kosmetyki Bourjois - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-21, 07:45   #871
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Wiem, wiem dlatego proszę o porównanie Teraz sama już nie wiem co robić, na zdjęciu z allegro wyglądają na podobne. Kliknąć, nie kliknąć. A przede mną zakup jeszcze conajmniej 4 róży
No oczywiście, że KLIKNĄĆ !!! (jak są jednak bardzo podobne, to najwyżej któryś odstąpisz jakiejś dobrej duszy )
Edit:
dubel
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 07:55   #872
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Pewnie ! Tym bardziej, że ja też niedawno kliknęłam 35
Też kliknelam ostatnio 35, i 34 Na razie sie wstrzymam z ta 18-tka Przyszła do mnie czekoladka biała Ciekawe jaki da efekt położona na róż 35, jak taki jak 18-tka to z niej zrezygnuje

W święta wkleję moją burżujkową aktualizacje
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 08:02   #873
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Pytałam MagJę o opinie na jego temat (w tym wątku zresztą, parę stron wcześniej) i mówi, że osiemnastka to "pudrowy róż ze złotymi drobinkami. Bardzo delikatnymi, jasnozłotymi". Była już mowa o nim tutaj. Poszukaj, jak chcesz wiedzieć więcej i zobaczyć fotki
Na mnie nie wychodził róż, tylko beż z drobinkami
A drobinki rzeczywiście bardzo fajne - malutkie, jasne, nie potłuczona bombka.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 08:08   #874
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Na mnie nie wychodził róż, tylko beż z drobinkami
A drobinki rzeczywiście bardzo fajne - malutkie, jasne, nie potłuczona bombka.
No właśnie, wszystko zależy od konkretnej cery...Jak na mnie 18 wyjdzie na beż, to wtedy na bank będzie łudząco podobna do 35. Mam nadzieję, że to jednak będzie pudrowy róż...A jak nie, to któregoś z nich się pozbędę
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 09:27   #875
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No właśnie, wszystko zależy od konkretnej cery...Jak na mnie 18 wyjdzie na beż, to wtedy na bank będzie łudząco podobna do 35. Mam nadzieję, że to jednak będzie pudrowy róż...A jak nie, to któregoś z nich się pozbędę
To raczej może być, bo na mnie 35 to też beż Ale 18 moim zdaniem jest ładniejsza - bardziej mi się podobalo jej rozświetlenie.

Ale puściłam w końcu w świat, bo jakoś w pewnym momencie miałam wrażenie, że tylko rozświetlenie widać - ostatnio mam fazę jednak na różowe i brązowawe róże.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 09:42   #876
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Przyszła do mnie czekoladka biała Ciekawe jaki da efekt położona na róż 35, jak taki jak 18-tka to z niej zrezygnuje
ja napisałam do sprzedającej czekoladki z prośbą o potwierdzenie wysyłki [pieniądze wpłaciłam 17.03] i dostałam odpowiedź, że została wysłana a kilka godzin później [chyba od innej osoby] że będzie wysłana tuż po świętach chociaż moi zdaniem to od czwartku jest jeszcze czas na wysyłkę PRZED świętami
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 09:45   #877
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
ja napisałam do sprzedającej czekoladki z prośbą o potwierdzenie wysyłki [pieniądze wpłaciłam 17.03] i dostałam odpowiedź, że została wysłana a kilka godzin później [chyba od innej osoby] że będzie wysłana tuż po świętach chociaż moi zdaniem to od czwartku jest jeszcze czas na wysyłkę PRZED świętami
Jest czas, ale przeleży na poczcie, w niekoniecznie najlepszych warunkach, więc może lepiej po Świętach... Inna sprawa, że taka dezinformacja nie jest najciekawsza
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 09:57   #878
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: kosmetyki Bourjois

sine.ira, ale namieszałaś
I teraz sama nie wiem który ładniejszy 35 czy 18 też na obydwa polowałam

kropko, chyba znalazłam dla Ciebie idealną pomarańczkę Jest na Truskawie.

