Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-09, 17:22   #661
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Dziewczyny a ten Clarins jest tylko i wyłącznie w tym jednym, jasnym kolorze? Nigdzie nie upoluję na lato troszkę ciemniejszy?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 17:25   #662
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ten Clarins jest tylko i wyłącznie w tym jednym, jasnym kolorze? Nigdzie nie upoluję na lato troszkę ciemniejszy?
Sa dwa kolory, 1 i 2, tylko 2 nie mam pojecia, gdzie dostepna. W KWC Kate30 pisala o obydwóch kolorach

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6453& recenzja=100156
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 17:27   #663
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Kiedyś można było dostać inny kolor Clarinsa na Truskawie, chyba właśnie tego, o którym pisała Kate. Ale już dość dawno go nie widziałam.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 17:34   #664
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ojej dziewczyzny tyle razy już były porównane te pudry

Oba pudry matują, tyle że Clarins na dłużej. Lucidity za to bardziej rozświetla, ożywia twarz, ma mikro-drobinki; Clarins jest bezdrobinkowy.

Oba są świetne, ja mam Lucidity ale Calrins na 100% kupuję na lato, bo wtedy trochę bardziej się przetłuszczam (mam cerę mieszaną). Przez resztę roku Lucidity sprawdza się w 100%.

Więc jeżeli zależy Wam przede wszystkim na długim macie to kupujcie Clarins. Jeżeli na ożywieniu twarzy, zmiękczeniu rysów to Lucidity.
Oba są leciutkie, niekryjące.



EDIT:
O! Znalazłam opinię Jelonka na temat pudru Clarins, również ma Lucidity. Tak szczerze to wiele rzeczy nas łączy- mamy chyba podobne upodobania kosmetyczne
Wszystko się zgadza z tymi upodobaniami kosmetycznymi również Poczytałam w wątku Twoje opinie o Masterpiece Max (i ponieważ uwielbiam Hypnose ) kupiłam, zobaczymy jak się będzie spisywał

Co do odcienia, bo o tym chciałam tak w zasadzie napisać To o ile dobrze pamiętam to w recenzjach na KWC widziałam jak któraś wizażanka (chyba Kate30?) wspominała o tym, że udało jej się upolować inny odcień, więc wygląda na to, że gdzieś jest dostępny
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 17:48   #665
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
przy mojej skłonnej do błyszczenia skórze nie było dobrym rozwiązaniem po musiałam poprawiac makijaz co 2-3 godziny.
Aga- a stosowałaś bazę pod makijaz MAC-a PREP+ PRIME SPF 50??
Ja niestety też mam cere, która się błyszczy po kilku godzinach, a już jak jestem zmęczona, czy niewyspana, to wygladam jak ozdoba choinkowa

Od tygodnia stosuje te baze + podklad Nouba + sypaniec Clarinsa i.......cud, po prostu cud, nawet absorbentek nie musze stosować.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 17:54   #666
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Aga- a stosowałaś bazę pod makijaz MAC-a PREP+ PRIME SPF 50??
Ja niestety też mam cere, która się błyszczy po kilku godzinach, a już jak jestem zmęczona, czy niewyspana, to wygladam jak ozdoba choinkowa

Od tygodnia stosuje te baze + podklad Nouba + sypaniec Clarinsa i.......cud, po prostu cud, nawet absorbentek nie musze stosować.

Geoniu, czy dobrze pamietam, ze mialas baze Photo Finish Smashboxa? a jesli, to czy moglabys porównac ją jakos do MAC'a?
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 18:03   #667
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Sa dwa kolory, 1 i 2, tylko 2 nie mam pojecia, gdzie dostepna. W KWC Kate30 pisala o obydwóch kolorach

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6453& recenzja=100156
Zatem jest nadzieja!

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Kiedyś można było dostać inny kolor Clarinsa na Truskawie, chyba właśnie tego, o którym pisała Kate. Ale już dość dawno go nie widziałam.
Rozumiem, więc chyba trzeba polować na niego....

