Trądzik - cz. 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-19, 01:19   #1
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873

Trądzik - cz. 2


Zapraszam do kontynuacji wątku:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=111202

Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 06:23   #2
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Druga część... Czuję węcz wielkość chwili. Tym bardziej, że mój post będzie pierwszy (nie liczę moderatorki). W tej sytuacji nie zacznę od siebie. Wkleję wypowiedź Beliczki - założycielki tego wątku, która w pierwszym poście napisała coś, co zwróciło na niego moją uwagę.
Niech to będzie takie zminimalizowane podsumowanie ostatnich 5000 postów.

"Czego mnie nauczył trądzik? Bo przecież trądzik uczy nas wiele. Wiem jak to może bufoniasto zabrzmieć ale tak to już jest, że nasz charakter kształtuje siew wieku tych nastu lat. Mój trądzik nauczył mnie pokory. Takie prawdziwej, kryształowej pokory, że czasem złe rzeczy spotykają nas w życiu i nie możemy zadawać wtedy pytań "dlaczego to ja właśnie?" A dlaczego nie. Dlaczego ma spotkać kogoś innego a nie mnie. Fortuna jest ślepa w rozdzielaniu dobrych i złych darów.Nauczył mnie, ze pokora to nie jest poddanie się i załamanie rąk ale ... walka. Paradoks? Może... Ale walka z trądzikiem jest pełna paradoksów. Medycyna przeszczepia ludziom serca i dłonie a w przypadku trądzku bardzo często załamuje ręce. Dlatego trzeba być cierpliwym tą ewangeliczną cierpliwością, która zakłada niepowodzenie a mimo to walczy dalej i nie poddaje się. Brzmi to górnolotnie? Może...
Trądzik nauczył mnie, że producenci kosmtyków nie zawsze spełniają obietnice. Dlatego z przymrużeniem oka patrzę na ich obiecanki, najwyżej miło się rozczarowuję.
Trądzik zaopatrzył mnie w bagaż kompleksów, których nijak nie mogę się pozbyć, mimo że chyba nie wyglądam najgorzej. Hmmm... Wtedy kiedy kształtowało się moje poczucie własnej atrakcyjności miałam twarz pokrytą wulkanami i raczej żaden z chłopaków którzy mi się podobali nie zwracał na mnie uwagi. Oglądali się za słodkimi blondyneczkami z cerami jak płatki róż. Chyba wtedy znienawidziłam przystojniaków [IMG]file:///C:/DOCUME~1/ADMINI~1/USTAWI~1/Temp/msohtml1/01/clip_image001.gif[/IMG]FAcet super-przystojny budzi we mnie odruch "uciekać, i tak cię nie zechce". Ciągle chyba jest we mnie coś z tej 14-nastolatki, która musiała być wygadana i złośliwa do bólu, żeby bronić się przed zgrają rówieśników zaczepiających ją ile wlezie i nabijających się z jej cery. Ciągle słyszę w uszach słowa mojej nauczycielki: "powinnaś bardziej dbać o higienę. pryszcze robią się z brudu". Brzmi śmiesznie. TEraz owszem, ale dla wrażliwej 14-nastolatki takie słowa to cios w serce. Zwłaszcza kiedy słyszy je połowa klasy. TRądzik mnie "utwardził", na zewnątrz zrobiła się ze mnie złośliwa zołza, co uprzedza atak, ma cięty język, nie przebiera w środkach żeby nie dać sobie wejść na głowę. A w środku? Hmmm... TA sama wrażliwość, ten sam strach przed brakiem akceptacji co wtedy, te same kompleksy choć oczywiście mniejsze niz kiedyś. Mój trądzik nie zostawił blizn na twarzy. Za to bezlitośnie pobruździł mi duszę... A tych blizn żadna dermabrazja nie usunie."