36 Peche Vitaminee
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 07757629402.jpg (59,0 KB, 48 załadowań)
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 11:09   #879
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dostałam moje czekoladki - białą i złotą. Złota jest trochę rudawa na skórze, nie wiem, czy będzie u mnie ładnie wyglądać, a biała jest szalenie delikatna. Nie wiem, czy będę zadowolona, muszę dokładniej potestować.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 11:42   #880
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki Bourjois

Do dziewczyn, które zamawiały ostatnio na Allegro czekoladki - nie martwcie się, dostaniecie je, ale pewnie będzie to trochę trawało. Jakiś czas temu zamawiałam u tej sprzedającej jasnobrązową czekoladkę i czekałam chyba dwa tygodnie. Na maila mi nawet nie odpisała, kontakt z nią jest naprawdę kiepski. Teraz wzięłam od niej białą czekoladkę i znów czekam ponad tydzień... Gdyby nie to, że tylko ona ma te czekaladki na Allegro to bym więcej u niej nic nie kupiła. Niby wszystko jest ok, ale ja nie lubię jak sprzedawca nawet nie raczy odpisać na maila.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 11:52   #881
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Do dziewczyn, które zamawiały ostatnio na Allegro czekoladki - nie martwcie się, dostaniecie je, ale pewnie będzie to trochę trawało. Jakiś czas temu zamawiałam u tej sprzedającej jasnobrązową czekoladkę i czekałam chyba dwa tygodnie. Na maila mi nawet nie odpisała, kontakt z nią jest naprawdę kiepski. Teraz wzięłam od niej białą czekoladkę i znów czekam ponad tydzień... Gdyby nie to, że tylko ona ma te czekaladki na Allegro to bym więcej u niej nic nie kupiła. Niby wszystko jest ok, ale ja nie lubię jak sprzedawca nawet nie raczy odpisać na maila.
Mi nie odpisala na trzy maile, w koncu raczyla odpowiedziec, i tlumaczyla sie ze miala klopoty z netem. Zastanawiam sie czy nie dac jej neutrala
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 12:02   #882
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Mi nie odpisala na trzy maile, w koncu raczyla odpowiedziec, i tlumaczyla sie ze miala klopoty z netem. Zastanawiam sie czy nie dac jej neutrala
W takim razie chyba ma nieustające kłopoty z netem... Ja za jasnobązową czekoladkę też chciałam dać neutrala, ale w końcu nie wystawiłam jej komentarza w ogóle. Teraz już nawet do niej nie piszę bo to strata czasu, jedynie spokojnie czekam. I tym razem na pewno skomentuję zakupy u tej pani.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 12:32   #883
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja w zasadzie nie mam powodów do narzekań na zakupy u tej sprzedającej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 11:01   #884
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: kosmetyki Bourjois

Wczoraj przyszła do mnie, moja biała czekoladka, jest naprawdę cudowna! Ma niesamowity zapach i ślicznie rozświetla twarz.
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 11:17   #885
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ha, jak się okazało, ostatnie awizo, które zostawił mi listonosz wcale nie było na białą czekoladę Napisałam wczoraj mejla do tej sprzedajacej, ale oczywiście zero odzewu. Byłam piąta spośród kupujących, pieniądze wpłaciłam zaraz po zalicytowaniu, a tu taka obsuwa ! No i ten denerwujący brak kontaktu Dziwne, bo jak niedawno kupiłam u tej kobitki brązową czekoladkę, to wszystko poszło szybko i sprawnie (nawet pani do mnie zadzwoniła, żeby się upewnić, o który kolor mi chodzi), a teraz taka niemiła niespodzianka...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 11:26   #886
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
pieniądze wpłaciłam zaraz po zalicytowaniu, a tu taka obsuwa !
Sine.ira, byłam zdaje się po Tobie w licytacji, dostałam swoją białą wczoraj, więc sądzę, że to jednak wina poczty. Na mój mail z pytaniem też zaraz dostałam odpowiedź, także nie mogę narzekać, wręcz przeciwnie. Na pewno zaraz po świętach Zając dotrze

