AKCJA Z DEPILATOREM :P - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-23, 14:56   #1
Scarpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 72

AKCJA Z DEPILATOREM :P


Hej Hej.. kupiłam sobie depilator elektryczny.. no i zaczyna się akcja.. ale boli
Co zrobić, żeby ból był mniej odczówalny? Gorąca kąpiel???
Dzięki z góry.. bo chcę tego cacka poużywać
Scarpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-23, 17:21   #2
Maja.M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 82
Re: AKCJA Z DEPILATOREM :P

Wiesz, gorąca kąpiel to nie jest najlepszy pomysł, bo rozszerzy Ci naczynka i po depilacji mogą pojawić się takie czerwone pajączki. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo nigdy nie próbowałam depilować nóg zaraz po kąpieli.
Ból łagodzi właśnie zimny okład, na przykład z kostek lodu owiniętych ręcznikiem (uważaj tylko żeby nie zmoczyć nimi nóg) albo jakiś metalowy przedmiot trzymany wcześniej w zamrażarce. W końcu są przecież takie depilatory z chłodzącą końcówką. Na poparcie dodaję taki cytat:

"10. Lód działa znieczulająco
Jeśli w ostatniej chwili musisz poprawić linię łuków brwiowych, najpierw przetrzyj je kostką lodu. Przekonasz się, że wyrywanie włosków okaże się znacznie mniej bolesne, a skóra nie będzie po nim mocno zaczerwieniona. Lód bowiem "zamrozi" naskórek i receptory bólu."
Maja.M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-23, 19:19   #3
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: AKCJA Z DEPILATOREM :P

Moge tylko obiecac, ze za kazdym razem bedzie mniej bolalo . Teraz depilacja dla mnie to mily masazyk . Ja mocno naciagam skore podczas depilacji.. Po kapieli faktycznie mniej boli, ale ja tez boje sie pajaczkow. A z lodem probowalam przy depilacji brwi - bardziej mi dokuczalo to zimno niz wyrywanie wloskow wiec zrezygnowalam
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 08:58   #4
mryfol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 62
Re: AKCJA Z DEPILATOREM :P

Pamiętaj o masowaniu skóry nóg czymś szorstkim np. odpowiednią gabką. Mi po depilacji zaczeły wrastać włosy pod skórę, odstawiłam depilator i po jakiś dwóch latach nogi doszły do siebie. Teraz nie używam depilatora wole maszynkę A jeśli chodzi o ból przy depilacji to próbuj to robić w po godzinie 16 wtedy organizm jest bardziej wytrzymały na ból.
mryfol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.