Normaderm Vichy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-29, 21:04   #1
Deidre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 5
GG do Deidre

Normaderm Vichy


Witam wszystkich na forum, mam na imie Ania i pytanko: czy ktos juz próbował kosmetyki z nowej serii Vichy, tj normaderm, ale w zielonych opakowaniach? jestem ciekawa czy warto wydawac na serie tyle pieniedzy. Sama mam problemy z tradzikiem i to niestety od dłuzszego czasu... dziekuje z góry za odpowiedzi i pozdrawiam
Deidre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 16:46   #2
mimoza22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 33
Normaderm Vichy

Czesc dziewczyny Mam pytanie czy ktoras z Was ma juz moze jakis produkt tej nowej lini Vichy? Kusi mnie strasznie aby ja kupic ale boje sie ze bedzie niezbyt skuteczna tak jak jej poprzedniczka
Buziaki
mimoza22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 19:06   #3
neoiinka
Raczkowanie
 
Avatar neoiinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 440
GG do neoiinka
Re: nowa linia NORMADERM!!!

Ja mam ten sam problem chcialabym zaopatrzyc sie w cala serie a to wydatek ponad 150zl :// to duuuuuzo i nie chcialabym wyrzucic pieniadze w blotko

hellllllp
neoiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 19:14   #4
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: nowa linia NORMADERM!!!

w nowym "twoim stylu" jest próbka kremu z tej serii, którym się właśnie posmarowałam i muszę powiedzieć, że taki sobie. poprzedniej serii niezbyt intensywnie używałam , raczej z doskoku, od koleżanek, siostry, ale z tego co wiem, problemem było to, że potwornie wysuszała skórę.a moje pierwsze wrażenia po tym kremie są takie, że ściąga do granic możliwości i jest niewydajny. na dłuższą metę będzie wysuszał.ale co mat to mat-trzeba przyznać, ale z drugiej strony za jaka cenę?
ps. mam cerę mieszaną, a ostatnio nawet pomyślalam, że może tłustą(to ciekawe odkrycie po 23 latach życia )-piszę to żebyście wiedziały na jakim "materiale" oceniam działanie kremu.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 19:38   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: nowa linia NORMADERM!!!

Hello drogie dziewczeta,
kupiłam sobie ten tonik znudzona jakimiś supermarketowymi zakupami wturlałam się do apteki, zaczęłam po niej krążyć, złakniona nowości i ujrzałam calutka nową linię Normaderm! Rzuciłam się obwachiwać i zdecydowałam się na tonik w mysl zasady że co jak co co, ale tonik to zuzyję (bo lubię sie nimi oblewać bez opamiętania). No i moje odczucia są srednie, uzywam tego toniku ze średnią częstotliwością i nie jestem zbyt zachwycona. W aptece pachniał pięknie, ale jak wylewam go na wacik to mi momentalnie oczy łzawią a zapach alkoholu zbija z nóg. I to mój najwiekszy zarzut, bo nie znoszę alkoholowych toników. Bardzo dobrze oczyszcza skórę, to mu muszę oddać ale podrażnia, mam czerwone policzki. W sumie chyba średni ten tonik. Moze bedzie dobry dla osób młodych z naprawdę tłustą skórą i raczej niezbyt wrażliwą. Krem znam z próbek, myślę że dobry byłby raczej na upały, nadaje się pod makijaż bo matuje a nic się nie wałkuje pod nim, choć mam zastrzezenia co do jego właściwiwości nawilżajacych. Dam tej serii jeszcze druga szansę podobno żel do mycia buzi jest dobry
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 19:48   #6
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: nowa linia NORMADERM!!!

neoiinka napisał(a):
> Ja mam ten sam problem chcialabym zaopatrzyc sie w cala serie a to wydatek ponad 150zl :// to duuuuuzo i nie chcialabym wyrzucic pieniadze w blotko


nie kupuj całej serii. ja bym się ograniczyła do 1 lub max.2 produktów. tonik i krem zawierają alkohol. żel nie jest jakiś super delikatny- ma kwasy i detergenty, wiadomo. wkrótce pojawi się zel złuszczający do mycia- też pewnie nie do delikatnej skóry. proponuję wybrać 1 produkt w zależności od potrzeb, a pozostałe kosmetyki pielęgnacyjne powinny być "mniej intensywne".
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 21:03   #7
neoiinka
Raczkowanie
 
Avatar neoiinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 440
GG do neoiinka
Re: nowa linia NORMADERM!!!