a poza tym - wszystkiego co najlepsze burżujkomaniaczkom, udanych Świąt!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (9,2 KB, 10 załadowań)
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 11:33   #887
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Sine.ira, byłam zdaje się po Tobie w licytacji, dostałam swoją białą wczoraj, więc sądzę, że to jednak wina poczty. Na mój mail z pytaniem też zaraz dostałam odpowiedź, także nie mogę narzekać, wręcz przeciwnie. Na pewno zaraz po świętach Zając dotrze

a poza tym - wszystkiego co najlepsze burżujkomaniaczkom, udanych Świąt!
Myślisz ? No, to wlałaś nadzieję w moje serce. Ale mogliby potwierdzić, że wysłali, czy to taki duży kłopot....
A ja życzę bogatego zająca. Takiego...BURŻUJA
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 13:35   #888
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no ja co chwile napalam sie na co innego ale nie mam nic rozswietlajacego oprocz kuleczek z sensique czy jak to sie pisze ale wychodza mi po nich jakies takie zaskorniaki na policzkach a nigdy tego nie mialam! ale zdecyduje sie na te czekoladki dzisiaj moze zamowie wiec jak przyjda i uzyje to na pewno napisze co o nich mysle
No ja wlasnie rozswietlaczy w sumie troszke mam,czesci wogole nie uzywam,wiec musze sie zebrac i wystawic je na wymiane.Dlatego z czekoladki narazie zrezygnowalam-poczekam na wiecej opinii wizazanek...Zato znowu napalilam sie na roz burzujka mimo,ze w ramach prezentu urodzinowego kupilam sama sobie trojkolorowy rozyk H&M'u <urzeklo mnie opakowanie>
a jak do ciebie dojda czekoladki to koniecznie daj znac czy jestes zadowolona z efektu
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
sine.ira, ale namieszałaś
I teraz sama nie wiem który ładniejszy 35 czy 18 też na obydwa polowałam

kropko, chyba znalazłam dla Ciebie idealną pomarańczkę Jest na Truskawie.

36 Peche Vitaminee
O wlasnie tez ostatnio znalazlam 36 na truskawie i juz kusi...strasznie mi sie podoba na zdjeciu,pytanie tylko jak bedzie sie prezentowal na zywo...
Noseknosek-a jakbys opisala 35?
bo tez wpadl mi w oko,ale zastanawiam sie na ile ten odcien rozni sie od 33...niby ogladalam zdjecia na all,ale kolorki wydaja mi sie na nich dosc przeklamane...

edit: juz znalalzam opinie dziewczyn o 35...kurcze a na zdjeciu wydawal mi sie taki pudrowo-rozowawy...chyba mam cos ze wzrokiem
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 14:17   #889
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
No ja wlasnie rozswietlaczy w sumie troszke mam,czesci wogole nie uzywam,wiec musze sie zebrac i wystawic je na wymiane.Dlatego z czekoladki narazie zrezygnowalam-poczekam na wiecej opinii wizazanek...Zato znowu napalilam sie na roz burzujka mimo,ze w ramach prezentu urodzinowego kupilam sama sobie trojkolorowy rozyk H&M'u <urzeklo mnie opakowanie>
a jak do ciebie dojda czekoladki to koniecznie daj znac czy jestes zadowolona z efektu

O wlasnie tez ostatnio znalazlam 36 na truskawie i juz kusi...strasznie mi sie podoba na zdjeciu,pytanie tylko jak bedzie sie prezentowal na zywo...
Noseknosek-a jakbys opisala 35?
bo tez wpadl mi w oko,ale zastanawiam sie na ile ten odcien rozni sie od 33...niby ogladalam zdjecia na all,ale kolorki wydaja mi sie na nich dosc przeklamane...

