Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-25, 12:59   #1
Calimero
Raczkowanie
 
Avatar Calimero
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
GG do Calimero

Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?


Jak w temacie Wybieram sie na depilacje calych nog di kosmetyczki. Na jaki czas wystarczy mi taki zabieg?
__________________
Calimero
Calimero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 07:39   #2
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

Mi po wosku włoski odrastają po 2 tyg., a po następnych dwóch wskazany jest kolejny zabieg. Ale to jest indywidualne cecha.... Są ponoć kobiety, którym woskowanie starcza raz na 6 tyg. a nawet rzadziej...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 11:02   #3
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Dot.: Re: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

są także kobiety, którym wosk starcza na tydzień, z czego 2 dni są wyjęte z życiorysu z powodu czerwonych kropek na całych nogach - po pięciu dniach włosy wyrastają z powrotem i jeszcze wrastają pod skórę. Powtarza się to u mnie za każdym razem, a ja jak głupia znów idę na wosk liczac, że tym razem będzie inaczej...
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 11:54   #4
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: Re: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

A ja myślałam, że po wosku nie wrastają włosy...
MAsz cienkie i delikatne włoski martiene?
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 12:14   #5
sweet18
Raczkowanie
 
Avatar sweet18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 210
GG do sweet18
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

Niom ja też chodze do kosmetyczki depilować nogi, a włoski odrastaj mi po ok.3 tygodniach.. wszystko zależy od rodzaju twojej skóry i włosków =). Aha-nie polecam depilacji woskiem w domu- poprostu koszmar =(( !!! Wosk jest trudno usunąć a zanim odważysz się oderwać pasek =)) to np.w moim przypadku muszę odczekać ok.15 min bo się panicznie boje -hihihi. Noi później te koszmarne czerwone krosteczki.. Pozdrawiam i życzę udanego zabiegu =))
sweet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 12:23   #6
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

Depilowałam sobie nogi woskiem samodzielnie. Nie, nie, nie i jeszcze raz nie! Wrastaja niemiłosiernie. Peeling ani masowanie szorstka rękawicą niewiele pomagają. To ja już wolę codziennie golić.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 12:35   #7
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

Wiadomo,że nie wszystkie włoski są tej samej długości i jak jedne będą długie to inne jeszcze wcale nie wyjdą,a chodowanie włosków ......... Bez komentarza
Postanowiałam się poświęcić i od lutego do połowy kwietnia,czyli 2,5 miesiąca nie depilowałam nóg(wyglądałam strasznie,ale to nic ),ponieważ chciałam żeby te włoski były mniej więcej takiej długości,by je wszystkie za jednym zamachem wyrwać depilatorem i tym samym wydłużyć czas pomiędzy kolejnymi użyciami depilatora.Oczywiście plan nie wypalił Już po tygodniu powychodziły nowe włoski,potem znowu nowe itd


U kosmetyczki woskowałam pachy i spokój miałam na jakieś 1,5-2 tygodnie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-04, 12:58   #8
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

jatez depiluje woskiem sama w domu i jest oki. Tne tylko plastry na mniejsze kawalki-wtedy mniej boli jest tylko troche wiecej pracy.starcza na troche wiecej niz 2 tygodnie
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 14:32   #9
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Re: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

Cytat:
Napisane przez martiene
są także kobiety, którym wosk starcza na tydzień, z czego 2 dni są wyjęte z życiorysu z powodu czerwonych kropek na całych nogach - po pięciu dniach włosy wyrastają z powrotem i jeszcze wrastają pod skórę. Powtarza się to u mnie za każdym razem, a ja jak głupia znów idę na wosk liczac, że tym razem będzie inaczej...
No to jesteśmy dwie Mam strasznie mocne wlosy i do tego jestem brunetką....Jak ja zazdroszcze innym cieniutkich i delikatnych włosków
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 20:54   #10
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Re: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

dziewczyny a krem np veet jak sie ma do tego? przeciez on tez usuwa wloski z cebulkami. tez chyba na gdzies 2 tygodnie, prawda?
Bo obilo mi sie o uszy ze te kremy dzialaja jak zyletka
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 21:18   #11
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

U mnie veet starcza na mniej więcej tyle, co żyletka, a więcej z nim roboty
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-04, 23:10   #12
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Smile Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

Żaden krem nie usówa włosów z cebulkami, kremy, pianki, żele (tzw. depilacja chemiczna) jedynie rozpuszczają keratynę włosa gdyż w ich składzie znajduje się kwas tioglikolowy i penetrują nieznacznie mieszek włosowy przez co w efekcie włoski po zastosowaniu kremu powinny być nie co krótsze niż po goleniu...Metoda łatwa i bezpieczna ale odrost włosa jest bardzo szybki. No i możliwość wystąpienia podrażnień. (kontaktowe zapalenie skóry).
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 09:47   #13
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

o matko, przerazilyscie mnie!
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 00:03   #14
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Red face Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

ja gole nogi od 4 lat ale maszynka. obudzilam sie i chce wosku sprobowac... myslicie ze bedzie bolec...? HELP
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 08:59   #15
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

