Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-08, 16:45   #661
gosia1351
Raczkowanie
 
Avatar gosia1351
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 114
GG do gosia1351 Send a message via Skype™ to gosia1351
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
PRZYLACZAM SIE do czekania
Tez sie wybieram na chemiczne prostowanie,ale dopiero w okolicach czerwca-chce zregenerowac wloski
Zastanawiam sie wlasnie tylko na jakie,Goldwella czy Farouka
choc jak na razie blizsza jestem Goldwella to i tak czekam na relacje,bo kto wie...moze jeszcze zmienie zdanie

hej Fatim mam pytanie - jak chcesz zregenerowac wlosy?? tez wybieram sie na prostowanie a moje wlosy sa w okropnym stanie - prostownica zrobila swoje... A przed prostowaniem musza byc mocne :/ polecasz jakies maseczki, szampony itp?? bo odstawienie prostownicy odpada.... Pisz co stosujesz
gosia1351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 18:49   #662
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

W takim razie czuję się zobowiązana do relacji
Na wcześniejszych stronach tego wątku szczegółowo opisany jest zabieg Glodwell - jeśli ktoś jest zainteresowany.
Czuję się jak weteranka zabiegów prostujacych. Większość przetestowałam...
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 06:14   #663
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez BERRY21 Pokaż wiadomość
A wiesz moze gdzie w Poznaniu mozna wyprostowac wlosy metoda Farouk'a?

Tez o tym myslalam, ale nie wiem czy ktos robi to w miare profesjonalnie
W Poznaniu tutaj robią ten zabieg Farouk: Farouk System. Wizaż, uroda, stylizacja

0 61 825 05 75
61-664 Poznań, Słowiańska 53b
pow.Poznań, woj. wielkopolskie
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 06:15   #664
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
W takim razie czuję się zobowiązana do relacji
Na wcześniejszych stronach tego wątku szczegółowo opisany jest zabieg Glodwell - jeśli ktoś jest zainteresowany.
Czuję się jak weteranka zabiegów prostujacych. Większość przetestowałam...
Aaricia8 czekamy z niecierpliwością
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 13:00   #665
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez Agaimka Pokaż wiadomość
W Poznaniu tutaj robią ten zabieg Farouk: Farouk System. Wizaż, uroda, stylizacja

0 61 825 05 75
61-664 Poznań, Słowiańska 53b
pow.Poznań, woj. wielkopolskie

Agaimka, bardzo dziekuje
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 14:59   #666
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez gosia1351 Pokaż wiadomość
hej Fatim mam pytanie - jak chcesz zregenerowac wlosy?? tez wybieram sie na prostowanie a moje wlosy sa w okropnym stanie - prostownica zrobila swoje... A przed prostowaniem musza byc mocne :/ polecasz jakies maseczki, szampony itp?? bo odstawienie prostownicy odpada.... Pisz co stosujesz
wiesz przede wszystkim powiem to czego nie chcesz uslyszec
po pierwsze odstawienie prostownicy po drugie profesjonalne kosmetyki.
ja polecam rigenol,goldwell,kerastas e,absolut repair,wax...
zamierzam sie tez wybrac do fryzjera na nawilzanie i odbudowe
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-11, 16:20   #667
moniacrp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

witam, a czy można wyprostować samą grzywke? ja mam totalny mix na głowie ful loków ale mnie się to podoba ale stwierdziałam, ze pasuje mi grzywka.Codziennie musze prostować grzywke prostownicą ale niestety moje włosy są już od tego zniszczone;/ i wogóle męczy mnie już to ciągłe prostowanie! Pmyślałam, żeby chemicznie wyprostowac sobie samą grzywkę, ale niewiem czy takie coś jest wogóle możliwe:/ piszcie dla mnie to bardzo ważne!
moniacrp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-11, 20:02   #668
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Uważam, że jak się uprzesz, to fryzjer wyprostuje tylko grzywkę. Czemu nie?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-12, 14:53   #669
moniacrp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Question Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

wiem, że już napewno jest gdzie to napisane ale jakby ktoś był tak miły i napisał mi jeszcze raz od podstaw na czym polega to prostowanie chemiczne i wogóle jakieś info;D pleas! irytuje mnie to czy np. to pewnym czasie włosy same znów zaczynają się kręcić, czy odrastają kręcone???
moniacrp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-12, 16:17   #670
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

hmm ze tak spytam, czy tym faroukiem mozna prostowac farbowane wlosy? czy tylko 100% naturalne?
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-12, 19:24   #671
Paulinka:D
Przyczajenie
 