Aha , dla mnie zmora jest to ze ja mam 17lat i cere mieszana mocno swiecaca sie oraz czasami mi cos wyskakuje ale najgorsze za te czarne kropki :/ rozszerzone pory a grrrrrr przeklenstwo nie wierze ze to tradzik mlodzienczy bo posiadam to cos juz od hmm 2/3klasy podstawowki a wizyty u dermatologa koncza sie nowymi lekami ktore sa do niczego:///
plakac mi sie chce , czy nie mozna by bylo wymyslic kremu ktory by zrobil z takich buziek piekne buzki???
Pozdrawiam
P.s a moze znacie jakies super dobre specyfiki do buzki cena nie zabardzo gra role chyba poswiece wiele by cos zrobic z Ta moja nieszczesna Twarza , ja jeske chcialabym spojrzec w lustro i zobaczyc moja buzke bez frednego syfka swiecacych sie policzkow i kropkowanego noska.
neoiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-11, 23:48   #8
Aniutek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 18
Re: nowa seria VichyWW-jeszcze nikt nie probowal?

Ja tez jestem bardzo zainteresowana, czy warto wydawac na to pieniadze i jakie macie wrazenia.
AniaII
Aniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-28, 15:01   #9
dziewczyna16
Przyczajenie
 
Avatar dziewczyna16
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 29
Czy komuś krem Vichy Normaderm pomógł?

czy komus krem vichy normaderm pomogl? chcialam zlikwidowac zaczerwienienia po pryszczach i zaskorniki, wiec uzywalam go jakies 1,5 miesiaca,ale nie zauwazylam zbytniej poprawy, moze za krotko stosowalam...? pytam, bo krem ten jest dosc drogi i nie wiem czy jest sens go znowu kupic...!
dziewczyna16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-28, 19:34   #10
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: pytanie mam...

mnie pomogl, bardzo wyrownal koloryt, ale na mocne przebarwienia to chyba nie da rada. sadze ze to indywidualna sprawa
moze lepiej idz do kosmetyczki po porade
a ja go uzywam 3 miesiac i mam ciagle jedno opakowanie Jaka oszczedna jestem , az sie ucieszylam :P
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-28, 19:42   #11
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: pytanie mam...

Krem Normaderm znam tylko z próbek to za bardzo się nie wypowiem, ale miałam tonik z tej serii, teraz mam żel do mycia buzi, zresztą tak średnio mi się podobają ale wydaje mi się że jeśli chcesz zlikwidować ślady po pryszczach i zaskórniki do raczej Normaderm jest troszkę za słaby, chyba powinnaś raczej kupic jakiś krem do stosowania na noc z AHA albo BHA, np Effaclar K, Diacneal czy Cleanance K lub Lysanel Active. Myslę że takie preparaty prędzej sobie poradzą z takimi problemami.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-15, 14:46   #12
barbie19861
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 36
GG do barbie19861
normader vichy

kupilam sobie wlasnie ten kremik przeczytalam ulotke i wzasadzie licze ze troszke mi pomoze, ale nie wiem czy zdziala cos na moje malutkie, biale kropeczki na czole.kiedys mialam tam male krostki ale zeszly mi po jakims czasie i mialam czyste czolo a ostatnio pojawily sie wlasnie te biale kropeczki wygladaja jak blizny i nie wiem czy kremik pomoze w ich usunieciu
barbie19861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-15, 17:50   #13
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Re: normader vichy

używałam tego kremu i nie pomogł mi na nic Ale może jestem wyjątkiem. Jak już kupiłaś to próbuj. Powodzenia !
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-15, 21:43   #14
myszaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11
Re: normader vichy

powiem szczerze żr jestem bardzo niezadowolona z tego kremu. drogi a niedość że czuje się jak w masce,a poza tym nic nie pomaga. daremny!!!!!
myszaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 07:08   #15
Luloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 63
Re: normader vichy