[1=9bcd8d6a9691606220db279 acbf81f81b2ccc931_62ddcef 27e2e2;5482721]ja gole nogi od 4 lat ale maszynka. obudzilam sie i chce wosku sprobowac... myslicie ze bedzie bolec...? HELP[/quote]
Na początku zawsze to jest bolesne, ale nie przesadzajmy, nie aż tak. Po prostu jak ktoś jest nieprzyzwyczajony do tego rodzaju bólu, to może się zdziwić. Poza tym osłabione regularną depilacją włosy są cieńsze i późniejsze ich usuwanie jest mniej bolesne.

Na pierwsze woskowanie idź lepiej do kosmetyczki, będziesz miała zrobione fachowo i do końca, bo z fotela raczej nie uciekniesz.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 00:27   #16
Magnetisma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 95
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

U mnie po depilacji woskiem lub depilatorem włoski odrastały już po nie całym tygodniu! Nie dosyć że straszny ból, to dodatkowo się wrastały pod skórę co wyglądało bardzo brzydko! Potem zaczeły mi wychodzić różnego rodzaju chrostki- okropna sprawa. Także zrezygnowałam z tego rodzaju depilacji. Najgorsze jest to ze mam tak wrazliwa skóre ze nie moge się nawet golić rzyletka, ponieważ strasznie mi podrażnia skórę. Zmuszona byłam do kupna golarki elektrycznej i musze przyznać że super sprawa. Ogoli dokładnie, bez podrażnień i zacięć. Znalazłam swój złoty środek.
Polecam wrażliwcom.
__________________
...bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem...
Magnetisma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 10:03   #17
blue berry
Raczkowanie
 
Avatar blue berry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublinek
Wiadomości: 155
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

U mnie wosk działa róznie, raz odrastają po 2 raz po 3 tygodniach...
Ale to zawsze spokój na jakiś czas...
blue berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 23:01   #18
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

A jeżeli np. depilacja laserem u kosmetyczki się nie sprawdziła, to czy po wosku może być lepiej?
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 18:49   #19
Tequila Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila Sunrise
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

U mnie po depilacji woskiem włosy pokazują się już po półtora tygodnia, a nawet wcześniej. Podobnie jest z depilatorem Ani jedna ani druga metoda nie jest dla mnie specjalnie bolesna, jestem w stanie to znieść, tylko zajmuje moim zdaniem za dużo czasu - w moim przypadku trwałość efektu nie jest tego warta. Na dodatek włoski zaczęły wrastać ... dlatego ostatnio wróciłam do golenia.
Tequila Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 20:07   #20
Ksiezniczka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

Dzisiaj miałam zamiar wydepilować sobie bikini woskiem sama w domu Było bardzo cieżko B.ól nie do wytrzymania jak robi się to samemu.. Podrażnilam tylko skóre która teraz strasznie szczypie... za dużo razy i za lekko" zrywałam .. Faktem jest że kawałek udało mi sie zrobic samej .. ale jak tylko te krostki znikną ide do kosmetyczki z veetem to zalezy od rodzaju skory.. jesli ma sie bardzo wrazliwa to zrobi sie kuku znaczy uczulenie Nie polecalabym pozatym to tylko depilacja na jeden gora dwa dni jak w przypadku zwyklej maszynki .. Dobrze ze mamy czasy że ze wszystkim mozna udac sie do salonu kosmetycznego gdzie wszustko pieknie nas zrobia Innaczej byloby kiepsko hehe
Ksiezniczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 22:58   #21
natali89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 40
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

ile kosztuje depilacja nóg?
natali89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 17:53   #22
Ksiezniczka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

W zależności od salonu jeżeli mówimy o depilacjii woskiem to ceny wachają sie od 60 do 100 zł.
Ksiezniczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 20:21   #23
tintin90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 44
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

Depilacja bikini to jest depilacja całych miejsc intymnych czy tylko włosków wystających spod bielizny ? Bo już sama nie wiem ?
tintin90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 08:27   #24
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

ja mam pytanko po depilacji nóg maszynka i pianka smarowac trzeba odrazu balsamem czy na drugi dzien?
bo gdzies słyszałam ze na drugi
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 00:26   #25
natali89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 40
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

dziewczyny mam pytanko...golę nogi maszynka i mam takie krosteczki a chcialabym miec gladkie nogi ...chcialabym zaczac uzywac plastrow z woskiem ale czy one wygladza dostatecznie nogi i czy pozbede sie tych krostek?
natali89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 12:25   #26
Ksiezniczka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