Avatar Paulinka:D
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kazimierza Wielka/ obecnie Chicago
Wiadomości: 27
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Hehe farouk ma tez preperaty do włosów farbowanych
Paulinka:D jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-12, 19:31   #672
Paulinka:D
Przyczajenie
 
Avatar Paulinka:D
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kazimierza Wielka/ obecnie Chicago
Wiadomości: 27
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Zresztą sprawdż sama
http://farouk.pl/www/index.php?art=1&cat=14
Paulinka:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 07:49   #673
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez Paulinka:D Pokaż wiadomość
Czy ktos wie, czy w tym sklepie mogą kupowac zwykli zjadacze chleba, czy tzreba mnie salon?????
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 19:26   #674
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

oo dzieki, nie znalam tej strony. wynika wiec z tego ze musialabym miec system b lub c. ktora jest do wlosow bardziej zniszczonych? b jest do farbowanych i traktowanych chemicznie a c jest dla porowatych i lekko rozjasnianych? mozna to tam kupic, jesli nie mam zakladu fryzjerskiego? w sumie i tak pojde do salonu farouk na farbowanie, wiec moze i zrobie ta trwala... chociaz jednoczesnie tego i tego mi nie zrobia ale moze chociaz sie czegos dowiem i umowie
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 19:30   #675
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez moniacrp Pokaż wiadomość
wiem, że już napewno jest gdzie to napisane ale jakby ktoś był tak miły i napisał mi jeszcze raz od podstaw na czym polega to prostowanie chemiczne i wogóle jakieś info;D pleas! irytuje mnie to czy np. to pewnym czasie włosy same znów zaczynają się kręcić, czy odrastają kręcone???
Przeczytaj cały wątek. Znajdziesz tu baaaardzo dużo informacji. Nawiasem mówiąc jakim cudem przekonasz swoje włosy, żeby rosły Ci naturalnie proste ot tak sobie?

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
hmm ze tak spytam, czy tym faroukiem mozna prostowac farbowane wlosy? czy tylko 100% naturalne?
Ponoć można. Nie zaleca się natomiast na rozjaśniane.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 09:51   #676
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

No dobrze dziewczyny, jestem już po prostowaniu Farouk. Włosy są prościutkie niczym makaron spaghetti
Całość trwała prawie 4 godziny (Goldwell 5 godzin)
Koszt przy moich długich włosach to 400 pln - w tym strzyżenie. (za Goldwella zapłaciłam 800 pln, w tym strzyżenie. Ale prostując za drugim razem jako bonus do tej kwoty dostałam kosmetyki).
Wiarygodna opinia będzie natomiast wtedy, gdy włosy umyję i pozwolę im samym wyschnąć. Wtedy zobaczę czy coś się przypadkiem nie kręci, faluje.
Nie wolno mi myć włosów do piątku, więc w sobotę napiszę jaki jest efekt końcowy.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 14:06   #677
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

gdzie farouk we Wroclawiu? nigdzie nie moge znalezc tej informacji:/
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 14:52   #678
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Tu jest link z salonami-dystrybutorami produktów:
http://farouk.pl/www/index.php?art=5
Ale nie ma tu wymienionych wszystkich adresów, gdzie zajmują się trwałym prostowaniem.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 14:55   #679
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
No dobrze dziewczyny, jestem już po prostowaniu Farouk. Włosy są prościutkie niczym makaron spaghetti
Całość trwała prawie 4 godziny (Goldwell 5 godzin)
Koszt przy moich długich włosach to 400 pln - w tym strzyżenie. (za Goldwella zapłaciłam 800 pln, w tym strzyżenie. Ale prostując za drugim razem jako bonus do tej kwoty dostałam kosmetyki).
Wiarygodna opinia będzie natomiast wtedy, gdy włosy umyję i pozwolę im samym wyschnąć. Wtedy zobaczę czy coś się przypadkiem nie kręci, faluje.
Nie wolno mi myć włosów do piątku, więc w sobotę napiszę jaki jest efekt końcowy.

