Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-24, 16:58   #1
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901

Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy


Jak oceniacie kosmetyki firmy PUPA?

Czy według Was odczuwalne są właściwości pielęgnacyjne kosmetyków kolorowych tej firmy? Producent często podkreśla, że w składzie jest m.in. aloes czy olejek jojoba, więc zastanawia mnie czy rzeczywiście warte są one zakupu choćby z tego względu.

Chciałabym się również dowiedzieć jak przedstawiają się ceny tych kosmetyków za granicą gdyż spotkałam się z opinią, że w Polsce są o wiele za drogie.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 13:16   #2
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

pókio co miałam mały lakier do paznokci, rewelacyjny, oszczędzam teraz na 2 paletki 4 cieni
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 13:47   #3
margośka
Raczkowanie
 
Avatar margośka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 94
GG do margośka
Post Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Z tej firmy używałam jedynie tuszy do rzęs. Obecnie używam Diva's lashes i jak dla mnie jest genialny.Pięknie pogrubia,wydłuża i unosi rzesy Idealnie nadaje się do rzęs cienkich. Polecam ten tusz bo jest bardzo dobry w tej cenie.
__________________
Ho voglia di ...

margośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 14:31   #4
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Używałam tuszu Intensifier PUPA- super! Fajnie pogrubia,duża szczota rozdziela i delikatnie podkreśla rzęsy.
Jak na średnią półkę to cena jest powalająca(60zł)

Tak,kosmetyki tej firmy w Polsce są o wiele za drogie przynajmniej jak dla mnie.

Plusem dla mnie był fakt,że po tym tuszu oczy mnie nie szczypały i rzęs nie straciłam(a nie jak inne średniopółkowe )
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 15:07   #5
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
pókio co miałam mały lakier do paznokci, rewelacyjny, oszczędzam teraz na 2 paletki 4 cieni
Jakies lakiery Pupa sa teraz na allegro.

http://www.allegro.pl/item329394855_...x12ml_bcm.html

Czy to wlasnie taki mialas?


No a tak w ogole to slyszalam, ze Pupa ma bardzo dobre pudry. Niestety jeszcze zadnego nie mialam bym mogla sie wypowiedziec. Ale co myslicie o rozach tej firmy? Ja mam Luminys, i poki co sobie chwale.


