Problemy po depilacji: krostki, przebarwienia, itp - ZBIORCZY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-24, 17:45   #1
zapachciala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 52

Problemy po depilacji: krostki, przebarwienia, itp - ZBIORCZY!


A więc jest już lato oczywście pora na spódniczki,spodenki.A moje nogi to totalny niewypał przedwojenny ;/ Po goleniu zwykłą jednorazową maszynką pojawiły mi się czerwone krostki na dodatek to strasznie swędzi.Pomóżciie mi się tego pozbyć.RATUNKU!

Czy zna może ktoś jakiś sposób,aby to zniknęło?
zapachciala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 19:14   #2
zapachciala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 52
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

Proszę was
zapachciala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 20:02   #3
kiniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 128
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

NIE JESTES SAMA
MI PO DEPILACJI WRASTAJA WLOSKI I MAM CALE ZAPLAMIONO-ZARANIONE NOGI
JAK SIE TEGO POZBYC
kiniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 20:14   #4
zapachciala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 52
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

kinusia mi też wyrastają włoski witaj w klubie
zapachciala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 21:16   #5
sylwiacm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5
Post Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

witam-mamy chyba ten sam problem.Trudno się tego pozbyć ale trochę pomagają peelingi i masaż "ryżową szczotą"(czytaj np.rękawice do peelingu).Czekam na kogoś kto podpowie jak się tego skutecznie pozbyć bo choć sukienek w szafie wiele to nic z nich tego lata nie będzie.Aha, i jak się pozbyć blizn , które po tym zostają.Tylko błagam :nie mówcie mi o kremach za 500 zł tylko o czymś osiągalnym dla normalnego człowieka
sylwiacm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 15:33   #6
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

Na wrastające wloski to sposób jest jeden: regularne peelingi po depilacji, dodatkowo nie należy stosować żadnych balsamów, a już w szcególności tłustych zaraz po depilacji, najlepiej poczekać do nastepnego dnia.

zapachciala: na podrażnienia najlepiej zastosować okłady z babki lancetowatej, już ktoś pisał o tym na forum, bardzo dobra metoda

sylwiacm: na blizny polecam Cepan(niedrogi), albo Contratubex(trochę droższa), do kupienia w aptece, ważna przy ich stosowaniu jest systematyczność, najlepsze efekty uzyskuje się przy stosowaniu kilka razy dziennie.
Pozdrawiam
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 14:45   #7
zapachciala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 52
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

dzekuje Kasienka
zapachciala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-06, 19:49   #8
Blackie28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

Mysle ,ze depilacja to problem kazdej z nas.Ja probowalam juz wosku,ale okropnie boli to samo z depilatorem,a mam duzo grubych wloskow i za tydzien odrastaja,a najgorsze,ze wrastaja!Wiec gole! Musze to robic co 2 dzien,aha i zeby nie miec krostek(bo tez mi sie robily)przed goleniem masuje nogi szorstką gąbką antycellulitisowa(za 3 zl w Realu)i zawsze staram sie to robic nowa jednorazowka powoli i delikatnie. Sprobojcie,mi pomaga.
Blackie28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:00   #9
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

dziewczyny.... jesli sie golicie jednorazowka.... to na jaki krem/pianke ?
myycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 20:13   #10
---->LadyLuck<-----
Raczkowanie
 
Avatar ---->LadyLuck<-----
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 80
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

Cytat:
Napisane przez myycha
dziewczyny.... jesli sie golicie jednorazowka.... to na jaki krem/pianke ?
ma pianke tatusiową
__________________
to the world you may be one person,but to one person you may Be The World
---->LadyLuck<----- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 06:19   #11
Blackie28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

ja na zel , ktory uzywa mąż
Blackie28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-15, 12:36   #12
paipai
Raczkowanie
 
Avatar paipai
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 472
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

