jak czyscic pedzel do makijazu?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-24, 20:00   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

jak czyscic pedzel do makijazu??


no wlasnie, w jaki sposob mam czyscic pedzel do makijazu, czy umyc go delikatynym mydlem i pozostawic do wyschniecia, czy po prostu wysuszyc suszarka do wlosow. Sama nie wiem, a chce go troche przeczyscic, gdyz duzo pudru juz sie na nim zebralo.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-24, 20:19   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: jak czyscic pedzel do makijazu??

Najlepiej do prania pędzli uzywać szmponu z odżywka ( 2 w 1)i pozostawić pędzel do wyschnięcia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-24, 20:45   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: jak czyscic pedzel do makijazu??

Odradzam zdecydowanie mycie pędzli z naturalnego włosia w wodzie. Nie ważne w tym momencie czy z szamponem z odżywka, czy samym mydłem. Włos bardzo się niszczy, traci swój jedwabisty poślizg, rozczapierza się i jest praktycznie do wyrzucenia.

Pisałam juz o tym w kursie makijażu, ale przypomnę jeszcze raz. Jeżeli już zakupimy pędzle to należy je odpowiednio czyścić i konserwować a wtedy na pewno będą nam służyć długie lata. Najlepiej czyścić je propanolem albo płynem do dezynfekcji narzędzi chirurgicznych dostępny w aptece. Pół litra takiego płynu wystarcza naprawdę na bardzo długo. Odrobinę płynu lejemy do mniejszego naczynia, następnie delikatnie moczymy pędzel i wycieramy go z włosem w papierową serwetkę. ( zawsze z wlosem , nigdy nie uderzamy nim z góry) Powtarzamy tę czynność kilkukrotnie, aż pędzel będzie czysty. Jest to sposób bardzo prosty i skuteczny a co najważniejsze nie niszczy włosia.

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-27, 19:52   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: jak czyscic pedzel do makijazu??

Agnieszko, dzieki serdeczne za odpowiedz [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-28, 07:49   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: jak czyscic pedzel do makijazu- do Agnieszki Z.

Zgodnie z Twoją radą chciałam wyczyścić moje pędzle w propanolu lub płynie do dezynfekcji narzędzi chirurgicznych, pytałam wczoraj w kilku aptekach - wszędzie na mnie dziwnie patrzyli i odpowiadali, że nie ma czegoś takiego- w takim razie gdzie to kupić i za ile? [img]icons/icon9.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-28, 08:47   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: jak czyscic pedzel do makijazu- do Agnieszki Z.

Jeśli chodzi o płyn do dezynfekcji narzędzi, to nie wiem dokładnie, w której aptece kupowała to moja koleżanka [img]icons/icon9.gif[/img] , ale na pewno w Warszawie.
Natomiast ja używam propanolu i kupisz go na pewno: Warszawa Al. Solidarności 64/22
Tel. 635 15 03 i 0601 376 306 ( to jest taki sklepik w bloku, tylko trzeba sie wczesniej umowic)

I w sklepie dla charakeryzatorów "Makryon" z produktami Kryolanu jest na ul. Pieknej 58 równiez w W-wie. Niestety nie pamiętam telefonu.

Ale zadaj może jeszcze to pytanie na forum bo wiem, ze dziewczyny zaopatruja się w płyn do mycia pędzli jeszcze w innych miejscach [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.