kosmetyki Bourjois - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2003-06-02, 11:15   #1
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084

podkład i mat Bourjois ?


Dziewczyny [img]icons/icon7.gif[/img] wlazłam zeby zapytac o podkład Loreal'a Air Wear i korektor Bourjois et mat. Kupiłam ten mat [img]icons/icon12.gif[/img] jest ok, ale chce kupic na lato podkład Loreal'a, jak w/w [img]icons/icon7.gif[/img] czy któras robiła takie połaczenie ? sam podkład testowałam i jest w porzadku. Czemu pytam >? bo łącze teraz Loreal Ideal Balance i troche mi sie na nim ten korektor Bourjois wałkuje, musze sie natrudzic, zeby to jakos wygladało..

Wiec pytam: jak sie zachowuje Air Wear przy korektorze Bourjois ? która z Was tak kombinuje , chwalic sie [img]icons/icon10.gif[/img]

bede czytac odp, ale wracac musze do pracy [img]icons/icon22.gif[/img] buzka, dzieki za ewentualne odpowiedzi [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-06-02, 11:30   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: podkład i mat Bourjois ?

mam wprawdzie podklad air wear, ale nie ma korektora bourjois o ktorym piszesz-czy ja dobrze mysle ,ze on jest w sztyfcie?a moze mysle o innym? jestem zaiteresowana kupnem tego specyfiku,czy on jest dobry?jest sens wydawac pieniadze?
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-06-02, 11:37   #3
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: podkład i mat Bourjois ?

tak koko w sztyfcie [img]icons/icon7.gif[/img] jest naprawde w porzadku [img]icons/icon7.gif[/img] troche mi przeszkadzaja mi w nim takie wiórki biale jak sie go nakłada, ale jest ok, ja zaaaawsze sie swiece, na razie to najlepsze= najskuteczniejesze co miałam w kwestii matu- reszta wysiadała po 1,5 h , takie mam pyszczydło tłuste, blehh.. [img]icons/icon9.gif[/img] ale wlasnie interesuje mnie jak sie na nim zachowuje Air Wear ?

buzka koko
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-22, 17:00   #4
magia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 5
Bourjois - info

Czy któraś z Was testowała najnowszy podkład nawilżający z Bourjois En Toute Legerete?? Proszę Was o wszelkie informacje na temat tego podkładu. Krycie, trwałości itd. Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Z góry dziękuję i pozdrawiam
magia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-25, 16:10   #5
kornela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 55
Re: Bourjois - info

To naprawde dobry podklad.Cena ,mozna powiedziec ze warto wydac kolo 80 zl na taki podklad.Masz pewnosc ze bedzie trwaly, a poza tym dobrze kryje niedoskonalosci skory i inne rzeczy.
kornela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-23, 21:05   #6
Paulina1988
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1988
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: B-Z
Wiadomości: 986
GG do Paulina1988 Wyślij wiadomość przez MSN do Paulina1988
Bourjois róż prośba do wizazanek.....

hej dziewczyny mam do was prosbe :a mianowicie czy mogłybyscie załączyc wasze buzie pomalowane tym oto rózem??zamierzam kupic i ciekawa jestem efetku na buzi .....a najlepiej efektu na bladej buzi
__________________
jednak Monachium
jednak zostaje tu na caly rok
bedzie dobrze.. MA BYC!
Paulina1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-23, 21:57   #7
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Bourjois róż prośba do wizazanek.....