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Wszystko się zgadza z tymi upodobaniami kosmetycznymi również Poczytałam w wątku Twoje opinie o Masterpiece Max (i ponieważ uwielbiam Hypnose ) kupiłam, zobaczymy jak się będzie spisywał

Co do odcienia, bo o tym chciałam tak w zasadzie napisać To o ile dobrze pamiętam to w recenzjach na KWC widziałam jak któraś wizażanka (chyba Kate30?) wspominała o tym, że udało jej się upolować inny odcień, więc wygląda na to, że gdzieś jest dostępny
Jelonku to teraz będę czekać na opinie, troszkę się boję
Ja gdy kupiłam Masterpeice MAX to po kilku dniach rzuciłam w kąt.

Po 1,5 miesiąca (chyba..) znów umalowałam nim rzęsy ale zamiast jednej nałożyłam dwie warstwy- może nawet trzy.
Jest to jeden z niewielu tuszy które można nakładać warstwowo i nie mieć przy tym grudek czy pajęczych nóżek.
Jak jest świeżutki to się nie osypuje, później niestety już tak, ale dopiero po całym dniu.
Cały czas go używam, tylko on potrafi tak mocno podkreślić moje wyliniałe rzęsy.


Czytałam recenzję Kate30. Wychodzi z tego, że ciężko zdobyć tę dwójkę, więc powoli już zacznę się za nią rozglądać.

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 18:04   #668
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Geoniu, czy dobrze pamietam, ze mialas baze Photo Finish Smashboxa? a jesli, to czy moglabys porównac ją jakos do MAC'a?
O matko......Maggie w ogole nie ma porównania
Smashbox jest o tyle fajna, że tworzy jakby film na twarzy dzięki czemu podkład idealnie sie rozprowadza . Jednak nie blokuje świecenia, a cały czas szukałam własnie takich własciwości
Kupiłam obie bazy MAC-a i obie są rewelacyjne ( smashbox poszedl w wieczystą odstawke).
Jedna baza jest własnie matująca, a druga zawiera jakby rozswietlajace drobinki i pieknie ozywia twarz.
Stosuje obie np. na strefe T baze matujaca , a na policzki rozświetlajaca. Jesli zalezy mi zeby makijaz przetrwał wiele godzin , to daję na całośc matujaca. I jestem w szoku, bo prawie nie musze sie pudrować w ciagu dnia, a bibułki matujace leżakuja w torebce
W ogole MAC stal się dla mnie nr 1, jeszcze żaden produkt mnie nie zawiódł
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 18:07   #669
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

SiS, poluj na 2 Clarinsa na allegro nieraz sie pojawia


Geoniu, a jaki masz podklad Nouby? a w poniedzialek lece po baze
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 18:19   #670
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

Geoniu, a jaki masz podklad Nouby? a w poniedzialek lece po baze
Mam ten w tubie Hydrostress, co to ma wizualnie tych lat odejmować
Mam kolor nr 7 - ladny jasniutki i dodaję kroplę nr 2

Podkład radziłabym jednak przetestowac. Ja osobiście jestem z niego bardzo zadowolona, nie tworzy maski, ładne kolory, a przy tym kryje i wyrównuje cere.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 18:20   #671
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Jelonku to teraz będę czekać na opinie, troszkę się boję
Ja gdy kupiłam Masterpeice MAX to po kilku dniach rzuciłam w kąt.

