Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-21, 19:28   #301
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
trudno powiedzieć.
musisz wiedzieć co chcesz uzykać i ile możesz wydać.
przy cienkich włosach proponowałabym ci tuleki składane na dwa razy.mają cieniutkie łącza,ale można je wykozystać dwa razy.
jeśli pojdziesz do zakłady to pogadaj z babką ona ci poradzi co lepsze.jeśli sama w domu to właśnie tulejki.
dzięki bardzo za odpowiedź.
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 19:31   #302
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Jesteśmy Ci bardzo wdzieczne TmargoT za odpowiedzi na nasze pytania. Zawsze można na Ciebie liczyc podczas dylematów "włosowych"
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 20:18   #303
lidkawojciech21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Lusi77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! Mam takie banalne pytanko . Czy ktoras z was wie moze jak zachowuja sie microringi przy kontroli na lotnisku , przy przechodzeniu przez bramkę magnetyczna do wykrywania metali??
Sa jakies "efekty specjalne"????

z gory dzieki za odpowiedz

pozdrawiam


Takie pytanko padlo w pierwszej czesci Dziewczyny pisaly ze nie powinno nic sie dziac ale musze Was zapewnic ze clip in-y piszcza na lotnisku.Zdarzylo mi sie Z glupia mina musialam pokazac celniczce ze mam wlosy przypiete.balam sie ze karza wszystko sciagnac bo przeciez moglabym cos przemycac a wlosy to tylko przykrywka, za mna byla kolejka kuuupa ludzi Dopiero bylby wstyd Na szczescie nie bylo trzeba To tylko tak-Dla zainteresowanych
lidkawojciech21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 21:52   #304
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

kaja a kupujesz u nich te rosyjskie pasemka czy slowianskie? jak sie nosza ? nie placza sie nie pusza?, jaka jest ich zywotnosc?
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 22:51   #305
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez HopesAndDreams Pokaż wiadomość
mala19881 te wlosy na zdjeciu 1 sa przedluzone? bo strasznie mi sie podobaja i takie cos bym chciala sobie wlasnie zrobic mozesz mi powiedziec jaka metoda mialas przedluzane i ile pasemek ? pozdrawiam

TmargoT znalazłam cos takiego.. ogolnie to nie chodzilo mi o przezroczysty metal tylko np jakies plastikowe przezroczytste no nie wiem
http://beautysalon8888.com/yahoo_sit...233155_std.jpg

jak dla mnie to sa strasznie duze...


byly dopinane na clipp-in czy tam clipp-on bez roznicy, ale nie polecam





a mam pytanie czy ten lysy placek na srodku glowy od klipsa mi kiedys obrosnie wlosami bo mnie przeraza fakt bycia wylysiala z wieku 20 lat :P
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 11:38   #306
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Hej dziewczyny... szukałam ostatnio na allegro przedłużania włosków i na jednej aukcji znalazłam coś takiego...powiem szczerze, przeraziłam sie... i gdzie tu iść, żeby mieć pewność, że nie zrobią nam czegoś takiego na głowie... :/ pierwsze jakoś ujdzie..z trudem... trzecie może też, chociaż niewyobrażam sobie czegoś takiego na głowie... a drugie, środkowe... BOŻE ........
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 123443.JPG (74,4 KB, 426 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1892903.jpg (61,4 KB, 394 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3312344.JPG (51,2 KB, 321 załadowań)
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 12:53   #307
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

ojojoj !! moim zdaniem to pierwsze jest pkropne w ogole laska ma swoje puszace sie wlosy lekko falowane a ma doczepione mega proste wlosy!! ja tez nie mam grubej kitki ale przynajmnie wszystko jest proste i jakos nie rzuca sie w oczy ta roznica miedzy moimi a doczepkami..
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 15:09   #308
Jagoodka1989
Raczkowanie
 
Avatar Jagoodka1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 188
Dot.: Clip On! Gdzie Kupic?