Chodzi ci o jakiś konkretny odcień bo nie kumam?
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 15:08   #8
Paulina1988
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1988
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: B-Z
Wiadomości: 986
GG do Paulina1988 Wyślij wiadomość przez MSN do Paulina1988
Dot.: Bourjois róż prośba do wizazanek.....

nie nie chodzi i o jakis konkretny odcien bo nie wiem jakie te roze mają numery ......widzialam w drogerii róz ktory był jakby rozowo złoty podobał mi sie bardzo to był chyba nr 33 ale nie wiem dokładnie albo poprostu jakis chłody róz rozswietlajacy...jestem bardzo blada i chyba jestem typem kolorystycznym lato.....ale odbiegłam od tematu...chodzi mi poprostuo to zeby zobaczyc jaki ten roz robi efetk na buzi czy ja optycznie wyszczupla ,rozswietla itpobojęny kolor
__________________
jednak Monachium
jednak zostaje tu na caly rok
bedzie dobrze.. MA BYC!
Paulina1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 15:26   #9
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Bourjois róż prośba do wizazanek.....

zhedia nie zamieszcze bo nie mam jak, ale polecam Ci ten roz ja mam 33 i 95 sa swietne, wydajne, pieknie pachna i naprawde sliczny efekt daja
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 15:35   #10
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Bourjois róż prośba do wizazanek.....

ja go uzywam z mama jakies 4lata!!! jedno opakowanie jest mega wydajny polecam a zdjecia mojej buzi sa na MM
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 17:02   #11
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Bourjois róż prośba do wizazanek.....

oj tak tak, polecam, sama mam 33, jestem mega zadowolona. Kupilam na alegro, pieknie blyszczy, drobinakmi złotymi, subtelnymi. Delikatny rozowy kolor, ciezko przedobrzyc z iloscia. W sam raz dla takich bladzicohow jak my Efekt szalenie swiezy i naturalny.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 18:40   #12
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Bourjois róż prośba do wizazanek.....

Bourjois nr 95, jestem blada Sama osądz efet, najlepiej widac go na drugim zdjęciu www.szkubana.fotka.pl
__________________
Wracam na Wizaż
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 19:40   #13
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Bourjois róż prośba do wizazanek.....

Nigdy nie wiem jak się dobiera kolor różu, a sama mam ochotę na Bourjois Może któraś z Was podpowie?
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 20:50   #14
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bourjois róż prośba do wizazanek.....

Ja mam 92 bardzo ciemny- santal. Nadaje się według mnie do modelowania twarzy. Robi takie opalone cienie na policzkach. Dla mnie rewelacje. Dodatkowo opalizuje. Zapach oczywiście prześliczny.Kupiłam jeszcze 15 to ciemny róż...bardzo ładny, ale nie dla mnie. Polują natomiast na 33..piękny z drobinkami.
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 21:23   #15
Paulina1988
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1988
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: B-Z
Wiadomości: 986
GG do Paulina1988 Wyślij wiadomość przez MSN do Paulina1988
Dot.: Bourjois róż prośba do wizazanek.....

byłam wczoraj w douglasie i oglądalam te róze chodzi mi o róz nr 95 o ile sie nie myle -jesli posiadacie to byłabym wdzieczna za fotki
__________________
jednak Monachium
jednak zostaje tu na caly rok
bedzie dobrze.. MA BYC!
Paulina1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 21:45   #16
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Bourjois róż prośba do wizazanek.....

Ja mam dwa: Tomette nr 72 i Ambre Dor nr 32. Tomette jest ciemny (ale nie bardzo ciemny, mam jasna karnację) bardziej wpada w pomaranczowy brąz. Ambre d`or jest różowy ale ma odcień jasnego brązu. Obydwa ładnie opalizują i nadają buzi ładny połysk rozświetlając ją.
Moja mama ma ciemną karnację i używa Sienne nr 85. Tez się czasem nim "poróżuję" i wcale nie wygląda to źle nakładam go po prostu mniej i delikatniej. Mam wrażenie, ze ten róż jest tak zrobiony, ze jakim kolorem bym się nie "pomazała" (oczywiscie z tych trzech, ktore wyprobowałam) róż wygląda dobrze
Uzywałam wielu różów, ale odkąd wyprobowałam Bourjois juz dalej nie szukam. 3 lata jest ze mną i innego nie chcę Zaryzykowałam kupno koloru, był dobry. Teraz mam inny, też dobrze się w nim czuję. Bawię się kolorkami, nie z każdym różem się to udaje, dlatego uwielbiam i polecam Bourjois, wydaje mi się, ze nawet jak zaryzykujesz kupując troszkę w ciemno będziesz zadowolona.
Dodam, ze jest bardzo wydajny i opłaca się.