Czekam z niecierpliwoscia
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-16, 05:47   #680
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
No dobrze dziewczyny, jestem już po prostowaniu Farouk. Włosy są prościutkie niczym makaron spaghetti
Całość trwała prawie 4 godziny (Goldwell 5 godzin)
Koszt przy moich długich włosach to 400 pln - w tym strzyżenie. (za Goldwella zapłaciłam 800 pln, w tym strzyżenie. Ale prostując za drugim razem jako bonus do tej kwoty dostałam kosmetyki).
Wiarygodna opinia będzie natomiast wtedy, gdy włosy umyję i pozwolę im samym wyschnąć. Wtedy zobaczę czy coś się przypadkiem nie kręci, faluje.
Nie wolno mi myć włosów do piątku, więc w sobotę napiszę jaki jest efekt końcowy.
Czekam z niecierliwościa na relację po umyciu włosów. Zabieg tez wyglądał tak jak opisany przez Ciebie zabieg Goldwell???teraz prze 3 dni nie mozesz myc włosów??
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 09:03   #681
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
... w sumie i tak pojde do salonu farouk na farbowanie, wiec moze i zrobie ta trwala... chociaz jednoczesnie tego i tego mi nie zrobia ale moze chociaz sie czegos dowiem i umowie
Fryzjerka, która mi robiła prostowanie powiedziała, że można od razu i farbować. Ale to tylllle czasu zajmuje razem...

Cytat:
Napisane przez Agaimka Pokaż wiadomość
Czekam z niecierliwościa na relację po umyciu włosów. Zabieg tez wyglądał tak jak opisany przez Ciebie zabieg Goldwell???teraz prze 3 dni nie mozesz myc włosów??
Zabieg wglądał bardzo podobnie. Mam wrażenie, że teraz 1 papkę mniej mi nakładali. Czas zabiegu zbliżony. Koszt dwa razy niższy. Zdam relację po umyciu - czyli w sobotę
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 10:13   #682
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

to czekam z niecierpliwoscia na relacje

mi w farouku powiedzieli, ze nie zrobia mi balejazu i prostowania, ze w ogole na rozjasnianych wlosach nie polecaja, bo robili dziewczynie i wlosy rozjasniane byly brzydkie, ze koncowki moga sie pokruszyc itp... ze najlepiej jakbym apuscila swoje naturalne to wtedy moge prostowac... a to potrwa z rok jak nie wiecej zanim zetne te farbowane jestem zalamana no i teraz nie wiem czy isc na ten balejaz...
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 10:54   #683
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Czyli po prostu można farbować trzymając się odcienia zbliżonego do włosów naturalnych oraz można zmieniać odcień na ciemniejszy. Ale nie można rozjaśniać czyli właśnie robić balejażu. To by potwierdzało to, co mówili mi wczesniej fryzjerzy.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 12:56   #684
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

hmm ja jestem ciekawa jak wlosy wygladaja po prostowaniu farouka po uplywie np 3 miesiecy
aaricia8 czekam na relacja

edit.:po ktorym prostowaniu wygladaly lepiej i zdrowiej???
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>

Edytowane przez fatim
Czas edycji: 2007-03-16 o 13:25
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 17:14   #685
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

w sumie nie wiem, moze nie robie balejazu a zrobie prostowanie? jakby byly idealnie proste to w sumie chyba wole prostowanie... niz miec jasne pasemka i meczyc sie z prostownica marza mi sie idealnie proste, gladkie wlosy... takie jak po prostownicy. po prostu marzenie achhhh
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 17:36   #686
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
hmm ja jestem ciekawa jak wlosy wygladaja po prostowaniu farouka po uplywie np 3 miesiecy
aaricia8 czekam na relacja

edit.:po ktorym prostowaniu wygladaly lepiej i zdrowiej???
Włosy i po Goldwellu i po Farouk są bardzo proste. Z tym, że mogę napisać jak wyglądały włosy po 3 m-cach od Goldwella bo robiłam go 2 razy (włosy wyglądały nadal prosto), ale nie mogę powiedzieć co będzie za 3 m-ce po Farouk, robiłam pierwszy raz w czwartek i nawet ich jeszcze nie myłam - nie wolno mi do jutra.
Tak czy inaczej - włosy dzień, dwa po zabiegu wyglądają identycznie prosto po obu zabiegach. Różnice mogą być tylko ewentualnie w dłuższej perspektywie