Po 1,5 miesiąca (chyba..) znów umalowałam nim rzęsy ale zamiast jednej nałożyłam dwie warstwy- może nawet trzy.
Jest to jeden z niewielu tuszy które można nakładać warstwowo i nie mieć przy tym grudek czy pajęczych nóżek.
Jak jest świeżutki to się nie osypuje, później niestety już tak, ale dopiero po całym dniu.
Cały czas go używam, tylko on potrafi tak mocno podkreślić moje wyliniałe rzęsy.
Eee tam wyliniałe, masz piękne rzęsy, na pewno nie są wyliniałe, widziałam foty
Ja ogólnie nie mam problemu z osypującymi się tuszami do rzęs, nie miałam jeszcze takiego przypadku, a przerobiłam chyba całą górną półkę. Może to też stąd, że nie trę oczu i w ogóle nie mam w zwyczaju dotykać się po twarzy taka trochę mizofobia, ciągle myję ręce i twarzy takimi nieumytymi bym nie tknęła, ble
Jeżeli mi podpasuje to bardzo się ucieszę, bo zawsze to jakaś oszczędność, o którą u mnie ciężko
Chociaż staram się, róże np. mam burżuja i innych nie potrzebuję, bo te mnie w 100% zaspokajają

Jeszcze odnośnie bazy MAC, też miałam na nią chrapkę i jak będę w Krakowie to pewnie wdepnę chociaż po próbkę, ale czytałam opis agnieski i istnieje możliwość, że jednak zapycha, a tego bym nie przeżyła niestety. Już wolę odcisnąć purenessami brodę, niż narażać się na pozapychane pory. I bądź tu mądry. Mam nadzieję, że agnieska będzie na bieżąco opisywać wrażenia
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 18:21   #672
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Geoniu, Przy najblizszej okazji zerkne i na te podklady
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 18:23   #673
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Geoniu, Przy najblizszej okazji zerkne i na te podklady
Przetestuj, poproś o próbkę.
Ja odstawilam wszystkie inne , stosuję Noube juz od minionego lata i nie szukam nastepcy, a to o czymś świadczy
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 18:41   #674
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Przetestuj, poproś o próbkę.
Ja odstawilam wszystkie inne , stosuję Noube juz od minionego lata i nie szukam nastepcy, a to o czymś świadczy