Na wstępie życzę sobie i Wam, aby nasze rozmowy o trądziku (jakim trądziku?!) wyglądały co najwyżej tak: .
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 07:55   #3
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ale dużo postów już napisałyśmy!
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 08:06   #4
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

U mnie jest ok,bo jest rano.Zaraz znowu wszystko zaświeci.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 09:23   #5
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: Trądzik - cz. 2

mam pytanie po czym poznac czy masc jest sterydowa jaki skladniki o tym swiadcza?
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 10:32   #6
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Trądzik - cz. 2

Olu zgadzam się ze wszystkim co napisałaś


u mnie w sumie gorzej przez tą strasznie wysuszoną brodę.

w piątek będę u dermatologa, ale chciałam się już teraz was zapytać bo nie daje mi sie spokoju.
zauważyłam, że od jakiegoś czasu ( tak ok 3 tyg?) stan mojej skóry nie poprawia się. mam wrażenie, że wszystko stoi w miejscu. nie mam pojęcia co tu zrobić, bo w miejscach gdzie mam wyleczoną skórę nie powstaje nic nowego, a tam gdzie mam krosty nic nie znika. zastanawiam się czy to może nie są blizny? ale odkąd to blizny są tak strasznie czerwone i wypukłe? zapytam się dermatolog, ale ona pewnie jak zawsze nie odpowie mi nic konkretnego i zwiększy dawkę antybiotyków
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 11:31   #7
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik - cz. 2

a ja mam 7 post, a niech szczęśliwy będzie! u mnie nieciekawie, ale już jutro mam wizytę u dermatologa! w końcu i będę miala zabieg (w końcu) aktualnie jest tak sobie.zastanawiam się czy kupić sobie peeling xerial,przecież 50 zł nie chodzi piechotą ale jest podobno bardzo dobry
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 11:38   #8
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

Wooow nowy wątek

U mnie rano zawsze jest ladnie. Taka gladka skora, i w ogole... na wieczor wszystkie zaskorniki i grudki sa spowrotem wielkie Jesli chodzi o przeluszczanie, to ostatnio jest maciupkie. Jak wczoraj szlam do kumpeli na domowke, posmarowalam sie tylko podkladem i przyproszylam pudrem, i po 5 godz nie swiecilam sie w ogole. JAKIES plusy tych hormonow widac...

Angel, blizny w poczatkowym stadium moga byc wlasnie czerwone i wypukle... sa rozne rodzaje blizn. A powiedz, jak uciskasz, to boli to?
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 11:48   #9
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Trądzik - cz. 2

mdz na jednym policzku gdzie miałam kiedyś stan zapalny pozostała taka duża czerwona plama i ona boli, a na drugim jest kilka czerwonych krostek które nie bolą aczkolwiek są troche wypukłe.
mi bardzo pomaga termentiol i metronidazol i np na brodzie jak wczoraj mi się zrobiły dwie ropne krosty to dziś rano już były dużo mniejsze, a cała reszta od 3 tyg nic się nie ruszyła.
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 11:51   #10
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik - cz. 2

Stwierdziłam że zacznę brać te hormony... Niettety moja twarz wyglada dfzis jak pole bitwy-bolące wulkany
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 12:29   #11
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Nowy watek.Dopiero zobaczylam.U mnie gule na czole sie zmniejszyly ,ale buza cala w jakis krostkach.Jutro mam interview o prace (chce sobie dorobic w weekendy) ,a buze mam taka ,ze tylko w domu siedziec.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 12:50   #12
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

Jakaś tragedia mi się robi?
od czego,jejuś..
przecież differinu i AD 2 miesiące używam.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 14:14   #13
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik - cz. 2

u mnie nawet ok, nie wychodzi na twarzy nic wielkiego <puk, puk> opukać, ale na środku czoła centralnie mam krostke ale posmaruje ją zaraz pastą cynkową i powinna trochę się zmniejszyć. nie będzie tak źle mam nadzieję, cera przetłuszcza się tak umiarkowanie ale nawet to da się jakoś przeżyć bo wolę to od wcześniejszego regularnego przesuszania. Mam jeszcze na czole i na lewym policzku takie dogajające się ranki ale nawet nie są tak bardzo widoczne. ogólnie jest coraz lepiej chociaż czasami nie mogę sobie odmówić wyciśnięcia jakiegoś białego czubeczka czy zaskórnika ale raczej delikatnie i wieczorem więc rano po przebudzeniu nie ma większego śladu.
Pozdrawiam kochane moje i trzymam za nas wszystkie kciuki
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 14:17   #14
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez maltusia87 Pokaż wiadomość
mam pytanie po czym poznac czy masc jest sterydowa jaki skladniki o tym swiadcza?
Nie znam się na tym i niestety nie pomogę w tej kwesti Może ktoś inny pomoże.
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 17:46   #15
holiday
Raczkowanie
 
Avatar holiday
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 59
Dot.: Trądzik - cz. 2