edit: juz znalalzam opinie dziewczyn o 35...kurcze a na zdjeciu wydawal mi sie taki pudrowo-rozowawy...chyba mam cos ze wzrokiem
aniser, spójrz na to zdjęcie (z wątku, zapewne którejś Wizazanki )
i w link do strony Bourjois
http://www.bourjois.fr/teint/fards
może pomoże w wyborze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bourjois roze2.jpg (78,0 KB, 216 załadowań)
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 14:51   #890
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: kosmetyki Bourjois

alkapone-dzieki ogladalam to zdjecie,ale nie porwnalam ze strona burzujka <bo po co wpasc na cos tak prostego>i niestety na obu tych zdjeciach,jak dla mnie,wyglada inaczej. Ale tak czy siak chyba skusze sie na ten 35,bo i dziewczyny zachwalaja i jesli bedzie zblizony odcieniem do tego co widac na oficjalnej stronie to powinien dawac dosc delikatny efekt na skorze,a to by mi sie przydalo.
Na 36 tez mialam ochote,ale przygladalam sie jeszcze zdjeciu Reese i chyba jest zbyt zblizony do mojego 72,zeby byl sens go kupowac...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 15:03   #891
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
alkapone-dzieki ogladalam to zdjecie,ale nie porwnalam ze strona burzujka <bo po co wpasc na cos tak prostego>i niestety na obu tych zdjeciach,jak dla mnie,wyglada inaczej. Ale tak czy siak chyba skusze sie na ten 35,bo i dziewczyny zachwalaja i jesli bedzie zblizony odcieniem do tego co widac na oficjalnej stronie to powinien dawac dosc delikatny efekt na skorze,a to by mi sie przydalo.
Na 36 tez mialam ochote,ale przygladalam sie jeszcze zdjeciu Reese i chyba jest zbyt zblizony do mojego 72,zeby byl sens go kupowac...
ja tez kupowałam róże na Tru w ciemno (jakoś wcześniej je w drogeriach omijałam...) porównując różne zdjęcia i stronę ze sobą i wyciągając średnią (mam 32 i 74) i udało mi się, czego i Tobie życzę
kwota na tyle niewielka, że nawet nieudany zakup da się odżałować
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 16:07   #892
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
aniser, spójrz na to zdjęcie (z wątku, zapewne którejś Wizazanki )
i w link do strony Bourjois
http://www.bourjois.fr/teint/fards
może pomoże w wyborze
jaaaaa... ale mi się ten 31 spodobał!! można go gdzieś ustrzelić??
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 18:28   #893
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja dostalam wczoraj moj roz nr 16 i jest taki swiezutki, ze az strach sie nim malowac
Jak go chlasnelam na policzki, to wygladalam jakbym miala goraczke Dzisiaj go zaaplikowalam z wieksza ostroznoscia i na wszelki wypadek troszke przypruszylam bezowymi kuleczkami Cantare i calkiem niezle to wygladalo Chyba musze sie przyzwyczaic do innego odcienia, zreszta to moj drugi roz w zyciu dopiero
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 18:58   #894
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
ja tez kupowałam róże na Tru w ciemno (jakoś wcześniej je w drogeriach omijałam...) porównując różne zdjęcia i stronę ze sobą i wyciągając średnią (mam 32 i 74) i udało mi się, czego i Tobie życzę
kwota na tyle niewielka, że nawet nieudany zakup da się odżałować
No wlasnie chyba wyciagne srednia i wowczas zdecydujeSzczegolnie ze cena na Tru zachecajaca-nawet na promocji w SP kupowalam drozej
Ale zakupy juz po swietach,bo za chwile wyjezdzam i bede odlaczona od netu...
Cytat:
Napisane przez karolina2020 Pokaż wiadomość
Ja dostalam wczoraj moj roz nr 16 i jest taki swiezutki, ze az strach sie nim malowac
Jak go chlasnelam na policzki, to wygladalam jakbym miala goraczke Dzisiaj go zaaplikowalam z wieksza ostroznoscia i na wszelki wypadek troszke przypruszylam bezowymi kuleczkami Cantare i calkiem niezle to wygladalo Chyba musze sie przyzwyczaic do innego odcienia, zreszta to moj drugi roz w zyciu dopiero
Oj,mialam to samo z 72-uparlam sie,ze chce z najswiezszej dostawy, zeby nie byl jak kamien,ale ze bedzie az taki mieciutki to sie nie spodziewalam...i przy pierwszym malowaniu zrobilam sobie wielkie pomaranczowe placki Ale teraz juz wiem,ze musze byc z nim bardzo ostrozna

