo jest to puder brazujacy i na jasnej karnacji moze wygladac nieco sztucznie. Pozdrawiam cieplutko
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 10:08   #21
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Dot.: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

najlepszy jest sypki Rimmel Stay Matte.Delikatny.Doskonały jesli masz skóre z tendencją do świecenia ja jestem zachwycona
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 10:24   #22
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

hm... dziewczyny, ja mam puder rozswietlajacy Vipery ale ze srebrnymi drobinkami. W KWC widzialam ze jest jakis ze zlotymi drobinkami i z tego co czytam to wy tez chyba takie macie. Ma ktoras z was porownanie ktory jest lepszy?? czy ze srebrnymi czy ze zlotymi drobinkami?
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 11:50   #23
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

Ten ze złotymi drobinkami nadaje ożywiony, zdrowy, rozświetlony, CIEPŁY koloryt. Ze srebrnymi też jest rozświetlający, ale CHŁODNY. Zależy w czym się lepiej czujesz w złocie czy srebrze. Bo jeśli Ci bardziej do twarzy w srebrze to kup sobie ten ze srebrnymi drobinkami. Pozdrawiam
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 11:55   #24
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

:O Vipera ze srebrnymi drobinkami :O nei wiedzialam takeij , no ale coz sie dziwic, takei miasto moje :/ masz moze zdjecie tego ze srebrnymi drobinkami?
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 12:06   #25
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

wiecie co... ja mam poludniowy typ urody (ZIMA- ciemna karnacja, czarne wlosy, piwne oczy) lepiej mi jest w srebrze i dlatego kupilam ten puder. Pozniej postaram sie zalaczyc jego zdjecia. Opakowanie jest zupelnie inne niz tego ze zlotymi drobinkami. Zreszta zobaczycie jak zrobie fotki. Pozdrawiam cieplo
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 15:02   #26
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

Ja używam antybakteryjnego z Manhattanu. Uważam że jest niezastąpiony. Doskonale ukrywa wypryski ma przyjemny zapach.
beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 15:14   #27
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

Ja od dawna używam 'Stay Matt' Rimmela jest bardzo wydajny i niedrogi.
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 22:56   #28
nulczyk
Rozeznanie
 
Avatar nulczyk
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 597
Dot.: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

Polecam Bourjois - Pastel Teint. Cena (trochę drogi) - ok. 45 zł.
nulczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 07:01   #29
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

A ja polecam bardzo sypki Translucide L'oreala z wit. C. Ładnie rozświetla cerę, ale bez drobinek. Mam b. jasną cerę i kolorem pasuje jaśniejsza wersja. Matuje całkiem dobrze (ale ja nie mam tłustej cery ) chociaż trzeba poprawić w ciągu dnia chusteczką absorbentką lub nawet zwykłą chusteczką higieniczną. Nakładałam go i na podkład i tylko na krem i w obu przypadkach się sprawdza. Nie zapycha porów, nie uwidacznia ich, sprawia, że cera wygląda na bardziej wypoczętą i gładziutką Mam cerę wrażliwą, ale jej nie podrażnia i w ogóle jestam z niego bardzo zadowolona

Bardzo wydajny puder, mam już ponad rok, a chyba 1/3 opakowania jeszcze zostało przy codziennym pudrowaniu.

O, fajnie. Dodam ten tekst do KWC bo widzę, że go jeszcze nie oceniłam
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 07:49   #30
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Dot.: Pomóżcie dobrać odpowiedni puder sypki lub w kamieniu-WASZE ULUBIONE!

Rozpocznę od wątku bardzo popularnego ostatnimi czasy - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=53320 , może warto najpierw sprawdzić ten wariant?

Natomiast z pudrów sypkich, mieszczących sie w rozsadnej cenie , polecam Puder Pyłkowy Oriflame- wydajny i skuteczny, nawet przy mocno tłustej cerze, nie zatyka przy tym porów- dobry.
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.