Moja kitka ma 60cm, jest dosc gruba. Mam cienkie wlosy naprawde Jak zwiaze ta kitke bez moich wlosow tak na lozno to jest roznica i widac ze bedzie troche luzna. Bo ona jest tak zrobiona ze ja idzie zwiazac tylko do pewnego momentu, bo pozniej zaczynaja sie wlosy i sie nie da bardziej. Z poczatku myslalam ze mam za ktorkie, ale fryzjer mi zrobil i ona nie zsuwala sie z wlosow tylko tak lezala, to nie byl kucyk, tylko taki obciagniety ogon=/ Wydalam na nia 70zl i nie chce zeby lezala, wiec zawiazuje ja tak jak sie da i spinam klamra, ale to troche meczace, wiec myslalam o klipsach Wrzuce pozniej fotki to zobaczycie i moze mi ktoras doradzi

http://www.allegro.pl/item397803604_..._cm.html#photo
dokladnie taka jest moja treska, tylko ze dluzsza.
Jagoodka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 21:57   #309
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Clip On! Gdzie Kupic?

ja kupilam te wloski w sobote na all dzis pani odpisala ze jutro wysle wiec tylko czekac jak przyjda ;p ;D

http://www.allegro.pl/item402713608_...iej_pasma.html
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 10:33   #310
Jagoodka1989
Raczkowanie
 
Avatar Jagoodka1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 188
Dot.: Clip On! Gdzie Kupic?

Wie moze ktoras z was gdzie moge kupic te wloski? Nie chodzi mi o internet, bo chcialabym dotknac te wlosy i przypasowac, bo trudno tak z obrazka dopasowac taki sam kolor jak moje wlosy. Chodzi mi o Wroclaw, Kalisz, cos takiego. Jezdze do ptaka do Lodzi, ale nigdy nie zwrocilam uwagi czy jest tam cos takiego. Jak ktoras wie to chetnie poprosze o namiary
Jagoodka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 13:58   #311
*~Carmen~*
Raczkowanie
 
Avatar *~Carmen~*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 192
Dot.: Clip On! Gdzie Kupic?

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
ja kupilam te wloski w sobote na all dzis pani odpisala ze jutro wysle wiec tylko czekac jak przyjda ;p ;D

http://www.allegro.pl/item402713608_...iej_pasma.html
Muszko, też zamówiłam klipsy u tej Pani (tylko inna aukcja- włosy za 140 zł). Też czekam na przesyłkę Pytałam się dużo osób, które kupowały u tej Pani i są naprawdę zachwycone. Jak chcesz na PW mogę Ci przesłać fotki.
*~Carmen~* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 14:32   #312
Izabella24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 55
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Mam pytanie dot.przedłużania włosami naturalnymi.Jak przygotować pasemka z włosów sciętych prosto z głowy (mojej córki).Czy włosy takie trzeba jakoś przygotować ?(pokryć jakimś silikonem czy czymś....?
Jak zrobić łuskę keratynową lub inną końcówkę do zgrzewarki?A może założyć je lepiej na ringi lub tulejki?
Izabella24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 20:55   #313
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

juz nic z nimi nie musisz robic, tylko przygotowac pasemka, w hot pocie lub granulkami czy luskami przy pomocy zgrzewarki lub za pomoca pistoletu, jak nigdy tego ni erobilas to popros kogos, kto bedzie ci nakladal wlosy
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 22:31   #314
Izabella24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 55
Smile Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Dzięki za odpowiedz.Próbowałam się dodzwonić do p.Reni (Renihair),może Ona zrobiłaby całą "operację" tzn.nową fryzurkę dla mojej córki i długie włosy dla mnie,ale chyba jest na urlopie bo nie odbiera tel.A może polecicie kogoś z okolic Warszawy?
Izabella24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 01:00   #315
HopesAndDreams
Raczkowanie
 