DZIEWCZYNY, ZYCZE WAM RADOSNYCH SWIAT,SMACZNEGO JAJKA I ....BOGATEGO ZAJACA
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 21:38   #895
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

ehm ja sie spoznilam z tymi czekoladkami ale mam nadzieje ze ta kobita bedzie jeszcze wystawiala ?? dziewczyny mam pytanie...slyszalam ostatnio ze takie aromatyzowane kosmetyki latwa uczulaja wiec chcialam sie dowiedziec czy ktoras z was miala takie problemy pozniej?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 22:13   #896
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dostałam moje czekoladki - białą i złotą. Złota jest trochę rudawa na skórze, nie wiem, czy będzie u mnie ładnie wyglądać, a biała jest szalenie delikatna. Nie wiem, czy będę zadowolona, muszę dokładniej potestować.

Ja mam żółtawy odcień skóry i nie jestem bardzo blada- biała mi kompletnie nie pasuje, ale kupiłam złotą i bardzo żałuję, bo na mnie jest bardzo pomarańczowa. W pomarańczowych rozświetlaczach zwykle mi nienajgorzej, ale ten pomarańcz jest bardzo jasny i nie polubię się z tą czekoladką raczej
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 23:40   #897
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja mam żółtawy odcień skóry i nie jestem bardzo blada- biała mi kompletnie nie pasuje, ale kupiłam złotą i bardzo żałuję, bo na mnie jest bardzo pomarańczowa. W pomarańczowych rozświetlaczach zwykle mi nienajgorzej, ale ten pomarańcz jest bardzo jasny i nie polubię się z tą czekoladką raczej
Tamto pisałam po testach na dłoni, tak na gorąco, na twarzy też już przetestowałam i jestem rozczarowana.

Też mam żółty odcień skóry, przy tym bardzo jasną. Złota czekoladka jest ciemna i w rudawym odcieniu. Biała jest ledwo widoczna i jakaś różowawa.

Myślałam, że będzie lepiej z nimi.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 00:39   #898
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tamto pisałam po testach na dłoni, tak na gorąco, na twarzy też już przetestowałam i jestem rozczarowana.

Też mam żółty odcień skóry, przy tym bardzo jasną. Złota czekoladka jest ciemna i w rudawym odcieniu. Biała jest ledwo widoczna i jakaś różowawa.

Myślałam, że będzie lepiej z nimi.
Mam identyczne zdanie na temat tych czekoladek... A w opakowaniu wyglądają tak ślicznie...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 09:40   #899
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Mam identyczne zdanie na temat tych czekoladek... A w opakowaniu wyglądają tak ślicznie...
czyli przechodzimy z fazy zachwytu w faze rozczarowania czekoladkami?? ej bo ja chcialam sobie kupic brazujaca i biala...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 11:34   #900
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Mam identyczne zdanie na temat tych czekoladek... A w opakowaniu wyglądają tak ślicznie...
Oj tak, w opakowaniu są śliczne. Szkoda, że na skórze, już nie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.