Krem firmy Oceanic AA Face cera wrazliwa, Czy ten krem nadaje sie do ochrony przed zima do cery naczynkowej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-20, 14:38   #1
dorota1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 29

Krem firmy Oceanic AA Face cera wrazliwa, Czy ten krem nadaje sie do ochrony przed zima do cery naczynkowej?


Witam! Prosze o pomoc, nadchodzi zima a ja jeszcze nie kupilam kremu ochronnego, poniewaz mam duzy problem ze znalezieniem w miare taniego i dobrego kremu. W tamtym roku uzywalam kremu ochronnego z kolastyny, ale byl zbyt swiecacy na twarzy i wydaje mi sie, ze nie ochronil mi twarzy, bo pojawily sie nowe naczynka.

Teraz znalazlam krem AA Face Cera wrazliwa, bezzapachowy, ktory ma w skladzie: ALANTOINA, BISABOLOL-ALFA,
D-PANTENOL, MASLO SHEA, OLEJ AVOCADO, WIT. A,C,E. CZY TEN KREM OCHRONI TWARZ ZIMA?

A MOZE, KTOS ZNA LEPSZY KREM OCHRONY, BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ. MAM CERE NACZYNKOWA I W STREFIE "T" TLUSTAWA.
dorota1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 14:43   #2
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Krem firmy Oceanic AA Face cera wrazliwa, Czy ten krem nadaje sie do ochrony przed zima do cery naczynkowej?

Wydaje mi się, że po każdym kremie ochronnym bedziesz się świecić. Ponieważ te ochronne są tłuste Ja mimo cery mieszanej stosuję na zimę tłuste kremiki. Wypróbowałam już Oceanica (półtłusty) oraz Cold Cream Avene Z obu byłam zadowolona.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 15:29   #3
ANASTI
Raczkowanie
 
Avatar ANASTI
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 169
GG do ANASTI
Re: Krem firmy Oceanic AA Face cera wrazliwa, Czy ten krem nadaje sie do ochrony przed zima do cery naczynkowej?

Bardzo sobie chwalę ten krem czesto go uzywam, zaznaczam, ze kupuję wersję poltłustą. Krem dość dobrze sie wchłania, naprawde lepiej niz zawilżający z tej serii, warunkiem jest lekkie wklepanie/wmasowanie go w skórę, w razie czego zawsze mozna pomoc sobie chusteczką higieniczną. tez mam skłonność do rozszerzonych naczynek i uwazam ze ten krem dosc dobrze chroni skórę. Ale i tak przy większych mrozach dokladam jeszcze podklad.
ANASTI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.