pytanie o jonoforeze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-13, 10:11   #1
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402

pytanie o jonoforeze


Mam pytanie dotyczące jonoforezy. Mam cerę naczyńkową, skłonną do rumienia, a ponieważ kremy na naczyńka krwionośne masakrycznie podrażniają mi skórę, nie mogę ich stosować. To czy jonoforeza nie podrażniłaby mi skóry? Boję sie trochę, bo jak widziałam co zrobiły mi kremy na naczyńka np diroseal, to jestem bardzo ostrożna. Jeśli któraś z Pań by umiała mi odpowiedzieć byłabym bardzo wdzięczna.
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-13, 16:38   #2
dj.miss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 17
GG do dj.miss
Re: pytanie o jonoforeze

Oj to koniecznie musisz zasięgnąć rady specjalisty. Jonoforeza polega na aplikowaniu specyfiku (w Twoim przypadku kremu, bo podaję się również w ten sposób leki) przy pomocy delikatnych „wstrząsów” elektrycznych. Nie jest to bolesne raczej łaskocze, może troszkę piec. To zależy od napięcia, które można dowolnie regulować. Nie jestem w tej sprawie specjalistką. Znam to tylko z doświadczenia. Podawane miałam w ten sposób zastrzyki do kolana. Ale to nie to samo co na twarzy... Przy Twojej cerze, szczerze radzę konsultację ze specjalistą. Możliwe, że okaże się rewelacyjne... Pozdrawiam
dj.miss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 06:30   #3
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Re: pytanie o jonoforeze

Dziękuję bardzo za odpowiedz, rzeczywiście lepiej spytać specjalisty niż poźniej mieć problemy. Buziaczek

Jeśli któraś z Pań miała robioną jonoforezę to proszę o napisanie czy są jakieś efekty tego zabiegu.
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-15, 15:45   #4
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: pytanie o jonoforeze

z tego co ja się orientuję, a specjalistą nie jestem - jonoforeza to rodzaj zabiegu, technika a nie konkretny zabieg
chyba troche zakreciłam - po prostu chodzi o to, że w zależnosci jaki antybiotyk się tą metodą poda - efekty są różne, ja miałam jonoforezy na wulkany i jonoforezy wzamcniające naczynka krwionośne.
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-15, 16:21   #5
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Re: pytanie o jonoforeze

Własnie chodziło mi o jonoforeze wzmacnaijącą naczyńka krwionośne na twarzy. Ciekawa jestem czy są jakieś efekty, czy jest to po prostu wyrzucenie pieniędzy w błoto.
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-16, 11:55   #6
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: pytanie o jonoforeze

Oliczko, naprawdę trudno jednoznacznie i odpowiedzialnie odpowiedzieć na to pytanie - jonoforeza wzamcnia naczynka a taki efekt nie jest aż tak wymierny i ewidentnie zauważalny jak np. zamnkięcie naczynek, kiedy jesteś w stanie zobaczyć czy uległy zamknięciu czy nie. Ja nie umiem powiedzieć czy mi pomogło. Zabiegi były stoswane niejako przy okazji wizyt u kosmetyczki więc pomyślałam "co mi szkodzi"
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.