Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-11, 17:03   #1
joda
Raczkowanie
 
Avatar joda
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 290

Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin


Podobno w Sephorze jest już seria kosmetyków sygnowanych przez Kingę Rusin; widziałyście już, próbowałyście? Bardzo jestem ich ciekawa, bo produkty reklamowane są jako w 100% naturalne.
joda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 11:40   #2
alexxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: lurgan NI
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

hej dobrze, że napisałaś bo nic o tym nie wiedziałam....
jak tylko czegoś się dowiem to napisze.pozdrowki
alexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 16:21   #3
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

wow, kolejna pesudo gwiazda coś promuje. -.-'

nic nie słyszałam, w s. jutro będę to się rozejrzę.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 21:32   #4
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

W Wawie ich jeszcze nie widziałam
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 20:32   #5
joda
Raczkowanie
 
Avatar joda
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 290
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

Oj, miały wejść 4 czy 6 grudnia, hmmm.
joda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 10:42   #6
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

Znalazłam stronę:
http://www.patandrub.pl/
Ale za wiele się z niej dowiedziec nie można... Napisałam maila z pytaniem w której łódzkiej Sephorze będą.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 20:21   #7
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

A jednak są ! Tylko w zestawie świątecznym, więc trzeba szukać wśród pudełek. Składy podobały mi się, są bogate.
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 21:41   #8
mojito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

nie lubie i nie mam zaufania do tej pani, wiec raczej jej super naturalnych kosmetykow tez nie kupie
mojito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 21:44   #9
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

eee nie sadzę, żeby ona miała z nimi wiele wspólnego, oprócz pomysłu oczywiście
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 10:20   #10
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

Cytat:
Napisane przez tiare Pokaż wiadomość
A jednak są ! Tylko w zestawie świątecznym, więc trzeba szukać wśród pudełek. Składy podobały mi się, są bogate.
Sa jak najbardziej, bo wczoraj taki zestaw zakupiłam niestety miałam czas tylko otworzyć masełko i maznąć się z ciekawości zapachowej. Wielkie testowanie będzie w weekend
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 12:45   #11
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

a co jest w takim zestawie i ile kosztuje?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-22, 17:19   #12
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

Hmm...
Ale chyba te kosmetyki muszą być czymś "konserwowane"...

Przecież gdyby nie było żadnych utrwalaczy, to taki krem byłby dobry tylko przez miesiąc, dwa....

Tak mi się wydaje...
Miałam nadzieję, że dowiem się czegoś więcej z tej stronki...ale niestety
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 18:09   #13
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
a co jest w takim zestawie i ile kosztuje?
Żel myjący, masło do ciała i balsam do rąk. Kosztuje 149zł, ale ja akurat miałam zniżkę -30% i zapłaciłam 104zł
Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Hmm...
Ale chyba te kosmetyki muszą być czymś "konserwowane"...

Przecież gdyby nie było żadnych utrwalaczy, to taki krem byłby dobry tylko przez miesiąc, dwa....

Tak mi się wydaje...
Miałam nadzieję, że dowiem się czegoś więcej z tej stronki...ale niestety
Zrobiłam zdjęcia składów. Pewnie, że muszą być czymś utrwalone, ale pewnie chodzi o to, że można kosnerwować sztucznymi składnikami, a tu są naturalne.
Seria ma dość intensywny zapach. Hauschka i Lavera też mają dość mocne zapachy, widać olejki eteryczne dają bardziej po "nosie" niż sztuczne zapachyMasełko bardzo miłe - konsystencja, wchłanianie utrzymanie nawilżenia oceniam bardzo pozytywnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sklad1.jpg (89,6 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sklad2.jpg (94,9 KB, 111 załadowań)
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 16:15   #14
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

Chętnie bym to sobie pomacała, powąchała i popróbowała. Jeśli naprawdę są tak naturalne jak ona twierdzi, to muszą być super. Nikt w Polsce jeszcze stuprocentowo naturalnych kosmetyków nie zrobił.
Jakbym nie szukała i czego bym nie kupiła to i tak większość myjących kosmetyków które mi w końcu spasują ma SLS.

