depilacja woskiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-29, 14:48   #1
Andzianeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 5
GG do Andzianeczka

depilacja woskiem


Ostatnio kupiłam wosk do depilacji joanny - Violet bo przeczytalam swietne recenzje na jego temat.. no i cóż kupiłam i prubuje wydepilować nogi - za pierwszym razem wogule bałam sie oderwac plaster jak juz oderwalam to poczulam taki ból i nogi zrobily sie cale czerwone a włosów prawie wogule nie wyrwałam ja wiem że za pierwszym razem nie ma sie czego spodziewac zadnego super efektu ale czy ktos moglby mi wytlumaczyc jak to sie robi itp? a tak wogule to czy mozna tym golic bikini? bo mam juz dosc kupowania maszynek do golenia plissss pomozcie mi i powiedzcie jak sie tym golić ???? a moze znacie jakis lepszy wosk od tego ? HELP ME ... !
Andzianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 15:02   #2
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: depilacja woskiem

Powiem tak: depilacja woskiek na zimno zawsze wychodziła mi gorzej niż depilacja woskiem na ciepło. Zresztą ponoć plastry z gotowym woskiem usuwają włoski gorzej niż gorący wosk.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 01:29   #3
Malinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 97
Thumbs down Dot.: depilacja woskiem

Nie chcę zakładać specjalnie nowego wątku, ale mam jedno pytanie odnośnie plastrów z woskiem joanny (tyle, że tych sensual)

Czytałam instrukcję pare razy, czytałam tez wątki odnośnie depilacją woskiem.

Pewnie wynika to z braku doświadczenia ale moje próby zdziałania tym woskiem(ponad godzina) były conajmniej zerowe :/...

nie wyrwało mi ani jednego włoska (a od razu mówię, że są wystarczająco długie i nie są tez specjalnie grube) zostawała tylko gruba warstwa lepikiego wosku na skórze... Próbowałam rozgrzewać rękami, słabo mocno, nawet suszarką...

Próbowałam tez zostawiać na trochę ten plaster ale też nic :/... Przygłądzałam go mocno... zrywałam szybkim ruchem. Nawet cięłam na mniejsze kawałeczki...

Powiedzicie mi, proszę- w czym mogłam popełnić bład bo ja już niewiem...

A może to takie kiepskie plastry? ale przecież udzie ich używaja wiec...

l
Malinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 02:52   #4
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: depilacja woskiem

Raz jeden kupiłam te właśnie plastry i więcej już nie kupię. NIe sądzę, zebyście robiły coś źle dziewczyny... Te plastry są chyba po prostu słabej jakości. Miałam podbne problemy jak Wy, więcej kłopotów z wyczyszczeniem nogi z resztek wosku niż wyrwanych włosów. Beznadzieja, już wolę męczyć się z depilatorem i maszynką...
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 02:52   #5
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: depilacja woskiem

ja odradzam wszelkie paski z woskiem. Najlepszy jest normalny wosk taki ktory sie podgrzewa w mikrofali. Trzeba kupic paski tkaniny, troche jest w pudelku. Wazne!!! posyp skore pudrem, talkiem, takim co sie uzywa dla dzieci!! To jest bardzo wazne. Ja podpatrzylam to jak bylam u kosmetyczki.. i teraz sama sobie depiluje tu i tam .. i jestem b. zadowolona.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 08:44   #6
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: depilacja woskiem

przed depilacją? a co to daje?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 08:53   #7
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: depilacja woskiem

Odradzam wszelakie tanie plastry z woskiem , bo ich jakość jest żałosna. Spróbuj kupić Veet'a poczujesz różnicę. Wszelkie Joanny, Tanity i inne cuda u mnie powodowały tylko straszne obklejenie nóg i nic więcek. Veet za to radzi sobie z owłosieniem całkiem znośnie. Oczywiście najlepszy jest wosk nakładany szpatułką, ale dużo z nim zabawy i trzeba mieć trochę wprawy, ale efekt jest wart poświęceń.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 09:54   #8
Malinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 97
Angry Dot.: depilacja woskiem

Ja właśnie słyszałam, ze te veet'a wcale nie są jakieś najlepsze

W KWC też nikt nie pisał, żeby ten wosk joanny działał AŻ TAK ŹLE( czyli wcale)

Nie mam pojęcia jak ludzie się tym depilują, przecież to nie odkleja włósków, tylko zostawia ciape z wosku na nodze

Teraz pytanie czy wosk na ciepło albo lepsze plastry dadza sobie rady, bo te musze wywalić do kosza.... A jadę pod namiot i chciałam mieć spokój na jakies 2 tygodnie...