hm, mam ten sam problem co wy.
Zdecydowanie odradzam stosowanie tłustych balsamów po depilacji.
Nie wiem, jak po goleniu, ale ostatnio zaryzykowałam i zaraz po wydepilowaniu nóg depilatorem posmarowałam je Rivanolem, a następnie jeszcze raz następnego dnia rano. Kropki są już prawie niewidoczne. Nie daje efektu hollywoodzkiej gwizdy ale, ale zdecydowanie lepiej niż zazwyczaj. Rivanol choć w butelce ma żółty kolor nie barwi skóry. Jest dostępny w aptece i nie jest drogi.
paipai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 18:21   #13
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
witaaam serdecznie
chcialam sie przylaczyc do waszego klubiku poszkodowanych,cierpiacyc h na brzydkie zranione nózki hihi. JeJku smaruje szwaje tym rivanolem ktosik mi polecil
ale eeeh niewidze narazie efektów a moze i sa tylko ja bym chciala sie juz tego pozbyc raz i na forever bylo by szuper ide na wesele wkrotce a tu takie nogi mam nadzieje ze jakos sie wylecza he trzymajcie kciuki Niewiem wlasnie czy nieskusisz sie na te Cepan moze on pomoze.a Czemu niemozna stosowac kremu tlustego???? i jeszcze jedno czy jak teraz zaczne kosic zyleta a depilator odstawie to przejdzie???czy zawsze tak bedzie ze te wlosy sie beda wrastac mam dosc tego wciaz wciaz wciaz pilingi jejku kiedys niebylo takich problemów hehe sie mi wydaje ojj ide na smarowanie POZDRAWIAM I TRZYMAJCIE SIE LUDZIKI NIECH MOC BEDZIE Z NAMI I WRESZCZCIE NAM TO ZNIKNIE
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 23:00   #14
Anuuulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 17
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

W takim razie i ja sie przylacze do klubiku cierpietnic Chcialam powiedziec ze depilator to zabojca dla naszych nozek,uslaszam to juz od nie jednego dermatologa do ktorego skierowalam sie z moimi krostkami Ale choc przestalam go uzywac problem nadal istnieje,moze po golarce nie wrastaja juz tak,ale nadal istnieje problem szpecacych krostek i blizn tak wiec kolejne lato z glowy Juz ze dwa lata borykam sie z tym problemem i nic Powoli zaczynam tracic nadzieje,bo probowalam juz chyba wszystkiego.Teraz jestem w trakcie depilacji laserowej,cholernie drogie i bolesne sa te zabiegi ale jedyna nadzieja w nich.A Wy Kochane jak natraficie na cos skutecznego to dajcie nam tu szybciutko znac bo na pewno kazda czeka z nierpliwoscia.Caluski Sloneczka Moje
__________________
Anuuulka
Anuuulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 20:14   #15
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

Cytat:
Napisane przez Anuuulka
W takim razie i ja sie przylacze do klubiku cierpietnic Chcialam powiedziec ze depilator to zabojca dla naszych nozek,uslaszam to juz od nie jednego dermatologa do ktorego skierowalam sie z moimi krostkami Ale choc przestalam go uzywac problem nadal istnieje,moze po golarce nie wrastaja juz tak,ale nadal istnieje problem szpecacych krostek i blizn tak wiec kolejne lato z glowy Juz ze dwa lata borykam sie z tym problemem i nic Powoli zaczynam tracic nadzieje,bo probowalam juz chyba wszystkiego.Teraz jestem w trakcie depilacji laserowej,cholernie drogie i bolesne sa te zabiegi ale jedyna nadzieja w nich.A Wy Kochane jak natraficie na cos skutecznego to dajcie nam tu szybciutko znac bo na pewno kazda czeka z nierpliwoscia.Caluski Sloneczka Moje
Anulko, a po depilacji laserowej nie grozi żadne wrastanie włosków i blizny?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 22:06   #16
Anuuulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 17
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

Jak najbardziej NIE! Nawet jak w tym czasie będą wrastały włoski to laser i tak je usunie (laser działa na melaninę zawartą we włoskach również tych pod skórą) Jeżeli chodzi o blizny to po zabiegu ich nie ma,natomiast te które miałam po wrastajacych włoskach po laserze bladną.Ja już mam za sobą 3 zabiegi i włosków na nogach prawie nie ma,zostały tylko te jasne i slabe Ta metoda depilacji jest naprawdę rewelacyjna,no może tylko ta cena...Ale i tak warto.Pozdrawiam,pa pa
__________________
Anuuulka
Anuuulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 22:24   #17
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

Cytat:
Napisane przez Anuuulka
Jak najbardziej NIE! Nawet jak w tym czasie będą wrastały włoski to laser i tak je usunie (laser działa na melaninę zawartą we włoskach również tych pod skórą) Jeżeli chodzi o blizny to po zabiegu ich nie ma,natomiast te które miałam po wrastajacych włoskach po laserze bladną.Ja już mam za sobą 3 zabiegi i włosków na nogach prawie nie ma,zostały tylko te jasne i slabe Ta metoda depilacji jest naprawdę rewelacyjna,no może tylko ta cena...Ale i tak warto.Pozdrawiam,pa pa
Anuuulka a jaki to rodzaj lasera i gdzie robiłaś deilację i jeśli możesz powiedzieć ile kosztuje zabieg? Ja tak się zastanawiam czy nie zacząć zbierać na laser. Zastanawiam się tylko gdzie w Katowicach mogłabym go zrobić. Jest wiele gabinetów oferujących laser, ale nie znam opinii o nich, gdzie warto. A co do blizn to ja mam ich pełno na nogach i w okolicach bikini bo włoski wrastają po depilatorze Jak widzę wrastający włosek to nie mogę się powstrzymać i muszę go usunąć i stąd te blizny
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 08:40   #18
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Smile Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