Avatar HopesAndDreams
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dom :P
Wiadomości: 63
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez neverstop Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny... szukałam ostatnio na allegro przedłużania włosków i na jednej aukcji znalazłam coś takiego...powiem szczerze, przeraziłam sie... i gdzie tu iść, żeby mieć pewność, że nie zrobią nam czegoś takiego na głowie... :/ pierwsze jakoś ujdzie..z trudem... trzecie może też, chociaż niewyobrażam sobie czegoś takiego na głowie... a drugie, środkowe... BOŻE ........

tez sie obawiam takiego czegos..pieniadze wyrzucone w bloto
Mam pytanie do was dziewczyny . Skoro mam wlosy hmm nijakie ni to proste ni falowane to czy moge doczepic sobie wlosy proste?? Na codzien prostuje wlosy wiec moglabym prostowac .. ale czy nie osiagne takiego efektu jak na tych zdjeciach?? pomocy!!
__________________
Człowiek gdy dorośnie, wtedy cześciej myśli...
HopesAndDreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 09:29   #316
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

hopes ja tez mam takie wlosy tak sie faluja ale nic fajnego, wyjsc sie nie da, jakby piorun w rabarbar strzelil, wiec po kazdym myciu moim najlepszym przyjacielem jest prostownica, czasami ewentualnie zakrece ale wloski doczepiam sobie proste, one i tak po myciu sie lekko faluja, przynajmniej te europejskie, ale ja je zawsze prostuje, jak nie mam czasu to tylko ta gore swoja do kitki, zeby zniknela ta granica przedluzania, bo w takich jak te laski z fotek to sie wyjsc nie da, nie rozumiem takich ludzi, przeciez te fotki to reklama a co to za problem wyprostowac? przegiecie, jakby te wlosy zostaly wyprostowane to zupelnie inny efekt by byl i moze by najgorzej nie wygladalo
ja sciagnelam wloski w niedziele, na polce leza slowiany, juz przygotowane, i czekaja na mnie niestety, moja fryzjerka ma czas dopiero 8 sierpnia a wiadomo musze je pofarbowac, czuje sie jakbym byla lysa, masakra, czy myslicie, ze acie mniej wlosow przez ciagle doczepianie? ja juz z 3 czy 4 lata to robie z przerwami ale malymi
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 14:14   #317
NeverGoodEnough91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Unhappy Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Hej dziewczyny

To mój pierwszy wątek na tm forum


Od miesiąca mam przedłużone włosy metdą clip-on. Wszystko jest ok, włosy się ładnie trzymaja na moich naturalnych włosach tylko jest problem- strasznie się kołtunią, szczególnie te od spodu. Dałam za nie 450 zł są to naturalne, europejskie włosy, a jedak wypadają i np. jak się troche spoce, czy potancze na dyskotece, od spodu robi sie kołtun. Chciałam założyć microringi ale jak nie znajde włosów co nie będa się kołtunić to chyba z tego zrezygnuje bo nie bawi mnie szarpanie się i wyrywanie ich, a i tak strasznie wypadają Moczyła je juz w płynie do płukania jak poradziła dziewczyna co mi je robiła, używam odżywek nawet ich nie spłukuje żeby włosy były gładkie, ale to nic nie pomaga, koncówki wyglądają na strasznie zniszczone.

Dziewczyny może poradzicie co ja mam zrobić z tymi włosami? Użyć jakich preparatow ( watpie, że pomogą )
może zmienić włosy? Nie wiem slyszalam, że słowiańskie są ponoć dobre, szukam czegoś co nie bedzie się koltunic i ladnie rozczesywac, bo chcialabym sobie włoski na stale dopiąc na microringi, przypinanie i odpinanie ich jest troche meczace i nie zawsze moge równo przypiąc Dodam jeszcze, że kolor tych włosków to jasny blond z pasemkami beżowymi.. kolor jest naprawde śliczny
Brdzo prosze o odpowiedzi ;*
NeverGoodEnough91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 14:31   #318
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