Trzeba zajrzeć do Sephory wobec tego.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 22:52   #15
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

dziękuję truheart, w ostatnich Wysokich Obcasach było własnie o tej serii, niestety zostawiłam na wsi gazetę

kropko- sama możesz sobie zrobić kosmetyki 100% naturalne- zajrzyj tytlko na biochemię a a'propos SLSa- jesli kosmetyki z nim Ci pasują to po co chcesz go unikać?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 10:08   #16
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

Jeden prysznic zakończył sie zaognioną skórą na dekoldzie teraz zaczynam od nóg i jest dobrze balsam do rąk bardzo odżywczy. Jedyne co mi nie do końca podchodzi to ten intensywny zapach, może się kłócić z perfumami.
Rzyrafko, a co WO pisały o tej serii?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 10:57   #17
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

Acha, czyli mają duże stężenie składników, po cynamonie czuć "rozgrzanie"?
Jak skończysz używać masła, to może napisz czy działa coś na cellulit, plis

Edytowane przez tiare
Czas edycji: 2007-12-28 o 13:45
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 18:11   #18
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

Cytat:
Napisane przez tiare Pokaż wiadomość
Acha, czyli mają duże stężenie składników, po cynamonie czuć "rozgrzanie"?
Jak skończysz używać masła, to może napisz czy działa coś na cellulit, plis
Tiare, producent nie obiecuje, że masło niweluje cellulit
Woda cytrynowa-działa ujędrniająco i przeciwzapalnie, olejki z cynamonu, imbiru, goździka i szałwi-pobudzają krążenie (no to może ewentualnie to...), masło shea*-nawilża i zmiękcza, masło kakaowe*-natłuszcza i uelastycznia skórę, łagodzi podrażnienia, masło oliwkowe*-wygładza i koi, masło awokado*-natłuszcza i regeneruje (zawiera wit. A, E, K, PP), olej babasu*-uelastycznia, nawilża, jest naturalnym filytrem UV, gliceryna roślinna-nawilża, substancje nawilżające z oleju kokosowego.
* składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 18:36   #19
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Chętnie bym to sobie pomacała, powąchała i popróbowała. Jeśli naprawdę są tak naturalne jak ona twierdzi, to muszą być super. Nikt w Polsce jeszcze stuprocentowo naturalnych kosmetyków nie zrobił.
Jakbym nie szukała i czego bym nie kupiła to i tak większość myjących kosmetyków które mi w końcu spasują ma SLS.

Trzeba zajrzeć do Sephory wobec tego.
Jest Eco Linea Laboratorium Ava. Wszystko zależy od definicji 'kosmetyku naturalnego". Produkty A.T.W czy Oriflame też takie podobno są.

Truheart kto jest producentem tych kosmetyków?
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 19:57   #20
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Jest Eco Linea Laboratorium Ava. Wszystko zależy od definicji 'kosmetyku naturalnego". Produkty A.T.W czy Oriflame też takie podobno są.

Truheart kto jest producentem tych kosmetyków?
Aromeda Sp. z o.o. , Konstancin-Jeziorna.
Mentha czy mogłabyś fachowym okiem spojrzeć na te składy i napisać co o nich myślisz?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 21:37   #21
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

z tego co pamiętam to raczej był artykuł o tym iż niedługo to nawet 'kiełbasa lisiecka' będzie mieć swoją linię do pielęgnacji ciała
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 23:00   #22
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