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2006-03-30 o 22:17
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 08:48   #17
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Róz Bourjois :-)

Wie może jakaś kochana wizażka jaki efekt można uzyskać różem Bourjois Lune d'or? Jaki to jest kolor- Beż złocisty?
http://www.sephora.com/browse/produc...uestid=1334747
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 08:55   #18
jola26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 127
Dot.: Róz Bourjois :-)

wiesz...nie bardzo rozumiem Twoje pytanie. kazdym różem można uzyskać taki sam efekt. Można wyszczuplić twarz, podkreslić kości policzkowe itp. Dodatkowo można uzyskac efekt rozświetlenia kupując róż rozświetlający. Może któraś z dziewczyn wie o co ci chodzi dokładnie, ale ja niestety nie zrozumiałam Twoich intencji. Pozdrawiam i może wytłumaczysz dokładnie o jaki efekt Ci chodzi
jola26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 09:14   #19
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Smile Dot.: Róz Bourjois :-)

Cytat:
Napisane przez jola26
wiesz...nie bardzo rozumiem Twoje pytanie. kazdym różem można uzyskać taki sam efekt. Można wyszczuplić twarz, podkreslić kości policzkowe itp. Dodatkowo można uzyskac efekt rozświetlenia kupując róż rozświetlający. Może któraś z dziewczyn wie o co ci chodzi dokładnie, ale ja niestety nie zrozumiałam Twoich intencji. Pozdrawiam i może wytłumaczysz dokładnie o jaki efekt Ci chodzi
Przepraszam za mało sprecyzowane pytanie! Chciałam sobie kupić jakieś 2 róze z allegro Bourjois- i właśnie zastanawiam się nad kolorem tego Lune d'or- chciałaby uzyskać taki złocisto-beżowy, rozświetlający efekt.
Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-14, 09:41   #20
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: Róz Bourjois :-)

Może ktoś miał ten kolor różu lub widział go na żywo??
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 10:11   #21
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Róz Bourjois :-)

Ja mam 33 lilas dor i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie te roze, z nazwą "dor" maja drobinki złota, ktore pieknie rozswietlaja twarzyczkę i sprawiją, że skóra nei jest taka płaska, podkreślają jej trójwymiarowość. Mój to połączenie delikatnego rózu ze złotem, myślę, że ten wybrany przez Ciebie, będzie właśnie delikatniusio beżowo-złoty. Patrząc bowiem np na kolor ambre dor wygląda przy nim blado i mysle, że w odroznieniu od ambre, ktory jest taki brzoskwioniowy, ten Twoj bedzie delikatniejszy i wlasnie taki beżowy.Nie zastanawiaj się, bo nawet jeśli, okazałoby się, że to jednka nie ten odcień, którego poszukujesz, to żałować nie będziesz - bo tych róży nigdy za wiele, można przeciez miec kilka w roznych odcieniach. Ten zas z bourjois jest mega wydajny i daje naprawdę porządny efekt. Pozdrawiam.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 10:26   #22
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: Róz Bourjois :-)

Cytat:
Napisane przez ryba82
Ja mam 33 lilas dor i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie te roze, z nazwą "dor" maja drobinki złota, ktore pieknie rozswietlaja twarzyczkę i sprawiją, że skóra nei jest taka płaska, podkreślają jej trójwymiarowość. Mój to połączenie delikatnego rózu ze złotem, myślę, że ten wybrany przez Ciebie, będzie właśnie delikatniusio beżowo-złoty. Patrząc bowiem np na kolor ambre dor wygląda przy nim blado i mysle, że w odroznieniu od ambre, ktory jest taki brzoskwioniowy, ten Twoj bedzie delikatniejszy i wlasnie taki beżowy.Nie zastanawiaj się, bo nawet jeśli, okazałoby się, że to jednka nie ten odcień, którego poszukujesz, to żałować nie będziesz - bo tych róży nigdy za wiele, można przeciez miec kilka w roznych odcieniach. Ten zas z bourjois jest mega wydajny i daje naprawdę porządny efekt. Pozdrawiam.
Dziękuję ślicznie za zachętę to prawda róży bourjois nigdy za wiele! Niedawno kupiłam Rose dor- i tez jestem bardzo z kolorku zadowolona. Zastanawiałam sie właśnie nad tym Lila dor- to jest chłodny odcień? Pozdrawiam
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 10:34   #23
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Róz Bourjois :-)