"SPECJALIZUJE SIE DOCZEPIANIEM WŁOSÓW METODĄ TULEJKOWĄ,GDYŻ UWAŻAM ŻE JEST ONA NAJLEPSZA.WŁOSY KTÓRE POSIADAM TO WŁOSY SŁOWIAŃSKIE SYNTETYCZNE WYSOKIEJ JAKOSCI .ZAINTERESOWANE PANIE PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY ...."
Takie ogłoszenie znalazłam dzisiaj w necie i zastanawiam sie czy istnieje cos takiego jak te owe syntetyczne słowiańskie włosy?
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 16:08   #319
DharmaWhiteAngel
Raczkowanie
 
Avatar DharmaWhiteAngel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Pewnie jako jedna z wielu napiszę pierwszego posta z ZAPYTANIEM

No i jak jedna z wielu- mam zamiar przedluzyc wlosy na mikroringi.

Jestem uczulona na wszelkie metale - np. z bizuterii moge nosic tylko zloto, srebro i stal chirurgiczną. Czy nikiel takze moze wywolac u mnie alergie?
I czym różnią się tulejki od mikroringów?

Szukam tez kogos z Bydgoszczy kto przedluza po "domowemu" czy ktos taki "obil" wam sie o oczy na tym forum?

Pozdrawiam

Acha jeszcze pytanie mam czy jest jakas granica dlugosci wlosow jakie trzeba miec by przedluzyc??

Edytowane przez DharmaWhiteAngel
Czas edycji: 2008-07-24 o 16:41
DharmaWhiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 18:46   #320
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez DharmaWhiteAngel Pokaż wiadomość
Pewnie jako jedna z wielu napiszę pierwszego posta z ZAPYTANIEM

No i jak jedna z wielu- mam zamiar przedluzyc wlosy na mikroringi.

Jestem uczulona na wszelkie metale - np. z bizuterii moge nosic tylko zloto, srebro i stal chirurgiczną. Czy nikiel takze moze wywolac u mnie alergie?
I czym różnią się tulejki od mikroringów?

Szukam tez kogos z Bydgoszczy kto przedluza po "domowemu" czy ktos taki "obil" wam sie o oczy na tym forum?

Pozdrawiam

Acha jeszcze pytanie mam czy jest jakas granica dlugosci wlosow jakie trzeba miec by przedluzyc??


Ja mam to samo nieziemskie uczulenie na sztuczne, metalowe kolczyki, łańcuszki, przywieszki.... no i na NIKIEL! o zgrozo...... swędzi, szczypie, odrazu wstrętna wysypka jakaś porażka... każdy łancuszek, ktory jest z dodatkiem niklu powoduje, ze musze nosic przez kilka dobrych tygodni golf... póki sie nie 'wylecze' z uczulenia uszy puchną swędzą ropieją... BLEE !! a mimo to, skusiłam się na ringi, z pełną świadomością, że po godzinie ściągne wszystko i... nosiłam włoski ponad 4 miesiące puki odrost nie zmusił mnie do ściągnięcia.. microringi ( przynajmniej te, które miałam ja) były wykonane z miedzi, i jak sie okazało uczulona na miedź nie byłam i napewno dodatku niklu w nich nie było (mam 1 stopień uczulenia na nikiel, więc niema szans, żeby był w ringach!). Warto spróbować z jednym pasemkiem, przyczepić, pochodzić tydzień i zobaczyć reakcje skóry i włosów na microringa mam nadzieje, że choć troszke pomogłam. Pozdrawiam wszystkie "przedłużaki"
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 23:30   #321
HopesAndDreams
Raczkowanie
 
Avatar HopesAndDreams
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dom :P
Wiadomości: 63
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

magmac masz zupelna racje ja tez nie rozumiem takich ludzi ..niby robia reklame a tak naprawde to odstraszzaja ludzi hehe.. a niestety takich fotek na necie jest wiele..chcialabym juz sobie przedluzyc te wlosy ale nie znam nikogo dobrego z GNiezna lub Poznania oczywiscie na mikroringi wlosy slowianskie.. mozecie kogos polecic?? Pozdrawiam wszystkich
__________________
Człowiek gdy dorośnie, wtedy cześciej myśli...
HopesAndDreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 05:54   #322
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

tmargo probowalam nafte i szczerze moge polecic, bardzo szybko sciaga keratyne, tyle tylko, ze trzeba pozniej wloski myc te do doczepiania bo tluste sie nie nadaja i nie trzymalyby
hopes ja jestem z pomorza wiec nikogo nie znam z tamtych okolic
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 14:33   #323
HopesAndDreams
Raczkowanie
 