Witam dziewczny

Miałam ten sam problem, ale troche go wyeliminowałam , zawsze gdy gole nogi pod prysznicem, przez ok 5 min. robie natrysk ciepłą wodą, wtedy skóra na nogach staje sie mięka, wtedy nakładam pianke lub krem dla cery wrażliwej,a po goleniu balsam lub krem nivea.Kropek wtedy nie ma.Pozdrawiam.
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 09:35   #19
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

to i ja dolacze do Was Kochanych Nieszczesnych. Coz, natura, w przeciwienstwie do mojej sister, obdazyla mnie bujnym owlosieniem. Probowalam depilatora, wosku i o zgrozo. Te wrastajace na nogach da sie jakos delikatnie igla wyskubac ale te w okolicy bikini??? O zgrozo!! mam okropne blizny, a niektore tak gleboko sie wrosly, ze porobily mi sie guzki ripne wielkosci glowek od zapalek albo i wieksze... zupelnie nie wiem co mam z tym fantem zrobic. Dodam, ze wloski w okolicy bikini sa naprawde bujne i rosna sobie nie tylko w sferze bikini, co doprowadza mnie do placzu... przy goleniu zawsze uzywam pianki i jednorazowki. Masuje skore szorstka rekawica a jednak... i tak sie wrastaja i to na potege
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-04, 16:04   #20
Anuuulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 17
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

Cytat:
Napisane przez Nora
Anuuulka a jaki to rodzaj lasera i gdzie robiłaś deilację i jeśli możesz powiedzieć ile kosztuje zabieg? Ja tak się zastanawiam czy nie zacząć zbierać na laser. Zastanawiam się tylko gdzie w Katowicach mogłabym go zrobić. Jest wiele gabinetów oferujących laser, ale nie znam opinii o nich, gdzie warto. A co do blizn to ja mam ich pełno na nogach i w okolicach bikini bo włoski wrastają po depilatorze Jak widzę wrastający włosek to nie mogę się powstrzymać i muszę go usunąć i stąd te blizny

Hej Nora,ja zabiegi robiłam w Krakowie w Der-Medzie,zakład rewelacyjny,panie baaaardzo sympatyczne.Jesli chodzi o laser to ten był didowy
Ceny:
  • bikini......380zl
  • łydki.......480zl
  • uda........580zl
__________________
Anuuulka
Anuuulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 18:22   #21
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

Cytat:
Napisane przez Anuuulka
Hej Nora,ja zabiegi robiłam w Krakowie w Der-Medzie,zakład rewelacyjny,panie baaaardzo sympatyczne.Jesli chodzi o laser to ten był didowy
Ceny:
  • bikini......380zl
  • łydki.......480zl
  • uda........580zl
Ojojoj trochę drogo , ale się spodziewałam. Naprawdę mi się marzy taki zabieg bo mam dość depilacji - nie chce mi się nawet jak robie ją co 2, 3 tygodznie. Najbardziej zależy mi na bikini i chyba się zdecyduję tylko to chyba trzeba po wakacjach prawda? Der-Med jakoś mi ta nazwa się obiła o uszy Hmm może w Katowicach też jest?! Muszę sprawdzić. Anuuula powiedz jeszcze czy taki zabieg jest bolesny? Ja jak używam depilatora na nogach to nic już nie czuje, bo tak się przyzwyczaiłam ale okolice bikini to aaaałć boli.
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 19:17   #22
Anuuulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 17
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

Cytat:
Napisane przez Nora
Ojojoj trochę drogo , ale się spodziewałam. Naprawdę mi się marzy taki zabieg bo mam dość depilacji - nie chce mi się nawet jak robie ją co 2, 3 tygodznie. Najbardziej zależy mi na bikini i chyba się zdecyduję tylko to chyba trzeba po wakacjach prawda? Der-Med jakoś mi ta nazwa się obiła o uszy Hmm może w Katowicach też jest?! Muszę sprawdzić. Anuuula powiedz jeszcze czy taki zabieg jest bolesny? Ja jak używam depilatora na nogach to nic już nie czuje, bo tak się przyzwyczaiłam ale okolice bikini to aaaałć boli.