Cytat:
Napisane przez tintin90 Pokaż wiadomość
Depilacja bikini to jest depilacja całych miejsc intymnych czy tylko włosków wystających spod bielizny ? Bo już sama nie wiem ?
Możesz zrobić sobie zwyczajne bikini a możesz też brazyliskie czyli dokładne:P I wszystkie włoski zostaną Ci usunięte

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
ja mam pytanko po depilacji nóg maszynka i pianka smarowac trzeba odrazu balsamem czy na drugi dzien?
bo gdzies słyszałam ze na drugi
Skórę trzeba nawilżać zawsze a przede wszystkim wtedy kiedy jest podrażniona więc jak najbardziej po depilacji

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez natali89 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanko...golę nogi maszynka i mam takie krosteczki a chcialabym miec gladkie nogi ...chcialabym zaczac uzywac plastrow z woskiem ale czy one wygladza dostatecznie nogi i czy pozbede sie tych krostek?
Te krostki to najprawdopodobniej zapalenie mieszka włosowego , włosy wrastają się pod skórę.. w takim wypadku odradzam golenie maszynką.. Teraz powinnaś robić peeling często lub masować gąbką czy rękawicą . Problem powinien po jakimś czasie zniknąć.. A depilować plastrami.. choć może się zdarzyć ze i po plastrach beda nadal wrastac pod skore i wtedy nalezalo by sie udac do kosmetyczki na wosk
Ksiezniczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 09:51   #27
friday1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

Jeszcze nigdy nie stosowałam wosku, ale chciałabym. Kupiłam też depilator, ale jakoś mnie to przeraża, żeby się nim golić, więc odpuszczam jak na razie. Może kiedyś będę miała więcej odwagi. Chodzi mi o depilacje nie tylko nóg ale też rąk, ponieważ mam bardzo owłosione ręce. Czy można stosować plastry na rękach czy nie? Mam dosyć mocne włoski i słabo, ale jednak wrażliwą skórę. Co mam robić?! Pomocy!
friday1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 13:00   #28
anija28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

Żaden krem nie usówa włosów z cebulkami, kremy, pianki, żele (tzw. depilacja chemiczna) jedynie rozpuszczają keratynę włosa gdyż w ich składzie znajduje się kwas tioglikolowy i penetrują nieznacznie mieszek włosowy przez co w efekcie włoski po zastosowaniu kremu powinny być nie co krótsze niż po goleniu...Metoda łatwa i bezpieczna ale odrost włosa jest bardzo szybki. No i możliwość wystąpienia podrażnień. (kontaktowe zapalenie skóry).[/QUOTE]

Witajcie,
Jak sie odbywa depilacja enzymatyczna? Potrzebuje gladkich nog na 5 tyg, po wosku odrastaja mi w 3 tyg, przeczytalam gdzies, ze sa gabnaety wykonujace depilacje enzymatyczna, tj po wosku wcieranie preparatu przez 3 dni i potem spokoj dluzej niz na 3 tyg.Czy ktos to wykonywal i gdzie w wwie?
anija28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 17:26   #29
Magoos1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
GG do Magoos1984
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

A czy któraś z was wie może gdzie w Krakowie najlepiej woskować nogi??
Magoos1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 15:39   #30
marjolus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Re: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

Cytat:
Napisane przez martiene Pokaż wiadomość
są także kobiety, którym wosk starcza na tydzień, z czego 2 dni są wyjęte z życiorysu z powodu czerwonych kropek na całych nogach - po pięciu dniach włosy wyrastają z powrotem i jeszcze wrastają pod skórę. Powtarza się to u mnie za każdym razem, a ja jak głupia znów idę na wosk liczac, że tym razem będzie inaczej...
zmień kosmetyczkę bo nie powinno tak być !!

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez friday1 Pokaż wiadomość
Jeszcze nigdy nie stosowałam wosku, ale chciałabym. Kupiłam też depilator, ale jakoś mnie to przeraża, żeby się nim golić, więc odpuszczam jak na razie. Może kiedyś będę miała więcej odwagi. Chodzi mi o depilacje nie tylko nóg ale też rąk, ponieważ mam bardzo owłosione ręce. Czy można stosować plastry na rękach czy nie? Mam dosyć mocne włoski i słabo, ale jednak wrażliwą skórę. Co mam robić?! Pomocy!
możesz i ręce ale nie naklejaj całego plastra gdyż nie zerwiesz i bęcie bolało zrób to na pół czyli podziel rękę od spodu do połowy potem od połowy do zewnątrz i tak po kolei aż do góry najlepiej jak ktoś to zrobi bo samej ciężko
marjolus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-09 20:41:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.