Boże święty u mnie nigdy nie było tak fatalnie! JEst po prostu okropnie, całą twarz mam w syfach, zaskórnikach, bliznach, skóra mi odpada. Idzie tylko ręce załamać. Jeszcze 23 dni do dermatologa, co ja biedna poczne. Bede musiała założyć tapete, chociaż nie cierpie tego...
holiday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 18:21   #16
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik - cz. 2

ja tez sie ciągle tapetuję i ręce mi odpadaja;/ pełno jakichs krostek, wielki biały syf na policzku i tka chodze z nim ciagle a boję się wycisnąc..:/aole chyba dzisiaj sprobuje bo jak ale jak bedzie mi to tak sterczało to...
ogolnie dobijają mnie blizny na czole i w dodatko znowu jakies nowe syfy tam mam:/ cały czas załapuje doły w szkole najchętniej zaszyłabym sie w jakis kat:/

nowy wątek a taki pesymistyczny post.. derma za tydz! sprobuje aj namowic na dalacin dousttnie...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 19:57   #17
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
nowy wątek a taki pesymistyczny post.. derma za tydz! sprobuje aj namowic na dalacin dousttnie...
ech... i ciągle nowe osoby dołączają, a żadna nie odchodzi
u mnie wieki potrójny wyprysk na prawym policzku... a dookoła już się robi jeszcze większa bordowa plama wielkości paznokcia już na lewym policzku mam, teraz będzie po drugiej stronie. (ale może bez zbędnych szczegółów, bo nie chce nikogo straszyć )
jutro mam wizytę u dermatologa. ciekawe co powie Pani doktor, jak zobaczy, że i tym razem tabletki nie zadziałały (wczoraj wzięłam ostatnią)
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 20:12   #18
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Trądzik - cz. 2

Holiday, In_The_ShAdOwS- będzie dobrze,moja twarz też nie wygląda zbyt ładnie i niestety jestem uzależnona od tapety Mam niestety liczne blizny na policzkach.Ale wierzeę,że kiedyś będę miała ładną buźkę i Wy tez.

A mam do Was pytanie.Mleko szkodzi na trądzik?Bo coś takiego słyszałam....
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 20:16   #19
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Trądzik - cz. 2

Kolejna nowa osoba...Zawsze myślałam,że trądzik to "przywilej"nastolatków... kiedy miałam ok.21 lat,miałam koszmar na czole-okazało się,że winne są migdałki--->usunęłąm i trądzik uciekł...Rok temu,podczas sesji pojawiło się na moje brodzie "wielkie coś",które było i było i nie chciało zniknąć przez 3 tyg...Poszłam do dermatologa,nałykałam się antybiotyków,wysuszyłam cerę różnymi mazidłami-lecz efekty były.Owszem,pojawiało się czasem jakieś maleństwo,ale dało się żyć.PO tej sesji mam znów małą kolekcję na brodzie i czole no i jeszcze takie malutkie "dzioby"(choć może to nie jest właściwe określenie)na brodzie,koło ust-takie wysepki małych śladów po tamtym strasznym trądziku...podejrzewam,że nigdy nie będę mieć porcelanowej cery i z całego serca współczuję wszystkim,którzy muszą łykać talbetki i imać się innych kuracji...Nadal mam nie za ciekawą cerę-tj.dla mnie ona jest nie za ciekawa.Też zazdroszczę tym,które mają cud twarzyczki(los jest niesprawiedliwy),ale wiem,że kiedyś wszystko poznikaPodobno czasem problemy z cerą to efekt naszych nerwów-kiedy patrzyłam na to,co robi się z moją twrazą podczas sesji,wiem,że to prawda...Pozdrawiam was wszystkie
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 20:34   #20
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Aninek a jeśli ktoś jest nerwusem z natury to co wtedy ?? Ja nie wiem z czego wynika to co mam obecnie na twarzy Gule przy brodzie nie chcą znikać, przebarwienia nie zniknęły po ostatnich laserach, ropne poznikały ale powychodziły inne okropności
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 20:43   #21
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Trądzik - cz. 2

