kobiety 40+ z cera naczynkowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-13, 15:17   #1
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475

kobiety 40+ z cera naczynkowa


polecicie jakies zabiego do wykonania w domu ( i kosmetyki) dla dojrzalej cery z problemem pekajacych naczynek na policzkach glownie) mam klientke hihi sasiadke i przed swietami musze jakies cuda zdzialac zeby to zmniejszyc. Zadanie bojowe helpunku pomocy doradzcie cos
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 16:10   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: kobiety 40+ z cera naczynkowa

Na biochemii jest watek o naczynkach, mozesz tam zajrzec. Tylko ze cera naczynkowa to nie tak , o hop siup i po krzyku. Taka cere trzeba skrupulatnie pielegnowac. Jesli sasiadka chce pozamykac naczynka to albo pradem u kosmetyczki, albo niech idzie na laser. Jednak nadal bedzie musiala cere pielegnowac jak cere naczynkowa. To przykazanie do konca zycia!
Ja polecam kosmetyki Flos Lek do cery naczynkowej. U mnie dzialaja super, naczynka odrazu sa obkurczone, cera uspokojona, rumien znika. Szkoda, tylko ze nie mieszkam w PL i nie mam stalego dostepu do tych kosmetykow. Jednak na stronce Flos Lek mozna kupic pojemnosci gabinetowe , ktore wychodza duzo taniej niz pojemnosci sklepowe, np mleczko do demakijazu jest o ok 5 zl drozsze i mamy 500ml, a nie jak w sklepie 200ml. Poza tym na noc sasiadka moze uzywac kremu z retiandehydem, dziala tez przeciwzmarszczkowo. Jednak taka pielegnacja to nie jest hop siup i po naczynkach. Niestety tak sie nie da.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 20:37   #3
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: kobiety 40+ z cera naczynkowa

dziękuję Moniczko ślicznie. Czyli jakieś kosmetyki z Flos Lek do cery naczynkowej tak? hmm no bo myślałam nad maseczką jakąś tylko zastanawiam sie nad tym czy taka co np. rozjaśnia cerę i daje uczucie świeżości czy automatycznie nie spowoduje pękania naczynek. Tłumaczylam że cudów nie zdziałam bo przecież taka cera bardzo delikatna jest a ona że zdziałam zdziałam no i gadaj tu sobie hihi Fajna z niej kobitka i chcia labym jakoś pomóc no ale co ja poradzę
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 13:41   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: kobiety 40+ z cera naczynkowa

Sasiadka/ kolezanka powinna przede wszystkim postawic na kompleksowa pielegnacje. Jaka firma jej podpasuje - nie wiem. Flos Lek dla cery naczynkowej ma na KWC bardzo dobre opinie, ja sama je wyprobowalam i na mnie dzialaja cuda, a o to chodzi przeciez. Dobry produkt ppowinien zadzialac odrazu, albo w miere szybko, a nie ze bedziesz uzywac rok i dopiero cos sie ruszy. Ok takie dzialanie moga miec kremy z retinoidami, na widoczne dzialanie trzeba u nich naprawde poczekac, ale zwykly kosmetyk na wyciagu z kasztanowca, arniki, gingko ma za zadzanie obkurczyc naczynka i je wzmocnic. U mnie Flos Lek dziala od razu. nakladam na 5 min krem-maseczke i czuje jak sie cera odpreza. Zmywam ja i widze, ze naczynka ( mam niewiele ale mam) sa obkurczone, maly rumien znikl, cera jest w jednolitym kolorze. Na KWC dobre opinie ma tez seria kasztanowa z Bielendy. Ja z tej serii jezcze niczego nie probowalam. Trafilam na Flos Lek i odrazu mi podpasilo.
Taka cere trzeba chronic prze zimnem, wiatrem, przed sloncem ( na dzien wysoki i fotostabilny filtr) Dobrze by bylo zeby kolezanka nie byla palaczka, bo niestety papierosy nie sa dobre dla takiej cery, zreszta dloa jakiej sa? Mocna i goraca kawa, czy wogole gorace potrawy, alkohol to wszystko powoduje ze taka cera sie rumieni, czy nawet stres powoduje rozszerzenie sie naczynek krwionosnych i rumien gotowy. taka cere trzeba naprawde delikatnie pielegnowac, nawet jak sie naczynka pozamyka to nadal trzeba ja pielegnowac jak cere naczynkowa, bo nowe naczynka moga popekac znowu. Poza tym dobry korektor ktotry ukryje zmieny na skorze, podklad mocno kryjacy nie robiacy maski np Toleriane od LRP( podklad i puder to dodatkowa powloczka chroniaca cere naczynkowa przez zimnem i wiatrem w zimie). Jesli sasiadka ma cere juz w kierunku suchej, a nie lubi uzywac do mycia twarzy mleczek do demakijazu to ja mam na to rozwiazanie. Ja biore mleczko na reke i nanosze na twarz. Masuje przez chwilke zeby sie filtry i makijaz rozpuscil ( masuje tez oczy u mnie mleczko Flos Lek wogole nie szczypie mnie w oczy a mam wrazliwe) i wszystko splukuje woda. Cera jest dobrze oczyszczona, odprezona i jednoczesnie lekko natluszczona nie sciaga mi sie demakijazu. I pomyslec ze kiedys nie lubilam mleczek jak uzywalam ich na platek, a teraz... rozkosz dla mojej geby. zajrzyj na biochemie kosmetyczna i poczytaj troche watek o naczynkach przyda sie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.