A teraz planuje kupic podwojne cienie sypkie tej firmy. Moze ktos ma je i moglby wkleic zdjecia na dloni?
Moze wiecie jaki numer bedzie tego rozu, ktory zalaczam na zdjeciu? Jest sliczny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P cienie.jpg (9,0 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez Ajsun
Czas edycji: 2008-03-16 o 09:03
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 18:43   #6
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Ja używałam dużo kosmetyków Pupa. Miałam paletkę ANGEL. Wszystko w niej było ok poza błyszczykami. Są kleiste, mało wydajne, szybko schodzą. Używałam też tuszy do rzęs Intensifier oraz Flex Up (obydwa jak dla mnie beznadziejne, sklejają rzęsy, kruszą się, mażą, ogółem najgorsze jakie miałam) - także z całego serca odradzam. Proszę najpierw wypróbować, a potem kupić. Odnośnie pomadek Gloss Chick oraz New Chick - piękne, cudowne, trwałe, po prostu idealne! Świetne opakowania z lustereczkami.
Podkład Smart Skin - dość dobry. Daje naturalny lekko matowy efekt. Ładnie pachnie, wydajny. Jednakże odcienie są nieco żółte. Do KWC mu trochę brakuje. Mało kryje.
Silk Touch - puder prasowany jedwabisty. Nie byłam w ogóle zadowolona. Podkreśla skórki, opakowanie szybko się psuje, załączony puszek do niczego się nie nadaje (w domu używam pędzla, ale w torebce go nie noszę). Daje sztuczny efekt, za bardzo matuje.
Silk Touch - róż, piękne delikatne kolorki, świetnie połyskuje, bardzo dobry róż. Łatwo się nim modeluje buźkę.
Silk Touch Bronzing Powder - prasowany puder brązujący - niestety daje nieładny, sztuczny efekt, podkreśla skórki (nawet nie wiedziałam, że je mam dopóki go nie użyłam).
Lakier do paznokci Color Mini - kolorki piękne, szybko schnie. Aczkolwiek już następnego dnia odpryskuje i rysuje się. :/
Miałam także podwójne cienie sypkie - najpiękniejsze, najtrwalsze oraz najbardziej wydajne jakich kiedykolwiek używałam. Kolory wyglądają na intensywne w opakowaniu, jednak na powiece są bardzo delikatne i pięknie się mienią.
Kiedyś nabyłam także sezonowy puder rozświetlający-nabłyszczający. Cudo!!! Uwielbiałam go, było mocno złoty, z drobinkami piękny! Było to taki okrągły, wypiekany puder w kamieniu. Niestety spadł mi na podłogę i pokruszył ;(
To by było na tyle z mojej strony. Może inne Wizażanki mają odmienne wrażenia
Jeśli któraś dziewczyna jest ze Stargardu Szczecińskiego to mogę polecić perfumerię, gdzie sprzedają te kosmetyki, a także są organizowane profesjonalne makijaże kosmetykami Pupa oraz ArtDeco za darmo
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 19:08   #7
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
Miałam także podwójne cienie sypkie - najpiękniejsze, najtrwalsze oraz najbardziej wydajne jakich kiedykolwiek używałam. Kolory wyglądają na intensywne w opakowaniu, jednak na powiece są bardzo delikatne i pięknie się mienią.
Kiedyś nabyłam także sezonowy puder rozświetlający-nabłyszczający. Cudo!!! Uwielbiałam go, było mocno złoty, z drobinkami piękny! Było to taki okrągły, wypiekany puder w kamieniu. Niestety spadł mi na podłogę i pokruszył ;(

Mozesz napisac jakie mialas kolory tych cieni? I czy mozna nimi stopniowac kolor, tzn nalozysz mniej to wyglada delikatnie a wiecej to wyglada na mocny makijaz (a chodzi mi raczej o te jasniejsze odcienie)?

A wiesz moze czy ten puder brazujacy jest jeszcze w ofercie?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 19:12   #8
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Ja miałam cień biały (tzn. ten rozświetlacz, daje transparetny efekt, piękny), a drugi kolor to złoto (takie stare, jak platyna). Cudowny! Ale nie były one bardzo intensywne, tzn. jeśli naprawdę dużo się nałoży to jest dość mocny. W razie czego zawsze można je rozjaśnić tym białym Nie sądzę, żeby jednak dały one efekt naprawdę mocnego makijażu.
Niestety nie wiem, czy ten brązer jeszcze jest. Chyba zmieniła się kolekcja, teraz mają brązery wypiekane. Mogę także podpowiedzieć, gdzie w Poznaniu są kosmetyki Pupa
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 22:06   #9
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

ten lakier to był taki mały, 5 lub 7ml, nie pamiętam teraz

O i jeszcze w moich planach zakupowych jets właśnie ten wypiekany róż nr 8- koralowobrzoskwiniowy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 00:40   #10
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Ja mam palete 4 cieni i kredki true khol (czarna i brazowa)-jestem z nich w miare zadowolona kuszą mnie jeszcze róze wypiekane...
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 07:12   #11
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Jestyem szczęśliwą posiadaczką błyszczyka LIP PERFECTION ULTRA-REFLEX nr 12
http://www.pupa.it/ENG/Catalogo/Sche...=99&IDLinea=75

i jednych podwójnych cieni sypkich POLVERE DI LUCE OMBRETTO DUO EXTRALIGHT:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23


Z obu produktów jestem b. zadowolona - błyszczyk pięknie się mieni na ustach, daje niesamowity efekt - co rusz koleżanki pytają co mam na ustach

A cienie.... poezja są niesamowite, istne cudeńko no i baaardzo wydajne - chyba nigdy mi się nie skończą.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 08:58   #12
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
Ja miałam cień biały (tzn. ten rozświetlacz, daje transparetny efekt, piękny), a drugi kolor to złoto (takie stare, jak platyna). Cudowny! Ale nie były one bardzo intensywne, tzn. jeśli naprawdę dużo się nałoży to jest dość mocny. W razie czego zawsze można je rozjaśnić tym białym Nie sądzę, żeby jednak dały one efekt naprawdę mocnego makijażu.
A moze pamietasz jaki to numer? 01 czy moze 07? Dlugo je mialas?


Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
Jestyem szczęśliwą posiadaczką błyszczyka LIP PERFECTION ULTRA-REFLEX nr 12
i jednych podwójnych cieni sypkich POLVERE DI LUCE OMBRETTO DUO EXTRALIGHT:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23
A cienie.... poezja są niesamowite, istne cudeńko no i baaardzo wydajne - chyba nigdy mi się nie skończą.
Jaki masz numer tych cieni?

Czy te biale daja taki mocno blyszczacy efekt? Czy mozna ich obydwoch uzywac na dzien?



Moze ma ktos zdjecia tych cieni na dloni na przyklad?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 10:09   #13
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Niestety nie pamiętam numeru. Miałam je tak długo, że aż mi się znudziły (ponad rok), więc wymieniłam, a ubytku i tak prawie nie było widać.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 17:36   #14
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Bardzo lubię kosmetyki Pupy, a zwłaszcza cienie tej firmy. Nie popełnię nadużycia jeśli powiem, że są to jedne z najlepszych cieni jakie kiedykolwiek używałam. Świetna jakość, intensywność kolorów, trwałość. Aplikatorki wykonane z supermiękkiej gąbki. Do tego minimalistyczna, ale niezwykle elegancka stylistyka opakowań. Słowem, jestem uzależniona

Obecnie na stanie mam:
* Eye Designer, Ombretto Compatto Due Tonalita in un Unico Gesto, nr 06 (turkusy)
* Eye Designer, Ombretto Compatto Due Tonalita in un Unico Gesto, nr 07 (szarości)
* Luminys, Ombretto Mono - Due Risultati, nr 10
* Color Extreme, Ombretto Compatto Duo, nr 06
* paletka Owieczka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA56334.JPG (60,1 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA56331.JPG (39,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA52895.jpg (36,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg owieczka 7.jpg (28,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg owieczka 6.jpg (63,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg owieczka 5.jpg (60,0 KB, 37 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 17:45   #15
deputamadre21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Swego czasu bylam maniaczka Pupy , zakochana jestem w jej blyszczykach ,cieniach i tuszach do rzes .. Tusz Diva Lashes jest genialny , cienie do powiek najczesciej podwojne (sypkie) no i cudowny kolor blyszczykow <serduszka> Jedynym minusem blyszczykow jest fakt ,ze szybko schodza (cena ok.60zl) , jak dla mnie czasami na niecaly miesiac wystarczaly .
deputamadre21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 22:27   #16
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość


No a tak w ogole to slyszalam, ze Pupa ma bardzo dobre pudry. Niestety jeszcze zadnego nie mialam bym mogla sie wypowiedziec. Ale co myslicie o rozach tej firmy? Ja mam Luminys, i poki co sobie chwale.


A teraz planuje kupic podwojne cienie sypkie tej firmy. Moze ktos ma je i moglby wkleic zdjecia na dloni?
Moze wiecie jaki numer bedzie tego rozu, ktory zalaczam na zdjeciu? Jest sliczny.
mam cien sypki o którym mowisz ale biały z błękitem,( jutro rano zrobię mu sesję )potrójne cienie w wersji block, a także puder- złoty pył, wszystko w ilosci nie do zuzycia dla normalnego człowieka
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 11:20   #17
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A moze pamietasz jaki to numer? 01 czy moze 07? Dlugo je mialas?




Jaki masz numer tych cieni?

Czy te biale daja taki mocno blyszczacy efekt? Czy mozna ich obydwoch uzywac na dzien?