Tak przy okazji witam na forum wszystkie wizażanki- Siedzę tu od 9 miesięcy, a wcześniej długo przeglądałam forum jako gość tylko, że wszystkie odpowiedzi na swoje pytania znajdywałam w wyszukiwarce, albo po prostu sie nie wypowiadałam... A teraz z tymi plastrami to po prostu mnie trafiło..
Malinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 14:46   #9
sylwoonia1
Raczkowanie
 
Avatar sylwoonia1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 268
Dot.: depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez Malinkaa
Tak przy okazji witam na forum wszystkie wizażanki
witam

Plastry z woskiem na zimno kupiłam tlkyo raz i też nie byłam zadowolona. Wydaje mi się, że w miare dobre komentarze na ich temat wystawiają dziewczyny, które mają słabe włoski i u nich efekt jest widoczny. Moje do takich nie należą, dlatego taki wosk mi nie pomógł. Nie sądzę, żeby to była kwestia doświadczenia i wprawy, bo następnie wypróbowałam wosk na ciepło i sprawdził się świetnie.
__________________
moje kosmetyki na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=366437
sylwoonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 17:18   #10
pozytywna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja woskiem

Malinkaaa ja również kupiłam sobie wosk Joanny Sensual i muszę przyznać, że mimo iż robiłam dokładnie tak jak w instrukcji to efekt był żałosny. No i miałam czerwona skórę, a włosy zostały. Według mnie jak woskowanie to tylko u kosmetyczki. Zero większych podrażnień, a przynajmniej masz pewność, że pozbędziesz sie włosków.
Wszelkie pianki, kremy i inne "cudeńka" są dobre ale na słabe i delikatne włoski. Ale poza tym kompletnie się nie nadają.
pozytywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 21:31   #11
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez Agoosia
przed depilacją? a co to daje?
tak, przed. Wszystko najpierw przygotuj tzn podgrzej wosk. Posyp noge, czy bikini talkiem- dosc duzo- zgarni reka nadmiar i na to wosk. Talk powoduje, ze wosk przykleja sie do wlosow a nie do skory. Kiedys probowalam depilacji bez talku (jeszcze o tym nie wiedzialam) i nic mi nie szlo..a teraz, wydaje mi sie to bardzo proste. No i oczywiscie trzeba jedna reka dobrze przytrzymac skore.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 00:28   #12
Malinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 97
Dot.: depilacja woskiem

Ale właściwie to na nogach mam słabe włoski....No ale nic innego nie wymyślę.. Nie wiem jak można sprzedawać taki chłam...Myślę, że w tym przpadku nawet talk by nic nie dał...
Malinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 11:47   #13
carterka
Przyczajenie
 
Avatar carterka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 16
Dot.: depilacja woskiem

Bardzo sobie chwale plastry na zimno, ale tylko do depilacji bikini. Jak dal mnie najlepsze są te joanny; veeta mają za dużo wosku, a tanity to poprostu porażka.
Jeśli chodzi o ocieplanie tych plastrow, to ja je trzymam w lodóce i jak jest cieplo w mieszkaniu, to nie potrzebują one żadnego ogrzewania. Jak jest chłodno, to tylko chwile trzymam w rękach, co by się plaster ładnie "otworzył". A jak jest tak gorąco jak teraz, to wogóle ich nie używam, chyba, że w okolicach lodówki, właśnie po to, żeby się za bardzo wosk nie rozpuścił.
No i jeszcze jedno; niestety włoski muszą być dłuższe niż do depilacji na ciepło.
Pozdrawiam
carterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 14:12   #14
kociakwaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 27
Dot.: depilacja woskiem

ja dziewczyny depiluję ciałko juz od 2 lat plastrami na zimno i sa oki. Nie zostawiaja sladów wosku na nogach i wyrywają włoski dokładnie. To kwestia wprawy uwierzcie mi. Zaznaczam też ze nie mam cieniutkich włosków, a bynajmniej nie miałam ;-) Jak goliłam maszynką musiałam to robić codziennie kłaki grube ostre czarne nawet po goleniu nogi nie były gładkie tylko przeswitywąły już włosy. Teraz jak używam plastrów tyle że DAX plastry cukrowe są oki kosztują bodajże 18 zł i po depilacji mam spokój na pół miesiaca a to dla mnie wybawienie patrząc na to jakie miałam prrzygody z maszynką. To ze wosk rozlewa sie na nogasz wydaje mi się ze wynika z tego że jest zbyt ciepły. Ja wogóle tych plastrów w dłoniach nie rozgrzewam. na dokładnie umytr mydełkiem nóżki dokładnie wyszuszone naprawdę muszą być suchutkie żadnych resztek balsamów, przyklejam taki plaster tylko żę przecinam go na pół przecieram łapka i za sekundę odrywam napinając skórę nogi. Co ważne plastra nie odrywa się unosząc go do góry lecz jak najbliżej skóry szybkim zdecydowanym ruchem. nic nie zostaje ani włoski ani resztki wosku. Osobiście polecam według mnie warto trezba tylko troszkie praktyki zeby zrobić to dobrze ;-) buźka
kociakwaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 15:00   #15
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez Malinkaa
Nie chcę zakładać specjalnie nowego wątku, ale mam jedno pytanie odnośnie plastrów z woskiem joanny (tyle, że tych sensual)

Czytałam instrukcję pare razy, czytałam tez wątki odnośnie depilacją woskiem.