Uzywał go mój facet. Przyznam, że na początku widziałam efekt, potem wcale.Na dodatek narzekał na fatalny dozownik, dozujący z 2-dniowymi przerwami.Nie wart swojej ceny.
Luloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-19, 08:16   #16
hanedi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 30
Normaderm Vichy

dziewczyny prosze piszcie o kremie normaderm vichy-jak na Was dzialal,jakie byly rezultaty urzywania na konkretny typ cery,czy warto go stosowac,jestem z gory b.wdzieczna za kazda odpowiedz
hanedi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-19, 08:43   #17
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: normaderm

Hanedi, ja jestem "suchotnica", a w zasadzie mam cerę mieszaną, bo strefa T lubi się pobłyszczeć i mieć te nieszczęsne "niedoskonałości" Wypróbowałam sobie Normaderm Vichy i powiem Ci tyle: całe szczęście, że nie kupiłam całego opakowania Mnie po prostu tak szczypał, że tragedia... Nie jestem strasznie przerważliwiona, jeśli chodzi o zapachy kosmetyków, ale ten krem strasznie śmierdzi alkoholem - ja przynajmniej mam takie odczucie. Z całą pewnością będzie bardzo przesuszał skórę i nie nadaje się dla skóry wrażliwej!
Pozdrawiam!
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-19, 09:44   #18
gosiekc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15
Re: normaderm

Ja nie jestem co prawda ekspertem w sprawie Normadermu ale sama mam tez jedno pytanko odnośnie tematu. Właśnie przestaje używać Effeclaru (wiosenka, słoneczko- same rozumiecie)a moja cera zaczyna się dziwna robic, uzywam pillingów a mimo to nie jest gładka, tak jak to było po kwasikach. I dlatego zasatnawiam sie nad zakupem ww kremu. I teraz pytanko, czy Normaderm spokojnie mozna uzywac w lato, czy ma cos wspolnego z kwasami, bo ja zie zupełnie nie znam
gosiekc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-19, 19:33   #19
hanedi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 30
Re: normaderm

E-skoro Ciebie szczypal i podraznial to mnie tez bedzie bo mam skore wrazliwa,a jeszcze ma wysuszac?tak jak piszesz,wiec ten krem nie jest dla mnie-dzieki za odpowiedz,pozdrawiam
hanedi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-20, 07:47   #20
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: normaderm

Hanedi, ja też sądzę, że on może podrażniać i bardzo wysuszać. Co Ci jednak szkodzi wziąć z apteki próbkę? Nigdy nie wiadomo...
Pozdrawiam!
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 18:28   #21
Bainbridge
Raczkowanie
 
Avatar Bainbridge
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z Krakowa.
Wiadomości: 34
Wink Vichy Normaderm.

Napiszcie mi jak najwięcej o serii Vichy Normaderm. Jakie jest ograniczenie wieku, ile mniej więcej kosztuje żel do mycia twarzy i tonik, ew. krem, jak działa itd. Z góry dziękuję .
__________________
www.toficzka1994.mylog.pl
Pamiętnik Lily Evans, wejdź koniecznie!
Bainbridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 20:27   #22
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: Vichy Normaderm.

Pisałam juz dzisiaj o żelu VICHY "NORMADERM" pozostaje mi tylko skopiować to co napisałam

Polecam żel złuszczający do codziennego oczyszczania skóry z niedoskonałościami "NORMADERM" VICHY może nie jest najtańszy (ja kupiłam za 46 zł) ale za to doskonale odblokowuje i oczyszcza pory a takze wygladza skórę. Radzi sobie z takimi problemami jak zaskórniki, zaczerwienienia, rozszerzone pory, nadmierne błyszczenie, nierówna powierzchnia skóry. Ja moze nie mam bardzo duzych problemow z cera ale i tak co jakis czas mi cos wyskakuje, strasznie mnie to denerwuje :/ Wydaje mi sie, ze zaczeriwnione miejsca stały sie mniej widoczne a skora rzeczywiscie jest gladsza Niestety narazie posiadam tyko zel z tej seri ale jest tez tonik który kosztyje ok. 41zł. Jeśli chodzi o ograniczenia wiekowe nie mam pojecia najlepiej zapytac w aptece, tam też go kupiłam

Pozdrawiam
__________________
i can fly
but I want his wings...

i can love
but I need his heart...

my angel gabriel


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008071900400430.png

nasz aniołek 22.06.2009[*]


Nasz kochany syneczek 12.12.2011
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dra3yoqgo.png
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:54   #23
carmillaa
Przyczajenie
 
Avatar carmillaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Vichy Normaderm.

