SPOSOBY NA BRAZOWA CERE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-10, 18:36   #1
gosia2121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 27

SPOSOBY NA BRAZOWA CERE


Wasze sposoby na brazowa cere!Nie samoopalacz ani solarium inne bardzo prosze
gosia2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-10, 18:46   #2
Szafirek20
Raczkowanie
 
Avatar Szafirek20
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Re: SPOSOBY NA BRAZOWA CERE

jeśli nie samoopalacz ani solarium to...sama nie wiem . Sama próbowałam przyciemnić skórę, pijąc regularnie przez ponad miesiąc soki marchwiowe. Wychodziły mi juz uszami, a właściwie nie zauważylam efektu. Natomiast moja koleżanka żaliła się na żółty kolor. jeśli chodzi o krótkotrwałe przyciemnienie skóry - a jesli masz tłustą - polecam czerwoną glinkę Argiletz. Wysusza trochę skórę, ma wzmacniać naczynka krwionośne. Nadaje - ale na krótko - zdrowy odcień skórze, jest brzoskwiniowa. Niestety, szybko się zmywa. Nie obawiałabym sie samoopalaczy, bo tj np KOlastyny bardzo ładnie i naturalnie przyciemnia mi twarz, mimo ze mam wersję do ciemnej karnacji! Poza tym możes zstosowac ciemne podkłady, przyciemniajace pudry - np Inglot ma w ofercie fajny puder prasowany z drobinkami, ładnie błyszczy, brązuje. Sa tez pudry brązujące w kulkach (np Avon,Oriflame). na razie nie mam więcej pomysłów.
Szafirek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-10, 20:10   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Re: SPOSOBY NA BRAZOWA CERE

O z tymi sokami się zgadzam- piję niemal codziennie marchwiowe soki bo je uwielbiam i tak juz od około 2 lat, natomiast cerę mam jaśniutką ( choć nie bladą)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-10, 20:25   #4
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Re: SPOSOBY NA BRAZOWA CERE

Soki marchwiowe i beta-karoten u niektórych się sprawdzają, u innych niestety nie i jest się zółtym :P bardzo indywidualna sprawa Pudry brązujące jestem na tak! Byle nie na cała twarz, buźke trzeba wymodelować, troszke tu troche tam. Nigdy nie kupuj podkładu ciemniejszego od skóry! Nie będziesz wyglądała na zadbaną, opaloną osóbke tylko po prostu staro i brzydko Będzie widać różnice między twarzą a szyją, na lini włosów przy uszach it.
Jak dla mnie nie koniecznie trzeba mieć opaloną buzie by ładnie wyglądała, wystarczy by była zdrowa, promienna, rozświetlona(uzyj rozświetlaczy) i nie blada(polecam krem brązujący na dzień bielandy, zajrzyć do KWC!) Pozdrawiam
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-12, 14:51   #5
karolina100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 38
Re: SPOSOBY NA BRAZOWA CERE

polecam SOPOT krem brazujaco relaksujacy firmy ZIAJA
karolina100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-12, 15:33   #6
ewagood
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 56
Re: SPOSOBY NA BRAZOWA CERE

witam... ja od pewnego czasu biore beta -karoten,i powiem wam ze mam ladny kolor cery.. biore jedna tabletke dzeinnie i najwazniejsze jest to ze popijam ja mlekiem 1,5% lub3,5% gdyz wiadomo ze polaczony z tluszczem dobrze sie wchlania...pozdrawiam
ewagood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.