Ja też robiłam sobie wcześmiej bikini,właśnie z powodu ciągłego wrastania włosków i tych okropnych krosek,fe Teraz mam gładziteńką skórke,ani jednego włosa i zero problemu z depilacja,dlatego uważam,że zabieg jest wart każdej ceny Jeżeli chodzi o ból,no to rzeczywiscie nie nalezy ten zabieg do najprzyjemniejszych,ale spokojnie jest do wytrzymania,czujesz po prostu takie ukłucia jak iglą.Z tego co wiem to można wcześniej poprosić o znieczulenie jakimś preparatem czy mascią,ale ja nie używałam więc nie mogę Ci nic więcej na ten temat poradzic.Lasery jak najbardziej polecam,efekty są super!Trzymaj się cieplutko,pa
__________________
Anuuulka
Anuuulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 10:01   #23
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

Musicie wziac pod uwage, ze zabieg depilacji laserowej trzeba co jakis czas powtarzac, poniewaz wloski odrastaja. Cena wiec za taki zabieg jest zdecydowanie wyzsza niz sie wydaje. Poza tym dotyczy ona jedynie brunetek. Blondynki niestety sa skazane na jakas inna metode depilacji.
Jesli chodzi o czerwone krostki, to sprobujcie wejsc do wanny z cieplutka woda, pomoczyc sie tam jakis czas i dopiero pozniej uzyc do golenia pianki Gillette (polecam) i jednorazowki najlepiej tej firmy. ja tylko w ten sposob golac nogi nie mam zadnych podraznien ani krostek. Polecam ten sprawdzony sposob
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 17:49   #24
lissia
Przyczajenie
 
Avatar lissia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 16
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

ja proponuję kremy do depilacji, np Nair, bo Eveline działa u mnie wybiórczo .... delikatnie zmywajcie je gąbką
nie pachną przyjemnie, ale cóż;/
na maszynki nie mogę patrzeć - po nich zawsze byłam pocięta , a skóry i tak dobrze nie ogoliłam ( tak, że mozna było patrzeć, ale nie dotykać )
przy kremach odrastające włoski nie są takie ostre, a nogi -szczególnie uda - podrażnione
a depilator.... leży w szafie, trzeba się go pozbyć , a jeszcze w czasie kupowania go myślałam, że "ooooch teraz życie będzie takie proste "
lissia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 23:11   #25
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

To i ja się przyłączę do Was niestety. Moje nogi są strasznie poranione i mają dużo blizn, których nie moge się pozbyć. Są nawet i takie dosyć duże ropne. Nie byłam do tej pory pewna co jest tego przyczyną ale teraz już wiem że to chyba wrastające włoski - używam depilatora od jakiegoś roku ale problem pojawił się niedawno. Nogi mnie strasznie swędzą i dlatego się drapię wiem nie powinnam... To samo jest z usuwaniem tych wrastających włosków. Najgorsze są te paskudne blizny których nie umiem się pozbyć. Wybieram się do dermatologa ale jakoś nie mogę się wybrać, może dlatego że nie który jest u nas dobry. Do tej pory miałam nadzieję że to samo przejdzie ale niestety nic z tego, muszę koniecznie wybrać się do lekarza.
dph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 20:35   #26
lissia
Przyczajenie
 
Avatar lissia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 16
Dot.: Okropne nogi bleee POMOCY!

leć do lekarza i to szybko, bo przecież za chwile wróci lato no bo wróci, nie??
ja mam nogi w ciapki i kreski: po komarach, po siatkówce, po rowerze... eh
____________
STOP MASZYNKOM!
lissia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 16:44   #27
Anelis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Przebarwienia po depilacji

Nie wiem jak pozbyc sie ciemnych przebarwien na nogach spowodowanych depilacja.sa okropne i uniemozliwiaja mi zalozenie krotkiej spodniczki.MAcie jakis szybki sposob na zlikwidowanie tych okropnych plamek?!
Anelis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 10:39   #28
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Przebarwienia po depilacji

Podciągam -
ja mam to po depilatorze
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 13:35   #29
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Przebarwienia po depilacji

Cytat:
Napisane przez Kamilanet
Podciągam -
ja mam to po depilatorze
Ja też.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 19:50   #30
Anelis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Dot.: Przebarwienia po depilacji

Ale jak sie tego pozbyc?!!!!!?????
Anelis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-08 19:19:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.