Avatar HopesAndDreams
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dom :P
Wiadomości: 63
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

szkoda.. Gniezno to miala dziura wiec nie licze nawet na to, ze kogos znajde.. a teraz tak trudno o dobrego fachowca w tej dziedzinie hehe

Rozmawialam wczoraj z jedna babka z krakowa.. mowila ze moglaby dojechac ale kosztowaloby mnie to razem 1500 zł.. troche duzo mi sie wydaje..
a wy jak mysliscie ile musialabym wydac na przedluzanie wlosami slowianskimi metoda mikroring.. ? ?
__________________
Człowiek gdy dorośnie, wtedy cześciej myśli...
HopesAndDreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 16:28   #324
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

to zalezy od długości włosów jaka chcesz zakładac i niestety od koloru. blondy sa najdroższe.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 16:39   #325
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
"SPECJALIZUJE SIE DOCZEPIANIEM WŁOSÓW METODĄ TULEJKOWĄ,GDYŻ UWAŻAM ŻE JEST ONA NAJLEPSZA.WŁOSY KTÓRE POSIADAM TO WŁOSY SŁOWIAŃSKIE SYNTETYCZNE WYSOKIEJ JAKOSCI .ZAINTERESOWANE PANIE PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY ...."
Takie ogłoszenie znalazłam dzisiaj w necie i zastanawiam sie czy istnieje cos takiego jak te owe syntetyczne słowiańskie włosy?
z tego co się orientuję ,to są włosy syntetyczne dobrze przetworzone.można je prostować i kręcić.nie mo zna ich farbowac.miałam takie założone-efekt?jak na syntetyki to dobry.nie kołtunią się tak jak kanekalon
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 18:44   #326
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

a ja myslę , że zabrakło przecinka poprostu i wyszło jak wyszło. nie sądzę że ktoś pokusiłby się o przyrównanie nawet najlepszych syntetyków do włosów słowiańskich. chociaż......bardziej mi to podchodzi pod błąd gramatyczny.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 19:15   #327
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
a ja myslę , że zabrakło przecinka poprostu i wyszło jak wyszło. nie sądzę że ktoś pokusiłby się o przyrównanie nawet najlepszych syntetyków do włosów słowiańskich. chociaż......bardziej mi to podchodzi pod błąd gramatyczny.
lub zwyczajnego "i"
myślę,jednak,że ludzie dla zysku i dobrej reklamy wszystko zrobią i napiszą.
kiedyś było powiedzenie,że papier wszystko przyjmnie,a dziś komputer wszystko wydrukuje
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 15:27   #328
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Dziewczyny, mam pytanie. Wiecie może gdzie kupię pasemka 1g? Znalazłam takie, które mają maksymalnie 0,8g. Czy różnica między takim a 1 g jest bardzo duża?
Czy któraś z Was miała te włosy:
http://www.betahair.pl/index.php?pag...mart&Itemid=10 ?
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 15:36   #329
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. Wiecie może gdzie kupię pasemka 1g? Znalazłam takie, które mają maksymalnie 0,8g. Czy różnica między takim a 1 g jest bardzo duża?
Czy któraś z Was miała te włosy:
http://www.betahair.pl/index.php?pag...mart&Itemid=10 ?
ten link juz byl tu na stronie,ale niepamietam kto go wkleil.
poszukaj ostatnie posty
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 16:58   #330
inesska000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Hiszpania/Barcelona (SFG)
Wiadomości: 124
Question