Pewnie wynika to z braku doświadczenia ale moje próby zdziałania tym woskiem(ponad godzina) były conajmniej zerowe :/...

nie wyrwało mi ani jednego włoska (a od razu mówię, że są wystarczająco długie i nie są tez specjalnie grube) zostawała tylko gruba warstwa lepikiego wosku na skórze... Próbowałam rozgrzewać rękami, słabo mocno, nawet suszarką...

Próbowałam tez zostawiać na trochę ten plaster ale też nic :/... Przygłądzałam go mocno... zrywałam szybkim ruchem. Nawet cięłam na mniejsze kawałeczki...

Powiedzicie mi, proszę- w czym mogłam popełnić bład bo ja już niewiem...

A może to takie kiepskie plastry? ale przecież udzie ich używaja wiec...

l
Malinkaa ja jestem wprost zakochana w plastrach Joanny Sensual

Uzywałam juz chyba wszystkie dostępne na rynku plastry i woski (veet na zimno na ciepło, sally hansen, tanita itd.), ale te (moim zdaniem) są najlepsze.

Ja robie to tak.

dzień przed depilacją małi słoiczek napełniam woda i wstawiam do zamrażalnika. Przed depilacją robie peeling miejsca z którego chce usunąć zbedne owłosienie (najczesciej jest to bikini). Później tne plaster na mniejsze kawałki (taki się lepiej odrywa) zazwyczaj jeden tne w na 3-4 czesci. Pozniej każdy kawałek ogrzewam ciepłym powietrzem z suszarki do włosów i przyklejam. Następnie słoiczek z zamrożoną przykładam do naklejonego plastra, trzymam kilka sekund i zrywan plaster pod włos

Troche z tym zachodu jest ale jaki efekt. Zazwyczaj zostaje jeden dwa włoski które wyrywam pensetą
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 21:35   #16
gocha222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 33
Exclamation Dot.: depilacja woskiem

ja osobiscie odradzam depilacje woskiem i depilatorem . po paru miesiacach zaczely mi wrastac wloski i teraz mam blizny a juz nie depiluje ponad rok!!! juz lepiej kremy do depilacji. szczegolnie odradzam depilacji bikini bo tam skora jest bardzo wrazliwa.
gocha222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 18:10   #17
love_sensation
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Question Dot.: depilacja woskiem

własnie dzis mam zamiar użyć pierwszy raz plastrów z woskiem, z tego co tu przeczytałam to raczej moge spodziewać sie marnych efektów ale coz człowiek uczy sie na błedach zastanawiam sie czy okolice bikini tesh 'potraktowac' woskiem, ale troszki boje sie bolu jak dotąd stosowałam maszynke wiec nie wiem czy teraz mi sie uda... myslicie ze wosk w plastrach cos da na okolice bikini? bo na nogi pewnie nie... ale coz wszystkio przede mna
love_sensation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 12:48   #18
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: depilacja woskiem

Ja depilujac bikini plastrami meczylam sie z 2 godziny!! Mialam wszystko poklejone i plastry juz nie chciały wyrywac wloskow:/ Sama nie wiem czym najlepiej wyrywac te wlosy wrrr

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Malinkaa ja jestem wprost zakochana w plastrach Joanny Sensual



Uzywałam juz chyba wszystkie dostępne na rynku plastry i woski (veet na zimno na ciepło, sally hansen, tanita itd.), ale te (moim zdaniem) są najlepsze.



Ja robie to tak.



dzień przed depilacją małi słoiczek napełniam woda i wstawiam do zamrażalnika. Przed depilacją robie peeling miejsca z którego chce usunąć zbedne owłosienie (najczesciej jest to bikini). Później tne plaster na mniejsze kawałki (taki się lepiej odrywa) zazwyczaj jeden tne w na 3-4 czesci. Pozniej każdy kawałek ogrzewam ciepłym powietrzem z suszarki do włosów i przyklejam. Następnie słoiczek z zamrożoną przykładam do naklejonego plastra, trzymam kilka sekund i zrywan plaster pod włos