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
w sumie nie wiem, moze nie robie balejazu a zrobie prostowanie? jakby byly idealnie proste to w sumie chyba wole prostowanie... niz miec jasne pasemka i meczyc sie z prostownica marza mi sie idealnie proste, gladkie wlosy... takie jak po prostownicy. po prostu marzenie achhhh
Wiem o czym mówisz, bo ja miałam taki sam dylemat. Rozjaśnić i potem się gimnastykować czy pozostać przy swoim kolorze i wyprostować.
Ponieważ wcześniej nie farbowałam włosów nigdy, to było mi łatwiej podjąć decyzję o prostowaniu. I podoba mi się jak widać po moich doświadczeniach
I nawet to taniej wychodzi mimo wszystko. Przy prostowaniu to wydatek ok. 400 pln (przy Farouk, jeśli się sprawdzi) raz na ok. pół roku. Farbowanie czy rozjaśnianie/pasemka u fryzjera kosztują więcej - robi się je częściej.
No musisz się w sumie zastanowić - co wolisz. I tyle

EDIT: to ja tu wklejam dwa zdjęcia poglądowe. Zrobione przed chwilą telefonem. Przepraszam za ich podłą jakość.
Tak wyglądają włosy po prostowaniu Farouk. Dwa dni po.
Nie dysponuję w tej chwili zdjęciami 'przed' prostowaniem, ale włosy były falowane, miejscami kręcone. Nie jak u owieczki, ale falowane dość mocno.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie113.jpg (2,9 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie122.jpg (2,9 KB, 230 załadowań)
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 09:35   #687
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

arcia8 pieeeekne masz te wloski
mi wlasnie zalezy na tym by efekt trzymal sie caly czas i tylko odrosty poprawiac a ciekawa jestem jak to jest z tym farouk
nie chcialabym by spotkalo mnie cos takiego jak po trwalej-robilam ja 4 lata temu a skutki odczuwam do dzis
caly czas walcze o zdrowe wlosy i nie chce tego zaprzepascic nieudanym zabiegiem
no coz nie mam wyjscia jak jeszcze troche poczekac
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 09:52   #688
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
arcia8 pieeeekne masz te wloski
A dziękuję bardzo Wbrew pozorom po prostowaniu wyglądają ładniej niż przed. Są mięciutkie i bardzo błyszczące.

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
mi wlasnie zalezy na tym by efekt trzymal sie caly czas i tylko odrosty poprawiac a ciekawa jestem jak to jest z tym farouk
No ja też mam taką cichą nadzieję. Tak mówiła fryzjerka - że będą się trzymały cały czas prosto. No i tak tez było z Goldwellem.

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
nie chcialabym by spotkalo mnie cos takiego jak po trwalej-robilam ja 4 lata temu a skutki odczuwam do dzis
caly czas walcze o zdrowe wlosy i nie chce tego zaprzepascic nieudanym zabiegiem
no coz nie mam wyjscia jak jeszcze troche poczekac
Nie martw się. Ja też mam złe przeżycia z włosami. Np. po zabiegu prostującym L'Oreala X-Tenso moje włosy przypominały siano a nie to co teraz. I też długo je musiałam regenerować.

Generalnie moja opinia jest taka - jesli ktoś lubi proste włosy. Lepiej iść do fryzjera na trwałe prostowanie dobrze wykonane, produktami dobrej marki i mieć święty spokój potem (włosy są proste po myciu) niż za każdym razem je prostowac prostownicą, wściekać się i wydawać fortunę na maski do włosów żeby regenerować to, co się na codzien psuje prostownicą.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 10:23   #689
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

super wloski, tez takie bym chciala,prosciutkie.chyba sie zdecyduje na prostowanie kolezanki tez mnie namawiaja.... chociaz roznica w cenie jest (balejaz 95 zl + 60 za sciecie i modelowanie a prostowanie ok. 400), to jednak wiadomo - prostowanie robimy raz na pol roku, a balejaz raz na 2 miesiace...
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 10:39   #690
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Jak tak czytam podpis pod Twoimi postami AniuBrunetko, to chyba wiem, co powinnaś zrobić...

Ale z drugiej strony - rozmawiałam z fryzjerką n.t. prostowania włosów farbowanych. Powiedziała, że do farbowanych używa się kosmetyków o mniejszym stężeniu, więc mogą zostać minimalne fale nawet po prostowaniu. I za efekt idealnie prostych włosów mogą ręczyć tylko w przypadku włosów, które nie były wcześniej farbowane.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.