Moze ma ktos zdjecia tych cieni na dloni na przyklad?
Niestety nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że 07 Ok. 2 lat, aż mi sie znudziły. A zużycia prawie nie było widać
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 12:09   #18
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Na pewno mają bardzo fajne róże wypiekane. Jednak ich cena mnie odstrasza. Jak na średnią półkę są przynajmniej o dwie dychy za drogie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 12:52   #19
Ssalomea
Raczkowanie
 
Avatar Ssalomea
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Usa, Polska
Wiadomości: 83
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Ja kupilam pare kosmetykow Pupy,trafiwszy na wyprzedaz w Usa,gdzie wszystko bylo w cenach 3-10 dolarow<!!!>.I tak nabylam dwa cienie sypkie-nr 01-srebro oraz 08-jasnozielony ze zlotem-cudo!Sa intensywne jak pigmenty Mac-owskie,trzymaja sie tak samo dlugo<czyli-dluuugo>,cien All Over Eyes-matowy blekitny-trzyma sie na powiekach jak stal,szminke Happy Lip Color-nr 01-piekny mleczny rozowy-slicznie wyglada na ustach,nawilza,daje satynowy polysk bez drobinek, ale szybko schodzi.Mam tez maly glitterek do oczu-transparentny z mnostwem srebrnych drobinek,piekny.Mialam puder prasowany-byl ok,ale bez rewelacji-nie pamietam nazwy.Teraz zaluje,ze wiecej sypancow nie wzielam,bo sa super wydajne i cudne.Jedynie jak w Mac-u-niewygodne opakowanie.
Ssalomea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 13:25   #20
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Na pewno mają bardzo fajne róże wypiekane. Jednak ich cena mnie odstrasza. Jak na średnią półkę są przynajmniej o dwie dychy za drogie.
Nie nazwałabym Pupy marką średniopółkową (taką jak L'Oreal czy IsaDora). Jeśli już to wyższa średnia półka (Collistar, Clinique). Zresztą większa selektywność marki wynika nie tylko z ceny kosmetyków, ale przede wszystkim z ich jakości (wystarczy porównać cienie ww. L'Oreala i Pupy
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 13:41   #21
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Nie nazwałabym Pupy marką średniopółkową (taką jak L'Oreal czy IsaDora). Jeśli już to wyższa średnia półka (Collistar, Clinique). Zresztą większa selektywność marki wynika nie tylko z ceny kosmetyków, ale przede wszystkim z ich jakości (wystarczy porównać cienie ww. L'Oreala i Pupy
Zależy jak spojrzeć. Ja bym ich z kolei nie nazwała górną półką. Firmy, które zajmują się dystrybucją i rozprowadzaniem Pupy na Polskę, mają pod swoimi skrzydłami takie marki jak właśnie IsaDora, Lumene czy ArtDeco. Dla mnie to jeszcze brakuje trochę do wyższej półki...

Nie porównywałam ich cieni do Loreala, bo ich nie znam. Za to porównywałam róże do IsaDory, jakość ta sama, trwałość mniejsza, cena wyższa.
Wszystko jest kwestią spojrzenia.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 13:50   #22
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Zależy jak spojrzeć. Ja bym ich z kolei nie nazwała górną półką. Firmy, które zajmują się dystrybucją i rozprowadzaniem Pupy na Polskę, mają pod swoimi skrzydłami takie marki jak właśnie IsaDora, Lumene czy ArtDeco. Dla mnie to jeszcze brakuje trochę do wyższej półki...
Ale ja Pupy nie nazwałam górną półką, a jedynie wyższą średnią. Nie jest to marka selektywna sensu stricto, lecz średniopółkowa, ale niepopularna, tj. o ograniczonej dystrybucji i o ograniczonej grupie odbiorców Baltic Company oprócz marek przez Ciebie wymienionych dystrybuuje również Smashbox, a temu też bliżej do wyższej średniej półki takiej jak Pupa i Clinique, niż do Lumene czy choćby IsaDory I jakościowo, i cenowo

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 06:43   #23
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
mam cien sypki o którym mowisz ale biały z błękitem,( jutro rano zrobię mu sesję )potrójne cienie w wersji block, a także puder- złoty pył, wszystko w ilosci nie do zuzycia dla normalnego człowieka
Dzieki. Juz zakupilam sobie podwojne cienie sypane. Sa bardzo fajne. Mam rozowy z bialym.