Troche z tym zachodu jest ale jaki efekt. Zazwyczaj zostaje jeden dwa włoski które wyrywam pensetą
To ma sens bo tym lodem zamrozimy ten wosk jakby ktory trzyma wlosy Sama tak sproboje A depilujesz tylko tak troszke bikini czy glebiej woskiem? Pozdrawiam

Edytowane przez Asik_
Czas edycji: 2007-03-02 o 12:52 Powód: dodanie cytatu
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 10:39   #19
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: depilacja woskiem

Sluchajcie, a na jaka dlugosc "zapuszczacie" wloski przed depilacja woskiem????
Bo zamierzam dzis kupic Veeta na cieplo i po prostu nie wiem czy moje wloski sa juz odpowiednie na wosk
Wiem ze na depliator tak, ale z tego co pamietam, ze mnie zawsze kosmetyczka wywalala i kazala przychodzic z dluzszymi
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-04, 22:01   #20
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez baobab Pokaż wiadomość
Sluchajcie, a na jaka dlugosc "zapuszczacie" wloski przed depilacja woskiem????
Bo zamierzam dzis kupic Veeta na cieplo i po prostu nie wiem czy moje wloski sa juz odpowiednie na wosk
Wiem ze na depliator tak, ale z tego co pamietam, ze mnie zawsze kosmetyczka wywalala i kazala przychodzic z dluzszymi
z 3 milimetry
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 06:42   #21
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: depilacja woskiem

dzieki
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 08:11   #22
Moi16
Raczkowanie
 
Avatar Moi16
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 459
GG do Moi16
Dot.: depilacja woskiem

No, już wychodowałam włoski to wybróbuje ten wosk, bo z pastą cukrową mi nie wyszło
Moi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 11:28   #23
loris
Przyczajenie
 
Avatar loris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: małe miasteczko
Wiadomości: 28
Dot.: depilacja woskiem

ile kosztuje cieply wosk ?
__________________
Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego.
-Lew Tołstoj

loris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 16:01   #24
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: depilacja woskiem

ja kupilam sobie zestaw do wosku na allegro podgrzewacz + wklady za ok. 100zl

o wiele lepszy jest wosk na cieplo, przynajmniej wszystkie wlosy wyrywa
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 15:54   #25
viki123
Raczkowanie
 
Avatar viki123
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 193
Dot.: depilacja woskiem

mam pytanie co do wosku na allegro, czy warto go kupic? uzywalyscie?
__________________
Nie trać czasu na kompletowanie popełnionych błędów. Ucz się na nich i idź dalej.
viki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 22:12   #26
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: depilacja woskiem

Dziewczyny a po jakim czasie zauważyłyście, że włosy staja się słabsze i jasniejsze??
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 17:53   #27
basiaczek511
Raczkowanie
 
Avatar basiaczek511
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: depilacja woskiem

niechce rozpoczynać nowego wątku, więc spytam tutaj: kupilam sobie plastry na cieplo tanity.. ale kurde chyba nie umiem ich podgrzac.. bo pisez ze w rekach i co nic to nie daje rozrywam i nie przykleja sie.. nawet jak polozyłam na kaloryferze na długi czsa to dalej tylko zasechł zamiast dac sie przylepic ;/ pomozcie bo niewiem jak to w koncu trzeba robic ;/
__________________
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...




basiaczek511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 19:29   #28
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Question Dot.: depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez basiaczek511 Pokaż wiadomość
niechce rozpoczynać nowego wątku, więc spytam tutaj: kupilam sobie plastry na cieplo tanity.. ale kurde chyba nie umiem ich podgrzac.. bo pisez ze w rekach i co nic to nie daje rozrywam i nie przykleja sie.. nawet jak polozyłam na kaloryferze na długi czsa to dalej tylko zasechł zamiast dac sie przylepic ;/ pomozcie bo niewiem jak to w koncu trzeba robic ;/
to chyba one nie sa na cieplo, skoro sie daja rozerwac. a podgrzac najlepiej suszarka.

i tez sie podlacze z pytaniem :
http://allegro.pl/item322828230_najn...acji_zel_.html
oplaca sie? moze ktoras z Was zamawiala i sprawdzila skutecznosc i na ile mniej wiecej straczyloby te 6 woskow (nogi, bikini)?
kmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 19:44   #29
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: depilacja woskiem

Ja depiluję się ciepłym woskiem. Kupuję wosk w rolce za ok. 8 zł, do tego paski (ok. 20 zł. ale jest ich 100). Nie mam podgrzewacza, więc używam garnuszka z gorącą wodą. Depiluje tak nogi i bikini (specjalna wąska rolka). Po roku regularnej depilacji praktycznie już nie odczuwam bólu.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 19:49   #30
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Dot.: depilacja woskiem

a ile tego schodzi - wosku, paskow na 1 depilacje?
kmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-14 10:53:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.