Z tego co widzę swoim okiem pudernicy, które w żadnym wypadku nie jest fachowe, te kosmetyki nie odbiegają od propozycji np. Alvy czy Sanoflore. Przed użyciem wykonałabym próbę uczuleniową ze względu na zawartość olejków eterycznych i rumianku. Zastosowane tutaj kompozycje wyglądają na dość ryzykowne. Poza tym, mamy tłuszcze roślinne – pojawiające się standardowo w takich produktach masło shea, kakaowe, oliwę z oliwek, olej z awokado, słonecznikowy, olej Babassu, jojoba, trójglicerydy, skwalan, składniki pochodzące z przetworzenia olejów, witaminy, allantoinę, w zależności od produktu hydrolaty z zielonej herbaty, cytrynowy, glicerynę, łagodne detergenty w żelu myjącym. Jest też trochę składników emulgujących i działających antyseptycznie (np. phenethyl alkohol, pojawiający się u Alvy, trwałość mogą przedłużać też np. tocopherol i olejki eteryczne).
Na stronie internetowej znajduje się informacja o świadectwie Eccocert, co oznacza, że minimum 95% kosmetyku stanowią składniki pochodzenia roślinnego, nie były one testowane na zwierzętach (testy mazideł na zwierzętach są i tak ustawowo zabronione) oraz nie zawierają składników piętnowanych przez środowiska ekologów (wymieniono je w kółeczku na dole strony).


Edycja
Cytat:
Kinga Rusin: Kilka dni temu weszły do Sephory moje kosmetyki. Nie mówiłam o tym wcześniej bo do końca nie wierzyłam, że to się uda. Zaplanowaliśmy debiut całej linii, czyli 27 kosmetyków do pielęgnacji ciała na styczeń. Ale ja bardzo chciałam, żeby chociaż taka bardzo limitowana seria w specjalnych świątecznych opakowaniach ukazała się w grudniu. Nie tylko dlatego, że jest to dobry okres do sprzedaży, ale dlatego, że to jest taki moment kiedy robi się prezenty. Pomyślałam sobie, że to byłby taki prezent. To było karkołomne zadanie i tak jak mówiłam, nie wierzyłam do końca, że to się uda. Sephora ten pomysł podchwyciła i pomogła się nam zorganizować. Dlatego skromnie nazywa się ten zestaw: "Przed premierą". To jest zestaw trzech kosmetyków do pielęgnacji ciała o bardzo "świątecznym zapachu" - cynamon, imbir, goździki i szałwia. Cieszę się, że to wyszło.

Bardzo bym chciała, aby ten projekt się udał bo to są kosmetyki z misją. "Kręci" mnie to w tej chwili potwornie. Zaangażowałam się w te sprawy kosmetyczne, bo wmyśliłam sobie półtora roku temu produkt w 100% ekologiczny, w 100% generic, czyli robiony z produktów bazowych, naturalnych. Wszystkie możliwe komponenty do produkcji tych kosmetyków pochodzą z upraw ekologicznych. Seria nazywa się "Pat&Rub" (czyli wklepuj i masuj) by Kinga Rusin. Zależało mi na tym, aby z tyłu była pieczątka: Kosmetyk bez kompromisów. Tam naprawdę nie ma kompromisów, nawet czasami formulantka się załamywała, bo zrobienie kosmetyku naturalnego to jest naprawdę wielka sztuka. Czasami połączenie dwóch substancji naturalnych (zupełnie inaczej niż z substancjami ropopochodnymi) się nie udaje.

Jest już pani specjalistką w tej dziedzinie...

Kinga Rusin: Wcale nie. Przez półtora roku chodząc do fabryki, słuchając formulantki i chodząc na spotkania z panią Sikorą (największą specjalistką od kosmetyki naturalnej), która nam opiniuje te kosmetyki, bardzo się wciągnęłam. Teraz czytam i śledzę to, co się dzieje na rynkach. Chciałam, aby w Polsce został wyprodukowany taki kosmetyk, jaki od jakiegoś już czasu jest wprowadzany na zachodnie rynki, czyli taki zupełnie naturalny, gdzie bazą do kosmetyku nie jest płyn, który pochodzi z ropy naftowej, tylko właśnie płyn pochodzący z olejów, wyciągów i z ziół. Jestem kompletnie zakręcona na tym punkcie, uzależniłam się i wyrzuciłam kosmetyki, które miałam na półkach.Używam tylko tego. Patrzę na to jak na swoje dziecko.http://film.interia.pl/gwiazdy/gwiaz...,22431,1026180


Zastanawia mnie, kto stoi za Aromedą. W "misję"
i "bezkompromisowość" Kingi Rusin jakoś nie wierzę. Zbyt często fotografuje się w futrach na okładkach snobistycznych piśmideł, dlatego w moim odczuciu więcej tu podążania za zachodnimi trendami i chęci wypełnienia luki na rynku niż ekologii.