poprosze ale i tak brzmi kuszaco
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 18:47   #675
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
O matko......Maggie w ogole nie ma porównania
Smashbox jest o tyle fajna, że tworzy jakby film na twarzy dzięki czemu podkład idealnie sie rozprowadza . Jednak nie blokuje świecenia, a cały czas szukałam własnie takich własciwości
Kupiłam obie bazy MAC-a i obie są rewelacyjne ( smashbox poszedl w wieczystą odstawke).
Jedna baza jest własnie matująca, a druga zawiera jakby rozswietlajace drobinki i pieknie ozywia twarz.
Stosuje obie np. na strefe T baze matujaca , a na policzki rozświetlajaca. Jesli zalezy mi zeby makijaz przetrwał wiele godzin , to daję na całośc matujaca. I jestem w szoku, bo prawie nie musze sie pudrować w ciagu dnia, a bibułki matujace leżakuja w torebce
W ogole MAC stal się dla mnie nr 1, jeszcze żaden produkt mnie nie zawiódł
hmm... kusząco . U mnie taki matujacy efekt na caly dzien dawala tez baza Smashboxa - taka w formie kompaktu.
Pomecze Cie jeszcze - czy przy MAC'u mozna tez liczyc na ten efekt wygladzenia skory, ktory jest przy Photo Finish, czy tylko na efekt matujacy?
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 18:51   #676
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
O matko......Maggie w ogole nie ma porównania
Smashbox jest o tyle fajna, że tworzy jakby film na twarzy dzięki czemu podkład idealnie sie rozprowadza . Jednak nie blokuje świecenia, a cały czas szukałam własnie takich własciwości
Kupiłam obie bazy MAC-a i obie są rewelacyjne ( smashbox poszedl w wieczystą odstawke).
Jedna baza jest własnie matująca, a druga zawiera jakby rozswietlajace drobinki i pieknie ozywia twarz.
Stosuje obie np. na strefe T baze matujaca , a na policzki rozświetlajaca. Jesli zalezy mi zeby makijaz przetrwał wiele godzin , to daję na całośc matujaca. I jestem w szoku, bo prawie nie musze sie pudrować w ciagu dnia, a bibułki matujace leżakuja w torebce
W ogole MAC stal się dla mnie nr 1, jeszcze żaden produkt mnie nie zawiódł
Ja tez się skusiłam na bazę MAC, tę z filtrem 50, do uzywania na codzień do pracy (wczesniej nie mogam się przekonać do wysokich filtrów w dni, kiedy nie eksponowałam się na słońce, bo wkrótce po aplikacji się błyszczałam - a teraz walczę z przebarwieniami ) i naprawdę jest swietna....Kazda wizyta w toalecie kończy sie ogladaniem w lustrze i podziwianiem twarzy...Teraz się modlę, zeby jej czasem nie wycofali z produkcji, jak to bywa z ulubionymi kosmetykami...Bardzo polecam !
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 18:57   #677
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
hmm... kusząco . U mnie taki matujacy efekt na caly dzien dawala tez baza Smashboxa - taka w formie kompaktu.
Pomecze Cie jeszcze - czy przy MAC'u mozna tez liczyc na ten efekt wygladzenia skory, ktory jest przy Photo Finish, czy tylko na efekt matujacy?
Kompaktu Smashboxa nie mialam.
Mac ma zupełnie inną konsystencje- obie bazy są biale i w ogole zdziwilam sie jak coś, przypominajace krem ma mnie zmatowic, obawialam się, ze bedzie wręcz natłuszczać
Czy wygladza? Nie wiem czy takie ma założenie, ale ja jeszcze nigdy nie mialam tak ladnej cery.
Wydaje mi sie, ze też wygładza, choc bardziej optycznie, a nie jak smashbox tworząc film na twarzy ( ja to tak odbierałam jako dodatkową warstwe na twarzy) , a MAC-i się wtapiaja w skore, która staje sie taka mięciutka, mila w dotyku
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 18:57   #678
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Aga a gdzie jest MAC w Olsztynie?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 18:59   #679
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Aga a gdzie jest MAC w Olsztynie?
Jest tylko w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 19:39   #680
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Jest tylko w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu
No. własnie Ja kupiłam bazę na allegro, całkiem w ciemno, czytajac tylko rezenzje w KWC...Zapłacilam prawie tyle samo co w sklepie, ok. 110 za 30 ml. Drogo jak na bazę, ale naprawde warto.
Najblizej mamy do Warszawy - bodajze w Złotych Tarasach.
A...i jeszcze dodam - faktycznie nie jest to baza silikonowa, nie tworzy warstwy, ale jakby się wchłania - jak krem...Nie wiem jak to działa, ale działa
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 19:55   #681
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Aga, a dałabys się namówić na zrobienie próbki tej bazy MAC za jakies licho ode mnie ? obiecuję kusić
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 19:59   #682
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ooo a jednak Aga dałaś się skusić na Clarinsa
jest świetny, muszę to przyznac

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Aga- a stosowałaś bazę pod makijaz MAC-a PREP+ PRIME SPF 50??
Ja niestety też mam cere, która się błyszczy po kilku godzinach, a już jak jestem zmęczona, czy niewyspana, to wygladam jak ozdoba choinkowa

Od tygodnia stosuje te baze + podklad Nouba + sypaniec Clarinsa i.......cud, po prostu cud, nawet absorbentek nie musze stosować.
myślałam o tej bazie jakiś czas temu, nabrałam ochoty czytając peany na jej temat na Wizażystce ale Agnieska wspomniała coś o zapychaniu no i na pewno nie kupię jej w ciemno, zwłaszcza że moja cera jest kapryśna.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 20:01   #683
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Aga, a dałabys się namówić na zrobienie próbki tej bazy MAC za jakies licho ode mnie ? obiecuję kusić
Magdo...dla Ciebie zawsze. Piszę PW
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 20:50   #684
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Kompaktu Smashboxa nie mialam.
Mac ma zupełnie inną konsystencje- obie bazy są biale i w ogole zdziwilam sie jak coś, przypominajace krem ma mnie zmatowic, obawialam się, ze bedzie wręcz natłuszczać
Czy wygladza? Nie wiem czy takie ma założenie, ale ja jeszcze nigdy nie mialam tak ladnej cery.
Wydaje mi sie, ze też wygładza, choc bardziej optycznie, a nie jak smashbox tworząc film na twarzy ( ja to tak odbierałam jako dodatkową warstwe na twarzy) , a MAC-i się wtapiaja w skore, która staje sie taka mięciutka, mila w dotyku