podeobny watek jest na wizazu dotyczacy rozu tej firmy!!! wystarczylo skorzystac z wyszukiwarki i przeszukiwarki postu...
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 10:34   #24
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Róz Bourjois :-)

Specjalistką nie jestem , ale wydaje mi się, ża bardziej chłodny niż ciepły.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 10:39   #25
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: Róz Bourjois :-)

Ryba82 a co myślisz o kolorku nr 10 Chatainge dorie- też powinień być złotawy, no nie?http://www.allegro.pl/item98423071_b...cja_od_ss.html
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 10:43   #26
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Róz Bourjois :-)

Oj kurczak, nie wiem . Wiem, że wszytskie te z cząstką "dor" mają te złote drobinki a tutaj jest "doree", ale hmmm ja kupowałam u tego alegrowicza - jets bardzo zyczliwy i pomocny, napisz do Niego, powinnien Ci poradzic.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 10:52   #27
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: Róz Bourjois :-)

Cytat:
Napisane przez ryba82
Oj kurczak, nie wiem . Wiem, że wszytskie te z cząstką "dor" mają te złote drobinki a tutaj jest "doree", ale hmmm ja kupowałam u tego alegrowicza - jets bardzo zyczliwy i pomocny, napisz do Niego, powinnien Ci poradzic.
Też u niego kupowałam-rzeczywiście bardzo miły i zakupy bardzo udane! napiszę w sprawie tego kolorku jak na razie chcę kupić- Lune Dor i Amber Dor( lub jakiś brązowo- złocisty). Zobaczymy co będzie dalej
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 23:34   #28
panienkaZokienka
Przyczajenie
 
Avatar panienkaZokienka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: Róz Bourjois :-)

hej, wyciagam starocie, bo rowniez potrzebuje pomocy

chce kupic roz bourjois, natomiast zupelnie nie wiem jaki odcien wybrac...jestem mysia blondynka o niebieskich oczach, typ chlodny, mam tendencje do czerwienienia sie.

czy powinnam wybrc jasniutki Lune d'or 35, czy moze ciemniejszy Rose de Jaspe 95? a moze jakis inny odcien? czy powinnam bac sie odcieni perlowych?

wszelkie wskazowki mile widziane
panienkaZokienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 23:58   #29
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Róz Bourjois :-)

Jeżeli masz naturalne rumieńce to ja zrezygowałabym z różu na policzkach - ewentualnie sięgnęłabym po niego do modelażu twarzy np wystająca broda, "schować" kości policzkowe , które z abardzo wystają
Jeżeli rumieni Ci się większa część policzków to róż skutecznie te rumieńce uwydatni

Czy powinnas bac sie perłowych odcieni ? Absolutnie NIE ! Ślicznie taki rozświetlający różyk wygląda na skroniach , ale to naprawdę delikatny. Szkoda,że nie ma Twojej fotki - tak w ciemno trudno radzić
Wesołych !
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 00:56   #30
panienkaZokienka
Przyczajenie
 
Avatar panienkaZokienka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: Róz Bourjois :-)

wlasnie do modelowania roz mi potrzebny. natomiast jesli chodzi o rumience to mam do nich jedynie tendencje, slyszalam ze osobom takimi tendencjami poleca sie wlasnie nr 95
panienkaZokienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.