HR Hydra Genius - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-08, 21:27   #1
kaszmir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 3

HR Hydra Genius


W zeszłym tygodniu dostałam próbkę kremu Heleny rubinstein hydra genius... I wiecie, co,po trzech zastosowaniach moje wągry znikneły jestem w szoku tym bardziej, że moja twarz (nos w szczególności przypominał wągrowisko) a tu nie ma prawie nic czyściutko....Czy któraś z was go już używała? Nie wiem czy kupić cały słoiczek, bo myślę sobie, że może tak cudownie działa tylko na początku, dodam, że jest nieprzyzwoicie drogi...
kaszmir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-08, 21:32   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: geniusz na wągry

Jako osoba która wiernie i zazwięcie interesuje się kosmetyką i nowościami - powiem szczerze, jestem zdumiona. Bardzo zdumiona. Zwłaszcza że testowałam ostatnio Hydra Genius. Na pewno nie zlikwiduje zaskórników - tak mówiąc szczerze ze prawie żaden krem tego nie może dokonać - kremy i kosmetyki z kwasami mogą lekko złuszczyć skórę i spłycić/zlikwidować płytsze. Skład tego kremu nie usprawiedliwia takiej reakcji. Jeśli coś "zlikwidowało" Ci wągry to na pewno nie był to ten krem.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-09, 09:09   #3
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: geniusz na wągry

Emanuella - zgadzam sie calkowicie ze Smoczyca
Nie wierze w cuda kremy, ktore po zaledwie paru aplikacjach likwiduja czy cellulit, czy rozstepy, czy wagry czy tez sprawiaja ze usta staja sie napompowane(ost szał na forum) Gdyby takie kremy faktycznie dawaly taki rezultat reklamowy zapewniam Ci ze jestem skłonna wydac calutka wypłate na jedno z tych cudów! Ba nawet dwie czy trzy...

PS;
ale czy jest sens kupowac caly sloiczek skoro po tych trzech razach wszystko z noska znikneło

Pozdrówki
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-09, 14:31   #4
kerad77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2
Re: geniusz na wągry

HG jest super. Wągry może po nim mi nie zniknęły,ale pory zdecydowanie sie zmniejszyly,ogolnie buzka po nim wyglada 10 razy lepiej niz po innych kremach.Dla mnie bomba,polecam.

emanuell napisał(a):
> W zeszłym tygodniu dostałam próbkę kremu Heleny rubinstein hydra genius... I wiecie, co,po trzech zastosowaniach moje wągry znikneły jestem w szoku tym bardziej, że moja twarz (nos w szczególności przypominał wągrowisko) a tu nie ma prawie nic czyściutko....Czy któraś z was go już używała? Nie wiem czy kupić cały słoiczek, bo myślę sobie, że może tak cudownie działa tylko na początku, dodam, że jest nieprzyzwoicie drogi...
kerad77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.