Dzięki . Wypróbuje przy jakiejś nadazającej się okazji
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 20:59   #685
kiniaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 320
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tak myślę. Do tej pory zawsze wybierałam przesyłki z jednym kosmetykiem, raz tylko z trzema i drżałam by UC nie przechwycił
też się nad tym zastanawiałam, ale jeśli się zamawia niewielkie kosmetyki [być może 3 opakowania dajmy na to balsamów po 500 ml każdy robi różnicę, nie wiem], to chyba nie widać, czy w paczuszce jest jeden czy trzy produkty? ja zamawiałam różne ilości [1-4] i wszystkie paczki były jednakowej wielkości, ewentualnie różnice były niewielkie, [choć zamówione przeze mnie kosmetyki akurat nie były zbyt duże] na paczce nie było napisane ile w środku jest produktów. jak już się natomiast pofatygują, ażeby paczką się zatroszczyć i otworzyć to jak sądzę, clą każdą, wszakże ich fatyga kilka zł kosztuje. mnie w każdym bądź razie oclił wszystkie paczki uc w bytomiu i żadnej uc w warszawie, bez względu na ilość produktów więc mam wątpliwości czy jest na to jakaś reguła. ale tego się pewnie nie dowiemy
a cło truskawa zwraca, choć to na pewno trochę zachodu
kiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 21:02   #686
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kiniaczek Pokaż wiadomość
też się nad tym zastanawiałam, ale jeśli się zamawia niewielkie kosmetyki [być może 3 opakowania dajmy na to balsamów po 500 ml każdy robi różnicę, nie wiem], to chyba nie widać, czy w paczuszce jest jeden czy trzy produkty? ja zamawiałam różne ilości [1-4] i wszystkie paczki były jednakowej wielkości, ewentualnie różnice były niewielkie, [choć zamówione przeze mnie kosmetyki akurat nie były zbyt duże] na paczce nie było napisane ile w środku jest produktów. jak już się natomiast pofatygują, ażeby paczką się zatroszczyć i otworzyć to jak sądzę, clą każdą, wszakże ich fatyga kilka zł kosztuje. mnie w każdym bądź razie oclił wszystkie paczki uc w bytomiu i żadnej uc w warszawie, bez względu na ilość produktów więc mam wątpliwości czy jest na to jakaś reguła. ale tego się pewnie nie dowiemy
a cło truskawa zwraca, choć to na pewno trochę zachodu
to że nie dali cła nie oznacza że nie otworzyli paczki
Cło truskawka zwraca, natomiast kosztów dodatkowych nie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 21:06   #687
kiniaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 320
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
to że nie dali cła nie oznacza że nie otworzyli paczki
Cło truskawka zwraca, natomiast kosztów dodatkowych nie.
sądzę, że nie otworzyli, skoro były na nich oryginalne niebieskie wstążeczki. wszystkie otwierane, tzn. oclone paczki były natomiast bez wstążeczek z naklejką poczta polska.
koszty dodatkowe to 5 zł, a w przypadku 5% przy większej wartości wychodzi się na plus
kiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 21:12   #688
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

oclone były bez wstążeczek, nieoclone z-ale to naprawdę nie znaczy że nie zaglądają i nie zawsze koszty dodatkowe to tylko 5 zł, z tego co czytałam. Dlatego ja dmucham na zimne i zamawiam pojedyńcze sztuki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 21:16   #689
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

doradzam zakrenie sie wokol baz pod makijaz givenchy . bajka.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 21:18   #690
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
doradzam zakrenie sie wokol baz pod makijaz givenchy . bajka.
Ty już lepiej nie doradzaj, kusisz nimi tutaj i w wątku pryzmowym
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.