Osobiście nie polecam żelu do mycia twarzy Normaderm. Pare miesięcy temu coś mnie podkusiło, żeby spróbować i żałuję, bo zniszczyłam sobie tylko skórę. Do dzisiaj nie mogę dojść z nią do porządku. Po prostu znudził mi się Garnier Czysta Skóra po którejś z kolei butelce. Myślałam, że może coś jeszcze lepszego znajdę, a tylko krzywdę sobie zrobiłam. Dodam, że Garnier Czysta Skóra jako jedyny dał radę trądzikowi na linii brody i nic a nic mi nie wyskakiwało przez dłuugi czas (do użycia Normadermu dokładnie). Później tylko "pryszcz na pryszczu, pryszcza pogania" Teraz wróciłam do Garniera i powoli zaczyna być znowu dobrze. Dodam jeszcze, że moja koleżanka (alergiczka) po Normadermie miała wysypkę, także szczerze odradzam...
carmillaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:00   #24
carmillaa
Przyczajenie
 
Avatar carmillaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Vichy Normaderm.

Ah... kosztuje ok. 42 zł. Jeżeli chodzi o kosmetyki przeciwtrądzikowe to wielkim picem na wodę jest też seria Nivea Visage... Z tego co testowałam to jedynie Garnier się sprawdził i pasta cynkowa za 1,50 zł - efekt murowany
carmillaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 16:50   #25
wulgarna_lalunia
Raczkowanie
 
Avatar wulgarna_lalunia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 33
Dot.: Vichy Normaderm.

potwierdzam to, co napisala moja poprzedniczka Mialam cala serie Vichy Normadermu i tak strasznie wysuszyla moja mieszana cere, ze nie moglam z nia dojsc do ladu i skladu... Zużyłam (choc sama nie wiem jak mi sie to udalo) jakies 2/3 toniku i zelu, potem sie poddalam i wszystko trafilo w dobre rece przyjaciolki, ktora (o zgrozo) codziennie uzywa Zelu Normaderm, tego ze scierajacymi drobinkami i nic jej sie z buzia nie dzieje, takze to chyba zalezy...No ale suma sumarum nigdy wiecej zadnych zeli myjacych Vichy....
__________________
Czy istnieją kobiety bez cellulitu? -Tak, transwestyci...
wulgarna_lalunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 17:09   #26
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Vichy Normaderm.

z serii Normaderm miałam żel do mycia buzi, krem i ten sztyfcik do maskowania. Wszystko mnie zawiodło. Żel i krem miałam z próbek, ale sztyft dokupiłam sobie. Używałam wszystkiego przez miesiąc i nigdy więcej nie uzyję. Strszanie przetłuściły mi skórę twarzy, błyszczałam się okropnie. Jedyna zaleta, to miły zapaszek :P
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 22:04   #27
kaeri
Raczkowanie
 
Avatar kaeri
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: Vichy Normaderm.

A ja miałam krem. Nie pamiętam dokładnie ile kosztował, ale były to ciężkie pieniądze (niestety wyrzucone w błoto). Zużyłam całe opakowanie - zero efektów . Odradzam.
kaeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 11:39   #28
wulgarna_lalunia
Raczkowanie
 
Avatar wulgarna_lalunia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 33
Dot.: Vichy Normaderm.

No wlasnie niestety krem tez mialam, a dokladniej jeszcze mam, nie pozbylam sie, bo pomyslalam, ze jak cos mi "wyskoczy" to dobrze miec, ale chyba tez sie pozegnamy bo zalega mi na polce i straszy...
__________________
Czy istnieją kobiety bez cellulitu? -Tak, transwestyci...
wulgarna_lalunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 12:43   #29
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Vichy Normaderm-wazne pytanie!!

Dziewczyny,chcialam kupic mojemu chlopakowi na Dzien Chlopaka cos z serii Vichy Normaderm.Wiem,ze on bardzo to chcial.Tylko jest taki problem ze jestem troche ograniczona z funduszami i nie moge kupic mu i kremu,i toniku,i zelu,ale tylko 2 rzeczy.Doradzcie mi prosze co lepiej mu kupic:krem+zel czy krem+tonik??
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 13:18   #30
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Vichy Normaderm-wazne pytanie!!

zdecydowanie wybralabym zestaw w żelem jesli to ma byc dla faceta...
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.