Marika nie mam pojęcia...ja jestem silnie nerwowa,od 4lat mam chorobę wrzodową co się przejawia zwłaszcza przy braniu antybiotyków(więc jak się leczyłam rok temu,łykając antyb.przez dobry miesiąc,myślałam,że umrę...),mam zawsze coś na twarzy i chyba tak mi pozostanie...Nie wiem,myślę,że w pewnych sytuacjach trzeba uzbrioć się w cierpliwość,mieć dobrą dietę,chodzić do dobrego lekarza i kosmetyczki...
Żartując-w "Chłopaki nie płaczą"była metoda na trądzikpamiętacie?
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 21:04   #22
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

mam tak napuchnięty policzek,że to masakra jakaś.co się dzieje
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 21:08   #23
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Marika nie mam pojęcia...ja jestem silnie nerwowa,od 4lat mam chorobę wrzodową co się przejawia zwłaszcza przy braniu antybiotyków(więc jak się leczyłam rok temu,łykając antyb.przez dobry miesiąc,myślałam,że umrę...),mam zawsze coś na twarzy i chyba tak mi pozostanie...Nie wiem,myślę,że w pewnych sytuacjach trzeba uzbrioć się w cierpliwość,mieć dobrą dietę,chodzić do dobrego lekarza i kosmetyczki...
Żartując-w "Chłopaki nie płaczą"była metoda na trądzikpamiętacie?

a jaka to metoda była? bo nie widziałam tego filmu
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 21:29   #24
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
a jaka to metoda była? bo nie widziałam tego filmu
niezawodny seks?

otako, a jakie tabletki bierzesz? ja brałam dalacin kiedy zrobil mi sie torbiel:/ i tak skonczyło sie wymrazeniem azotem, ale w dosc szybkim czasie było juz lepiej po chyba 4 dniach.

bibiana666, a te blizny to takie typowe przberwienia czy dziurki? ja mam to i to;/
pink, moze to jakies uczulenie? ja mam tak czesto na brodzie, wystarczy że dotkne coś ...

przypomniało mi sie ze od 2 dni nakladalam differin moze po nim tak jakos gorzej jest:/ mam teraz straszna skórę, bo reaguje okropnie na kwasy i nadtlenek benzoilu nie moge uzywać mojego ulubionego duacu...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 23:33   #25
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ja też jestem bardzo nerwowa z natury... Wiem że bardzo wpływa to na wygląd skóry (u mnie).
Nie orientujecie się, gdzie można sprawdzić migdałki? Czy są w porządku?
Miałam problemy z migdałkami jak byłam mała. W zerówce wyrwano (?) mi trzeci migdał, bo był przerośnęty. A może teraz też coś jest nie tak?!
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 06:31   #26
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Ja też jestem bardzo nerwowa z natury... Wiem że bardzo wpływa to na wygląd skóry (u mnie).
Nie orientujecie się, gdzie można sprawdzić migdałki? Czy są w porządku?
Miałam problemy z migdałkami jak byłam mała. W zerówce wyrwano (?) mi trzeci migdał, bo był przerośnęty. A może teraz też coś jest nie tak?!
Migdałki sprawdza się u laryngologa.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 06:52   #27
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Życzę wszystkim miłego dnia i więcej optymizmu. Sama nie mam powodów do zadowolenia, bo gule nie znikają, a nawet pojawiają się nowe W dodatku mam teraz przerwę w braniu tabletek i od razu wyskoczyło mi więcej wulkanów - centralnie na prawym policzku i koło brwi.
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 09:23   #28
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ide na interview trzymac kciuki....
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 09:45   #29
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
Ide na interview trzymac kciuki....


Cytat:
Napisane przez tissae Pokaż wiadomość
Migdałki sprawdza się u laryngologa.
ale ze mnie tępak

Mam wysyp... Stres+okres+czekolada = jakieś 7 nowych chol.erstw!

Jedyny plus - paznokcie mi rosną i są śliczne

Zapomniałam dodać. Otóż mam pewien problem. Może niektórym wydać się śmieszny, ale nie wiem jak to zrobić - tzn. iść do apteki i poprosić o próbki różnych kremów. Chciałabym dobrać sobie najodpowiedniejszy krem na dzień i jakiś silnie nawilżający krem, ale dla tłustej cery. Nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto i jeszcze sobie zaszkodzić, więc pomyślałam o próbkach. I tu rodzi się problem - mogę tak normalnie wejść i poprosić? Czy lepiej przy kupowaniu czegoś? Jakos tak mi głupio.
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2008-02-20 o 10:07
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 11:00   #30
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

U mnie też przed okresem.2 takie napuchnięte wulkany z ropą jeden obok drugiego na policzku + cała reszta jak zwykle.

pochlastam się
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.