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Nie porównywałam ich cieni do Loreala, bo ich nie znam. Za to porównywałam róże do IsaDory, jakość ta sama, trwałość mniejsza, cena wyższa.
Wszystko jest kwestią spojrzenia.
Mam roz wypiekany Luminys i co do trwalosci napewno sie nie zgodze. Moim zdaniem jest rewelacyjny.

Posiadam rowniez podwojne cienie sypkie. Porownywalne do pigmentow MACa przez wiele uzytkowniczek tych cieni. Moje sa rozowe i opalizujace, niepowtarzalne (jak to bywa w przypadku innych firm).
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 21:12   #24
Skarbeczeeek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Moim zdaniem sa to bardzo dobre kosmetyki szczegolnie pudry !

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2008-04-12 o 21:13 Powód: Nieopłacona reklama - edytowane przez Moderatora
Skarbeczeeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 15:57   #25
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Ale wątek ucichł- piszcie

Ja chciałam zapytać czy ktoś używał paletek 4eyes do smokey eye- są dwie wersje czarna i brązowa, do kazdego zestawu dołączana jets konturówka z gąbeczką
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 20:00   #26
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

No, ucichł, a ja ostatnio choruje na te kosmetyki, kupiłam już podwójne cienie, puder rozświetlajacy, który uzywam jako różu i rozświetlacza, jestem ciekawa czy mają dobre pędzle , bo stosunkowo niedrogie, ale niestety tych do smoky eyes nie używałam, ale te czarne wyglądaja ciekawie, nawet niedawno ktoś na all sprzedawał w dobrej cenie, ale ja mam juz zestaw szarości i czerń więc sobie odpuściłam, podejrzewam,że jakościowo pewnie w porządku...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 13:01   #27
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

ja mam puder Luminys Satin Sheen Baked Face Powder i jestem średnio zadowolona. Jak na Efekt Satin Sheen to chyba ciut za mocno "tapetowaty" jest. Ale już wypiekany róż z tej serii to mój faworyt- w sam raz miękki i napigmentowany i o dziwo trwały. Uwielbiam go
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 18:45   #28
mave
Przyczajenie
 
Avatar mave
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Ja posiadam kupioną kilka lat temu paletę błyszczyków i kremowych cieni z serii "Sweet Kit" - zakupiona dla siostry na prezent. Mimo pięknego wyglądu jakoś ani jej ani mi nie podpasowała. Trochę mnie to zraziło i nie zdecydowałam się na zakup innych kosmetyków tej firmy. Być może coś w tym jest (jak pisała też Queen), że błyszczyki w paletach nie są powalające a że stanowiły 90% paletki to trochę się zawiodłam...
mave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 18:58   #29
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Kosmetyki firmy PUPA - wątek zbiorczy

Ja mam jeszcze kredke do powiek-Triple -Purpose Eye Pencil- taką z gąbeczka na drugim końcu - średnia, Gosh wodooporny jest super, mam problem z kredką na dolnej powiece po zew. stronie- mało która wytrzymuje cału dzień- gosh prawie daje radę, ale chyba tylko eyeliner utrzyma się cały dzień...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 14:27   #30
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Kocham kosmetyki PUPA :)

Było kilka wątków dotyczących włoskiej marki Pupa ale każdy z nich dotyczył konkretnego kosmetyku. Chciałabym aby powstał wątek ogólny w którym byśmy pisały o wszystkim co jest z wiązane z kosmetykami Pupa a przede wszystkim z kolorówką. Inne marki mają swoje wątki, a Pupa jeszcze się nie doczekała. Dlaczego? Czyżby nie była aż tak bardzo popularna?

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2009-11-29 o 14:29
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-05 19:43:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.