... mam przedluzone wloski metoda keratynowa i odnosnie tego mam kilka pytan:
1. Czy na tych wloskach mozna robic trwala ?
2. Czy po farbowaniu osiagaja kolor taki jak naturalne czy szybciej sie wyplukuja z farby ?
3. przedluzalam je w hiszpani i mam ich 80 pasemek (tak dobrala fryzjerka) i chialam zdjac ok 20 pasemek (mam blond i braz i wlasnie blond chialam zdjac bo zapewnie po farbowaniu na cimny kolor beda sie pewnie odznaczac z grzewy)i czy po zdjeciu tych kilku pasemek bedzie jakos bardzo widac ?wydaje mi sie ze na glowie wystraczylo by mi spokojnie 60 ( potem chialam je troszke wycieniowc swoje mam cieniowane i gdy nie wyprostuje przedluzonych to sie trosze odznaczaja bo moje u czubku glowy sa krotsze a reszta starsznie dluga )
4. ile takie wloski mozna nosic ?
5. i jeszcze jedno czy wlosy sie koltunia przy zgrzewach ?


P.S. przepraszam was jesli sie powtarzam z pytaniami, troszke tu poczytalam, ale jest tego tyle ze juz mi sie placze w oczach Pozdrawiam i licze na pomoc od Was

ewentualnie piszcie na priva z goru dziekuje

Cytat:
Napisane przez HopesAndDreams Pokaż wiadomość
Mam rozjasnione wlosy na pasemka i chce sobie przedluzyc wlosem naturalnym. Jednak zawsze gdy ogladam zdjecia osob ktore maja pasemka blond lub ciemne i do tego przedluzaja
wlosy tosie strasznie odznacza. Mysle ze fryzjerka nie jest w stanie dobrac mi idealnego koloru przedluzonych wlosow do tych moich rozjasnionych. Chcialabym zachowac pasemka poniewaz w jednym kolorze nie czuje sie dobrze ale jezeli to ma tak wygladac jak np na zdjeciu nr 1 to jestem zmuszona przefarbowac na jeden kolor wlosy ? Po prostu kazdemu inaczej sie rozjasniaja wlosy i chyba nie znajdzie idealnie podobnych... ?
prostuje tez wlosy.. i jezeli doczepie sobie proste a moje po umyciu wygladaja jak sianko to bede musiala te od gory moje wlosy prostowac? nie podoba mi sie takie cos jak na zdjeciu nr 2 , nie chce miec nienaturalnie prostych wlosow na dole a do gory jakies fale..??
Jezeli bede przypuszczalnie nosic wlosy przedluzone rok to czy moje naturalne wlosy w tym czasie rosna i kiedy zdjeme doczepiane moje bede dluzsze czy to sie jakos obcina po zdjeciu???
Jak osiagnac taki efekt jak na zdjeciu nr 3 jaka metoda? Moze ktos znajdzie zdjecie takich wlosow na ktorych nie widac ze sa przedluzane ale zarazem nie bedzie to jeden kolor ale pasemka .. mi sie to jeszcze nie udalo!!
prosze o odpowiedz bo niezmiernie mnie to trapi. Pozdrawiam


1 http://www.wrzuta.pl/obraz/rh3uem9K25/
2 http://www.wrzuta.pl/obraz/9bjrKN6S4R/109p
3 http://www.wrzuta.pl/obraz/lrr5mlM9fh/glowna_foto

z tego co widze to pod pierwszym linkiem sa wloski sztuczne i nie polcema odznaczaja sie i maja nienaturalny polysk i sie szybciej filcuja... 2 link bez rewelacji i komentarza...zas 3 naprawde porzadany efekt pelna naturalnosc ...
Ja mam metoda keratynowa i mam podobny efekt jak na 3 fotce. z tym ze mam ciemne i kilka pasemek blondu... i metoda keratynowa jest dosc droga
__________________
... JeStEm TwOjĄ kOkAiNą ...

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-07-28 o 19:04 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji i multicytowania
inesska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.