Czy ta "największa specjalistka od kosmetyków naturalnych w Polsce" która opiniowała P&R to ta sama Sikora, która pisuje na Wizażu?

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2007-12-29 o 10:11 Powód: dopisek
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 23:24   #23
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

no nie wiem...
z jednej strony p. Rusin promuje w 100% naturalne kosmetyki, a z drugiej strony nosi z dumą futro do którego zrobienia zabito ok 50 norek

chyba się nie skuszę
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 20:35   #24
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

To czym jest kinga rusin jest raczej oczywiste, nie posądzam nikogo o taką naiwność
jednak te kosmetyki mają dość wysoką cenę w porównaniu z innymi naturalnymi markami, snobki wolą kupować diora i in., więc mam nadzieję, że na nowe futro nie zarobi...
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 00:12   #25
wurpdaborbuko
Raczkowanie
 
Avatar wurpdaborbuko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

hehe, może Kinga Rusin wciela idee naturalizmu jaskiniowego, nosi skóry i futra i smaruje się wyciągami ziołowymi, jak nasi przodkowie?
wurpdaborbuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 18:06   #26
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

Zdajemy sobie sprawę z tych mechanizmów, a wyborów dokonujemy samodzielnie. No i to nic w porównaniu z tym, czego dopuszczają się wielkie koncerny, na które jesteśmy skazane. Mimo wszystko cieszę się, że pojawiło się coś (mam nadzieję) polskiego w tym sektorze i mam nadzieję, że okaże się jak najlepsze.
Żeby być sprawiedliwym, to trzeba przyznać, że Laboratorium Ava obok linii eko produkuje też smarowidła z tłuszczu norek. Mam pragmatyczny stosunek do testowania leków i kosmetyków na zwierzętach, jedzenia i niejedzenia mięsa (tzn. sama jestem prawie-wegetarianką, swojego psa nie karmię warzywami), ale, hmm, szkoda mi norek :/

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2009-11-30 o 11:25 Powód: aktualizacja
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 20:16   #27
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

Byłam dzisiaj w sephorze i porównałam sobie pozostałe żele do mycia. Jakoś nie prezentują sie tak imponująco jak ten z zestawu przedpremierowego: mają jakiś jeden wyciąg i dwa olejki na hydrolacie z zielonej herbaty. Chcą za niego 45 zeta.
Przerost formy nad treścią jak dla mnie, sory
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:05   #28
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

Na stronie internetowej pojawiły się składy. Całkiem fajne, a im mniej reklam z wyfotoszopowaną K. R. i jej opowieści o bezkompromisowości, tym mniej we mnie niechęci, a więcej ciekawości.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 10:59   #29
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

Dokładnie mentha, osobiście także nie przepadam z panią Kingą. Jednak zaciekawiły mnie kosmetyki tej firmy. Sama dostałam w prezencie Balsam do stóp rozgrzewający i muszę przyznać, że podoba mi się bardzo. Lekka konsystencja, szybko się wchłania i ten przepiękny zapach. Gdyby tylko nie te cena, ale o ile wiem kosmetyki naturalne są droższe.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 19:41   #30
ksiezniczkamagdalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki "PAT&RUB" Kingi Rusin

Uwielbiam kosmetyki PUT&RUB pachną fenomenalnie, od kąd używam pillingu do ciała zrobionego z brązowego cukru i żurawiny nie używam balsamu do ciała, bo skóra jest niesamowicie nawilżona i rozpromieniona!! Najlepszy kosmetyk jaki kiedykolwiek używałam.
ksiezniczkamagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-11 12:14:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.